Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Lining @ 2014 12 25, 08:01)
O aš noriu ir  vyro, ir molekulės, ir kačiuko. Vsio, man depresija.

Kaciuka turet tai jokiu pastangu nereikia smile.gif galima .net du kad vienam pasilikus nebutu liudna o paskui ir tris-del grozio smile.gif) mano katinai nera meilus labai ir mieli. Bet gyvybes namams suteikia daug. Pirma gyvenime katina isigijau kai mokiausi o vyras dirbdavo iki velumos. Kad vienai nebut. 12 metu kompanija man palaike ir saltomis ziemomis lisdavo pas mane po kaldra miegot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BlankSlate @ 2014 12 24, 22:55)
Žmonės mėgsta mane kažkodėl. Irgi sako, kad ta mano energija, būdas... O pati sau- išdvėsėlė bestuburė, bandanti pasiekt savo šikną, kad įspirt galėčiau.

Susirašyk. Sudėk į kokią dėžutę- pakratai, ištrauki- ir žinai ką ryt TURĖSI nuveikt. Nusipirk kvepalus!!! Mažytę bonkutę, mėginuką gal net- bet būtinai. Nueik į kirpyklą. Jei mėgsti- masažus. Ar baseiną, jei tavo mieste yra.



Va kokios mes galime būti seserys viena kitai, tik nereikia temoj atklydusių perekšlių, kurios mano, kad gali savo tūpas filosofijas mums pasakoti apie rožinius akinius.

Medute, smagu, kad atu geriau. Kad savivertė didėtų, o pavydas ir nuoskaudos mažėtų, tau iš tiesų reikia dabar daryti gerus darbus sau, save palepinti, atrasti, kad sugebi daug, esi graži visomis prasmėmis, matysi, ir vyras tai pastebės ir įvertins,
Atsakyti
QUOTE(bučkis @ 2014 12 25, 10:40)
Kaciuka turet tai jokiu pastangu nereikia smile.gif galima .net du kad vienam pasilikus nebutu liudna o paskui ir tris-del grozio smile.gif) mano katinai nera meilus labai ir mieli. Bet gyvybes namams suteikia daug. Pirma gyvenime katina isigijau kai mokiausi o vyras dirbdavo iki velumos. Kad vienai nebut. 12 metu kompanija man palaike ir saltomis ziemomis lisdavo pas mane po kaldra miegot smile.gif

Turėjau, bet ten tai žvėris buvo. biggrin.gif O katino laikyt nelabai galiu, nes gyvenu viena, dažnai išvažiuoju, ypač vasarą, neturėčiau kur palikt paprasčiausiai.
Atsakyti
QUOTE(meja82meja @ 2014 12 24, 13:53)
Geru svenciu.,merginos 4u.gif


Ir Tau gerų. 4u.gif
QUOTE(Night13 @ 2014 12 24, 13:58)
Garbė Jėzui Kristui (be ironijos).


Per amžius amen.
QUOTE(Medutė_ @ 2014 12 24, 16:46)
Man šitos kūčios liūdnos, nes esu namuose viena,


Skirtis tikrai neverta, nes visų šeimų gyvenime visko būna.

QUOTE(Medutė_ @ 2014 12 24, 21:31)
Iš tikrųjų mamos labai gaila, kad neatvažiavom, jai kraujo spaudimas aukštas sukilo. unsure.gif
Papildyta:
Iš tikrųjų tai negyvenu gyvenimo...nes darbe prisikaupiu labai neigiamų emocijų, grįžtu pavargusi. Pas mane yra susikaupę daug neigiamų emocijų, neišsimiegojimo ir nesaugumo dėl ateities.
Man patiko tie vieni metai, kai reikėjo auginti vaiką.
Šiandien pergalvojau visą gyvenimą. Buvo labai daug gero. Net gaila. Bet yra kaip yra. nes daug kas ritasi blogyn. Tarpusavio santykiai, supratimas. To nebėra.
Norėčiau arba molekulės (-žinau, kad to nebus), arba mielo kačiuko (dėl savęs).


