Įkraunama...
Įkraunama...

Depresija

QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 19, 21:24)

[color=deeppink]Išlikti žmogum, nenusižudyti, baigti gražiai, kad atleistų man už nuodėmes (savo vaikams ir kitiems žmonėms padarytas)


Cia labai krikscioniska. Bet tikiu kad tave smarkiai palaiko, kas tik i nauda.
Atsakyti
QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 19, 21:24)
tačiau, Dieve, leisk man akimirką pasididžiuot savimi ir....mamos akyse danguje.[/color]

kas tokio baisaus buvo?
Atsakyti
Septinstyge, stipresniais momentais bandau mąstyti kaip tu. Deja, ne visad išeina. Beje, aš tokio amžiaus, jau per 30, lankau pamokėles pirmai komunijai su paaugliais. Žiauriai patinka. Savanaudiška, bet kažkiek pakylėja mane. Bandau kabintis į tai.
Atsakyti
QUOTE(kliomba @ 2014 12 19, 21:47)
Cia labai krikscioniska. Bet tikiu kad tave smarkiai palaiko, kas tik i nauda.




aha, bet, deja, many taip įsisędus desperacija, kad dažani kovoja priešingos mintys, bet, tikiuos, kad angelas sargas ir protas bus su manim...
QUOTE(Ondatra... @ 2014 12 19, 21:50)
kas tokio baisaus buvo?


negaliu pasakot viešai detalių, viešas asmuo esu lotuliukas.gif doh.gif dviveidė, normalioji ir nenormalioji......
QUOTE(Night13 @ 2014 12 19, 22:39)
Septinstyge, stipresniais momentais bandau mąstyti kaip tu. Deja, ne visad išeina. Beje, aš tokio amžiaus, jau per 30, lankau pamokėles pirmai komunijai su paaugliais. Žiauriai patinka. Savanaudiška, bet kažkiek pakylėja mane. Bandau kabintis į tai.


Kodėl savanaudiška? Nu tu ir duodi...kažkokia tu daugialypė, bet tas faina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 19, 23:53)
Kodėl savanaudiška? Nu tu ir duodi...kažkokia tu daugialypė, bet tas faina smile.gif

Norėčiau tikėti ne tik, kai man sunku. Deja, dažniausiai būna, kad ten atsigręžiam ne tada, kai reiktų padėkoti už lengvą gyvenimą, o kai sunku. Ką reiškia daugialypė? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 19, 22:57)
Norėčiau tikėti ne tik, kai man sunku. Deja, dažniausiai būna, kad ten atsigręžiam ne tada, kai reiktų padėkoti už lengvą gyvenimą, o kai sunku. Ką reiškia daugialypė?  blink.gif



Gerąja prasme smile.gif Na, kartu supratinga, tokia žmogiška, krypstanti į dievoiešką, o kartu tokia sveikai ironiška, polemizuojanti standaritšką tikėjimą ir pan, nemoku paaiškinti smile.gif

Žodžiu, kai jau pažįistu tave šiek tiek gyvai, visai kitaip matau..... vis tik susirašinėjimas forume yra kas kita nei gyvas bendravimas, kai matai žmogaus akis, girdi balsą, net online susirašinėjimas man daug gyvesnis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Septynstygė: 19 gruodžio 2014 - 23:00
QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 20, 00:00)
Gerąja prasme smile.gif Na, kartu supratinga, tokia žmogiška, krypstanti į dievoiešką, o kartu tokia sveikai ironiška, polemizuojanti standaritšką tikėjimą ir pan, nemoku paaiškinti smile.gif

Žodžiu, kai jau pažįistu tave šiek tiek gyvai, visai kitaip matau..... vis tik susirašinėjimas forume yra kas kita nei gyvas bendravimas, kai matai žmogaus akis, girdi balsą, net online susirašinėjimas man daug gyvesnis.

Nu jei čia komplimentas, tai ačiū. Man labai užstrigo, kad kai kelis k. parašei kitais kanalais, aš buvau tokiam kosmose, kad tiesiai pasakiau, kad einu slėptis/po lapais/po velnių ir pakvėpuoti. biggrin.gif Ne itin mandagu, bet, žinau, kad psichai supranta. Ilgas laikas toks buvo... Apie mano tikėjimą mažai kas žino. Mama tikriausiai infarktą gautų. Nors ir nereikia to afišuoti, manau.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 19, 23:33)
Nu jei čia komplimentas, tai ačiū. Man labai užstrigo, kad kai kelis k. parašei kitais kanalais, aš buvau tokiam kosmose, kad tiesiai pasakiau, kad einu slėptis/po lapais/po velnių ir pakvėpuoti. biggrin.gif Ne itin mandagu, bet, žinau, kad psichai supranta. Ilgas laikas toks buvo... Apie mano tikėjimą mažai kas žino. Mama tikriausiai infarktą gautų. Nors ir nereikia to afišuoti, manau.



Nu jomajo, aišku, kad suprantu, apskritai, perdėm mandagus ir sterilus bendravimas neįdomus... smile.gif
Atsakyti
Kad aš nepolemizuoju tikėjimo, kaip tik dabar labiau stengiuos taikytis prie standartinio. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 19, 23:39)
Kad aš nepolemizuoju tikėjimo, kaip tik dabar labiau stengiuos taikytis prie standartinio.  unsure.gif



tai gerai smile.gif na, nemoku aš išsakyti minties....man patinka, kad esi ne davatka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Septynstygė @ 2014 12 20, 01:01)
tai gerai smile.gif na, nemoku aš išsakyti minties....man patinka, kad esi ne davatka smile.gif

būčiau įgali, gal būčiau. biggrin.gif o kas ta davatka?
ne į temą. aš traukiu alkoholikus ir narkomanus. nors. gal čia dera su dūšios skausmu.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2014 12 20, 00:05)
būčiau įgali, gal būčiau. biggrin.gif o kas ta davatka?
ne į temą. aš traukiu alkoholikus ir narkomanus. nors. gal čia dera su dūšios skausmu.



davatka yra ta, kuri vaiksto i baznycia, kritikuoja abznycioj, kad ne taip zvake laikai, vaidina labai dievobaminga, bet apkalba kitus jau uz baznycios duru...

an, vien tavo klausimas, kokia gyvenimo prasmė, rodo, kad nesi standartinė tikinčioji....nes tau reikia pačiai rasti atsakymą, o ne gauti "sukramtytą"....man kaip ir aiški gyvenimo prasmė, bet gyventi nuo to ne lengviau
Atsakyti