Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *239 tema

QUOTE(Kriiste @ 2014 12 16, 21:54)
as pinigus daznai imu kai gaunam - nes man paprasciau - per karta prisedi, paskaiciuoji, siuntima pripliusioji - o ir truputi del mokesciu bijau - nes iplaukos i saskaita ar paskui nebus kaip pajamos priskaiciuotos - ir irodinek kad ne verslu uzsiimi doh.gif Tad man gryni geriau - aisku, kai jau saskaitoje tuscia, kartais tenka greiciau sumos pasiprasyt, bet tikrai ne is anksto - bet pas mane irgi palukanos nesiskaiciuoja 30 dienu 4u.gif


Juokas juokais, bet kai mes pries 3 metus kreipemes del valstybes remiamos busto paskolos, tai pridejo visas pinigines iplaukas, gavosi kad mano metines pajamos buvo trigubai didesnes uz vyro, nors realiai gaudavau dekreta, kuris nesieke nei 400 lt. Nepridejo tik pinigu kuriuos vyras man pervesdavo. Tada buvom labai isigande kad mokesciam neperduotu.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 17, 15:33)
Merginos, kur rast meduolaims spalvotu pabarstuku pirkt?

Rimi pirkau Dr.Oetker, didelis pasirinkimas.
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2014 12 17, 18:03)
Rimi pirkau Dr.Oetker, didelis pasirinkimas.

O yra spalvotu maziuku zirniuku? As ju labai noriu 4u.gif
Kur dar rasti? Assorti, ziurejau, nera verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 17, 17:32)
O yra spalvotu maziuku zirniuku? As ju labai noriu 4u.gif
Kur dar rasti? Assorti, ziurejau, nera verysad.gif


as tai ir maksmoje ir IKi pirkau - ir spalvotu ir sokoladiniu ir sidabriniu mirksiukas.gif
Atsakyti
Pirksiu mytoys.de
kaunas
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 12 17, 15:20)
Rytoj ryte užsakinėsiu sau smulkmenėlę iš www.yoox.com. šiuo metu su kodu JUSTINTIME 20 proc. nuolaida ir nemokamas siuntimas. Vilnietės, kurios turi noro, pinigų ir neturi kortelės apsipirkimui, galite prisijungti (Nemokama paslauga artėjančių švenčių proga smile.gif) Po švenčių grįžtu į darbą, tad greičiausiai būsiu retokas svečias šioje shopaholikės širdžiai mieloje temoje smile.gif
Aptikau keletą grožių, gal kažkam patiks:
odiniai ilgaauliai su nuolaida kainuoja 273 lt
35-37 dydžio ilgaauliai 308 lt
dar vieni ilgaauliai 340 lt
Ir aišku dar gausybė pigesnių/brangesnių grožių.

O brangus grazinimas i yoox blush2.gif noreciau batu, bet bijau, kad galiu nepataikyti su dydziu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2014 12 17, 20:33)
O brangus grazinimas i yoox blush2.gif  noreciau batu, bet bijau, kad galiu nepataikyti su dydziu blush2.gif

nemokamas, kurjeris atvažiuoja pats pasiima. Dėl to visą lapkritį buvo mokamas siuntimas, galvojau nemokamo nebebus, nes įtariu daug kas piktnaudžiauti pradėjo, bet žiūriu vėl yoox nemokamą siuntimą dalina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 17 gruodžio 2014 - 19:47
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 12 17, 19:35)

thumbup.gif Butent del to ir susigundziau smile.gif
P.S. Jeigu raso calfskin, tai odiniai? Pirma nupirkau, tada susimasciau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nicka1: 17 gruodžio 2014 - 19:44
QUOTE(Nicka1 @ 2014 12 17, 20:42)
thumbup.gif Butent del to ir susigundziau smile.gif
P.S. Jeigu raso calfskin, tai odiniai? Pirma nupirkau, tada susimasciau doh.gif

odiniai thumbup.gif
Atsakyti
Ar yra jau gavusių Rieker vyriškus batus , ypač per PA ?
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2014 12 16, 21:48)
o kodel ne?
as dabar kai disney leles pirkau
dabar kai issiunte ir jau zinau atideta suma, paskaiciuosiu
tuo labiau, kad tai einamos leles, jei ir dingtu prisijungusios, tuomet nebutu problemu jas parduot

o kai savoms perku, tai man patogiau kai jau turiu prekes, paskaiciuot
tada 1 prisedimas gaunasi ir suma paskaiciuoju ir uz svori tuo paciu

tik vienas mazas bet
as turiu banko kredita su 30 d atidejimu, uz kuri palukanu per ta menesi nemoku mirksiukas.gif


oi,as tai nenoreciau su tais pardavimais uzsiiminet, jei nepasiimtu prekiu schmoll.gif
vienas vargas, dek skelbima, siusk ir t.t. blink.gif
del pirkimo savom, tai viskas aisku, bet cia kalba ejo apie svetimus zmones. as tarkim retai ieskau besijungianciu, ir man tie SM nikai nieko nesako. 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Saulutė @ 2014 12 17, 21:01)
del pirkimo savom, tai viskas aisku, bet cia kalba ejo apie svetimus zmones. as tarkim retai ieskau besijungianciu, ir man tie SM nikai nieko nesako.  4u.gif  4u.gif

Man buvo visos svetimos, bet po bendrų pirkimų su daugeliu savomis patapome smile.gif
O be nico dar būna vardą pavardę atsiunčia, patikrindavau pradžioje juoduose puslapiuose
Atsakyti