Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *239 tema

sveikos mergaites,
turiu toki klausima - ar galeciau daryti prekes grazinima i Landesend.co.uk, jei pirkimas buvo darytas ne tiesiai i LT, o per Tuki?

Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2014 12 23, 08:16)
Viktorija, Tu viska labai randi smile.gif Gal TBS koki koda sale skyreliui radai ? isknisau kiek galejau. nerandu. Gal dar nera  g.gif


14319
Pabandykit:)
Atsakyti
QUOTE(Teroristas @ 2014 12 23, 10:20)
Is Karrimor striukiu ne tik pukai,bet ir sinpemonas lenda  doh.gif  tokiais plonais siulais,kaip plunksnos

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif va va galvojau mums vieniems taip, vyro striukės sinteponas lenda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2014 12 23, 09:18)
http://www.amazon.de...=A3C94TRI1SGOH6

Man sitos labai fainos, bet ir kaina gera doh.gif  biggrin.gif

Sitie labai grazus, nu bet truputi per brungu.
Viktorija dekui uz paieskas, bet pagrinde is stiklo latte kavai, o man nereik tokiu dideliu, reik zemesniu stikliniu su asele. Ot uzprase, butent tokiu, kuriu nelabai ir yra.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 12 22, 21:12)
Koks modelis wub.gif , visos panos jūsų bigsmile.gif
Pirkau šiemet, man patiko, tik mažinta truputi. Kažkas sakė, kad seniau pirktos pūkuojasi, maniškė kol kas ne, tik nedaug dar nešiojau, pirkau baltą ax.gif

O aukštaūgėms tiktų, kaip manote? Ar patartumėte imti dydžiu didesne? Ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(zaraja @ 2014 12 23, 07:41)
Pirkau pernai Karrimor vyriska pukine - tai plunksnos lenda kaip pasiutusios, nerekomenduociau sios firmos pukiniu striukiu.

Ačiū, gaila, kad pūkai lenda. Turiu patirties su tokia bėda, tai labai nesinorėtų, kad tie pūkai lįstų... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(turlaurita @ 2014 12 23, 14:11)
O aukštaūgėms tiktų, kaip manote? Ar patartumėte imti dydžiu didesne? Ačiū  4u.gif
Papildyta:

Ačiū, gaila, kad pūkai lenda. Turiu patirties su tokia bėda, tai labai nesinorėtų, kad tie pūkai lįstų... ax.gif

Dydžiu didesnę tai tikrai, nors SD temoj pernai pirkusioms buvo didintos, o šiemet visoms pirkusioms pamažintos ir pūkai ne tik maniškei, bet ir kitoms šiemet pirkusioms nelenda ax.gif . Pirkau dvi: sau ir sesei (baltą ir juodą) abi mažintos, sesė kasdien nešioja, nesiskundė dėl pūkų.
Galvoju, kad aukštaūgėms geriau tiktų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 23 gruodžio 2014 - 13:15
QUOTE(Teroristas @ 2014 12 23, 10:20)
Is Karrimor striukiu ne tik pukai,bet ir sinpemonas lenda  doh.gif  tokiais plonais siulais,kaip plunksnos

Nuliūdinote, bet dėkinga už nuomonę 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2014 12 23, 13:14)
Dydžiu didesnę tai tikrai, nors SD temoj pernai pirkusioms buvo didintos, o šiemet visoms pirkusioms pamažintos ir pūkai ne tik maniškei, bet ir kitoms šiemet pirkusioms nelenda ax.gif . Pirkau dvi: sau ir sesei (baltą ir juodą) abi mažintos, sesė kasdien nešioja, nesiskundė dėl pūkų.
Galvoju, kad aukštaūgėms geriau tiktų ax.gif

Ačiū 4u.gif Dabar pasimečiau, reiks pamąstyti, ar pirkti smile.gif O rankovių ilgis pakankamas?
Papildyta:
QUOTE(Maja Di @ 2014 12 23, 13:14)
Galvoju, kad aukštaūgėms geriau tiktų ax.gif

O rankovių ilgis pakankamas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo turlaurita: 23 gruodžio 2014 - 13:18
QUOTE(turlaurita @ 2014 12 23, 14:19)

O rankovių ilgis pakankamas?

Man pakankamas, esu 164 ax.gif , bet ir aukštesnei kažkiek manau bus geras ax.gif . Gal nesat Sabonio ūgio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2014 12 23, 12:50)
14319
Pabandykit:)

Tik naujom prekem minusuoja 15 sv nuo 30, o free nuo 20
Nieko gero sitas kodas.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 12 23, 13:30)
Man pakankamas, esu 164 ax.gif , bet ir aukštesnei kažkiek manau bus geras ax.gif . Gal nesat Sabonio ūgio ax.gif

Ačiū, mano 176 cm ax.gif
Atsakyti
QUOTE(turlaurita @ 2014 12 23, 14:41)
Ačiū, mano 176 cm  ax.gif

Kolegė su 172 buvo apsirengus, nebuvo trumpos. Tik stipriai mažinta, 1 dydžiu tai tikrai.
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 12 18, 20:30)
Draugės paprašyta renku užsakymą iš http://en.etam.com/ siuntimo mokesčiui iki UK pasidalinti (9 EUR), siųsiuos per Tukį.
Užsakymų laukiu el. paštu: Viktorija.Vinskute@gmail.com
Atsiėmimas Bajorų kalvose, darbo dienomis Užupyje, Konstitucijos pr. (prie pc Europa), prie Oror uosto

Vilnius

Pagaliau surinkau būrį besijungiančių. Pirksiu šiandien 20 val.
Kas norite galite dar jungtis.
Turiu 3 besijungiančias iš Kauno, siųsiu joms per paštomatą (prie Maxima bazės). Jei kas iš Kauno, galite taip pat jungtis.
Atsakyti