Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *239 tema

QUOTE(keistuole @ 2014 12 27, 00:13)
drinks_cheers.gif

maniškiams irgi visai apsiteisino tos dėžės, nes šiaip iš visų pratybų ir sąsiuvinių ilgainiui šiukšlynas beliktų


Maniskis antrokas, tai va kaip tik siandien ta siukslyma tvarkemes doh.gif Tai net bijau pagalvoti, kas butu jeigu ne ta deze doh.gif Turbut tektu vadovelius per nauja pirkti unsure.gif
Atsakyti
Kas liecia kuprines, tai turim Herltz , kaip ir patenkinti, tik sunkiai uzsidarineja bei siaip sunkoka. Kaimyne rekomendavo sia kuprine, jie turi ir labai dziaugiasi, nes ortopedine, lengva labai ir puikiai tarnauja, tik va su siuntimu sunkoka, nes i Lt nesiuncia g.gif Suku galva kaip sia geriau ja pasipirkti ir nuolaidu dar laukiu, nes maciau pas juos ir geresniu kainu.
Atsakyti
http://www.vertbaude...pid=EMF00530179
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2014 12 27, 00:21)
Pirmokei gal ir gerai ta dezute. Bet manoji antroj klasej pareiske, kad kudikidkos kuprines nenori. Pirkom normalia tada.


maniske irgi antroke - nieko nepareiske. Bet mes ir pirkom tokia neutralia, be labai vaiksiku paveiksliuku - tik gelytes ir keli drugeliai - patenkinta. Sunui buvau padarius klaida, kad nupirkau kazkokia su suniukais animuotais - tai antroje klaseje irgi nebejo del ju doh.gif

QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 12 27, 11:00)
Mūsiške ir labai maža smulki, tai tos Midi man jai per didelės tikrai atrodo..o bijau kad 2-3kl tikrai leliukiškos gali nebnorėt, tai dabar ir ieškau kol dar laiko yra smile.gif imčiau mini, bet prisiskaičiau, kad į jas papkutės netelpa  doh.gif


mes ne midi pirkom, o herlitz smart:

http://dzieciaki-szk...1280310b_m1.jpg

ir pratybos telpa ir nera toks didelis griozdas. Maniske auksta, bet be galo kuda - bet kuprine neatrodo ne jai skirta, daili mirksiukas.gif
Atsakyti
Kur galima ieskoti be mytoys.de paspirtuko ar balansinio dviratuko?
Atsakyti
QUOTE(Irikira @ 2014 12 27, 10:23)
vaikiska patalyne yra ir febetrade.pl, 160*200 3daliu 52lt, 100%medvilne. Nezinau ar gera kaina. puse uzsakymo surinkus, truksta dar 5vnt.

ev5p 5vnt perki, 6 nemokamai. Galeciau parinkti, Vilnius(Naujoji Vilnia, Antakalnis), persiusti tik pastu .

As turbut jau esu pirkus su jumis ir laukiu kol surinksit sekancius biggrin.gif Cia kazin kaip??

http://zephyr.com.pl...-c-385-385.html
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kas renkat uzsakyma is sportdirect smile.gif
Atsakyti
Merginos padekit su GAP grazinimu 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Uzpildziau ta forma, kur per DHL, buvau issisaugojus prinscreen tos mergaites, kuri buvo imetusi i tema, nu viska suvedu teisingai, daejus iki paskutinio zingsnio spausdinti etikete, man vis raso: patikrinkite kliento adresa doh.gif doh.gif nu jau ir taip bandizua, vesti, ir kitaip, niekaip neduoda.Dabar jau susinervinus pradejau galvoti, klientas juk as, as vedu savo duomenis, o gal reikejo vesti Gap duomenis?nes jam siusiu grazinima doh.gif arba parasykit, kaip suvedet adresa blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2014 12 27, 14:24)
Merginos padekit su GAP grazinimu 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Uzpildziau ta forma, kur per DHL, buvau issisaugojus prinscreen tos mergaites, kuri buvo imetusi i tema, nu viska suvedu teisingai, daejus iki paskutinio zingsnio spausdinti etikete, man vis raso: patikrinkite kliento adresa doh.gif  doh.gif  nu jau ir taip bandizua, vesti, ir kitaip, niekaip neduoda.Dabar jau susinervinus pradejau galvoti, klientas juk as, as vedu savo duomenis, o gal reikejo vesti Gap duomenis?nes jam siusiu grazinima doh.gif arba parasykit, kaip suvedet adresa blush2.gif  ax.gif


Nu va man tas pats buvo - tai pirmame langelyje kur adresas suvedziau gatve, o salia esanciame namo ir butoi nr - tik tada praleido wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 12 27, 14:33)
Nu va man tas pats buvo - tai pirmame langelyje kur adresas suvedziau gatve, o salia esanciame namo ir butoi nr - tik tada praleido wink.gif


Aciu, bet nei taip nepraleidzia, isbandziau jau doh.gif verysad.gif
O sakykit atsispaudinus etikete reikia uzklijuoti ant voko, ir nesti i musu paprasta pasta? kazkaip man neitiketinai skamba rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galite priminti kada crocų didieji išpardavimai prasideda? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adžani: 27 gruodžio 2014 - 14:37
QUOTE(linxmute @ 2014 12 27, 12:05)
o kam papkutes talpinti? Nelabai bent jau pirmokai nešiojasi tokius daiktus wink.gif Tik žiūrėkite, kad pratybos tilptų, o jos gana nemažos  doh.gif
maniškis smulkus, žemas, turim Belmil kuprinę. Kai tikrino mokykloje, svėrė, sakė, kad atitinka viskas idealiai. Nors man tos dėžės nelabai tokiems mažučiams žiūrisi...

mes turim herlitz dėžutinę vienintelis minusas sunki. nors 850 g, bet antroje klasėje kadangi mokomės dvi užsienio kalbas susidėjus pratybas ir vadovėlius tikrai tampa sunki, o ir pasvėrė seselė tikrai yra viršsvoris. Ir kai yra 6 pamokos vos telpa susidėti viską. Tai dabar galvos skausmas lengvesnė. doh.gif
Atsakyti