Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *239 tema

Merginos, o tesco maista i LT siuncia?
Nerandu niekaip kainos... blush2.gif
Atsakyti
Sveiki, gal galit patyrusios pirkimuose patarti ar iš šios parduotuvės yra pristatymas į LT ar į Angliją www.debenhams.ie ar pirkimas galimas tik airiams ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2014 12 28, 16:51)
Merginos, o tesco maista i LT siuncia?
Nerandu niekaip kainos... blush2.gif

nesiuncia...
Atsakyti
QUOTE(papliauška @ 2014 12 28, 16:53)
Sveiki, gal galit patyrusios pirkimuose patarti ar iš šios parduotuvės yra pristatymas į LT ar į Angliją www.debenhams.ie ar pirkimas galimas tik airiams  ax.gif


http://www.debenhams.com/ siuncia i UK ir dar 66 salis, tik i LT ne schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
O Kaune sportsdirect nerenka niekas? ax.gif
Atsakyti
Mergaites, kur ieskot Ecco batu pigiau (ne vaikisku)?

Dekui
Atsakyti
PIRKCIAU:
http://www.thehealth...0-capsules.html
yra 10 proc. nuolaida
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vegasa: 28 gruodžio 2014 - 22:01
QUOTE(Kriiste @ 2014 12 28, 16:20)
Garmin Nuvi 265w - sita paemiau blush2.gif

Man atrodo as butent sita turiu. Ilgokai uztrunka, kol randa kur esi (ijungus), bet randa biggrin.gif Ir neturiu Europos zemelapio jame, o man jo labiausiai reikia, bent jau centrines ir pietu.. Nemoku susitvarkyti doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 12 27, 11:00)
imčiau mini, bet prisiskaičiau, kad į jas papkutės netelpa  doh.gif


QUOTE(linxmute @ 2014 12 27, 11:05)
o kam papkutes talpinti? Nelabai bent jau pirmokai nešiojasi tokius daiktus wink.gif


Oi mums dar ir kaip reikia, susideda piešinius, visokius karpinius, darbelius 4u.gif Ar į mini telpa nežinau, sakyčiau parduotuvėj pamatuot geriausia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2014 12 28, 22:01)
Man atrodo as butent sita turiu. Ilgokai uztrunka, kol randa kur esi (ijungus), bet randa biggrin.gif Ir neturiu Europos zemelapio jame, o man jo labiausiai reikia, bent jau centrines ir pietu.. Nemoku susitvarkyti doh.gif  doh.gif  doh.gif


o vaziuojant nepameta? g.gif Kol suras - galiu palaukt, bet jei sankryzoje pameta - tai ne kas lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas turit parduoti Celebrations saldainių dėžutę? ax.gif geriausia būtų Vilniuje.
Atsakyti
QUOTE(*Camelia* @ 2014 12 28, 23:00)
Sveikos, gal kas turit parduoti Celebrations saldainių dėžutę?  ax.gif geriausia būtų Vilniuje.

Turiu Kaune, bet su persiuntimais brangokai gausis
Atsakyti