Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Medutė_ @ 2014 12 24, 21:33)
ačiū už patarimus, mintys pašviesėja.

Nueik i kina. O geriausiai i du is eiles
Atsakyti
Joa, nebūtinai šėlt kur lėkt. Varyk į kiną, į spektaklį kokį. Kur kavos atsigert sau. Iš esmės net ne pakazuchai kažką daryt, o pradėt daryt kažką, kas tau malonu. Nededant lūkesčių į diedą. Nes jie.... Čia yra, čia žiū ir geresnis po kojom pasimaišo biggrin.gif
Tik žinau vieną, kad rutina ir patogus įsitaisymas 'fotely' gero neduoda. Pamenu po pirmos molekulės, dviejų metų 'fotely' pradėjus gyviAnt gyviAnYmą- viskas pagerėjo. Diedas tai išvis iš naujo įsimylėjo tada.
O mes kartu irgi 16-ka jau. Ką tik metines 'atšventėm'
Ir rutina vėl įsisukus. Bet su vėl maža molekule kitaip nebus, aš tiesiog kitaip negaliu. Molekulė- visa ko bamba dbr. Ir dar bus kurį laiką.
O tada gal vėl prisijaukinsiu gyviAnYmą
Atsakyti
QUOTE(bučkis @ 2014 12 24, 20:57)
Nueik i kina. O geriausiai i du is eiles

biggrin.gif žiūrėjau, atrodo, kad rytoj nedirba

Iš tikrųjų mamos labai gaila, kad neatvažiavom, jai kraujo spaudimas aukštas sukilo. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(BlankSlate @ 2014 12 24, 21:11)
Joa, nebūtinai šėlt kur lėkt. Varyk į kiną, į spektaklį kokį. Kur kavos atsigert sau. Iš esmės net ne pakazuchai kažką daryt, o pradėt daryt kažką, kas tau malonu. Nededant lūkesčių į diedą. Nes jie.... Čia yra, čia žiū ir geresnis po kojom pasimaišo biggrin.gif
Tik žinau vieną, kad rutina ir patogus įsitaisymas 'fotely'  gero neduoda. Pamenu po pirmos molekulės, dviejų metų 'fotely' pradėjus gyviAnt gyviAnYmą- viskas pagerėjo. Diedas tai išvis iš naujo įsimylėjo tada.
O mes kartu irgi 16-ka jau. Ką tik metines 'atšventėm'
Ir rutina vėl įsisukus. Bet su vėl maža molekule kitaip nebus, aš tiesiog kitaip negaliu. Molekulė- visa ko bamba dbr. Ir dar bus kurį laiką.
O tada gal vėl prisijaukinsiu gyviAnYmą


Iš tikrųjų tai negyvenu gyvenimo...nes darbe prisikaupiu labai neigiamų emocijų, grįžtu pavargusi. Pas mane yra susikaupę daug neigiamų emocijų, neišsimiegojimo ir nesaugumo dėl ateities.
Man patiko tie vieni metai, kai reikėjo auginti vaiką.
Šiandien pergalvojau visą gyvenimą. Buvo labai daug gero. Net gaila. Bet yra kaip yra. nes daug kas ritasi blogyn. Tarpusavio santykiai, supratimas. To nebėra.
Norėčiau arba molekulės (-žinau, kad to nebus), arba mielo kačiuko (dėl savęs).
Atsakyti
QUOTE(Medutė_ @ 2014 12 24, 22:31)
biggrin.gif žiūrėjau, atrodo, kad rytoj nedirba

Iš tikrųjų mamos labai gaila, kad neatvažiavom, jai kraujo spaudimas aukštas sukilo. unsure.gif
[b

Butu sukiles.ir.jei uzsizliumbus atvaziuotum. Man patogu. As linziuoota tai jei ka lindzes akis dirgina.
O siaip aisku. Mama prisigalvos visko dabar. O vyras ka isvaziavo?
kaciukus turiu...2. Vyras zads dar viena parsitempt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bučkis @ 2014 12 24, 21:40)
Butu sukiles.ir.jei uzsizliumbus atvaziuotum. Man patogu. As linziuoota tai jei ka lindzes akis dirgina.
O siaip aisku. Mama prisigalvos visko dabar. O vyras ka isvaziavo?
kaciukus turiu...2. Vyras zads dar viena parsitempt  biggrin.gif


Ir aš taip manau.
Ar jums ne per daug trijų kačiukų? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Medutė_ @ 2014 12 24, 17:45)
Ir aš taip manau.

