Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *239 tema

QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 12 20, 19:26)
Apsimokėt apsimoka, bet tik kaip papildoma kortelė. Man atsiskaitant eurais viskas ok. Paypal eurais nuskaičiuoja banko kursu. Neapsimoka pirkti svarais, doleriais ir kita valiuta, valiutos kursas išauga dėl konvertavimo ir t.t.
Lietuvoje retai kada nėra galimybės atsiskaityti AE. Dažniausiai tai būna maitinimo įstaigos, bilietų pardavimo kasos ir pan. Prekybos centrai, degalinės priima visi.
viską atperka lojalumo programa smile.gif
Tad rekomenduoju AE, jei turite kitą kortelę pirkiniams ir ši bus papildoma.


nu kaip papildomai moket po 65 lt - daugoka blush2.gif O prekybcentriuos tokiuos kaip Kubas, Fresh market, Aibe - neatsiskaitysi, kaip ir Lindex, HM parduotuvese (cia kur man teko neapsipirkt, bet ju yra daugiau) - zodziu korta yra, bet nepatikima schmoll.gif Baigsis metai- grazinsiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(smiltute11 @ 2014 12 20, 15:37)
Renku www.cocooncenter.co.uk gal kam reiktu vieno vandenuko? uzsakymus sisukit jurgita.karpiniene@gmail.com rinksiu iki nemokamo siuntimo i lt.ax.gif
user posted image


vandenukas pazadetas uzsakyma renku 4u.gif
Atsakyti
gal kas Kauno IKI ar RIMI parduotuvese matete vtech gaubliu lt kalba? ieskau dovanu savo vyrukui, bet kiek apejau iki tiek neradau nei vienoj
Atsakyti
QUOTE(smiltute11 @ 2014 12 20, 20:02)
vandenukas pazadetas uzsakyma renku 4u.gif

Koks miestas?
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2014 12 20, 22:29)
Koks miestas?


Po profiliu pažiūrėkit biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 12 20, 21:53)
Po profiliu pažiūrėkit biggrin.gif  mirksiukas.gif

Per telefoną nesimato mirksiukas.gif
Atsakyti
uz pusvalandzio uzsakau www.bio-apo.de is vokieciu vaistines-priimsiu viena su nedideliu ir bus po 1 eura siuntimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2014 12 20, 22:05)
Per telefoną nesimato  mirksiukas.gif


Oi nepagalvojau doh.gif lotuliukas.gif blush2.gif Kaunas ten buvo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2014 12 20, 22:05)
Per telefoną nesimato  mirksiukas.gif

Prisitraukti artyn reikia ir matysis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2014 12 20, 23:50)
Prisitraukti artyn reikia ir matysis smile.gif

Nezinau ka ir kur prisitraukti, gal nuo tel priklaiso - pvz man isvis nerodo avataro informacijos, matau tik paveoksliula nicka ir ka tas zmogus parase 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2014 12 21, 07:22)
Nezinau ka ir kur prisitraukti, gal nuo tel priklaiso - pvz man isvis nerodo avataro informacijos, matau tik paveoksliula nicka ir ka tas zmogus parase  4u.gif

Man atrodo naudojant "standartine versija" rodo psl. taip kaip ir kompe, bet tada bent jau man labai mazas tekstas , nuolat prisitraukt reikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2014 12 21, 07:22)
Nezinau ka ir kur prisitraukti, gal nuo tel priklaiso - pvz man isvis nerodo avataro informacijos, matau tik paveoksliula nicka ir ka tas zmogus parase  4u.gif

Na zmogus nemates gyvenime mobiliosios versijos dalina patarimus ne i tema drinks_cheers.gif trauk netraukes, nieko nerasi doh.gif
Atsakyti