Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

Tas klausimas veikiau rodo tikėjimo silpnumą, jei jau sieti su tuo.
Atsakyti
va cia tai gyvenimas
Atsakyti
QUOTE(cremaster @ 2014 12 21, 03:06)

Įdomiais dalykais tu 3h nakties užsiiminėji.
Atsakyti
QUOTE(cremaster @ 2014 12 21, 03:06)


labai moteriška sritis smile.gif Sakoma, kad jei nori pasijausti moteriška, tai nueik į kirpyklą, grožio saloną, pasiklausyk pletkų įvairiomis moteriškomis temomis ir pan. Ten yra tikra moteriškumo dvasia biggrin.gif
Nemėgstu aš kirpyklų, man kad tik greičiau doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Lining @ 2014 12 21, 08:33)
Įdomiais dalykais tu 3h nakties užsiiminėji.


gal šukuoseną gimtadieno šventei darėsi? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(mansunku @ 2014 12 19, 20:12)
Mano gyvenimo prasmė - vaikai. Be jų seniai būčiau nusižudžiusi.

Tik tai laiko šiame gyvenime? O kai vaikai užaugs ir išeis?
Papildyta:
QUOTE(kliomba @ 2014 12 19, 21:37)
Na taip, logiska. As daznai manau, kad tai kas vyksta, ne veltui vyksta. Ar kancia ar dziaugsmas, kas tik nori. Tame ir prasme.
Papildyta:
Jausti ir patirti. Net ir darant viska kas isvardinta.


Kažkaip tik tos kančios nesinori patirti ..
Jausti ir patirti - tai labai gyva.
Esu skaičiusi, kad būna "mirusių" žmonių nors jie dar gyvena. Ta prasme, gal gyvena be to "jausti ir patirti"?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medutė_: 21 gruodžio 2014 - 11:14
Pasigavau sia zaraza doh.gif
Mintis apie dead kankina ir isvis verysad.gif
Neatsiras guodeju?Nea kur as cia jau unsure.gif
Na paguoskit pasakykit,kad susitvarkysiu bigsmile.gif
Viltis durniu motina,ar mirtis blink.gif
Negerai man.
Na tikrai negerai su galva verysad.gif
Supratau,kodel depresininkai slepiasi uz ivairiu juodu juokeliu ir kitu marazmu,o taip dusios savo nereik atvert,kurioje oj kas dedasi,eh doh.gif
Noreciau dabar doh.gif doh.gif doh.gif galva i sienuke ar i ledine ekete.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mylinti_mamyte: 21 gruodžio 2014 - 17:20
QUOTE(cremaster @ 2014 12 21, 03:06)


Mokykimės, depresikės smile.gif Tam žmogui įtariu niekad nekyla tokių problemų kaip mums.

Papildyta:
QUOTE(Mylinti_mamyte @ 2014 12 21, 17:19)
Noreciau dabar  doh.gif  doh.gif  doh.gif galva i sienuke ar i ledine ekete.


Į eketę gali, tik ištrauk paskui. Nes lyg tai šalčiai ateina.
Jei norisi, papasakok kas blogai.
Atsakyti
QUOTE(Mylinti_mamyte @ 2014 12 21, 17:19)

Noreciau dabar  doh.gif  doh.gif  doh.gif galva i sienuke ar i ledine ekete.

galim eit kartu i ekete tas galvas sukist ir lauks kol uzsals
Atsakyti
Kaip čia pas jus baisu unsure.gif artėja šventės, linkiu jums daugiau optimizmo, gyvenimas yra gražus 4u.gif bet tik nuo mūsų požiūrio priklauso, kokį jį mes matysime, tad verčiau pažvelkime per rožinius akinius, nei per juodus. Gražių visoms švenčių newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(pilnasmenulis @ 2014 12 22, 09:30)
Kaip čia pas jus baisu  unsure.gif  artėja šventės, linkiu jums daugiau optimizmo, gyvenimas yra gražus  4u.gif  bet tik nuo mūsų požiūrio priklauso, kokį jį mes matysime, tad verčiau pažvelkime per rožinius akinius, nei per juodus. Gražių visoms švenčių  newyear.gif


buvau parašius ilgą kaip antidepresantų vartojimas atsakymą, bet nusprendžiau, kad neverta, tai ištryniau smile.gif

