Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *239 tema

QUOTE(D'esire @ 2014 12 16, 16:43)


drinks_cheers.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(D'esire @ 2014 12 16, 16:34)
As is vis nesuprantu, kaip taip dar imanoma unsure.gif  as eidama atsiimti prekiu visada ir sokolada pasiimu, viena karta buvo, kad neturejau, taip gavos, tai man net geda buvo pasiimti prekes blush2.gif  bet visokiu zmoniu buna doh.gif


Deja, bet tikrai yra nesaziningu besijungianciuju, buna ir uz pavedima nedadeda arba atvazius pasiimti nedaduoda, nes kitaip neturi doh.gif Belieka tik pasimokyti ir daugiau nepriimti. O sokoladu man asmeniskai nereikia, tegul tik lygiai susimoka ir nelaiko menesiu menesiais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 12 16, 17:04)
Aš ir šiuos padovanočiau, jei turėčiau, baisiai neskanūs man jie, labai jau cheminiai, bet skonis draugų neturi, neužmėtykit pomidorais, žinau, kad daugeliui patinka  lotuliukas.gif



nemetysiu pomidorais biggrin.gif man isvis galetu saldainiu neegzistuoti, geriau sauja riesutu kokiu blush2.gif
mums celebrations dezes uzteko panasiai 3 menesiams, kai vaikas pardej imdavo prasyti kokio sokoladinio batonelio is snikersu serijos, as jam kelis saldainius is tos dezes duodavau issirinkti ir ramu smile.gif ir dar vis koki drauga pavaisint paprasydavo pasiimt eidamas i kiema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 12 16, 16:16)
dar norejau paprasyti kas kuria tema -irasykite kad siuntimo islaidas besijungianti mergina pilnai padengtu ir bent kelis centus uzdetu, nes reikia pakuoti uzsakytas prekes-be pakuotes neimanoma siusti nes siandien gavosi kad supakavau ir dar uz siuntima pati primokejau-gal ie keliasdesimt centu, bet vistik kainuoja ir man jeigu taip reiktu ne vienai ar dviems siusti, o turint tris vaikus man ir litas svarbu kur isleistas ax.gif

tai skaičiuojant priskaičiuokit pvz. 1Lt papildomai - įrašysiu

QUOTE(D'esire @ 2014 12 16, 16:34)
As is vis nesuprantu, kaip taip dar imanoma unsure.gif  as eidama atsiimti prekiu visada ir sokolada pasiimu, viena karta buvo, kad neturejau, taip gavos, tai man net geda buvo pasiimti prekes blush2.gif  bet visokiu zmoniu buna doh.gif

na, man irgi geriau 1 Lt pridet nei sokoladas blush2.gif nors mano šeima tikriausiai mano kitaip lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 12 16, 17:08)

aš visad skaičiuoju tiek kiek kainuoja, o kiekvienos sąžinės reikalas ar trimesti centų už pakavimą
o aš asmeniškai jei perku iš kažko primetu viršaus, bet kartais iš skubėjimo nukopinu sumą ir viskas:)

bet gi buna visko... kartais paskaiciuoji koks rezervuotas kursas, kartais kai jau nuraso, bet as kalbu ne apie primokejima pakavimui, o apie tai kad pati tarkim paskaiciavau siuntima 6 lt, bet lietuvoje siunciant didesni nei 1 kg siuntini yra 7.40, tai ir gaunasi kad as turiu dar ir ta sumoketi skirtuma tarp 6 ir 7.40 ir dar supakuoti is savo... jau nekalbu apie virsaus primetimo, bet bent jau kad sumoketu kiek priklauso, jug ne visada is anksto zinai kiek siuntimas bus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Lauruciuk @ 2014 12 16, 17:42)

Deja, bet tikrai yra nesaziningu besijungianciuju, buna ir uz pavedima nedadeda arba atvazius pasiimti nedaduoda, nes kitaip neturi  doh.gif  Belieka tik pasimokyti ir daugiau nepriimti. O sokoladu man asmeniskai nereikia, tegul tik lygiai susimoka ir nelaiko menesiu menesiais  ax.gif

drinks_cheers.gif buna pasitaiko ir taip, kai nedamoka, nes irgi neturi kaip, arba va tu man atskaiciuok is 200 lt doh.gif idomu, kas laiko pinigu namuose prisideje, kad atmesti galetu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 12 16, 17:15)
gal galit pasidalinti grazinimo subtilybemis i GAP (kur siunciat, kiek kainuoja) g.gif  - gavau vaikui treningelius (fleecinius, raudonus, L dydzio)  - uzmazinti - jei kam reik, galiu perleist unsure.gif


