Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *239 tema

Tai jums ir duodam laikino pasto nuoroda. Jusu pastas ne prie ko.
Atsidarius laikino pasto nuoroda,nukopijuokite langelyje duota adresa, ji idekite gap puslapyje, neuzilgo tam laikinam paste pasimatys laiskas gapo su kodu.
Bet siaip ar taip, siuo metu negalima panaudot dvieju kodu.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2014 12 26, 17:27)
Tai jums ir duodam laikino pasto nuoroda. Jusu pastas ne prie ko.
Atsidarius laikino pasto nuoroda,nukopijuokite langelyje duota adresa, ji idekite gap puslapyje, neuzilgo tam laikinam paste pasimatys laiskas gapo su kodu.
Bet siaip ar taip, siuo metu negalima panaudot dvieju kodu.

Dekui, jo negalima panaudoti, per gerai norejau biggrin.gif
Atsakyti
Kol nebuvo aktualu, tai nesigilinau į kuprinių pasirinklimo galimybes, o dabar jau kaip ir laikas būtų pradėt dairytis.
Pamenu pirkot Herlitz, gal pasakysit už kiek pirkti būtų normalu? Kaip suprantu pirmokei reiktų mini, ar kaip ten jos skirstomos. nes klaipėdos akropolyje pasidariau, tai daugybė Midi ir jos man regis mūsų džiūsnikei tikrai per didelė būtų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 12 26, 18:58)
Kol nebuvo aktualu, tai nesigilinau į kuprinių pasirinklimo galimybes, o dabar jau kaip ir laikas būtų pradėt dairytis.
Pamenu pirkot Herlitz, gal pasakysit už kiek pirkti būtų normalu? Kaip suprantu pirmokei reiktų mini, ar kaip ten jos skirstomos. nes klaipėdos akropolyje pasidariau, tai daugybė Midi ir jos man regis mūsų džiūsnikei tikrai per didelė būtų 4u.gif

aš pirmokei nepirkčiau ortopedinės, nes bent maniškė ją nešiojosi vos ne tuščią, penalas, sumuštinių dėžutės ir kada ne kada kokias 1 pratybas parsinešdavo pabaigti, tai kuprinė svėrė dvigubai daugiau, nei joje esantys daiktai,todėl dėjau į šoną tą gargarišką kuprinę iki antros klasės doh.gif antrą kartą nepirkčiau kuprinės - dėžės, nes yra žymiai fainesniųir lengvesnių tik su ortopedine sustiprinta nugarėle ir patogiomis petnešomis.
pvz. va tokios, čia tik jas pagal vaiko ūgį reikia pasirinkti http://www.landsend....636?sku_0=::R3I
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2014 12 26, 18:05)
aš pirmokei nepirkčiau ortopedinės, nes bent maniškė ją nešiojosi vos ne tuščią, penalas, sumuštinių dėžutės ir kada ne kada kokias 1 pratybas parsinešdavo pabaigti, tai kuprinė svėrė dvigubai daugiau,

Ačiū
Mūsų pirma pirmokė, tai smagu girdėt visokių nuomonių smile.gif
Atsakyti
O GAp.eu nuskaičiuos svarais? Ir kodėl dar orderyje rodo PVM 21%, jį nuskaičiuos? Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 12 26, 17:58)
Kol nebuvo aktualu, tai nesigilinau į kuprinių pasirinklimo galimybes, o dabar jau kaip ir laikas būtų pradėt dairytis.
Pamenu pirkot Herlitz, gal pasakysit už kiek pirkti būtų normalu? Kaip suprantu pirmokei reiktų mini, ar kaip ten jos skirstomos. nes klaipėdos akropolyje pasidariau, tai daugybė Midi ir jos man regis mūsų džiūsnikei tikrai per didelė būtų 4u.gif

As savo dukrai (kudutei) pirkau Herlitz mini.Gaila vaiko nugaros,dabar antroke,susikuprinusi,vos panesa kuprine.Ieskau kitos,kieta nugara,bet nesunkios.
Atsakyti
QUOTE(Barbotyte @ 2014 12 26, 19:39)
O GAp.eu nuskaičiuos svarais? Ir kodėl dar orderyje rodo PVM 21%, jį nuskaičiuos? Ačiū

Taip, nuskaiciuos, tiesiog isskiria pvm. Nuskaiciuos svarais, einant i chekouta rodys ir svarais.
Atsakyti
QUOTE(Barbotyte @ 2014 12 26, 20:39)
O GAp.eu nuskaičiuos svarais? Ir kodėl dar orderyje rodo PVM 21%, jį nuskaičiuos? Ačiū

taip svarais nuskaičiuos, tas pvm jau įeina į galutiną sumą, nes aš irgi pradžioje susimėčiau, kad jį dar pripliusuos, nes pirmą kartą pirkau iš GAP'o pati.
Atsakyti
Gal kas dar GAP.EU noretu Vilniuje jungtis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2014 12 26, 21:20)
taip svarais nuskaičiuos, tas pvm jau įeina į galutiną sumą, nes aš irgi pradžioje susimėčiau, kad jį dar pripliusuos, nes pirmą kartą pirkau iš GAP'o pati.



merginos, nu bet negi sunku pačiom paskaičiuoti rolleyes.gif perkat pvz už 50 eur nu ir bus galutinė suma 50eur, o prieš galutinę sumą parodys sumą ,kuri yra PVM...
nepykit,kad aš taip dažnai toliu šventiniu periodu,bet man keista kaip jau ne pirmą kartą yra eskaluojamas PVM GAPo ar amazono puspalyje.. negi lengviau čia klausti merginų ir laukti ats negu pačiom atsidarius skaičiuotuvą susiskaičiuoti sumas ir patikrinti pridedamas tas PVM ar nepridedamas wink.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2014 12 26, 18:05)
aš pirmokei nepirkčiau ortopedinės, nes bent maniškė ją nešiojosi vos ne tuščią, penalas, sumuštinių dėžutės ir kada ne kada kokias 1 pratybas parsinešdavo pabaigti, tai kuprinė svėrė dvigubai daugiau, nei joje esantys daiktai,todėl dėjau į šoną tą gargarišką kuprinę iki antros klasės  doh.gif antrą kartą nepirkčiau kuprinės - dėžės, nes yra žymiai fainesniųir lengvesnių tik su ortopedine sustiprinta nugarėle ir patogiomis petnešomis.
pvz. va tokios, čia tik jas pagal vaiko ūgį reikia pasirinkti http://www.landsend....636?sku_0=::R3I


nu musu pirmoke pernai buvo - tai nesas kazkaip bent 2-3 pratybas, dar 1-2 vadoveli, ir sasiuviniu, penala g.gif Mums ta deze labai pasiteisino - nes joje lengva viska rasti, ka atsinese - atidarius akivaizdziai matosi turinys, lengviau ir tvarka palaikyti - bet pirkom kur nesveria kilogramo (850gr) - buna ju ir sunkesniu (didesniu) - bet jos jau vyresniems manau - nesti tikrai patogiau nei minksta (turim ir tokia, bet mergina kazkaip nesas ta deze, tik i ekskursijas eina u minksta) thumbup.gif
Atsakyti