Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

Sveikos nares. Nezinau istikro ar cia sirdele streikuoja ar pavasaris veikia. Jau apie 2men. svaigsta galva, judant, lipant laiptais, tai pasvaigsta tai toks lyg silpnmas. Atsiranda dusulys. O siandien 3val.ryto prabudau nuo permusimu, pirma kart gyvenime pabundu nakti, nup tokiu dideliu tuksenimu, buvo apie 7epizodus, patuksena, gerkle uzspaudzia ir praeina ir vel isnaujo.
Atsakyti
QUOTE(kramtuskee1 @ 2015 05 21, 12:44)
Sveikos nares. Nezinau istikro ar cia sirdele streikuoja ar pavasaris veikia. Jau apie 2men. svaigsta galva, judant, lipant laiptais, tai pasvaigsta tai toks lyg silpnmas. Atsiranda dusulys. O siandien 3val.ryto prabudau nuo permusimu, pirma kart gyvenime pabundu nakti, nup tokiu dideliu tuksenimu, buvo apie 7epizodus, patuksena, gerkle uzspaudzia ir praeina ir vel isnaujo.

Pasitikrinkit kali, magni, hemoglobina, feritina, gal gelezies truksta.Skydliauke tvarkoj?
Atsakyti
Man irgi galva svaigsta kelios dienos, bet ir streso turejau ir turiu daug, tai manau susieje smile.gif plius mitybos neziurejau normaliai. Tik man kiek kitokie simptomai kai permusimu daug buna - mane slopina, as galeciau miegoti visa diena, jauciuosi silpna, neturiu jegu, nepailsiu. Gal del mazo spaudimo cia taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2015 05 21, 14:16)
Pasitikrinkit kali, magni, hemoglobina, feritina, gal gelezies truksta.Skydliauke tvarkoj?

Tai va nuejau siandien pasidaryt ir kraujus ir EKG, seniau buvo anemija, bet jau issigyciau, gal vel nukrito hemoglobinas. Bet sake, kad kardiograma su minimaliais pakitimais, reiks zygiuot pas gyd.kad ivertintu
Atsakyti
QUOTE(kramtuskee1 @ 2015 05 21, 14:40)
Tai va nuejau siandien pasidaryt ir kraujus ir EKG, seniau buvo anemija, bet jau issigyciau, gal vel nukrito hemoglobinas. Bet sake, kad kardiograma su minimaliais pakitimais, reiks zygiuot pas gyd.kad ivertintu
Kaip suprantu cia ideali kardiograma. Ar ne ? galkas supranta smile.gif

user posted image]My Webpage[/URL]
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kramtuskee1 @ 2015 05 21, 20:51)

ne, neideali
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loram: 21 gegužės 2015 - 19:57
QUOTE(Loram @ 2015 05 21, 20:57)
QUOTE(kramtuskee1 @ 2015 05 21, 20:51)

ne, neideali

Buvau pas seimos gyd.sake pagerk kalio, magnio issimiegok ir praeis smile.gif, tai galvoju gal tada pas kardiologe nosi ikist, jei sakot, kad neideali. Nes kraujo tyrimai normoje, kali 4.5, tai nesinori perdozuot.
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif vis ieškau būdų kaip nutraukti permušimus smile.gif,ir kažkaip pastebejau,kad pakeitus padėtį,pvz jei sėdžiu ir permuša,tai atsistoju pavaikštau ir tuo metu dingsta.Gal kam padės nutraukt tą bjaurią būsena ax.gif dar norėjau paklaust kiek laiko per dieną trunka jums permušimai? man kartais 3-5 val.kartais visą naktį blink.gif.Ir dar pastebejau,kad jokio pagerėjimo nėra,ar geriu betalocą ar ne savijauta tokia pati g.gif .Laukiu holterio,kad nors kazkiek issprestų situaciją.Laikomės merginos smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Miglute66 @ 2015 05 22, 07:49)
Sveikos merginos  4u.gif vis ieškau būdų kaip nutraukti permušimus smile.gif,ir kažkaip pastebejau,kad pakeitus padėtį,pvz jei sėdžiu ir permuša,tai atsistoju pavaikštau ir tuo metu dingsta.Gal kam padės nutraukt tą bjaurią būsena  ax.gif dar norėjau paklaust kiek laiko per dieną trunka jums permušimai? man kartais 3-5 val.kartais visą naktį  blink.gif.Ir dar pastebejau,kad jokio pagerėjimo nėra,ar geriu betalocą ar ne savijauta tokia pati  g.gif .Laukiu holterio,kad nors kazkiek issprestų situaciją.Laikomės merginos smile.gif .



