Įkraunama...
Įkraunama...

Paryžius

QUOTE(k** @ 2015 01 05, 23:33)
Čia bus pirma mano patirtis airbnb. Sumokėjau pinigus tik jiems patvirtinus, kad sutinka priimti. Pasimokiau iš klaidų :-) pasiklausinėsiu smulkesnių detalių vėliau. Kažkaip iškart nepamačiau, kad nėra dušo ir tuoleto nuotraukų, kad yra vonios kambarys, tai rašoma :-) tikiuosi ne bendras su kuo kitu. Nomavausi butą  ne kambarį. Vieta netoli Bastilijos.


Viską padarėt labai teisingai thumbup.gif Jei nuomavotės butą, tai vonios kambarys tikrai neturėtų būti bendras. Mes airbnb naudojamės jau porą metų, niekada neturėjom jokių problemų.
Jūsų pasirinkta vieta man patinka, kartą buvom apsistoję ir tame rajone. Jei mėgstat vaikščioti, daug lankytinų vietų pasieksit pėstute.

Papildyta:
QUOTE(kass @ 2015 01 05, 23:46)
Sveiki,

mes jau su dar viena pora kitą pirmadienį būsime Paryžiuje ir taip pat kilo klausimas kaip geriau pirkti metro ar autobuso bilietus,t.y. ar imti  4 dienų pass.  Busim pilnas 4 dienas. Gal kas žinote ar naktiniuose autobusuose tinka dieną važiuojančių autobusų bilietėliai? Romoje važiavome tik iki Vatikano, o šiaip kaip tikri turistai visur ejom pėsčiomis. Kaip Paryžiuje įveiktumėm ar ne? Esam mėgėjai vaikščiot biggrin.gif


Naktiniuose autobusuose galioja tie patys bilietai. Patys važiavom ir žymėjom.
Paryžiuje atstumai gerokai didesni, nei Romoje. Ir lankytinos vietos labaiu išsibarsčiusios. Aš irgi labai mėgstu vaikščioti, bet mano pasiryžimo dažniausiai užtenka 2-3 dienom, vėliau kojos maldauja poilsio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kass @ 2015 01 05, 22:46)
Sveiki,

mes jau su dar viena pora kitą pirmadienį būsime Paryžiuje ir taip pat kilo klausimas kaip geriau pirkti metro ar autobuso bilietus,t.y. ar imti  4 dienų pass.  Busim pilnas 4 dienas. Gal kas žinote ar naktiniuose autobusuose tinka dieną važiuojančių autobusų bilietėliai? Romoje važiavome tik iki Vatikano, o šiaip kaip tikri turistai visur ejom pėsčiomis. Kaip Paryžiuje įveiktumėm ar ne? Esam mėgėjai vaikščiot biggrin.gif


Viskas priklauso nuo to, kur gyvensite ir ką norit pamatyti.
Abu kartus naudojimasis metro mums buvo neišvengiamas, nes draugai gyvena 12 arr. Jei būtume gyvenę centre, būtų tekę metro važiuoti tik į Monmartrą ir Defansą. Kojų pataupymui ir pramogos dėlei 1 dieną "naudojom" bato. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2015 01 06, 09:03)
Mes buvom vasarį. Aišku nėra šilta, bet žydėjo narcizai jau, nors viena diena net labai šalta buvo. Tačiau tokiu metu turistų nėra daug- nesezonas  biggrin.gif ir eilių praktiškia niektu nebuvo. Į Eifelį net 10 min nestovėjom , o kitur laisviausiai patekom  biggrin.gif


O buvote vasario pradžioje ar vėliau? Man labai įdomu kaip reikėtų rengtis sausio pabaigai-vasario pradžiai. Pažiūrėjus senesnes orų prognozes rodo +5,+8 laipsnius. Ar reikia tos šiltos žieminės striukės, ar visgi galima būtų ir su rudeniniu paltuku važiuoti...
Atsakyti
Na va, vakar nesulaukusi patvirtinimo iš šio italo vyruko https://www.airbnb.com/rooms/4943067 užsisakiau kitą butuką brangiau ir daug mažesnį . O preiš kelias valandas jis mane patvirtina. Pažiūrėkit, gal kam patiks toks liukso butas netoli Bastilijos ir kaina labai maža,(tik 56 eurai plius mokesčiai airbnb) maniau, suklydo. Tik užvakar jį idėjo. Tiesa, jis neužsako mažiau nei 5 naktys.
Atsakyti
QUOTE(Harienė @ 2015 01 06, 11:39)
Viskas priklauso nuo to, kur gyvensite ir ką norit pamatyti.
Abu kartus naudojimasis metro mums buvo neišvengiamas, nes draugai gyvena 12 arr. Jei būtume gyvenę centre, būtų tekę metro važiuoti tik į Monmartrą ir Defansą. Kojų pataupymui ir pramogos dėlei 1 dieną "naudojom" bato. smile.gif



