Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(cremaster @ 2014 12 23, 00:11)


Tada siaubas, kaip laikas eina.
Atsakyti
atvirai pasakius, tai cia sudu verslas tas psichu lankymas. loterija. yra schemos pagal kurias jie veikia, taip bandydami visus imanomus personazus supaisyti i tam tikrus stalcius. momentais gali net tuo patiketi, jeigu stokoji kritinio mastymo. bet gal tuo atveju ir metu neprireikia. prisimenu, dar cia vemaliojau, kai man pareiske, kad reikes penkiu. mano akys praktiskai iskrito i sterble. o ziurek, minu takeli jau kiek laiko. sugeba prisiriubti tie srutu valgytojai per tam tikrus kritinius laikotarpius, itikindami, kad sedim ant tos pacios kedes. na ir tegu.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 23, 01:16)
kaip žmonės galutinai iš proto neišeina ten vaikščiodami, kad ir metus, man mistika.  doh.gif


Man rodos, sunkiau pradėt kartais būna. O paskui kai įsivaikštai, savotiškai prisiriši. Kitą kartą būna problema užbaigt.
Papildyta:
QUOTE(cremaster @ 2014 12 22, 20:13)
nepadeda hahaha. tiesa, kritiniuose momentuose istraukia sion slenkscio pusen.


Šiaip įdomu. Ar bent kiek kas nors pasikeitė? Nu pvz ar fiziškai būna taip blogai kaip būdavo? Ir psichologiškai, vis dar tie patys jausmai kai ko atžvilgiu? Nu negaliu klaust konkrečiai, bet gal supratai..
Atsakyti
QUOTE(Dakora @ 2014 12 22, 15:37)
Sveikos  4u.gif Matau,kad nelaiku isiterpsiu i barni,bet turiu skubu klausima.Jus mamytes cia tikriausiai neapsieinate be antidepresantu,tai gal zinote ar net pacioms dare bendra nejautra,vartojant AD ?Girdejau,kad lyg gali buti negerai...Buciau labai dekinga,jei kas trite patirties ir atsiliepsite.

O kas yra ta bendra nejautra?

QUOTE(pilnasmenulis @ 2014 12 22, 21:15)
niekur nesakiau, kad gydytis depresija yra negarbinga ar dar kaip, pacios tokius isvedziojimus padaret.
is pradziu ko gero is viso nieko nenorejau pasakyti, bet kuo toliau tuo labiau norisi pasakyti, kad pasiziurekit zmones, ko jus taip karsciuojates? manot kiti problemu neturi? aisku kad turi ir gal dar didesniu, bet ar del to reikia pulti visus, kurie pasako, kad tu problemu yra?

Kaip matau, Varinija nepadėjo.

QUOTE(bučkis @ 2014 12 22, 22:31)
neskaičiau visko, bet tas daktaras Ozas...nu melaaagis smile.gif
http://www.delfi.lt/...e.d?id=66731432

Kad tas Ozas apsišaukėlis.

QUOTE(cremaster @ 2014 12 22, 22:42)
tiesa pasakius manau, kad didziajai daliai depresiku greitai baigtusi visos depresijos, jeigu radikaliai pasikeistu aplinkybes. deja, dazniausia niekas jokiu fucking aplinkybiu keisti nenori/negali/nezino ka keisti ir blabla. bet jeigu nukristu meteoritas visai salimais ir nebeliktu esamo sociumo, garantuoju, kad daug kas pasveiktu. kiti tiesiog galutinai issprotetu pereidami i kitus lygmenis. bent jau buckis tikrai pasveiktu.

Man palengvėtų, jei turėčiau daug(bet tikrai daug) pinigų, nereikėtų galvot apie rytdieną, galėčiau bendraut tik su man patinkančiais žmonėmis(čia pagrindiniai dalykai, man labai sunku prisitaikyt prie žmonių, jei kolektyve yra koks man labai smarkiai nepatinkantis, tiesiog sustingstu prie jo ir net žodį išstenėt sunku būna). Ir dar kelionės. Kartą per atkrytį nuvažiavau į Londoną porai savaičių, grįžau kur kas sveikesnė. O jei dar į šiltus kraštus. Aišku, ir terapija būtų reikalinga, visgi mano depresija ne dėl aplinkybių, o dėl charakterio. Aš truputį narcizinė asmenybė ir jaučiuosi blogai nebūdama dėmesio centre. Vyresnėse klasėse dėl to pradėjau bėgt iš pamokų, nes žemesnėse pakako naglumo susisemt visą dėmesį, o paauglystėj išlindo bailumas. Tai vat tokia mano tragedija: noriu būti matoma, mėgstu dėmesį ir tuo pačiu labai bijau, iki panikos. (kaip lėkšta ir banalu palyginus su rimtomis ligomis). Ir dar tas prakeiktas, gyvenimą nuodijantis menkavertiškumo jausmas. Nors jis, berods, mažėja.

