Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Bad Seeds @ 2014 12 17, 10:58)
OkoksSkirtumas, man pagaliau ima atrodyti, kad trolini arba pati nežinai, kodėl čia esi smile.gif

Labas, apsimetėlės depresikės, prisigalvojančios problemų ten, kur jų nėra, eikit geriau linksmintis smile.gif pff smile.gif

Norėjau rasti ką nors, kas turi bėdų su skaičiavimų. Rimtų bėdų, o ne vien tik algebros nemokėjimo. O linksmintis bus galima greit, jėėėga, bus 5 laisvos dienos. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(OkoksSkirtumas @ 2014 12 17, 11:06)
Norėjau rasti ką nors, kas turi bėdų su skaičiavimų. Rimtų bėdų, o ne vien tik algebros nemokėjimo. O linksmintis bus galima greit, jėėėga, bus 5 laisvos dienos.  thumbup.gif


Gal kur nors yra tema: "Man sunku skaičiuoti, bet kažkodėl dirbu su skaičiavimu susijusį darbą. Kaip neišlėkt iš darbo?" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bad Seeds @ 2014 12 17, 11:08)
Gal kur nors yra tema: "Man sunku skaičiuoti, bet kažkodėl dirbu su skaičiavimu susijusį darbą. Kaip neišlėkt iš darbo?" smile.gif

5 metus negalėjau rasti darbo, džiaugiuosi tokiu, kokį turiu. Dirbu ir dirbsiu, kiek laikys. Darbai nesimėto, beveik neįmanoma rasti. Ilgai ieškojau pažinčių, kol gavau darbą. 5 metai biržoj. Dirbam tai, ką gaunam, o ne tai, ko norim.
Atsakyti
QUOTE(OkoksSkirtumas @ 2014 12 17, 10:09)
Beje, dėl skaičiavimo problemų vos nepraradau darbo. O man darbas Nr. 1. Iš jo gyvenu. Ir nieko neįžeidinėju, tamstai tik taip atrodo.

Meluoji ir trolini. Darbo, susijusio su skaičiavimais, tu ir nebūtum gavusi, nebent problema pasireiškė jau esant darbe. Jei tokią bėdą turi nuo vaikystės, nebūtum rinkusis nei panašios specialybės, nei darbo. O jei problema išlindo vėliau, tai reikia gydytis, būna, kad pažeista kažkuri smegenų sritis.

Taip kad nedūrink čia visų.
Jei tau gyvenimas gražus, ir depresija tik išmąstyta liga, tai tavo vieta priauginamų gelinių nagų ar ragų temoje. Tai ten ir eik.
Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2014 12 17, 11:12)
Meluoji ir trolini. Darbo, susijusio su skaičiavimais, tu ir nebūtum gavusi, nebent problema pasireiškė jau esant darbe. Jei tokią bėdą turi nuo vaikystės, nebūtum rinkusis nei panašios specialybės, nei darbo. O jei problema išlindo vėliau, tai reikia gydytis, būna, kad pažeista kažkuri smegenų sritis.

Taip kad nedūrink čia visų.
Jei tau gyvenimas gražus, ir depresija tik išmąstyta liga, tai tavo vieta priauginamų gelinių nagų ar ragų temoje. Tai ten ir eik.

Kas yra trolinimas? Darbinantis nesakė, kad reikės skaičiuoti. Dirbu visiškai ne pagal specialybę. Man svarbu turėti darbą. Nėra nieko svarbiau nei darbas. Nemokėjau niekad skaičiuoti, nuo 1 klasės.
Atsakyti
QUOTE(OkoksSkirtumas @ 2014 12 17, 11:10)
5 metus negalėjau rasti darbo, džiaugiuosi tokiu, kokį turiu. Dirbu ir dirbsiu, kiek laikys. Darbai nesimėto, beveik neįmanoma rasti. Ilgai ieškojau pažinčių, kol gavau darbą. 5 metai biržoj. Dirbam tai, ką gaunam, o ne tai, ko norim.


