skirtumas tik yra toks, kad Samsungas gamina daugybės tipų ir kainų (kokybės) lygio LCD ekranus. Tad tai, kad kažkoks pigus turkų brandas naudoja Samsung ekraną, visai nereiškia, kad tas TV rodys taip pat kaip pačio Samsungo QLED, nes ekranai ten iš esmės skirsis ;)
Su OLED atvejis kiek kitoks. LG kepa vienodus ekranus ir sau ir kitiems. Todėl skirtumai tarp skirtingų gamintojų OLED televizorių yra labai subtilūs ir pastebimi tik įgudusiai akiai ;)
Visiskai nesutinku. QLED negalima lyginti su PLS, TN, IPS ir kitais ekranais, tai visiskai kita technologija ir ja turi tik Samsung ir niekas kitas daugiau.
Antra del OLED ekranu belieka tik pavadinimas ir technologija (patentas LG), visa kita labai kardinaliai skiriasi RGB ar RGBW ir t.t., paprasciau tariant struktura ekranu.
Uz vaizdo kokybe vien ekranas yra toli grazu nerodiklis. As daznai duodu zmonems paprasta pavyzdi, ar sportinio automobilio bmw variklis idetas i betkuri kebula bus toks pat geras ir greitas automobilis ir sunkiai pajusi, ar du vienodi bmv sportinio automobilio varikliai vienam pakeitus oro filtra, turbina ir panasiai bus vienodai galingi ir geri ?
Cia taip pat, pasikartosi, kad sia technologija OLED kartu tobulina ir kiti gamintojai. Visu gamintoju skiriasi kontrastas, atsako laikas, HDR standartu palaikymas ir dar begales aspektu. Ne nekalbu kai pats procesorius yra atsakingas uz teisinga vazido pateikima, ypac prie aukstu rezoliuciju. Dar paprasciau tariant LG pateikia organiniu sviesos diodu ekranus, o pasieme gamintojai juos smarkiai uzturbina, yra lyg toks zodis.
Betkuriame didesniame prekybos centre stabtelk ir paziurek, palygink Sony A9F ar A9G ir kokio kito gamintojo, kad ir Panasonic FZ800, labai liksi nustebes patikek