Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(cremaster @ 2014 12 25, 08:22)

BlankSlate tu dabar dirbi ar ne?

Porą kartų chaltūrinau tik. Bet nedirbu, nors norėčiau. Kol kas būtų lb sunku, ar net praktiškai neįmanoma. Molekulė dienom nemiega, maitinu pati, nusimelžimas ne man.
Vienas toks sakė, jei nori dirbt- imk lopetą ir varyk.
Mat būtinybės nėr. Tik išpindėjimas.

QUOTE(Lining @ 2014 12 25, 10:26)
. Bijau, kad nemažas šansas, kad vaikas gims nesveikas.


Pasidarytum genetinius- jokių nesveikų nebūtų. Jei net kūnu jauti- aš gaučiau spermos ir turėčiau sau molekulę...
Esmė, kad dar keli, keliolika metų- nebegalėsi, o tada dar ir ižsigrauši, kad net norėdama lb, to nepadarei.
Senatvėj jie išvis nerealūs tampa...
Atsakyti
QUOTE(BlankSlate @ 2014 12 25, 14:58)

Pasidarytum genetinius- jokių nesveikų nebūtų. Jei net kūnu jauti- aš gaučiau spermos ir turėčiau sau molekulę...
Esmė, kad dar keli, keliolika metų- nebegalėsi, o tada dar ir ižsigrauši, kad net norėdama lb, to nepadarei.
Senatvėj jie išvis nerealūs tampa...

Spermos gauti ne problema. Reikės plačiau pasidomėt tais genetiniais, gal su gydytoja pakalbėt. O ironija tame, kad aš visą laiką susipažindavau su vyrais, norinčiais vaikų, kadangi aš nenorėjau, tekdavo skirtis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 12 25, 11:01)
Spermos gauti ne problema. Reikės plačiau pasidomėt tais genetiniais, gal su gydytoja pakalbėt. O ironija tame, kad aš visą laiką susipažindavau su vyrais, norinčiais vaikų, kadangi aš nenorėjau, tekdavo skirtis biggrin.gif

Žinau vieną, kuriai kem jau. Pasigimdė sveikutį berniuką spermos susiveikus, nes diedas nevaisingas. N metų popino šunioką, kaip su vaiku...
Laiminga, pilnatvėj ir savyje.
Jokiu būdu nesakau, kad visom imt ir pasigimdyt, bet tos, kurios nori, trokšta visa savo esybe- nesuprantu, kam save taip bausti.

Pasidomėk, bet LT padaro pilnus genetinius tyrimus, tai nesveiką pagimdyt beveik be šansų. Ir dzin, ką kada esi vartojus..
Atsakyti
QUOTE(BlankSlate @ 2014 12 25, 15:20)
Žinau vieną, kuriai kem jau. Pasigimdė sveikutį berniuką spermos susiveikus, nes diedas nevaisingas. N metų popino šunioką, kaip su vaiku...
Laiminga, pilnatvėj ir savyje.
Jokiu būdu nesakau, kad visom imt ir pasigimdyt, bet tos, kurios nori, trokšta visa savo esybe- nesuprantu, kam save taip bausti.

Pasidomėk, bet LT padaro pilnus genetinius tyrimus, tai nesveiką pagimdyt beveik be šansų. Ir dzin, ką kada esi vartojus..

Genetiniai daromi nuo 12 sav jei neklystu..mane siunte,o as nepasidarariau unsure.gif ,net susigedau,pagimzdius iskarto padaromi genetiniai tyrimai pries israsant.
Del tu visokiu medziagu,alko,niko,ir narko tai pasigimdo sau sveikus narkomanai unsure.gif as net stebiuosi.
Bet vaikas atspindi mamos vidini pasauly.. smile.gif
Man PA kankinti pradejo nuolat,nuo ko kazin ? unsure.gif man jau taip ivairiai tos panikos atakos pasireiskusios buvo,kad nebeskyriu..siandien nukrito spaudimas (pavalgau,praeina valanda nukrenta,vel pavalgau po val nukrenta,tokios krizes siandien kas cia ar sirduke ar skydliauke ar nervukai? )
Nukrito siandien spaudimas per paskutini priepuoli,sukilo pulsas ir rankos prakaituoti pradejo stipriai galva apsvaigo ir plaukt pradejau..gulint unsure.gif man rankos per priepuolius neprakaitavo niekad unsure.gif .
Per nestuma labai stirpsiu ir daznus turejau kentem su vaiku,susukdavo kai epileptike.
Atsakyti
QUOTE(BlankSlate @ 2014 12 25, 15:20)
Žinau vieną, kuriai kem jau. Pasigimdė sveikutį berniuką spermos susiveikus, nes diedas nevaisingas. N metų popino šunioką, kaip su vaiku...
Laiminga, pilnatvėj ir savyje.
Jokiu būdu nesakau, kad visom imt ir pasigimdyt, bet tos, kurios nori, trokšta visa savo esybe- nesuprantu, kam save taip bausti.

