Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

QUOTE(Ponia Delovej @ 2015 05 20, 17:09)
Turbut siandien laukai prasti biggrin.gif Oras toks, kad lauke silciau nei namuose, man tai ne tik permusa, bet toks ir oro trukumas mazas, kaip koks spaudimas ar dusuliukas.Tai manau , kad nuo permusimu viskas, galva ryte irgi svaigo.Bandau ir as kartais neimti i galva, einu sau, darbuojuos  bet va siandien praskydau -nervai nelaiko, nu kiek galima - atrodo viskas jau, niekados nebus gerai.

O kodel išsigandai ritmonormo? Man jis bent išpradžių padėdavo. Jis nėra toks blogas,kaip cordoronas.Pagerk,bent kurį laiką pailsėsi mirksiukas.gif O kiek jau laiko praėjo nuo pirmųjų permušimų?
Atsakyti
QUOTE(glossi @ 2015 05 20, 18:17)
O kodel išsigandai ritmonormo? Man jis bent išpradžių padėdavo. Jis nėra toks blogas,kaip cordoronas.Pagerk,bent kurį laiką pailsėsi  mirksiukas.gif O kiek jau laiko praėjo nuo pirmųjų permušimų?

Paskaiciau, kad kazkam jis labai netiko ir pabijojau, nes esu didele baile.O permusimai prasidejo pries pusantru metu.Budavo anksciau pavieniu, tai leisdavaui mildronata ir praeidavo, o dabar pasiliko ilgam.Geriu omega defend, magni, kalio netruksta, vit.c,b strong, nu zodzu pilna vitaminu, o nervai tai prasti, nu kaip zuikio.Naktim tai as miegu, pailsiu, dienom buna, kad net nejaucu, kad permusa, nors kai su stetoskopu paklausau, tai girdziu.Ivairii permusa, buna kas trecias, kartais kas desimtas duzis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ponia Delovej: 20 gegužės 2015 - 16:33
QUOTE(Ponia Delovej @ 2015 05 20, 17:29)
Paskaiciau, kad kazkam jis labai netiko ir pabijojau, nes esu didele baile.O permusimai prasidejo pries pusantru metu.Budavo anksciau pavieniu, tai leisdavaui mildronata ir praeidavo, o dabar pasiliko ilgam.Geriu omega defend, magni, kalio netruksta, vit.c,b strong, nu zodzu pilna vitaminu, o nervai tai prasti, nu kaip zuikio.Naktim tai as miegu, pailsiu, dienom buna, kad net nejaucu, kad permusa, nors kai su stetoskopu paklausau, tai girdziu.Ivairii permusa, buna kas trecias, kartais kas desimtas duzis...

Tai va,ir aš baile. Matyt nuo tų baimių ir sugadinom širdeles doh.gif išmušėm iš ritmo. Del visokių niekų nervuojames,visko bijom,ir še tau rezultatas.Belieka laukti ir tikėtis, kad greit liausis tos nesąmonės ir galėsim džiaugtis gyvenimu 4u.gif
Atsakyti
As irgi manau ,kad tie permusimai tai uzsitesusio streso pasekme.Kokia 6 men.atgal pati nzn ko draskiaus del visko,pati nervinausi ir kitus nervinau blush2.gif Tada ir problemos atrode tiek rimtos doh.gif ,dabar galvoju ar tik nebuvo koks hormonu pokytis,arteju link 50-ties ax.gif .Nors dabar dare hormoninius tyrimus tai norma rado,bet kas zino,kaip tada buvo.Eisiu nusipirksiu mildrotonato pagert,pastoviai kali,magni geriu,nes kalis 3.9 ir daznai toks laikosi.Jau men geriu kalio chlorida 750mg,bet gal mazai,kas zino? unsure.gif
Atsakyti
prisijungsiu į jūsų diskusiją dėl permušimų... rytmonormą geriu jau apie 1,5 metų, dažniausiai 3 kartus per dieną. Kai jaučiu, kad savijauta geresnė, geriu porą kartų per dieną. Per vieną monitoravimą Holteriu buvo užfiksuota beveik 9 tūkst. ekstrasistolių, deja, gydytojai prieš šitą bėdą bejėgiai ir palaikymas geros savijautos yra tik vaistais. Kaip pas kurią gydytoją pakliuvus ir vaistų nepasiūlys, nes, anto jų, tie permušimai nieko nereiškia, maždaug nekreipk dėmesio. O kad ramybė teigiamai veikia, tai jau faktas. Tik, kad ne šiltnamio sąlygomis tenka gyventi smile.gif Kol kas džiaugiuosi, kad padeda rytmonormas, nes betaloc man netiko... Įtariu ne viena išbandė ne vieną vaistą, kol sau prisitaikė.
Ir aš siūlau pabandyti pagerti, gal padės ir bent kurį laiką pailsėsit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(retancike @ 2015 05 20, 19:56)
prisijungsiu į jūsų diskusiją dėl permušimų... rytmonormą geriu jau apie 1,5 metų, dažniausiai 3 kartus per dieną. Kai jaučiu, kad savijauta geresnė, geriu porą kartų per dieną. Per vieną monitoravimą Holteriu buvo užfiksuota beveik 9 tūkst. ekstrasistolių, deja, gydytojai prieš šitą bėdą bejėgiai ir palaikymas geros savijautos yra tik vaistais. Kaip pas kurią gydytoją pakliuvus ir vaistų nepasiūlys, nes, anto jų, tie permušimai nieko nereiškia, maždaug nekreipk dėmesio. O kad ramybė teigiamai veikia, tai jau faktas. Tik, kad ne šiltnamio sąlygomis tenka gyventi smile.gif Kol kas džiaugiuosi, kad padeda rytmonormas, nes betaloc man netiko... Įtariu ne viena išbandė ne vieną vaistą, kol sau prisitaikė.
Ir aš siūlau pabandyti pagerti, gal padės ir bent kurį laiką pailsėsit smile.gif