Gap grąžinimas nemokamas mirksiukas.gif Einate čia http://www.gap.eu/cu...p;clink=4991843 atsispausdinate lipduką, ir pašte pateikiate jo apatinę šaknelę (ten viskas lipduke labai aiškiai parašyta) ir siunčiate thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 12 16, 17:50)
drinks_cheers.gif buna pasitaiko ir taip, kai nedamoka, nes irgi neturi kaip, arba va tu man atskaiciuok is 200 lt  doh.gif idomu, kas laiko pinigu namuose prisideje, kad atmesti galetu  ax.gif

cia tokia taktika...
jautria tema palietem doh.gif rolleyes.gif
man tai nereikia nei padeku, nei sokoladu... bet ir priekaistu ar nepasitenkinimo nereikia... jautiesi didesni priza gaves, kai nuosirdziai padekoja ir tiek. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Bishojo @ 2014 12 16, 16:52)
Gap grąžinimas nemokamas  mirksiukas.gif Einate čia http://www.gap.eu/cu...p;clink=4991843 atsispausdinate lipduką, ir pašte pateikiate jo apatinę šaknelę (ten viskas lipduke labai aiškiai parašyta) ir siunčiate  thumbup.gif


ta prasme ir pašte nieko nereik mokėt?
Atsakyti
biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauruciuk: 16 gruodžio 2014 - 16:57
QUOTE(keistuole @ 2014 12 16, 17:54)
ta prasme ir pašte nieko nereik mokėt?

Nu visai nieko mokėti nereikia biggrin.gif
Tik pašte nedažnai jie tokių siuntinių gauna, tai bent man gal pusvalandį visos susėdę formino siuntinį, bet užformino ir siuntinys jau pasiekė Gapą biggrin.gif

Į paštą reikia nešti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bishojo: 16 gruodžio 2014 - 16:57
QUOTE(Bishojo @ 2014 12 16, 17:57)
Į paštą reikia nešti  4u.gif


thumbup.gif reikes kazkada pasinaudoti, norejau viena karta grazinti, bet maniau mokamas grazinimas, tai pardaviau cia biggrin.gif bet va kita karta zinosiu, nereiks pardavineti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jepsius @ 2014 12 16, 17:53)
cia tokia taktika...
jautria tema palietem  doh.gif  rolleyes.gif
man tai nereikia nei padeku, nei sokoladu... bet ir priekaistu ar nepasitenkinimo nereikia... jautiesi didesni priza gaves, kai nuosirdziai padekoja ir tiek.  cool.gif

vat butent-kad smagu gauti ACIU, todel ir suprantu kai daugelis jusu nesiuncia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 12 16, 17:50)
bet gi buna visko... kartais paskaiciuoji koks rezervuotas kursas, kartais kai jau nuraso, bet as kalbu ne apie primokejima pakavimui, o apie tai kad pati tarkim paskaiciavau siuntima 6 lt, bet lietuvoje siunciant didesni nei 1 kg siuntini yra 7.40, tai ir gaunasi kad as turiu dar ir ta sumoketi skirtuma tarp 6 ir 7.40 ir dar supakuoti is savo... jau nekalbu apie virsaus primetimo, bet bent jau kad sumoketu kiek priklauso, jug ne visada is anksto zinai kiek siuntimas bus 4u.gif

bet tai tokia situacija ir besijungiančiai kartais apkarsta - gerai, jei iš to pačio banko pervedinėji, o jei iš kito - tarkim prašo pinigėlių prieš perkant, pervedi - 1,4lt bankui, paskui nuskaičiuoja kitu + siuntimas - vėl pervedi, vėl 1,4Lt, o jei dar siuntinio svoris pasirodo per didelis ir trūksta poros Lt - vėl pervedant, vėl 1,4Lt - tai jau 4,2Lt bankui. Gerai jei bendra pirkinių suma 200Lt, o jei 20Lt...
Gal tada geriau daugiau užmesti ir kaip kai kas sakė, įdėti grąžą į siuntinuką g.gif

Dėl atsiimant mokėjimų - tai aš visada įspėju, kad turėtų tikslią sumą, nes grąžos neturėsiu. Dar nė viena neišdrįso ateiti su didele pinigų suma biggrin.gif

NOrs aišku, aš pirkau tik kelis sykius - tai nepasitaikė blogų mamyčių, jei pirkčiau dažniau gal užtaikyčiau ir ant tokių
Atsakyti