Kodėl negali turėti dar vienos molekulės? Man geriausias laikas buvo 2 metai, kai auginau vaiką namuose. Tada nesirgau.

Papildyta:
Sveikinu su Šv.Kalėdomis. Linkiu ramybės, sveikatos ir gyvenimo džiaugsmo.
Atsakyti
Medute, baudi ji, o nusibaudi save. pyksti, kad jis taip gali, o tu ne? juk zmones niekam nepriklauso, kiekvienam reiktu gyvent savo gyvenima. viskas tik susitarimo reikalas.

tiesa pasakius, man tokiu konfliktu nesuprast.

BlankSlate tu dabar dirbi ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 12 25, 07:01)
O aš noriu ir  vyro, ir molekulės, ir kačiuko. Vsio, man depresija.

Brrr apsaugok,dieve,mmane nuo vyru ir vaiku lotuliukas.gif Bet suprantu kad kazkam tai laime...
Atsakyti
labai noriu verkti ,su vaistais blogai be ju irgi.aj doh.gif dar neisrado vaistu kurie man padetu..viena supratau man reikia poilsio ir artimos dusios.
Su kalėdomis smile.gif
Neisvarote tikiuosi manes?as cia tokia uzeinanti krizinė.noriu rasyti mazomis raidemis siandien.
jauciuosi menkysta.
Atsakyti
QUOTE(meja82meja @ 2014 12 25, 13:17)
Brrr apsaugok,dieve,mmane nuo vyru ir vaiku  lotuliukas.gif Bet suprantu kad kazkam tai laime...

Ne, nemanau, kad vyras pats savaime yra laimė. Bet norisi stabilaus lytinio gyvenimo ir bendravimo su savu žmogum. Vaiko gyvenime nenorėjau ir neplanavau, bet staiga kažkas apsivertė ir net silpna darosi į juos žiūrint. Tiesiog fiziškai jaučiu kūdikį. Dar galiu gimdyt, bet baisu, aš tokį nesveiką gyvenimą gyvenau, o juk moterų kiaušaląsčių skaičius ribotas ir jas visa tai paveikia. Bijau, kad nemažas šansas, kad vaikas gims nesveikas.
Papildyta:
QUOTE(Mylinti_mamyte @ 2014 12 25, 14:17)
labai noriu verkti ,su vaistais blogai be ju irgi.aj  doh.gif dar neisrado vaistu kurie man padetu..viena supratau man reikia poilsio ir artimos dusios.
Su kalėdomis smile.gif
Neisvarote tikiuosi manes?as cia tokia uzeinanti krizinė.noriu rasyti mazomis raidemis siandien.
jauciuosi menkysta.


Niekas iš čia nieko nevaro, rašykit neklausdama smile.gif Kodėl menkysta? Apsidairykit, aplink tiek bjaurių, šlykščių žmonių, man tai labai pakelia savivertę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 12 25, 14:26)
Ne, nemanau, kad vyras pats savaime yra laimė. Bet norisi stabilaus lytinio gyvenimo ir bendravimo su savu žmogum. Vaiko gyvenime nenorėjau ir neplanavau, bet staiga kažkas apsivertė ir net silpna darosi į juos žiūrint. Tiesiog fiziškai jaučiu kūdikį. Dar galiu gimdyt, bet baisu, aš tokį nesveiką gyvenimą gyvenau, o juk moterų kiaušaląsčių skaičius ribotas ir jas visa tai paveikia. Bijau, kad nemažas šansas, kad vaikas gims nesveikas.
Papildyta:

Niekas iš čia nieko nevaro, rašykit neklausdama smile.gif Kodėl menkysta? Apsidairykit, aplink tiek bjaurių, šlykščių žmonių, man tai labai pakelia savivertę biggrin.gif

