Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *239 tema

QUOTE(linxmute @ 2014 12 21, 17:05)
Klaipėdoje perku arba prisijungčiau prie Gap.eu

NEBERENKU
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 12 21, 16:00)
lašas jūroje rašė, kad 44 atitinka 28,5cm

nu kaip idomiai - va man parašė 43dydžio vidpadis išsiima ir ten pamatavo 29cm 4u.gif
Nu gausim, žiūrėsim ar tiks - nes kažkodėl parduotuvė atsiuntė 43 vietoj 44 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2014 12 21, 18:04)
nu kaip idomiai - va man parašė 43dydžio vidpadis išsiima ir ten pamatavo 29cm  4u.gif
Nu gausim, žiūrėsim ar tiks - nes kažkodėl parduotuvė atsiuntė 43 vietoj 44  doh.gif

jei netiks, aš paimčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 12 21, 18:22)
jei netiks, aš paimčiau smile.gif

turėsiu omeny 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 12 21, 16:29)
As irgi GAP parinkciau iki nemokamo siuntimo i LT. Yra papildoma nuolaida 20% - ko pasekoje mano telieka 10 euru (reik 50)


nupirkta 4u.gif
Atsakyti

Renku www.cocooncenter.co.uk gal kam reiktu vieno vandenuko? uzsakymus siuskit jurgita.karpiniene@gmail.com rinksiu iki nemokamo siuntimo i lt.ax.gif

truksta 35 euru 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2014 12 21, 10:24)
Ateinu padėkoti lašas jūroje  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  už Rieker batų kooperaciją, labai patiko, o svarbiausiai ir dydis idealiai tiko  thumbup.gif
http://www.amazon.de...=A2WY0S4JX228MI


O jie viduje labai silti? Na jeigu mokykloje, tai nekais su jais ko Kad ir ziema uz lango, bet patalpoje, ypac tokiu oru kaip dabar, nelabai turbut tinkami? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 12 21, 17:08)
Man metinis mokestis kainuoja 10 litų (išdavinėjo darbe), o iš lojalumo uždarbio šiemet važiuosiu pailsėti į Druskininkus  thumbup.gif
Fresh market perku internetu, tai atsiskaitau atvykus kurjeriui irgi AE. Maxima, Rimi, Norfa visose be problemų. Daugiausia kur kelia nepatogumų, tai restoranai, kavinės ne visi priima.


bet kitais metais kažkaip nebebus tokios lojalumo programos, kažką tokio rašė, tik nelabai gilinaus kas ten bus
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 12 21, 17:08)
Man metinis mokestis kainuoja 10 litų (išdavinėjo darbe), o iš lojalumo uždarbio šiemet važiuosiu pailsėti į Druskininkus  thumbup.gif
Fresh market perku internetu, tai atsiskaitau atvykus kurjeriui irgi AE. Maxima, Rimi, Norfa visose be problemų. Daugiausia kur kelia nepatogumų, tai restoranai, kavinės ne visi priima.


nu taip, jei gaunat uz 10 litu, o ir daug kur perkat - tad gryzta nemazai atgal - as tiek neperku - Druskininkams tikrai neuzdirbau blush2.gif

o fresh market visoje lt galima pirkt internetu? as kazkaip tik gyvai - bet ten mane pramete, nuejau i lindex - pramete ir ten, matalane irgi manes nenorejo su AE, ali irgi - zodziu daug kur jauciuos pramesta lotuliukas.gif Kaip papildoma kortele - gal, bet tikrai ne pagrindine... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2014 12 21, 13:06)
Vakare pirksiu Tesco rubus
Priimciau su 20-25sv.smile.gif


Pasiulymas dar galioja:)
Atsakyti
Mergaitės, gal kur užmatėt pigiau Pantogar ? ax.gif

Arba nemoku ieškot, arba populiariose vaistinėse jo nėra unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 12 21, 20:18)
o fresh market visoje lt galima pirkt internetu?

Prekės pristatomos tik Vilniaus mieste.
Papildyta:
Gal kuri esat pirkus isorini pakroveja telefonui? Domina labiau kinieciai, ar rizikuot su jais g.gif
Atsakyti