Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *239 tema

Neišsislapstykit mergaitės, aš nors retai jungiuosi, retai perku, bet labai džiaugiuosi, kai ką gero užrodot ir pagelbstit , priimat į pirkinių krepšį ir dar persiunčiat,kas ir laiko ir jėgų reikalauja 4u.gif Ačiū už tai 4u.gif rolleyes.gif
Niekada neprikaištavau, pinigus sumoku iš karto kai tik pasakot ax.gif
Nepatysrus šioj srityj, tai smagu,kai yra daug žinančių, patariančių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bishojo @ 2014 12 16, 16:57)
Nu visai nieko mokėti nereikia  biggrin.gif
Tik pašte nedažnai jie tokių siuntinių gauna, tai bent man gal pusvalandį visos susėdę formino siuntinį, bet užformino ir siuntinys jau pasiekė Gapą  biggrin.gif

Į paštą reikia nešti  4u.gif


thumbup.gif
nerealus dalykas, niekad nebūč pagalvojus, kad dar taip būna


QUOTE(lina0612 @ 2014 12 16, 19:54)

tarkim mano korta visur praeina, bet...



o kokia jūsų korta, kad visur praeina, aš 4 išbandžiau, tai nepapuolė nei vienos šimtaprocentinės, vis tiek kur nors pakibdavo


QUOTE(norala @ 2014 12 16, 20:26)

aga, uzsislaptine visos... biggrin.gif



niekas nesislaptina, tiesiog kiek temoj buvo skelbiama apie meetus ir pan nei viena naujokė niekada neprisijungė

Atsakyti
QUOTE(Bishojo @ 2014 12 16, 16:52)
Gap grąžinimas nemokamas  mirksiukas.gif Einate čia http://www.gap.eu/cu...p;clink=4991843 atsispausdinate lipduką, ir pašte pateikiate jo apatinę šaknelę (ten viskas lipduke labai aiškiai parašyta) ir siunčiate  thumbup.gif

Reiktu issiversti, bet turbut grazinti gali tik tas kieno vardu pirko ? smile.gif Pirkau striukyte kaip ziemine, gavau greiciau pavasarine : D Nuostolis nedidelis, is bedos sunesiosim, bet vistiek esu kiek pikta ant GAP : )
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2014 12 16, 23:25)
thumbup.gif
nerealus dalykas, niekad nebūč pagalvojus, kad dar taip būna
o kokia jūsų korta, kad visur praeina, aš 4 išbandžiau, tai nepapuolė nei vienos šimtaprocentinės, vis tiek kur nors pakibdavo
niekas nesislaptina, tiesiog kiek temoj buvo skelbiama apie meetus ir pan nei viena naujokė niekada neprisijungė

dar ir meetai buna? bigsmile.gif jau gerus metus nuolat seku sia tema - niekad nemaciau g.gif
as noriu ir i vilnieciu grupe ir i meeta nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Klaudijaaa @ 2014 12 16, 22:28)
Reiktu issiversti, bet turbut grazinti gali tik tas kieno vardu pirko ? smile.gif Pirkau striukyte kaip ziemine, gavau greiciau pavasarine : D Nuostolis nedidelis, is bedos sunesiosim, bet vistiek esu kiek pikta ant GAP : )


man atrodo mes kartu pirkom, ar ne? gal galim irgi isskaidyt siuntima - kaip jei kad padare ir siust per dvi siuntas lotuliukas.gif As ryt jei turesiu laiko uzregistruosiu - jums persiusiu - ir siunciam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 12 16, 22:31)
man atrodo mes kartu pirkom, ar ne? gal galim irgi isskaidyt siuntima - kaip jei kad padare ir siust per dvi siuntas lotuliukas.gif  As ryt jei turesiu laiko uzregistruosiu - jums persiusiu - ir siunciam mirksiukas.gif

Na jei pavyktu butu neblogai smile.gif jei kas praneskit, nepavyks tai nepavyks, is bedos sunesiosim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Klaudijaaa @ 2014 12 16, 22:36)
Na jei pavyktu butu neblogai smile.gif jei kas praneskit, nepavyks tai nepavyks, is bedos sunesiosim smile.gif


neziurejau labai jusu striukytes, nes nebuvo ispakuota - bet zinokit GAP ir nebuna storos, bet jos pakankamai siltos mirksiukas.gif Ju tas privalumas ir yra - kad nestoros, lengvos, nevarzo judesiuku - o siltos (ir tikrai siltos)
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 12 16, 22:48)

O, aš irgi norėčiau į tą patikimųjų ratą biggrin.gif Kažin, kaip ten pakliūt? 4u.gif

biggrin.gif ne as viena cia tokia, kuri nepakliuvo 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(keistuole @ 2014 12 16, 23:25)

niekas nesislaptina, tiesiog kiek temoj buvo skelbiama apie meetus ir pan nei viena naujokė niekada neprisijungė

kad jau turbut 2-3 metai su sia tema esu , bet info apie meeta neuzmaciau ax.gif pirmuosius metus tik skaitydavau ir kai ka pati nusipirkdavau, nes stengiausi nelysti i kitus pokalbius ,tik veliau kai pramokau-pradejau ir kitas priimti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 12 16, 22:41)
neziurejau labai jusu striukytes, nes nebuvo ispakuota - bet zinokit GAP ir nebuna storos, bet jos pakankamai siltos  mirksiukas.gif Ju tas privalumas ir yra - kad nestoros, lengvos, nevarzo judesiuku - o siltos (ir tikrai siltos)

Tai gal ir silta, neturiu patirties smile.gif Atrodo visai plona, galvoju ar isdrysiu vaika su tokia ziema isleisti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 12 16, 23:52)
biggrin.gif ne as viena cia tokia, kuri nepakliuvo  4u.gif

kad jau turbut 2-3 metai su sia tema esu , bet info apie meeta neuzmaciau  ax.gif

Ne vienintele, kuri i ne viena meeta neatejot 4u.gif Tik juose "kompanijos" ir susiklijavo mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kas ryt e5p pirks?
Atsakyti
Tikrai ne daugiau kaip 2 metai seku temą, tai ne vienas vilniečių meetas buvo skelbiamas. Dar pamenu kaunietės užpavydėjo biggrin.gif . Bet paskutinį kart gal prieš metus organizavo, matyt tarpusavy susišaukia dabar, temoj nebeskelbia biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 16 gruodžio 2014 - 22:58