Menkysta del to,kad pykstu..rr pasidariau testa spalvu ir gavosi,kad man astrus poreikis meiles ir ir kad as prie nervinio isekimo ribos.. bigsmile.gif
Liušerio testa ir man taip noris rekt matot matoto kodel asp pykta,nes nesuteikiat man meiles..na bet aj doh.gif zmones nemato,kad isekau ir pavargau unsure.gif
Isiterpsiu,koki jus ten nesveika gyvenima gyvenot? As irgi jaunysteje geriau,zalios zoles bandziau ir rukiau na nieko pagymdziau atrodo sveikas,net Xsanaxso geriau nestumo pradzioje,aciu die nedaug tu tableciu unsure.gif durni daktarai palaike nestumo pradzia PA schmoll.gif wub.gif ,o del genu pergyventi pradejau,kad jam nepersiduotu.. rolleyes.gif
O del vyru geiau be vyru,vaika auginant supratau,kad be tevelio lengviau ir isivis pasiziurejus i padorias(ale pas mus darna ir meile seimoje ) ir pasiturincias seimynas nu blin,boba nesa viska vaika,tases,o vyriokas eina tusciomis..Cia tokiu jau ne viena desimti maciau,na jo jie ala dirba,pavargsta gi darbe wub.gif bobelkos tik namie nieko neveikia.
Myliu vyriskus vyrus wub.gif ,bet tokiu nesutikau..tai va lieku be vyro rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mylinti_mamyte: 25 gruodžio 2014 - 14:42
Sveikos.
Su šventėm visas. 4u.gif Stiprybės ir sveikatos.
__
Medute, nenusimink. 4u.gif
Aš tokia pati kaip ir tu.
Apdovanok save kuo nors. mane visada gelbėdavo įvairūs apsipirkimai ir pasilepinimai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylinti_mamyte @ 2014 12 25, 14:34)
Menkysta del to,kad pykstu..rr pasidariau testa spalvu ir gavosi,kad man astrus poreikis meiles ir ir kad as prie nervinio isekimo ribos.. bigsmile.gif
Liušerio testa ir man taip noris rekt matot matoto kodel asp pykta,nes nesuteikiat man meiles..na bet aj  doh.gif zmones nemato,kad isekau ir pavargau unsure.gif
Isiterpsiu,koki jus ten nesveika gyvenima gyvenot? As irgi jaunysteje geriau,zalios zoles bandziau ir rukiau na nieko pagymdziau atrodo sveikas,net Xsanaxso geriau nestumo pradzioje,aciu die nedaug tu tableciu unsure.gif durni daktarai palaike nestumo pradzia PA schmoll.gif wub.gif ,o del genu pergyventi pradejau,kad jam nepersiduotu.. rolleyes.gif
O del vyru geiau be vyru,vaika auginant supratau,kad be tevelio lengviau ir isivis pasiziurejus i padorias(ale pas mus darna ir meile seimoje ) ir pasiturincias seimynas nu blin,boba nesa viska vaika,tases,o vyriokas eina tusciomis..Cia tokiu jau ne viena desimti maciau,na jo jie ala dirba,pavargsta gi darbe  wub.gif bobelkos tik namie nieko neveikia.
Myliu vyriskus vyrus  wub.gif ,bet tokiu nesutikau..tai va lieku be vyro  rolleyes.gif

Na aš gėriau ne truputį, ir bandžiau toli gražu ne tik žolės biggrin.gif Man gaila, kad mokyklose nebuvo lytinio švietimo, niekas nepaaiškino, kad mergaitėms tai nepraeina be pasekmių. O gal tai ir nebūtų padėję.
Manau, nereikia taip nurašyti vyrų. Visokių jų yra. Mane tik stebina kai kurių moterų neišrankumas – viską pakęs ir toleruos, kad tik šalia būtų.
Atsakyti
QUOTE(cremaster @ 2014 12 25, 13:22)
Medute, baudi ji, o nusibaudi save. pyksti, kad jis taip gali, o tu ne? juk zmones niekam nepriklauso, kiekvienam reiktu gyvent savo gyvenima. viskas tik susitarimo reikalas.

tiesa pasakius, man tokiu konfliktu nesuprast.

BlankSlate tu dabar dirbi ar ne?

Nu bet kaip isivaizduot gyvenima seimoje jei kiekvienas gyvena savo gyvenima. O plius dar vaikai. Nu derintis kaip sau nenori turi.
Atsakyti