Apsistosim netoli Gare du Nord traukiniu stoties. Aplankyti norisi visas zymias vietas. Tai vis kirba klausimas ar geriau pirkti po 10 biieteliu ar kokiom 3 dienom, o gal savaitini geriau?
Atsakyti
QUOTE(Harienė @ 2015 01 06, 12:39)
Viskas priklauso nuo to, kur gyvensite ir ką norit pamatyti.
Abu kartus naudojimasis metro mums buvo neišvengiamas, nes draugai gyvena 12 arr. Jei būtume gyvenę centre, būtų tekę metro važiuoti tik į Monmartrą ir Defansą. Kojų pataupymui ir pramogos dėlei 1 dieną "naudojom" bato. smile.gif

Mes irgi gyvenome centre, tai labai daug apejome pesciomis. Tik vat i monmartra ir Versalio rumus vaziavome metro. Siaip ten tuo metro gali vazinetis, labai patogu .Vazinejom ir mes nemazai. Bet labai daug galima apeiti pesciomis.Esam buve ziema kazkada, kai turejom nemokamus nuolatinius. Tada visur vaziavom. O kai buvom vasara, r be plano tiesiog ejom, tai tiek pamatem. Niekada nesitikejau tiek dag pamatyti Paryziuj, tikrai verta pasivaikscioti.
Atsakyti
QUOTE(kass @ 2015 01 06, 22:56)
Apsistosim netoli Gare du Nord traukiniu stoties. Aplankyti norisi visas zymias vietas. Tai vis kirba klausimas ar geriau pirkti po 10 biieteliu ar kokiom 3 dienom, o gal savaitini geriau?


Carte Orange - savaitinis - 1-2 zonoms, kurių Jums tikrai užteks, kainuoja pigiau, negu 3-ų dienų Visit Pass 1-3 zonoms. Tad, šį eliminuojant, teks rinktis tarp t+ karneto ir savaitinio bilieto. Jei mėgstat vaikščiot, judėjimą pėsčiomis ribotų nebent lietingas oras. Kita vertus, kam gaišti laiką tam pačiam maršrutui? Geriau sėst į metro, ir daugiau laiko skirti dar nematytoms vietoms. Pvz. apeiti Site salą. Nes dauguma tik aplanko Paryžiaus katedrą, o visa kita - Teisingumo rūmai, Šv.Koplyčia, Konsjeržeri bei Našlaičių prieglauda - taip ir lieka, nors labai verta ir pamatyti, ir aplankyti.
Kaip jau skaičiavau, 1 žmogui 1 dienai - minimum 2 bilietai, 4 dienos - 8 bilietai. Lyg ir pakaktų t+ karneto.
Atsakyti
Ačiu atsakiusiems į pirmą mano klausimą. Gal kas žinot,kaip užsienyje priimamas invalidumo pažymejimas? Daug kur butų nemokami bilietai į muziejus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Harienė @ 2015 01 07, 12:07)
Carte Orange - savaitinis - 1-2 zonoms, kurių Jums tikrai užteks, kainuoja pigiau, negu 3-ų dienų Visit Pass 1-3 zonoms. 


Carte Orange buvo panaikinta 2009 m. Dabar vietoj jos naudojama Navigo kortelė, kuri kainuoja 5 eurus ir gali būti pildoma norimais bilietais. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Roskila @ 2015 01 07, 16:41)
Carte Orange buvo panaikinta 2009 m. Dabar vietoj jos naudojama Navigo kortelė, kuri kainuoja 5 eurus ir gali būti pildoma norimais bilietais.  4u.gif


blink.gif blush2.gif
Ačiū, kad "atvedėt į protą". ax.gif Nes dalinu čia gerokai "praterminuotus" patarimus...
Ką gi, jei to "gėrio" nebėra, turistams belieka rinktis iš Paris Visit ir t+ bilietų (pavienių arba karneto). Prisegu Paris Visit kainas, skelbiamas oficialiame Paryžiaus transporto puslapyje.

https://imagizer.ima.../661/zIxdWz.jpg

Taupant pinigus, labiau apsimokėtų karnetas.. O gal - kaip kam.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Harienė: 08 sausio 2015 - 09:51
QUOTE(wishihadalife @ 2015 01 06, 19:07)
O buvote vasario pradžioje ar vėliau? Man labai įdomu kaip reikėtų rengtis sausio pabaigai-vasario pradžiai. Pažiūrėjus senesnes orų prognozes rodo +5,+8 laipsnius. Ar reikia tos šiltos žieminės striukės, ar visgi galima būtų ir su rudeniniu paltuku važiuoti...

Buvom vasario vidury.Vaziavau su ziemine striuke ir ne kiek nepasigailejau. Nes kai silciau buvo, tai gali atsisegti, bet kai ta salta diena atejo su kosianciu veju, tai labai dziaugiausi, kad silta rubeli turejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wishihadalife @ 2015 01 06, 19:07)
O buvote vasario pradžioje ar vėliau? Man labai įdomu kaip reikėtų rengtis sausio pabaigai-vasario pradžiai. Pažiūrėjus senesnes orų prognozes rodo +5,+8 laipsnius. Ar reikia tos šiltos žieminės striukės, ar visgi galima būtų ir su rudeniniu paltuku važiuoti...

Aš tikrai rengčiausi žiemiškai. Pritariu Arūnai, juk galima atsisegti. Prieš 16 metų balandžio mėn buvau Vienoj ir taip sušąlau, kad visus tuos 16 metų ir prisimenu :-)
Atsakyti