Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *239 tema

Tuoj pirksiu is mytoys.de ten dabar yra 20 proc nuolaida zaislams kai kuriems.
Pvz labai gera furbiu kaina, plius dar 20 proc nuolaida duoda
http://www.mytoys.de...2.11.19/3248638

Baisuokliams suniukams taip pat yra papildoma nuolaida
http://www.mytoys.de...2.11.19/3578540

http://www.mytoys.de...2.11.19/3578538
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2014 12 17, 09:01)
Bet tai galėtų daryti kokią atranką ar patikimumo patikrinimą ir priimti naujų biggrin.gif arba steigti naują šeimą  thumbup.gif
mane dar domina netikusių daiktų išpardavimas, nes jau krūvelė ohoho kaip kaupias, o užsiimti čia pardavimais tai neturiu laiko  doh.gif

Manau, laikui begant naturaliai ivyks atranka ir susidarys naujos grupeles mirksiukas.gif

o del netikusiu daiktu tai tikrai reiktu kazka pagalvoti, man tai visai patinka, kad mergaites temoje paskelbia, apie netikusias/grazinti besiruosiancias prekes ax.gif
Atsakyti
merginos, gal zinot ka reiskia mytoys tokie uzrasai prie patalynes vaikiskos:

biber
linon
renforce

vertejas isvercia labai jau ne i tema...
aciu kas pagelbes
Atsakyti
Sveikos ar Kaune tikrai nera norinciu tesco clothing?smile.gif siusciau per tuki
Atsakyti
QUOTE(Saulutė @ 2014 12 16, 20:38)
o as rinkdama gavau priekaista, kodel neparasiau kad iskart pinigu prasysiu  4u.gif
besijungianti parase, kad kai kurios renkancios pinigu praso atejus prekems  g.gif

nereiškiu jokiu priekaistu tai mamai, bet kazkaip nelabai tikiu kad kuri taip darot  schmoll.gif

aš dažniausiai imu pinigus po gavimo arba kai jau sumą nuskaito..bet jei perku per Uk, visad laukiu gavo, nes tik tada svorį žinau smile.gif

O klaipėda turi savo būrelį? g.gif Kad Vln ir kaunas Meetus darydavo, tai matydavau smile.gif
Atsakyti
Laba diena.
Iš kur siunčiate knygas rusų k. ?
Radau http://ozonru.eu/ , bet ten ne visos dominančios knygos yra.
Atsakyti
Oj, kokios cia aistros smile.gif Na is savo puses galiu pasakyti, kad kooperuotis asmeniskai man jau pabodo, siuluasi tik tada, kai niekaip sau ar per savus nesurenku. Is tikro tingisi skaiciuoti, rusiuoti, pakuoti, siusti ir t.t. Nusiperki sau, kad ir brangiau biski ir rami galva. beto nepamirskite, kad daugelis mamu dazniausiai daugiausiai perka kol yra VPA, labai daug senbuviu jau grizusios i darba, tai pirkimams laikas ribotas gaunasi, irgi sau uzsisako kada gali ir viskas, jos daznai ne tai kad, neturi kada besikooperuojanciu ieskoti, o ir temos paskaityti.



Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 12 17, 10:21)
aš dažniausiai imu pinigus po gavimo arba kai jau sumą nuskaito..bet jei perku per Uk, visad laukiu gavo, nes tik tada svorį žinau smile.gif

O klaipėda turi savo būrelį? g.gif Kad Vln ir kaunas Meetus darydavo, tai matydavau smile.gif

ne, KLP kazkaip nebuvo susiorganizavusi jokio meeto. tyliai ramiai visos po lapais sedime blush2.gif

QUOTE(Murčikas @ 2014 12 17, 11:16)
Oj, kokios cia aistros smile.gif Na is savo puses galiu pasakyti, kad kooperuotis asmeniskai man jau pabodo, siuluasi tik tada, kai niekaip sau ar per savus nesurenku. Is tikro tingisi skaiciuoti, rusiuoti, pakuoti, siusti ir t.t. Nusiperki sau, kad ir brangiau biski ir rami galva. beto nepamirskite, kad daugelis mamu dazniausiai daugiausiai perka kol yra VPA, labai daug senbuviu jau grizusios i darba, tai pirkimams laikas ribotas gaunasi, irgi sau uzsisako kada gali ir viskas, jos daznai ne tai kad, neturi kada besikooperuojanciu ieskoti, o ir temos paskaityti.

tiesa sakant ir as jau nebeskelbiu, kad pirksiu, nors anksciau nemazai rinkdavau, o ir dabar nemazai perkuosi sau. geriau brangiau sumoki uz siuntima, bet nebera to vargo 4u.gif
Atsakyti
Sakykit del GAP, kas pristato siuntini dabar pasto kurjeriai ar DHL? g.gif as vis dar laukiu gruodzio 3d uzsakymo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2014 12 17, 12:15)
Sakykit del GAP, kas pristato siuntini dabar pasto kurjeriai ar DHL?  g.gif  as vis dar laukiu gruodzio 3d uzsakymo  lotuliukas.gif


Kantrynės, aš vieną iš 2 daiktų gruodžio 1-os gaudau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2014 12 17, 13:15)
Sakykit del GAP, kas pristato siuntini dabar pasto kurjeriai ar DHL?  g.gif  as vis dar laukiu gruodzio 3d uzsakymo  lotuliukas.gif

Tik paklausiau ir atveze DHL bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2014 12 16, 20:26)
Kaip manot, ar realu dar sulaukti kokio koduko is Tesco rubu ? Paskutiniu metu lyg ir nemazai ju buvo, ar gal taip atrdo, kai nereikia smile.gif

taip, tikrai nemažai buvo:) bet nuo vakar pas juos seilas, tai artimiausiu metu nelabai duos turbūt, per seilą neduoda paprastai, nors visko gali būti rolleyes.gif

QUOTE(liuandra @ 2014 12 17, 11:00)
Iš kur siunčiate knygas rusų k. ?
Radau http://ozonru.eu/ , bet ten ne visos dominančios knygos yra.

geros kainos ir prieinama siuntimo kaina tik iš ten. dar yra mnogoknig.lt, bet ten pristatymas į parduotuves "Knygų pasaulis", ir knygų kainos palyginus su ozonu dažnai dvigubos. jeigu labai reikia kažkurios knygos, galima užsisakyti iš homosapiens.lt asmeniškai (bet kaina bus doh.gif už pristatymą jie neima atskirai, bet pas juos pačių knygų kainos aukštos), ir labirint.ru į Lietuvą pristato, bet ten dažnai gaunasi, kad pristatymas kainuoja tiek pat ar net daugiau negu knygos ir dar siunta iš ne ES, tai bus muitas rolleyes.gif
Atsakyti