Nežinau, kodėl, bet jei kažkas skundžiasi bet kokiais širdies ritmo sutrikimais (kam ritmas sutriko, ką permušimai kankina, kam dar kas), visiems skiria betalocą, bent jau mano aplinkoj šį vaistą žino visi. Kaip kam padeda - nežinau, man jis pvz netiko. Toks vaizdas, kad tokia mada. Nors vakar kalbėjau su viena kardiologe, tai ši sritis (permušimų) nėra labai plėtojama vaistų atžvilgiu ir čia stebuklų kol kas nenusimato. Ne taip, kaip dėl kraujo spaudimo vaistų, ten jų šimtai, tūkstančiai ir vis kūriami nauji. Žodžiu, ji man pasakė, kad tie permušimai niekur nedings, bus tik savijauta banguojanti (geriau blogiau), reikia sau atrasti, kas juos mažina, prisitaikyti vaistus, galima daryti RDA, kam patogioje vietoje ir labai jau veikia normalų gyvenimą. Ir visi širdelės stiprinimai - mildronatas, preductalis, magniai, kaliai, Omega 3 ir pan., ramus, be stresų gyvenimas doh.gif. Čia aišku, kam nenustato permušimų priežasties. Kam ją suranda (skydliaukė, ar mikroelemntų trūkumas, dar kas nors), pašalina priežastį, praeina ir permušimai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo retancike: 22 gegužės 2015 - 09:39
Sveikos,
man israse rytmanormo, tai geriau vakar taip:5mg lokreno ir puse tabl.rytmanormo ryte, po astuoniu valandu vell puse tabletes ir omega, bei magne b6, vakare puse rytmanormo ir prenessos 4 mg.Siandien daug maziau permusimu, praktiskai nejauciu, tik stetoskopu pasijaucia.Daktaras sake, kad gerai tai , kai ju yra, bet nejaucia.Man taip daznai buna, todel ir labai nenoriu priprasti prie rytmanormo ir dar po 1 tb.Sake, kad gal ilgai nereiks gerti, gal susitvarkys.Mildronato liepe negerti kol geriu rytmanorma, o omega, b grupes vit, magni gerti.Kalio turiu daug 5,5, bet sake nieko blogo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ponia Delovej: 22 gegužės 2015 - 09:54
QUOTE(Ponia Delovej @ 2015 05 22, 09:48)
Sveikos,
man israse rytmanormo, tai geriau vakar taip:5mg lokreno ir puse tabl.rytmanormo ryte, po astuoniu valandu vell puse tabletes ir omega, bei magne b6, vakare puse rytmanormo ir prenessos 4 mg.Siandien daug maziau permusimu, praktiskai nejauciu, tik stetoskopu pasijaucia.Daktaras sake, kad gerai tai , kai ju yra, bet nejaucia.Man taip daznai buna, todel ir labai nenoriu priprasti prie rytmanormo ir dar po 1 tb.Sake, kad gal ilgai nereiks gerti, gal susitvarkys.Mildronato liepe negerti kol geriu rytmanorma, o omega, b grupes vit, magni gerti.Kalio turiu daug 5,5, bet sake nieko blogo.


Sveika smile.gif kaip savijauta po rytmanormo?ar susitvarke širdelė?
Atsakyti
QUOTE(Miglute66 @ 2015 05 23, 21:46)
Sveika smile.gif kaip savijauta po rytmanormo?ar susitvarke širdelė?

Laba,
is tikruju permusimu sumazejo ir net labai.Buvau pripratus, kad kairej pusej kazkas spurda, o dabar tokia tustuma, nesakau, kad tai blogas jausmas, bet toks neiprastas, atrodo, kad nera sirdies.Beje, geru tik po puse ir du kt.dienoj.Ir dar - kazkoks jausmas krutinej, taip lyg sumaudzia, niekad to nebuvo, tik pradejus gerti rytmanorm atsirado.As po supermamos praeiti pasiknaisiojau, tai suzinojau, kad cia pasalinis poveikis.Bet as vis dar galvoju, kad man permusimai nuo refliukso, refleksiskai padidina ekstraistoles.Zodziu, gydyt reikia refliuksa, bet jis nera rugstinis, tai omepai man sustabdo skrandzio darba...bandysiu dirbti su dieta.O uzbaigiant mano pasisakyma - rytmanormas tikrai nuima permusimus smile.gif
Atsakyti