Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *239 tema

QUOTE(D'esire @ 2014 12 16, 15:19)

o kaip tie leidy gaga ne saldus kvepaliukai?
Atsakyti
dar norejau paprasyti kas kuria tema -irasykite kad siuntimo islaidas besijungianti mergina pilnai padengtu ir bent kelis centus uzdetu, nes reikia pakuoti uzsakytas prekes-be pakuotes neimanoma siusti nes siandien gavosi kad supakavau ir dar uz siuntima pati primokejau-gal ie keliasdesimt centu, bet vistik kainuoja ir man jeigu taip reiktu ne vienai ar dviems siusti, o turint tris vaikus man ir litas svarbu kur isleistas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 12 16, 15:16)
dar norejau paprasyti kas kuria tema -irasykite kad siuntimo islaidas besijungianti mergina pilnai padengtu ir bent kelis centus uzdetu, nes reikia pakuoti uzsakytas prekes-be pakuotes neimanoma siusti nes siandien gavosi kad supakavau ir dar uz siuntima pati primokejau-gal ie keliasdesimt centu, bet vistik kainuoja ir man jeigu taip reiktu ne vienai ar dviems siusti, o turint tris vaikus man ir litas svarbu kur isleistas ax.gif

As is vis nesuprantu, kaip taip dar imanoma unsure.gif as eidama atsiimti prekiu visada ir sokolada pasiimu, viena karta buvo, kad neturejau, taip gavos, tai man net geda buvo pasiimti prekes blush2.gif bet visokiu zmoniu buna doh.gif
Atsakyti
merginos, ar tie ROSE saldainiai skanūs g.gif g.gif geriau padovanot ar sau pasilikt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Birbiziukas @ 2014 12 16, 15:40)
merginos, ar tie ROSE saldainiai skanūs  g.gif  g.gif geriau padovanot ar sau pasilikt  lotuliukas.gif

Padovanot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 12 16, 16:16)
dar norejau paprasyti kas kuria tema -irasykite kad siuntimo islaidas besijungianti mergina pilnai padengtu ir bent kelis centus uzdetu, nes reikia pakuoti uzsakytas prekes-be pakuotes neimanoma siusti nes siandien gavosi kad supakavau ir dar uz siuntima pati primokejau-gal ie keliasdesimt centu, bet vistik kainuoja ir man jeigu taip reiktu ne vienai ar dviems siusti, o turint tris vaikus man ir litas svarbu kur isleistas ax.gif

lotuliukas.gif doh.gif cia zinokit besijungiancios merginos paslauga daro tai, kuri is tikro uzsako ir perka... nedaug uzsakymu dariau, bet su kiekvienu gavau labai daug kritikos, pasipiktinimo... apie mokejimus, apie tai, kad zmogus dirbi ir seima turi ir neatsakai IS KARTO i zinutes ir pan... aisku man paciai ju reikejo... bet... cia ne tarpininkiu tema, kad gautum uz tai pinigelius...
Atsakyti
QUOTE(Birbiziukas @ 2014 12 16, 16:40)
merginos, ar tie ROSE saldainiai skanūs  g.gif  g.gif geriau padovanot ar sau pasilikt  lotuliukas.gif


padovanot biggrin.gif
sau geriau pasilikt celebrations, su mini snikersais, marsais ir pan biggrin.gif
Atsakyti
Mergaites, jei kam dar trūksta kalėdines smukmeneles, turiu kelias atliekamas silikonines formeles. Galeciau persiųsti.



user posted image
Atsakyti
QUOTE(adriatic @ 2014 12 16, 16:59)
padovanot biggrin.gif
sau geriau pasilikt celebrations, su mini snikersais, marsais ir pan biggrin.gif

Aš ir šiuos padovanočiau, jei turėčiau, baisiai neskanūs man jie, labai jau cheminiai, bet skonis draugų neturi, neužmėtykit pomidorais, žinau, kad daugeliui patinka lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 16 gruodžio 2014 - 16:04
QUOTE(D'esire @ 2014 12 16, 15:43)

QUOTE(adriatic @ 2014 12 16, 15:59)
padovanot biggrin.gif
sau geriau pasilikt celebrations, su mini snikersais, marsais ir pan biggrin.gif

QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 12 16, 16:04)
Aš ir šiuos padovanočiau, jei turėčiau, baisiai neskanūs man jie, labai jau cheminiai, bet skonis draugų neturi, neužmėtykit pomidorais, žinau, kad daugeliui patinka  lotuliukas.gif

na viskas aišku biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jepsius @ 2014 12 16, 15:51)
lotuliukas.gif  doh.gif cia zinokit besijungiancios merginos paslauga daro tai, kuri is tikro uzsako ir perka...

tokį variantą esu girdėjus doh.gif
aš visad skaičiuoju tiek kiek kainuoja, o kiekvienos sąžinės reikalas ar trimesti centų už pakavimą
o aš asmeniškai jei perku iš kažko primetu viršaus, bet kartais iš skubėjimo nukopinu sumą ir viskas:)
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 12 15, 23:45)
nepykit dar už off topic  4u.gif  4u.gif

trečiadienį darau grąžinimą GAPui pūkinių striukių, kurios netiko smile.gif


gal galit pasidalinti grazinimo subtilybemis i GAP (kur siunciat, kiek kainuoja) g.gif - gavau vaikui treningelius (fleecinius, raudonus, L dydzio) - uzmazinti - jei kam reik, galiu perleist unsure.gif
Atsakyti