Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *239 tema

QUOTE(zz_aiza @ 2014 12 28, 13:51)
mūsų navigacija kažkaip dulkes tik renka, naudojamės tik telefonu.


ai musu nei telefonai nei planai nepritaikyti tam...
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 12 28, 13:55)
ai musu nei telefonai nei planai nepritaikyti tam...


pas mus analogiškai, tai navigacija visai praverčia kartais
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2014 12 28, 14:13)
pas mus analogiškai, tai navigacija visai praverčia kartais


tai va kad mums irgi reikia tik labai kartais (cia man, mb vercias puikiai be jos, bet jo orentacija geresne vairuojant nei mano lotuliukas.gif ) - tad moket kazi kiek gaila... Aisku jei labai sss didelis - tai gaila irgi bus, kad del negalejimo naudot - stalciuje stoves (nors ir tiem keliem kartam) blush2.gif Zodziu skubu - kol MB nepersigalvojo man dovana pirkt - o nieko kito nesugalvojau ko galetu reikt ir netureciau lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
artimiausiomis dienomis pirksiu iš www.greenpeople.co.uk - ekologiška, labai aukštos kokybės kosmetika su visais įmanomais sertifikatais biggrin.gif yra labai gerų prekių paaugliams ir šiaip, dabar beveik tik ją ir naudoju, tiko viskas be išimties bigsmile.gif

dabar yra 20 proc. nuolaida ir nemokamas siuntimas uk, reiktų tik pasidalinti 12 lt siuntimą per pirkanglijoj 4u.gif
Atsakyti
Merginos, ar yra Vilniuj kazkas panasaus i Ozo pramogu parka? Reikia gimtadieniui 6meciaims vaikams (daugiau berniukams). Netinka Akrolopolis ir Siaures miestelis. Gal koks naujas atsidare? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 12 28, 15:19)
tai va kad mums irgi reikia tik labai kartais (cia man, mb vercias puikiai be jos, bet jo orentacija geresne vairuojant nei mano  lotuliukas.gif ) - tad moket kazi kiek gaila... Aisku jei labai sss didelis - tai gaila irgi bus, kad del negalejimo naudot - stalciuje stoves (nors ir tiem keliem kartam) blush2.gif  Zodziu skubu - kol MB nepersigalvojo man dovana pirkt - o nieko kito nesugalvojau ko galetu reikt ir netureciau lotuliukas.gif  doh.gif

As turiu TOM TOM -man ji labai liuks.
Atsakyti
QUOTE(vikruole @ 2014 12 28, 15:17)
As turiu TOM TOM -man ji labai liuks.


Garmin Nuvi 265w - sita paemiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 28, 15:09)
Merginos, ar yra Vilniuj kazkas panasaus i Ozo pramogu parka? Reikia gimtadieniui 6meciaims vaikams (daugiau berniukams). Netinka Akrolopolis ir Siaures miestelis. Gal koks naujas atsidare? g.gif

Atsidare naujas http://www.kikiliolizdas.lt/
Atsakyti
Gap'e tall- aukstaugems, o regular- tipo normalus ilgis? Mano ugis 1,75, tai kazi koki pasirinkti perkant suknele ir bridzus?
Atsakyti
QUOTE(vikruole @ 2014 12 28, 15:40)
Gap'e  tall- aukstaugems, o regular- tipo normalus ilgis? Mano ugis 1,75, tai kazi koki pasirinkti perkant suknele ir bridzus?


imciau tall, mano 165 - imu regular blush2.gif
Atsakyti

4u.gif Sveikos merginos
Gal kuri gali pasidalinti info
Sergant (neauksta tempa, sloga) GSE gerti reikia 15 lasiuku 1 kart dienoje ar daugiau suaugusiam?
Aciux, kas patars
Atsakyti
QUOTE(rasamal @ 2014 12 28, 15:43)
4u.gif  Sveikos merginos
Gal kuri gali pasidalinti info
Sergant (neauksta tempa, sloga) GSE gerti reikia 15 lasiuku 1 kart dienoje ar daugiau suaugusiam?
Aciux, kas patars


bent mes vartojam po 12 lasu 3 kart per diena, o jei kas blogiau - tai po 10 lasu - 5 kart per diena unsure.gif
Atsakyti