Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

Sveikos 4u.gif Matau,kad nelaiku isiterpsiu i barni,bet turiu skubu klausima.Jus mamytes cia tikriausiai neapsieinate be antidepresantu,tai gal zinote ar net pacioms dare bendra nejautra,vartojant AD ?Girdejau,kad lyg gali buti negerai...Buciau labai dekinga,jei kas trite patirties ir atsiliepsite.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Prasidejo karsio pilimai viduriu uzkietejimas ir pan.. schmoll.gif
Ir pasaliniai vaistu rrr unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 22, 17:59)
ar tu lankai savo terapeutą dar? ar padėjo ką?

lankau. ***, net paciai neitiketina - treti metai. nepadeda hahaha. tiesa, kritiniuose momentuose istraukia sion slenkscio pusen. tas matyt ir laiko. finale pasirodo as visai nenoriu nuzengti. lol
Atsakyti
QUOTE(Medutė_ @ 2014 12 21, 11:22)
Tik tai laiko šiame gyvenime? O kai vaikai užaugs ir išeis?


Taip toli negalvoju.Džiaugiuosi, kad išgyvenau šį rudenį ir likau gyva.Iki kito rudens gyvensiu. Gal atras tobulesnius vaistus, naujas gydymo metodikas.Mačiau per gydytojo Ozo laidą prijungia prie galvos tam tikrų taškų elektrodus ir leidžia silpną elektos srovę. Ta moteriškė sakė, kad pasidarė šviesiau akyse.
Atsakyti
QUOTE(mansunku @ 2014 12 22, 22:10)
Taip toli negalvoju.Džiaugiuosi, kad išgyvenau šį rudenį ir likau gyva.Iki kito rudens gyvensiu. Gal atras tobulesnius vaistus, naujas gydymo metodikas.Mačiau per gydytojo Ozo laidą prijungia prie galvos tam tikrų taškų elektrodus ir leidžia silpną elektos srovę. Ta moteriškė sakė, kad pasidarė šviesiau akyse.


sita metoda lietuvoje tikrai taiko, jei gerai pamenu tai naujojoje vilnioje yra kazkokia ligonine. tik mano zinomam atvejui, deja, nepadejo, bet kazkam padeda.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 22, 21:58)
gerai, kad gulėjau, kai perskaičiau

pati chujeju. hm, gal antri?
ne, treti.
Atsakyti
neskaičiau visko, bet tas daktaras Ozas...nu melaaagis smile.gif
http://www.delfi.lt/...e.d?id=66731432
Papildyta:
QUOTE(pilnasmenulis @ 2014 12 22, 23:08)
vien pyktis ir agresija is jusu eina

ane? pati pasirenkat ir interpetuojat toną, kuriuo aš rašau. pasirinkit kitą - atrodys kitaip.
Atsakyti
tiesa pasakius manau, kad didziajai daliai depresiku greitai baigtusi visos depresijos, jeigu radikaliai pasikeistu aplinkybes. deja, dazniausia niekas jokiu fucking aplinkybiu keisti nenori/negali/nezino ka keisti ir blabla. bet jeigu nukristu meteoritas visai salimais ir nebeliktu esamo sociumo, garantuoju, kad daug kas pasveiktu. kiti tiesiog galutinai issprotetu pereidami i kitus lygmenis. bent jau buckis tikrai pasveiktu.
Atsakyti
QUOTE(pilnasmenulis @ 2014 12 22, 23:08)
vien pyktis ir agresija is jusu eina

Jums, matau, tai malonu. nes vis rašote, rašote, rašote...
QUOTE(mansunku @ 2014 12 22, 23:10)
Taip toli negalvoju.Džiaugiuosi, kad išgyvenau šį rudenį ir likau gyva.Iki kito rudens gyvensiu. Gal atras tobulesnius vaistus, naujas gydymo metodikas.Mačiau per gydytojo Ozo laidą prijungia prie galvos tam tikrų taškų elektrodus ir leidžia silpną elektos srovę. Ta moteriškė sakė, kad pasidarė šviesiau akyse.

o aš suprantu taip: vaikai yra vienas iš tikslų daugeliui žmonių, o ne prasmė. tik ginčytina, kiek/ar laikina. bent jau aš neįsivaizduoju, kaip tavą prasmę galima užkrauti kitam žmogui, atskiram individui, net jei tai "nuosavas" vaikas.

kažką pan. esu jau rašius gūdžiais 2013m. bet pasiguosiu vėl, ar kaip pavadint. šiandien pačatinau su keliais žmonėm, sako, kad aš labai negatyvi. bet aš, žinokit, nejaučiu visai visai to. blink.gif kaip tik, šiandien gerai jaučiuosi. po to skaičiau straipsnį apie tai, kaip pasididinti papus savo kūno riebalais. klausiau, ar čia negatyvu? nes aš jej bogu nebesuprantu. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cremaster @ 2014 12 22, 22:26)
pati chujeju. hm, gal antri?
ne, treti.


Nuejai pirma karta kai cia atsiradai. Tikrai triju nebus. Nebent pries tai dar kur vaiksciojai. Pries tris as dar tik sirgt pradedinejau.
Papildyta:
QUOTE(Night13 @ 2014 12 22, 22:49)
, sako, kad aš labai negatyvi. bet aš, žinokit, nejaučiu visai visai to.  blink.gif 


Kazkaip panasiai buvau tave apsaukus. Gal nihiliste.
Nu yra tavy tas stilius sarkastiskas negatyvus, bet nezinau kaip pavadint. Ale koks skirtumas. Rozinius akinius uzsidek, atrodysi kitiems pozityviau:)
Atsakyti
QUOTE(kliomba @ 2014 12 23, 00:06)
Nuejai pirma karta kai cia atsiradai. Tikrai triju nebus. Nebent pries tai dar kur vaiksciojai. Pries tris as dar tik sirgt pradedinejau.

rudeni nuejau. 7 buvo nescia. dabar zosei 2 suejo. taip iseina, kad psicha lankau 2 metai ir 3men. treti metai, kaip nepaziuresi. argi ne?
Atsakyti
kaip žmonės galutinai iš proto neišeina ten vaikščiodami, kad ir metus, man mistika. doh.gif mega_shok.gif nu aš, berods, kantri, bet psichai man tokieee glitūs padarai žele pavidalo, su didelėm akim, kurios prašyte prašosi išduriamos. o kai išeinu iš jų kabinetų, ima atrodyti, kad girdžiu šviesas ir žinau, keli mano plaukai pražilo per kempenkias minutes. NESTUMIU ANT JŲ, JEI KĄ. tokia natūrali mano reakcija į juos, tikiu, kad ir daugumai pan., todėl duokdie, jei kažkam ir padeda, ypač, jei ta pagalba ilgalaikė.
todėl man gerai ir žvengianti poliklinikos psichiatrė, kuri žvengia iš visko tol, kol aš neapsibliaunu, o ant siuntimo parašė, kad kažką dariau koridoriuje!!!! ką būtent neįskaičiau (ir ačiūdie). o kai pradėjau pas ją lankytis, įrašuose atsirado, kad man pogimdyvinė depresija (kas nežino, galiu prisiekti kuo norit, kad niekada nieko nesu gimdžiusi. kiek pamenu). bet koks komfortas už tai... nu, jei nubliaunu tai nubliaunu, bet viskas vyksta kelių minučių bėgyje, todėl ilgai kankintis nereikia. parašo ko noriu ir kiek noriu. biggrin.gif
Atsakyti