smagu, kad dirbi, bet keistai skamba, pripažink, kad dirbi darbą, susijusį su sritimi, kurioje pasižymi didžiausiomis problemomis. nesuprantu, bet gal ir neprivalau suprasti, juk ne mano reikalas smile.gif

beje, mane stebina mitas, kad neįmanoma susirasti darbo, nes bent jau mano aplinka skundžiasi, kad ieško darbuotojų ir niekaip neranda. ir ieško ne gydytojų genetikų, astronomų ar biochemikų, o vadybininkų, administratorių, logistikos darbuotojų, valytojų, sargų ir įvairiausių kitų darbuotojų. sako, niekas neateina įsidarbinti. o tie, kurie neina, sako, kad jų niekas nepriima. vadinasi, kažkur yra nerealių, neįgyvendinamų lūkesčių.
Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2014 12 17, 11:12)
Meluoji ir trolini. Darbo, susijusio su skaičiavimais, tu ir nebūtum gavusi, nebent problema pasireiškė jau esant darbe. Jei tokią bėdą turi nuo vaikystės, nebūtum rinkusis nei panašios specialybės, nei darbo. O jei problema išlindo vėliau, tai reikia gydytis, būna, kad pažeista kažkuri smegenų sritis.

Taip kad nedūrink čia visų.
Jei tau gyvenimas gražus, ir depresija tik išmąstyta liga, tai tavo vieta priauginamų gelinių nagų ar ragų temoje. Tai ten ir eik.

neauginu nei nagų, nei ragų. Nesąmonė tie nagai su ragais. Tai pati nedūrink visų keikdama smile.gif. Liga tai liga, vaistai nuo jos turi būti. Gydaisi. Taip manyčiau. Kiekvienai ligai, norint pasveikti, reikia pastangų įdėti. Jei žmogus nori sirgti ir nenori pasveikti, tai ir nepasveiks niekad.
Papildyta:
QUOTE(Bad Seeds @ 2014 12 17, 11:16)
smagu, kad dirbi, bet keistai skamba, pripažink, kad dirbi darbą, susijusį su sritimi, kurioje pasižymi didžiausiomis problemomis. nesuprantu, bet gal ir neprivalau suprasti, juk ne mano reikalas smile.gif

beje, mane stebina mitas, kad neįmanoma susirasti darbo, nes bent jau mano aplinka skundžiasi, kad ieško darbuotojų ir niekaip neranda. ir ieško ne gydytojų genetikų, astronomų ar biochemikų, o vadybininkų, administratorių, logistikos darbuotojų, valytojų, sargų ir įvairiausių kitų darbuotojų. sako, niekas neateina įsidarbinti. o tie, kurie neina, sako, kad jų niekas nepriima. vadinasi, kažkur yra nerealių, neįgyvendinamų lūkesčių.

Niekur nepriėmė, nueini, pasako, ok, tinka, paskambinsim, ir tuo baigdavosi. Viskas. Dabar draugė neranda darbo 7 metai jau. Tas pats kaip ir man, nueina, ok, tinka, paskambinsim ir baigiasi tuo. Yra kaip yra. http://www.delfi.lt/...e.d?id=66554636
va kur dedamos pastangos, pasigėrėjimą keliančios.
Atsakyti
QUOTE(OkoksSkirtumas @ 2014 12 17, 11:14)
Kas yra trolinimas? Darbinantis nesakė, kad reikės skaičiuoti. Dirbu visiškai ne pagal specialybę. Man svarbu turėti darbą. Nėra nieko svarbiau nei darbas. Nemokėjau niekad skaičiuoti, nuo 1 klasės.


pala, smalsu paliko: kokią turi specialybę ir KAIP įsidarbinai, jeigu nesakė, ką reikės daryti darbinantis? Ta prasme, aš neičiau dirbt, jei man iš anksto nepasakoma, ką reikės daryti. O jei ten čiulpikių agentūra? Na, esu ne kartą dalyvavus atrankose, bet nepasitaikė atvejo, kad nežinočiau, ką reikės daryti smile.gif

klausimas "kas yra trolinimas" explains a lot.
Atsakyti
QUOTE(Bad Seeds @ 2014 12 17, 11:23)
pala, smalsu paliko: kokią turi specialybę ir KAIP įsidarbinai, jeigu nesakė, ką reikės daryti darbinantis? Ta prasme, aš neičiau dirbt, jei man iš anksto nepasakoma, ką reikės daryti. O jei ten čiulpikių agentūra? Na, esu ne kartą dalyvavus atrankose, bet nepasitaikė atvejo, kad nežinočiau, ką reikės daryti smile.gif

klausimas "kas yra trolinimas" explains a lot.