Įsigyk. Mano draugė margą tokią gavo. Tai kompanjonė kokia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(BlankSlate @ 2014 12 24, 22:20)
Įsigyk. Mano draugė margą tokią gavo. Tai kompanjonė kokia  wub.gif

BlanSlate, man atrodo, kad su tavim visiems gera, tiek daug energijos turi smile.gif
Susirašysiu kitiems metams: pasipustymas, kava, kačiukas, kinai non stop.
Dar būtų gerai darbą pakeisti. Ir kad į vakarėlius kas pakviestų. Nes mano kolektyve vyrų nėra. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Medutė_ @ 2014 12 24, 21:31)
biggrin.gif žiūrėjau, atrodo, kad rytoj nedirba

Iš tikrųjų mamos labai gaila, kad neatvažiavom, jai kraujo spaudimas aukštas sukilo. unsure.gif
Papildyta:
Iš tikrųjų tai negyvenu gyvenimo...nes darbe prisikaupiu labai neigiamų emocijų, grįžtu pavargusi. Pas mane yra susikaupę daug neigiamų emocijų, neišsimiegojimo ir nesaugumo dėl ateities.
Man patiko tie vieni metai, kai reikėjo auginti vaiką.
Šiandien pergalvojau visą gyvenimą. Buvo labai daug gero. Net gaila. Bet yra kaip yra. nes daug kas ritasi blogyn. Tarpusavio santykiai, supratimas. To nebėra.
Norėčiau arba molekulės (-žinau, kad to nebus), arba mielo kačiuko (dėl savęs).

Norek suniuko-padovanosiu smile.gif kaip tik mano sunes mergytes iesko nauju namu 😊
Atsakyti
QUOTE(Medutė_ @ 2014 12 24, 18:39)
BlanSlate, man atrodo, kad su tavim visiems gera, tiek daug energijos turi  smile.gif
Susirašysiu kitiems metams: pasipustymas, kava, kačiukas, kinai non stop.
Dar būtų gerai darbą pakeisti. Ir kad į vakarėlius kas pakviestų. Nes mano kolektyve vyrų nėra. unsure.gif

Žmonės mėgsta mane kažkodėl. Irgi sako, kad ta mano energija, būdas... O pati sau- išdvėsėlė bestuburė, bandanti pasiekt savo šikną, kad įspirt galėčiau.

Susirašyk. Sudėk į kokią dėžutę- pakratai, ištrauki- ir žinai ką ryt TURĖSI nuveikt. Nusipirk kvepalus!!! Mažytę bonkutę, mėginuką gal net- bet būtinai. Nueik į kirpyklą. Jei mėgsti- masažus. Ar baseiną, jei tavo mieste yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BlankSlate: 24 gruodžio 2014 - 22:56
QUOTE(meja82meja @ 2014 12 24, 22:51)
Norek suniuko-padovanosiu smile.gif kaip tik mano sunes mergytes iesko nauju namu 😊


su šuniukais sudėtingiau, nes reikia juos vedžioti bet kokiu oru. Ir bute jiems kartais vieniems būna liūdna. Mačiau - labai gražios mergytės smile.gif
Papildyta:
QUOTE(BlankSlate @ 2014 12 24, 22:55)
Žmonės mėgsta mane kažkodėl. Irgi sako, kad ta mano energija, būdas... O pati sau- išdvėsėlė bestuburė, bandanti pasiekt savo šikną, kad įspirt galėčiau.

Susirašyk. Sudėk į kokią dėžutę- pakratai, ištrauki- ir žinai ką ryt TURĖSI nuveikt. Nusipirk kvepalus!!! Mažytę bonkutę, mėginuką gal net- bet būtinai. Nueik į kirpyklą. Jei mėgsti- masažus. Ar baseiną, jei tavo mieste yra.


nuo jo, atrodo pagal tavo būdą, kad lengvai sprendi visokias problemas.
Gal ir neblogai dėžutė, nes mėgstu teisintis, kad esu pavargusi ir nieko nebenoriu.
Papildyta:
Šiaip ne taip, mergaitės, įveikiau vieną šventinę diena smile.gif Ačiū, kad nepalikot vienos.
Kitoje temoje ir vedęs vyras atgailauja už nuodėmes. ax.gif Ir jiems nelengva.
Atsakyti
QUOTE(Medutė_ @ 2014 12 24, 23:03)
su šuniukais sudėtingiau, nes reikia juos vedžioti bet kokiu oru. Ir bute jiems kartais vieniems būna liūdna. Mačiau - labai gražios mergytės  smile.gif
Papildyta:

Sudetingiau,bet ir dziaugsmo dvigubai.as laiminga iki begalybes del ju,myluoju ir lepinu belen kaip ir visus sau noriu pasilikt 😃 dar k isitikinu-uk man reikia suns,butu lengviau ten but...gaila,kad ne nuo manes priklauso... verysad.gif
Esi viena-paskaityk kokia knyga,jei ka galiu rekomenduot. 4u.gif
Atsakyti
O aš noriu ir vyro, ir molekulės, ir kačiuko. Vsio, man depresija.
Atsakyti