Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *239 tema

QUOTE(darlia25 @ 2014 12 16, 16:16)
dar norejau paprasyti kas kuria tema -irasykite kad siuntimo islaidas besijungianti mergina pilnai padengtu ir bent kelis centus uzdetu, nes reikia pakuoti uzsakytas prekes-be pakuotes neimanoma siusti nes siandien gavosi kad supakavau ir dar uz siuntima pati primokejau-gal ie keliasdesimt centu, bet vistik kainuoja ir man jeigu taip reiktu ne vienai ar dviems siusti, o turint tris vaikus man ir litas svarbu kur isleistas ax.gif


o as rinkdama gavau priekaista, kodel neparasiau kad iskart pinigu prasysiu 4u.gif
besijungianti parase, kad kai kurios renkancios pinigu praso atejus prekems g.gif

nereiškiu jokiu priekaistu tai mamai, bet kazkaip nelabai tikiu kad kuri taip darot schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulutė @ 2014 12 16, 20:38)
o as rinkdama gavau priekaista, kodel neparasiau kad iskart pinigu prasysiu  4u.gif
besijungianti parase, kad kai kurios renkancios pinigu praso atejus prekems  g.gif

nereiškiu jokiu priekaistu tai mamai, bet kazkaip nelabai tikiu kad kuri taip darot  schmoll.gif

As irgi esu gavusi tokiu priekaistu biggrin.gif
Atsakyti
Tikrai teko jungtis prie mamyčių, visada susimoku internetu.
Žemai lenkiuosi ir gerbiu Jus už priėmimą kitų. Jūs šaunuolės. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Šokoladą visada nunešu. Teko kažkada be šokolado, tai palikau ant šokolado. blush2.gif
Pasikartosiu. Nepalikit mūsų... doh.gif



QUOTE(Saulutė @ 2014 12 16, 21:38)
o as rinkdama gavau priekaista, kodel neparasiau kad iskart pinigu prasysiu  4u.gif
besijungianti parase, kad kai kurios renkancios pinigu praso atejus prekems  g.gif

nereiškiu jokiu priekaistu tai mamai, bet kazkaip nelabai tikiu kad kuri taip darot  schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(Saulutė @ 2014 12 16, 20:38)
o as rinkdama gavau priekaista, kodel neparasiau kad iskart pinigu prasysiu  4u.gif
besijungianti parase, kad kai kurios renkancios pinigu praso atejus prekems  g.gif

nereiškiu jokiu priekaistu tai mamai, bet kazkaip nelabai tikiu kad kuri taip darot  schmoll.gif


o kodel ne?
as dabar kai disney leles pirkau
dabar kai issiunte ir jau zinau atideta suma, paskaiciuosiu
tuo labiau, kad tai einamos leles, jei ir dingtu prisijungusios, tuomet nebutu problemu jas parduot

o kai savoms perku, tai man patogiau kai jau turiu prekes, paskaiciuot
tada 1 prisedimas gaunasi ir suma paskaiciuoju ir uz svori tuo paciu

tik vienas mazas bet
as turiu banko kredita su 30 d atidejimu, uz kuri palukanu per ta menesi nemoku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2014 12 16, 20:26)
Kaip manot, ar realu dar sulaukti kokio koduko is Tesco rubu ? Paskutiniu metu lyg ir nemazai ju buvo, ar gal taip atrdo, kai nereikia smile.gif


turiu 10% koduka - gavau tik ka i emaila, galioja iki gruodzio 28 - net nzn ar panaudosiu, jei tai asmeninis g.gif