QUOTE(Night13 @ 2014 12 22, 22:49)
Jums, matau, tai malonu. nes vis rašote, rašote, rašote...

o aš suprantu taip: vaikai yra vienas iš tikslų daugeliui žmonių, o ne prasmė. tik ginčytina, kiek/ar laikina. bent jau aš neįsivaizduoju, kaip tavą prasmę galima užkrauti kitam žmogui, atskiram individui, net jei tai "nuosavas" vaikas. 

kažką pan. esu jau rašius gūdžiais 2013m. bet pasiguosiu vėl, ar kaip pavadint. šiandien pačatinau su keliais žmonėm, sako, kad aš labai negatyvi. bet aš, žinokit, nejaučiu visai visai to.  blink.gif  kaip tik, šiandien gerai jaučiuosi. po to skaičiau straipsnį apie tai, kaip pasididinti papus savo kūno riebalais. klausiau, ar čia negatyvu? nes aš jej bogu nebesuprantu.  unsure.gif

Ko tu čia jaudiniesi, pilnasmėnulis sakė, kad visos mes negatyvios. O gal ji turėjo omeny tave ir per tave visos turėjom atkentėt?????????

QUOTE(Night13 @ 2014 12 23, 01:16)
kaip žmonės galutinai iš proto neišeina ten vaikščiodami, kad ir metus, man mistika.  doh.gif  mega_shok.gif

Aš eičiau, eičiau ir eičiau. Man padeda. Dabar užmetus, bet ir vėl eisiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lining: 23 gruodžio 2014 - 08:02
Narcizė, kamuojama socialinių fobijų, tiesiog nuostabus derinukas.
Atsakyti
Artėja šventės, kuriomis niekada nesidžiaugiau, bet kiekvieną kartą bandau smile.gif
Mergaitės, gal nesupyksit, kad ne į temą, bet žinau, kad per šventes tikrai nesėsiu prie kompiuterio, tai noriu visoms palinkėti stiprybės...
ir...siunčiu savo eiles smile.gif

ANGELO AKYS
Pabiro baltos, šaltos snaigės,
Tarytum ašaros iš angelo akių
Ar tu matai? Jau metai baigias...
Palaukit, dienos, aš jumis šaukiu!

Dangus nušvito saulės spinduliais,
Sublizgo sniegas ant užmigusių laukų.
Šakom sujudus snaigės nusileis,
tarytum krištolas iš angelo akių.

Artėja Kūčios, laikas susikaupt,
Pajusti gėrį, šilumą širdim.
Ir puošiant eglę tyliai atgailaut,
Ir pamatyt pasaulį angelo akim.

Paduokim ranką žmogui nuskriaustam,
Likimas galbūt jo nepagailėjo,
Suteikim meilę, džiaugsmą kiekvienam
Nes į visus mus angelo akis žiūrėjo.

P.S. Kam nepatiks-tieisog ignoruokit 4u.gif







Atsakyti
QUOTE(ikiuke @ 2014 12 23, 09:28)
Artėja šventės, kuriomis niekada nesidžiaugiau, bet kiekvieną kartą bandau smile.gif
Mergaitės, gal nesupyksit, kad ne į temą, bet žinau, kad per šventes tikrai nesėsiu prie kompiuterio, tai noriu visoms palinkėti stiprybės...
ir...siunčiu savo eiles smile.gif

P.S. Kam nepatiks-tieisog ignoruokit  4u.gif

Ikiuke, jūs nesišaipot, todėl abejoju, kad kam nors sukelsit pyktį. Dėkui už gražius linkėjimus.
Atsakyti
ne, nu aš durna, bet už mane dar durnesnių padavė... doh.gif
taip, aš pikta, ir man depresija
atsikniskit mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lining @ 2014 12 23, 10:31)
Vezzo, geriau neužvedinėk jų, matai, šiltos, geros ir mielos moteriškės rado puikią dirvą pasilinksmint ir pasityčiot. (Kažkodėl įtariu, kad pilnasmenulis yra JOGA arba daugtaškis, pagiežos atėjusi paliet).