Pasidomėk, bet LT padaro pilnus genetinius tyrimus, tai nesveiką pagimdyt beveik be šansų. Ir dzin, ką kada esi vartojus..

Paguodei mane. Tik tas noras dar labai šviežias, žiūrėsiu, per tą laiką ir tėtuko pasidairysiu biggrin.gif Negaliu patikėt, kad čia aš taip kalbu.

QUOTE(Mylinti_mamyte @ 2014 12 25, 15:27)
Man PA kankinti pradejo nuolat,nuo ko kazin ? unsure.gif man jau taip ivairiai tos panikos atakos pasireiskusios buvo,kad nebeskyriu..siandien nukrito spaudimas (pavalgau,praeina valanda nukrenta,vel pavalgau po val nukrenta,tokios krizes siandien kas cia ar sirduke ar skydliauke ar nervukai? )
Nukrito siandien spaudimas per paskutini priepuoli,sukilo pulsas ir rankos prakaituoti pradejo stipriai galva apsvaigo ir plaukt pradejau..gulint unsure.gif man rankos per priepuolius neprakaitavo niekad  unsure.gif .
Per nestuma labai stirpsiu ir daznus turejau kentem su vaiku,susukdavo kai epileptike.

Tu labai imi galvą fizinius potyrius, prakaituoja tos rankos tai prakaituoja, man ir tirpsta jos, ir visko būna, bet gyva dar smile.gif
O dėl ko panikos priepuoliai ištinka reikėtų su psichoterapeutu kabėt, be priežasties jų nebūna. Skydliaukę išsitirt irgi reikėtų, juo labiau, kad dabar nemokami tyrimai.
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 12 25, 15:48)
Paguodei mane. Tik tas noras dar labai šviežias, žiūrėsiu, per tą laiką ir tėtuko pasidairysiu biggrin.gif Negaliu patikėt, kad čia aš taip kalbu.
Tu labai imi galvą fizinius potyrius, prakaituoja tos rankos tai prakaituoja, man ir tirpsta jos, ir visko būna, bet gyva dar smile.gif
O dėl ko panikos priepuoliai ištinka reikėtų su psichoterapeutu kabėt, be priežasties jų nebūna. Skydliaukę išsitirt irgi reikėtų, juo labiau, kad dabar nemokami tyrimai.

Daryti hormonai vasara nieko ten nerado rolleyes.gif
Sedziu ir drebu visa dabar unsure.gif plaukiu visa tiksliau vaizdas plaukia lotuliukas.gif
As sveika? https://www.youtube....h?v=BGa3AqeqRy0 ziuriu ir kaifuoju unsure.gif bigsmile.gif bizi bibers tyvi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mylinti_mamyte: 25 gruodžio 2014 - 15:59
QUOTE(BlankSlate @ 2014 12 25, 14:58)
Pasidarytum genetinius- jokių nesveikų nebūtų.


genetiniai tyrimai pasako tik dėl kelių genetinių ligų ir tai su paklaida. tai viena. antra, yra tik keli apsigimimai, kai nėštumo nutraukimas teisiškai leidžiamas. visa kita - sužinai ir viskas, gimdyk, augink. pvz. Dauno sindromas nėra indikacija nutraukimui.

aš ir su pirmu ir su antru nėštumu buvau pas genetikus. su antru pasidariau visus tyrimus išskyrus vaisiaus vandenų tyrimą, nes tikimybė apsigimimo buvo maža. bet nervų daug kainavo.
Atsakyti
QUOTE(bučkis @ 2014 12 25, 14:53)
Nu bet kaip isivaizduot gyvenima seimoje jei kiekvienas gyvena savo gyvenima. O plius dar vaikai. Nu derintis kaip sau nenori turi.

Va del to derinimosi as ir noriu but viena.na ir del to kad praeity teko prievarta patirt.
Atsakyti
QUOTE(meja82meja @ 2014 12 25, 16:13)
Va del to derinimosi as ir noriu but viena.na ir del to kad praeity teko prievarta patirt.

Šiaip man irgi teko prievartą patirt, bet tai visiškai nepakeitė mano požiūrio į vyrus, debilų abiejose lytyse netrūksta. Plius tai nebuvo mano pirma seksualinė patirtis, tai tiesiog jaučiau didžiulį pyktį ir norą atkeršyt konkretiems žmonėms, o ne lyčiai, ir iki šiol gailiuosi, kad nesikreipiau į policiją, pagailo artimųjų, kad išgyvens jie dėl manęs.
Atsakyti
QUOTE(pem8 @ 2014 12 25, 12:00)
genetiniai tyrimai pasako tik dėl kelių genetinių ligų ir tai su paklaida. tai viena. antra, yra tik keli apsigimimai, kai nėštumo nutraukimas teisiškai leidžiamas. visa kita - sužinai ir viskas, gimdyk, augink. pvz. Dauno sindromas nėra indikacija nutraukimui.

aš ir su pirmu ir su antru nėštumu buvau pas genetikus. su antru pasidariau visus tyrimus išskyrus vaisiaus vandenų tyrimą, nes tikimybė apsigimimo buvo maža. bet nervų daug kainavo.