Socialiniai mokslai. Per pažintis, kaip kaip smile.gif. Kaip ir daugumas. Pasakė, ką reikės dirbti, apie skaičiavimus neužsiminė. Pasakė tai, kas su jais nesusiję. Tiek jau to, išknisau per paiešką, nieko nepavyko rasti, kas turėtų tokią bėdą. Buvo įdomu, kaip kovoja, kaip sukasi iš padėties, kaip sekasi. Gaila, neradau.
Atsakyti
QUOTE(OkoksSkirtumas @ 2014 12 17, 11:18)
neauginu nei nagų, nei ragų. Nesąmonė tie nagai su ragais. Tai pati nedūrink visų keikdama smile.gif

Mielas troli, tu dar ir humoro jausmo neturi. smile.gif

O dirbdama tokį darbą turi laiko čia taip aktyviai reikštis?
Atsakyti
QUOTE(Pinot noir @ 2014 12 17, 11:30)
Mielas troli, tu dar ir humoro jausmo neturi.  smile.gif

O dirbdama tokį darbą turi laiko čia taip aktyviai reikštis?

Pati tu trolis, šiandien turiu laiko, na ir ką smile.gif. Pati trolis, liūdnas ir piktas smile.gif. O aš laukiu laisvų dienų, jėga bus. Kaip gerai. Dar sniegą žada, iš viso pasaka. O humoras apie nagus, ragus ir kitas kūno dalis man neaktulaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bad Seeds @ 2014 12 17, 11:16)
beje, mane stebina mitas, kad neįmanoma susirasti darbo, nes bent jau mano aplinka skundžiasi, kad ieško darbuotojų ir niekaip neranda. ir ieško ne gydytojų genetikų, astronomų ar biochemikų, o vadybininkų, administratorių, logistikos darbuotojų, valytojų, sargų ir įvairiausių kitų darbuotojų. sako, niekas neateina įsidarbinti. o tie, kurie neina, sako, kad jų niekas nepriima. vadinasi, kažkur yra nerealių, neįgyvendinamų lūkesčių.

Jetus, kur čia tie darbai? Griebiu tik. Man periodiškai vėl liūdnos mintys aplankė. Kas mėnesį pasitaiko. Kad esu beviltiškoj situacijoj ir niekaip negaliu rasti darbo. Dažniausiai sutampa, kad dalyvauju darbo pokalbyje ir manęs nepasirenka. Ir vėl jokių prošvaisčių horizonte. Atrodo, kaip man, tokiai nevykusiai, reikia sugebėti įrodyti, kad aš esu geriausia iš visų kandidatų, kurie siunčia cv, ateina į pokalbį? Ir dabar buvau viena iš keletos. Atrodo, pasiekimas. Bet kas iš to, jei nepasirenka. Taigi aš vėl duobėje. Verkiu vos pramerkus rytais akis. Verkiu vakarais. Užmiegu iš nuovargio, nors per dieną nieko doro nenuveikiu ir net nenoriu nuveikti. Pvz. vakar buvo paskaita, bet prasėdėjus visą dieną namie į ją net nenuėjau. Nebenorėjau, neprisiverčiau. Šiandien gailiuosi. Šiandien irgi yra paskaita, į sporto klubą reikia nueiti. Eisiu per prievartą, nes kuo ilgiau sėdžiu namie prie kompo, tuo dar labiau save suėdu. Vaistai paglušina, jaučiuosi flegmatiška, bet tas niūrumas niekur nedingsta.

Katinas nudrėskė tapetus ir numetė kompą nuo stalo. 0 emocijų. Kambary skraido balionėlis.
Atsakyti