ačiū, kad radai laiko bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
užėjau...nes labai sunku...buvo toks pagerėjimas, jaučiausi euforijoje...ir nusprendžiau, gal ne nuo vaistų, gal pati tiek sugebėjau pasistengti...nuo trečiadienio negėriau ad...o vakar galvojau, kad numirsiu...pavargau nuo tos būsenos, o dar ir dantis pradėjo skaudėti...už ką taip? taip norisi atmesti tą ligą...taip noriu...vis galvoju, kad tai tik pasąmonė veikia, bet...ir vėl skauda kūną...silpna, vakar galvojau nugriųsiu, negalėjau atsistoti (žinoma, pasimatavau spaudimą, temperatūrą, todėl kitas ligas teko atmesti...)
P.S. nesupykit, kad nuotaikas gadinu, tiesiog sunku... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bad Seeds @ 2014 12 22, 10:16)
buvau parašius ilgą kaip antidepresantų vartojimas atsakymą, bet nusprendžiau, kad neverta, tai ištryniau smile.gif

ačiū, kad radai laiko bigsmile.gif  4u.gif


nenorėjau pasakyti nieko blogo, tiesiog sunku įsivaizduoti, kad žmonės taip pasineria į blogas mintis. Pačiai nepatyrus, kas yra ta tikroji depresija, tubūt ir neįmanoma įsijausti į sergančiųjų kailį.
Atsakyti
QUOTE(Medutė_ @ 2014 12 21, 11:22)
labai moteriška sritis  smile.gif Sakoma, kad jei nori pasijausti moteriška, tai nueik į kirpyklą, grožio saloną, pasiklausyk pletkų įvairiomis moteriškomis temomis ir pan. Ten yra tikra moteriškumo dvasia  biggrin.gif

Nuo tokio moteriškumo supratimo man viduriai apsiverčia.

QUOTE(Mylinti_mamyte @ 2014 12 21, 17:19)
Pasigavau sia zaraza  doh.gif
Mintis apie dead kankina ir isvis  verysad.gif
Neatsiras guodeju?Nea kur as cia jau  unsure.gif
Na paguoskit pasakykit,kad susitvarkysiu  bigsmile.gif
Viltis durniu motina,ar mirtis  blink.gif
Negerai man.
Na tikrai negerai su galva  verysad.gif
Supratau,kodel depresininkai slepiasi uz ivairiu juodu juokeliu ir kitu marazmu,o taip dusios savo nereik atvert,kurioje oj kas dedasi,eh  doh.gif
Noreciau dabar  doh.gif  doh.gif  doh.gif galva i sienuke ar i ledine ekete.

Neteko girdėti apie psichologinius gynybos mechanizmus? Juodi juokai yra vienas iš jų. Iš savo netrumpos patirties galiu pasakyt, kad geriau bus. Kaip bus ir blogų periodų. Galvą į sienukę ar eketę visada spėsit, panašu, kad tik neseniai tokia būsena kankina. Vėliau išmoksti su tuo tvarkytis. Beje, ar gydotės?

QUOTE(pilnasmenulis @ 2014 12 22, 09:30)
Kaip čia pas jus baisu  unsure.gif  artėja šventės, linkiu jums daugiau optimizmo, gyvenimas yra gražus  4u.gif  bet tik nuo mūsų požiūrio priklauso, kokį jį mes matysime, tad verčiau pažvelkime per rožinius akinius, nei per juodus. Gražių visoms švenčių  newyear.gif

Dar nueikit į onkologinių ligų skyrelį pasibaisėti ir paskleisti geros nuotaikos.

QUOTE(ikiuke @ 2014 12 22, 10:19)
užėjau...nes labai sunku...buvo toks pagerėjimas, jaučiausi euforijoje...ir nusprendžiau, gal ne nuo vaistų, gal pati tiek sugebėjau pasistengti...nuo trečiadienio negėriau ad...o vakar galvojau, kad numirsiu...pavargau nuo tos būsenos, o dar ir dantis pradėjo skaudėti...už ką taip? taip norisi atmesti tą ligą...taip noriu...vis galvoju, kad tai tik pasąmonė veikia, bet...ir vėl skauda kūną...silpna, vakar galvojau nugriųsiu, negalėjau atsistoti (žinoma, pasimatavau spaudimą, temperatūrą, todėl kitas ligas teko atmesti...)
P.S. nesupykit, kad nuotaikas gadinu, tiesiog sunku... verysad.gif

Nekilo mintis, kad pagerėjimas visgi buvo nuo vaistų, o ne tik nuo pačios pastangų? Nuotaikos niekam negadinat, visoms čia nelengva. Na, išskyrus narę pilnas mėnulis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lining: 22 gruodžio 2014 - 10:39