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo OkoksSkirtumas: 23 gruodžio 2014 - 10:41
Siautėjat, viedmos rolleyes.gif
Nu žmogus gi sako, kad ne šitaip, va ir va kaip, išsireiškė, blogo nelinkėjo.
O jūs...!!?? biggrin.gif
Paskui stebimės, ko su mumi jumi niekas nedraugauja biggrin.gif
Šluotas į sandėliukus susidedam ir šlyžikus kremtam. Ir neišvemiam. Juk gyviAnYmas graaaažus rolleyes.gif

Gotišiau- ats į klausimą tavo.
Po pasidalyjimo buvo pzdc pzdc jabyštvajmat!!
Ir dar pzdavočiau nuo minties, kad man pzdc...
Bet. Ten gal hormoninio atchodo pzdc buvo g.gif
Dbr lyg plaukiu ir tiek. Nėr lb gerai, bet nėr ir blogai.
Dar ir molekulė bais žavingas, kai jau rožiniai ačkarai ima slyst nuo nosiaus, tas jo žavesys lyg pataiso situaciją šiek tiek...
Nors čia gal aš save dar tuo įtikint bandau. Va pirmoji molekulė šian bežvygaudama sugebėjo prajuokint ir tai pamačius tarė- tai pirmas kartas, po milijono metų, kai aš matau tave besijuokiant... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(BlankSlate @ 2014 12 23, 12:19)
Siautėjat, viedmos  rolleyes.gif
Nu žmogus gi sako, kad ne šitaip, va ir va kaip, išsireiškė, blogo nelinkėjo.
O jūs...!!?? biggrin.gif
Paskui stebimės, ko su mumi jumi niekas nedraugauja biggrin.gif
Šluotas į sandėliukus susidedam ir šlyžikus kremtam. Ir neišvemiam. Juk gyviAnYmas graaaažus  rolleyes.gif

Gotišiau- ats į klausimą tavo.
Po pasidalyjimo buvo pzdc pzdc jabyštvajmat!!
Ir dar pzdavočiau nuo minties, kad man pzdc...
Bet. Ten gal hormoninio atchodo pzdc buvo  g.gif
Dbr lyg plaukiu ir tiek. Nėr lb gerai, bet nėr ir blogai.
Dar ir molekulė bais žavingas, kai jau rožiniai ačkarai imakas minėjo slyst nuo nosiaus, tas jo žavesys lyg pataiso situaciją šiek tiek...
Nors čia gal aš save dar tuo įtikint bandau. Va pirmoji molekulė šian bežvygaudama sugebėjo prajuokint ir tai pamačius tarė- tai pirmas kartas, po milijono metų, kai aš matau tave besijuokiant...  unsure.gif

Prisiminiau, kaip sakei, kad mergaitės jūsų šeimoj nebuvo labai mylimos, tai gal ir tavo šeimoj taip? Berniukas suteikia daugiau džiaugsmo?

P.S. Ką planuojat naujiems metams? Čia kažkas linkėjo sutikt su draugais ir šampanu, o man labiausiai norėtųsi nueit į gerą koncertą ir grįžus namo atsakančiai pasimylėt. Pasvajot juk galima biggrin.gif Tai kokios jūsų svajonės?
Atsakyti
man su draugais gera būti, pravaiko visas juodas mintis. blogiausia man namie, tarp tos suknistos kasdienės buities ir vaikų reikalų, kurie ištisai kalas, tada jaučiuosi palamai niekam tikusi, viskas atrodo nesąmonė ir beprasmiška, kažkokia beprasmiška indų plovadineinaii, rėkimai užsidėk tapkes ir panašiai. nu ir normaliai bobai gal ir gerai, aš kai nenormali mane žlugdo. robotas kažkoks. o su draugais gerai. kažkaip užsimirštu.
bet jaučiu neturiu teisės skustis kad blogai jaučiuosi nes kiti dar blogiau. unsure.gif
negaliu skūstis kad vaikai išveda iš pusiausvyros - nes kiti visai negali jū turėt unsure.gif
kaip ir diedu paburnot negaliu, nes kitos visai neturi unsure.gif
einu kokį ant desktopo užsidsiu vaizdziali su taikos balandžiais ir rasota rože, kad neužsimirščiau kad viskas puikiai pas mane kitų akimis
Atsakyti