Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *239 tema

QUOTE(D'esire @ 2014 12 16, 16:34)
As is vis nesuprantu, kaip taip dar imanoma unsure.gif  as eidama atsiimti prekiu visada ir sokolada pasiimu, viena karta buvo, kad neturejau, taip gavos, tai man net geda buvo pasiimti prekes blush2.gif  bet visokiu zmoniu buna doh.gif


drinks_cheers.gif
aš kai daug perku tai būna kad centas į centą perveda biggrin.gif o pakuoti tenka jau už savus smile.gif
pati tą suvokiu...tai visada pridedu 2-3litus.. dažniausiai tai kiek trūksta iki apvalios sumos blush2.gif
jei parašė 128 tai pervedu 130lt ir širdies neskauda smile.gif

bet yra ir tokių kur siuntinukus nuvežus gaunu visada saldainių wub.gif
ačiū joms. mano vaikai ypatingai joms dėkingi lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2014 12 16, 18:04)
Dėl atsiimant mokėjimų - tai aš visada įspėju, kad turėtų tikslią sumą, nes grąžos neturėsiu. Dar nė viena neišdrįso ateiti su didele pinigų suma biggrin.gif


Man butent taip ir buvo, kad paprasiau, jei sumokes grynais atsiimant, kad turetu lygiai, nes grazos neturesiu, tai atvaziavo ir pasake, neturiu daugiau doh.gif

Tiesiog daugiau tu zmoniu nepriimu prie kooperacijos ir tiek ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauruciuk: 16 gruodžio 2014 - 17:12
QUOTE(Bishojo @ 2014 12 16, 16:52)
Gap grąžinimas nemokamas  mirksiukas.gif Einate čia http://www.gap.eu/cu...p;clink=4991843 atsispausdinate lipduką, ir pašte pateikiate jo apatinę šaknelę (ten viskas lipduke labai aiškiai parašyta) ir siunčiate  thumbup.gif


nu cia tada jegaaaaaa thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 12 16, 18:15)
nu cia tada jegaaaaaa thumbup.gif


va va, galejo anksciau mum pranest, butume grazinimus dare lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2014 12 16, 16:42)
O sokoladu man asmeniskai nereikia, tegul tik lygiai susimoka ir nelaiko menesiu menesiais  ax.gif


va va - per sokoladus is 14 dydzio i 16 perlipau lotuliukas.gif - svarbiausia susimoka be minuso ir nelaiko menesiais - nes nezinai kita kart ka ir daryt su tais daiktais rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Lauruciuk @ 2014 12 16, 17:18)
va va, galejo anksciau mum pranest, butume grazinimus dare  lotuliukas.gif


cia jau man reik but dekingai - kad uzklausiau - butumem iki siol nezinoje (buciau siuntus pastu, mokamai - tik tingejau salygu ieskot, sakau siunte zmogus, gal paaiskins be paieksos - ir va kokia info thumbup.gif )
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2014 12 16, 18:18)
va va, galejo anksciau mum pranest, butume grazinimus dare  lotuliukas.gif



QUOTE(Kriiste @ 2014 12 16, 18:22)
cia jau man reik but dekingai - kad uzklausiau - butumem iki siol nezinoje (buciau siuntus pastu, mokamai - tik tingejau salygu ieskot, sakau siunte zmogus, gal paaiskins be paieksos - ir va kokia info thumbup.gif )


Kad čia, man atrodo, visai neseniai pakeistos sąlygos - anksčiau tikrai to nebuvo 4u.gif O ir prie siuntinio esančioj sąskaitoj informacija dar nepakeista mirksiukas.gif Aš ir tik visai neseniai striukės gražinimą dariau ir būčiau jau paštu mokamai siuntus, tik pamiršau adresą, kuriuo siųsti, tai įlindau pasižiūrėti ir atradau šaunią info biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 12 15, 08:45)
Renku šiais metais paskutinį užsakymą iš http://www.cocooncenter.co.uk/ (rinksiu iki skubaus siuntimo). Tik Vilnius.

Užsakyta. ačiū visoms prisijungusioms. Ir noriu pasidžiaugti, kad pas mane pačios pačiausios besijungiančios narės renkasi, pfu pfu pfu neturėjau didelių nesklandumų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2014 12 16, 17:04)
bet tai tokia situacija ir besijungiančiai kartais apkarsta - gerai, jei iš to pačio banko pervedinėji, o jei iš kito - tarkim prašo pinigėlių prieš perkant, pervedi - 1,4lt bankui, paskui nuskaičiuoja kitu + siuntimas - vėl pervedi, vėl 1,4Lt, o jei dar siuntinio svoris pasirodo per didelis ir trūksta poros Lt - vėl pervedant, vėl 1,4Lt - tai jau 4,2Lt bankui. Gerai jei bendra pirkinių suma 200Lt, o jei 20Lt...
Gal tada geriau daugiau užmesti ir kaip kai kas sakė, įdėti grąžą į siuntinuką  g.gif




Manau, kad laikas besikooperuojančioms atsidaryti sąskaitas mokejimai.lt - ten pavedimai tarp narių nemokami, nekainuoja nei gaunančiai, nei mokančiai iš paysera sąskaitos . Tos, kurios dažnai darote kooperacijas - tikrai pasinaudokite tuo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 12 16, 18:40)
Užsakyta. ačiū visoms prisijungusioms. Ir noriu pasidžiaugti, kad pas mane pačios pačiausios besijungiančios narės renkasi, pfu pfu pfu neturėjau didelių nesklandumų  thumbup.gif


drinks_cheers.gif pas mane irgi, tik pora isimciu yra, o toliau tai visos labai labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(egliene @ 2014 12 16, 15:55)
o kaip tie leidy gaga ne saldus kvepaliukai?

Man per saldūs ax.gif . Nors šiaip saldžius mėgstu ax.gif , mylimiausi Thierry Mugler Angel bigsmile.gif .

QUOTE(Lauruciuk @ 2014 12 16, 17:59)
thumbup.gif  reikes kazkada pasinaudoti, norejau viena karta grazinti, bet maniau mokamas grazinimas, tai pardaviau cia  biggrin.gif  bet va kita karta zinosiu, nereiks pardavineti  ax.gif

Visai nesenai grąžinau ir braaaaangiai verysad.gif blink.gif . Reiktų į pirmą žinutę įrašyt biggrin.gif .
Atsakyti
Aš tų siuntimų irgi jau atsikandau doh.gif laksčiau po darbą, ieškojau kaip čia supakuot, kam dėžių kam ko, po to į kažkokį express su dėžutėm nešiau biggrin.gif kuriuo niekada nesinaudojau. Nušalau rankas ten beminkydama, o antram siuntiniui net ne visus kodus man pasakė doh.gif lotuliukas.gif nafik kaip susinervinau doh.gif biggrin.gif
kartais net rašytinė nuoširdi padėka padengia visus tokius rankų nušalimus ir lakstymus biggrin.gif o kartais nei purpt nesulaukiu ax.gif tai va už tokius purpt ir norisi susiburti kuo patikimesnių žmonių ratelį, kuriems darydama paslaugą dar neturėčiau gaišintis šitiek verysad.gif
Atsakyti
Gal kas Šiauliuose SD renkat? ax.gif
Atsakyti