Aš apie vaisiaus vandenų tyrimą. Taip- yra rizika persileist ir pan., bet aš daryčiausi.
Nes tą kitą dariausi, bet ten tik dėl dauno sindromo. Buvo 1 iš 4359 šansas. Mažas, kai pagalvoji, bet visgi yra.
Iki pat galo nervinaus, galvojau, kad 'ženklus' matau.
Pirmą kartą irgi taip.
Atsakyti
QUOTE(cremaster @ 2014 12 25, 12:22)
Medute, baudi ji, o nusibaudi save. pyksti, kad jis taip gali, o tu ne? juk zmones niekam nepriklauso, kiekvienam reiktu gyvent savo gyvenima. viskas tik susitarimo reikalas.

tiesa pasakius, man tokiu konfliktu nesuprast.


Jei aš sau leisčiau kokius tai balius be antros pusės, gyvenimas nusidažytų ryškiomis spalvomis biggrin.gif Nesu tikra, kad nepaslysčiau. Juk taip faina: dėmesys, flirtas, šokiai, žaidimai rolleyes.gif Bet realiai pagalvojus dauguma jų buitiniame gyvenime būtų nevykėliai, kuriais reiktų rūpintis. Tik akimirkos džiaugsmas būtų.
Šiandien kino teatre kinų nerodo, kavinės nedirba, pasijutau vieniša "ufonautė". Dar praeinant tokia jauna moteris man pasakė "Su šventėm" - pasitaiko geros širdies gi žmonių. O šiaip kalbos apie pinigus, kad dovanų prašė nepirkti, bet vis tiek gavo....ir t.t.

Papildyta:
QUOTE(Lining @ 2014 12 25, 15:48)
Paguodei mane. Tik tas noras dar labai šviežias, žiūrėsiu, per tą laiką ir tėtuko pasidairysiu biggrin.gif Negaliu patikėt, kad čia aš taip kalbu.

Geras tikslas smile.gif New year resolution!
Papildyta:
QUOTE(Mylinti_mamyte @ 2014 12 25, 14:34)

Myliu vyriskus vyrus  wub.gif ,bet tokiu nesutikau..tai va lieku be vyro  rolleyes.gif


Vyriški - tai suvokiantys atsakomybę prieš šeimą, žmoną , vaikus. Ir turintys kažkokią gerą idėją ar tikslą. Tokio norėčiau. unsure.gif
Na, kurie savo žmonos negerbia, meluoja, tai fu ... schmoll.gif Nepateisinu netgi, jei tai vidurio amžiaus krizė būtų.
Papildyta:
QUOTE(bučkis @ 2014 12 25, 14:53)
Nu bet kaip isivaizduot gyvenima seimoje jei kiekvienas gyvena savo gyvenima. O plius dar vaikai. Nu derintis kaip sau nenori turi.


Būtent, derintis , tartis, pasitikėti arba nepasitikėti. Kad savo egoizmu neužgautum kito žmogaus.
Papildyta:
https://www.youtube....h?v=uuh99FX0UnM

Mano lūkesčiai vyriškai giminei wub.gif
Papildyta:
Мужчина становится злым в двух случаях: когда голоден и когда унижен, а женщина лишь в одном: когда не имеет любви.

Владимир Леви

(Vyras pyksta dviem atvejais, kai yra alkanas arba pažemintas, o moteris tik vienu - kada nejaučia meilės)
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 12 25, 14:26)
Ne, nemanau, kad vyras pats savaime yra laimė. Bet norisi stabilaus lytinio gyvenimo ir bendravimo su savu žmogum. Vaiko gyvenime nenorėjau ir neplanavau, bet staiga kažkas apsivertė ir net silpna darosi į juos žiūrint. Tiesiog fiziškai jaučiu kūdikį. Dar galiu gimdyt, bet baisu, aš tokį nesveiką gyvenimą gyvenau, o juk moterų kiaušaląsčių skaičius ribotas ir jas visa tai paveikia. Bijau, kad nemažas šansas, kad vaikas gims nesveikas.
Papildyta:

Niekas iš čia nieko nevaro, rašykit neklausdama smile.gif Kodėl menkysta? Apsidairykit, aplink tiek bjaurių, šlykščių žmonių, man tai labai pakelia savivertę biggrin.gif



Viskas Dievo rankose, mano draugė viena daug metų stipriai gėrė, rūkė, alkoholizmas jau buvo, o pagimdė sveiką mergytę, metė rūkyt ir gerti per nėštuma ir negeria iki šiol.

o viena jauna sveika draugė antrą vaikutį pagimdė beveik kurčią, aiošku, sužinijo vėliau, kai beveik metai buvo vaikučiui.

Iš vis, kaip sakė pem, geriau negalvoti apie tai. labai daug šansų, kad viskas bus gerai smile.gif 4u.gif
Atsakyti