QUOTE(Saulutė @ 2014 12 16, 20:38)
o as rinkdama gavau priekaista, kodel neparasiau kad iskart pinigu prasysiu  4u.gif
besijungianti parase, kad kai kurios renkancios pinigu praso atejus prekems  g.gif

nereiškiu jokiu priekaistu tai mamai, bet kazkaip nelabai tikiu kad kuri taip darot  schmoll.gif


as pinigus daznai imu kai gaunam - nes man paprasciau - per karta prisedi, paskaiciuoji, siuntima pripliusioji - o ir truputi del mokesciu bijau - nes iplaukos i saskaita ar paskui nebus kaip pajamos priskaiciuotos - ir irodinek kad ne verslu uzsiimi doh.gif Tad man gryni geriau - aisku, kai jau saskaitoje tuscia, kartais tenka greiciau sumos pasiprasyt, bet tikrai ne is anksto - bet pas mane irgi palukanos nesiskaiciuoja 30 dienu 4u.gif
Atsakyti
Nezinau,gal jau matet,bet lyg nieks nerase,siandien gap papildoma 20%nuolaida nuo seilo prekiu taip pat 4u.gif gal kam prireiks 4u.gif
Atsakyti
as daznai irgi paskaiciuoju kai jau gaunu, ypac jei ne is nauju jungiasi
beje, SIUNTIMAS PER LPEXPRESS pabrango tikrai-jau nera kaip seniau uz 3.99 galejai bet kuria rinktis po apmokejimo-dabar registruojant pasirenki dezute registruojant per tarpmergaiciu-tada apmoki prie pastomato ir atidaro dezute, kuri pasirinkta registruojant-jei nori didesne rinktis, tai praso primoketi antra karta, taigi gaunasi kad moketum pilna suma. pvz registravau M dezute (4.99) norejau didesne tai is karto paprase uzdaryti m dydi ir pervesti 7 lt uz tai kad atidarytu L dydi ( tai butu gavesi L dydis 11.99) taigi is karto pries registruojant pagalvokite kaip pakuosite, nes is anksto kainuos maziau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulutė @ 2014 12 16, 20:38)
o as rinkdama gavau priekaista, kodel neparasiau kad iskart pinigu prasysiu  4u.gif
besijungianti parase, kad kai kurios renkancios pinigu praso atejus prekems  g.gif

nereiškiu jokiu priekaistu tai mamai, bet kazkaip nelabai tikiu kad kuri taip darot  schmoll.gif

Siaip visada pinigai i prieki, bet buna, jei kartais is kito banko jungias, o pirkt reik dabar,bet cia pavieniai atvejai.
Atsakyti
Nu as visada imu pinigus tik kai atvaziuoja pasiimti prekiu, labai retais atvejais prasau is anksto (kai buna didele suma ir pvz niekad nesijunge, nepazystu ju) ax.gif
Atsakyti
Siųsk pigiau su Omniva
http://www.vinted.lt...igiau-su-omniva
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 16 gruodžio 2014 - 21:26
QUOTE(Bishojo @ 2014 12 16, 16:52)
Gap grąžinimas nemokamas  mirksiukas.gif Einate čia http://www.gap.eu/cu...p;clink=4991843 atsispausdinate lipduką, ir pašte pateikiate jo apatinę šaknelę (ten viskas lipduke labai aiškiai parašyta) ir siunčiate  thumbup.gif

Geras bigsmile.gif
Kaip tik gavau suknelę dukrai ir svarstau, kad gal pamažinau - reikėjo imti didesnę. Tai atsidarius post.lt puslapį jau skaičiavaus, kiek čia man kainuotų siuntimas atgal. Tai šita naujiena dabar pačiu laiku thumbup.gif

QUOTE(lina0612 @ 2014 12 16, 19:59)
tai sita turi vilnietes ir kaunietes, jau kiek metu?
kokia 2-3?
jau skaiciu pameciau lotuliukas.gif

O, aš irgi norėčiau į tą patikimųjų ratą biggrin.gif Kažin, kaip ten pakliūt? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2014 12 16, 22:25)

bet cia tik apmokejimas bankiniu pavedimu, kuris priklauso nuo banko ir papildomai 0.80-1.20 lt kainuoja, todel nera patogu mirksiukas.gif
Atsakyti