Ryt pirksiu rytmonorma, nu mat ji biesas.O kada jis pradeda veikti?Siandien tikrai kazkokia bjauri diena, jau ir nuverkiau posma, saves gailedama.Truputi geriau pasidare...
Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2015 05 20, 18:24)
Ryt pirksiu rytmonorma, nu mat ji biesas.O kada jis pradeda veikti?Siandien tikrai kazkokia bjauri diena, jau ir nuverkiau posma, saves gailedama.Truputi geriau pasidare...



man maždaug per valandą +- suveikia ir veikimas panašiai iki 6-8 val.
Atsakyti
QUOTE(retancike @ 2015 05 20, 21:38)
man maždaug per valandą +- suveikia ir veikimas panašiai iki 6-8 val.

Bet kai perskaiciau pasalinius poveikius doh.gif Jus gerai ji toleruojat?
Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2015 05 20, 18:40)
Bet kai perskaiciau pasalinius poveikius doh.gif Jus gerai ji toleruojat?

Iš pradžių nelabai gerai buvo, ir galva lyg sukosi, lyg į šonus mėtė, išsigandau, mečiau. Bet kadangi nuėmė permušimus kelioms dienoms, tai su gydytoja pasitarėm, kad pradedam nuo labai mažų dozių, tuo metu dar kartu ir su kitu vaistu derinyje ir turbūt per kokias 2 savaites palaipsniui priėjom iki pilnų 3 tab.per dieną. O dabar, kaip minėjau pati tą dozę pasireguliuoju. O šiaip tai bet kurį vaistą paėmus, šalutinių sočiai būna prirašyta. Aš šiuo metu kaip ir jokių šalutinių nejaučiu. Didžiausia svajonė - gyventi be vaistų. Deja, tik svajonė sad.gif
Atsakyti
QUOTE(retancike @ 2015 05 20, 22:06)
Iš pradžių nelabai gerai buvo, ir galva lyg sukosi, lyg į šonus mėtė, išsigandau, mečiau. Bet kadangi nuėmė permušimus  kelioms dienoms, tai su gydytoja pasitarėm, kad pradedam nuo labai mažų dozių, tuo metu dar kartu ir su kitu vaistu derinyje ir turbūt per kokias 2 savaites palaipsniui priėjom iki pilnų 3 tab.per dieną. O dabar, kaip minėjau pati tą dozę pasireguliuoju. O šiaip tai bet kurį vaistą paėmus, šalutinių sočiai būna prirašyta. Aš šiuo metu kaip ir jokių šalutinių nejaučiu. Didžiausia svajonė - gyventi be vaistų. Deja, tik svajonė sad.gif

Vaje, tai bijau.Gal dar pagerti gudobeles, sukatzoles ir valerijonu...Nes man liepe tris per diena, tai as nukrisiu isvis.Nzn.ka daryt.Daktarui tai dzin, senas, kokiu 80 metu, bet pas mus mazas kardiologu pasirinkimas.
Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2015 05 20, 19:14)
Vaje, tai bijau.Gal dar pagerti gudobeles, sukatzoles ir valerijonu...Nes man liepe tris per diena, tai as nukrisiu isvis.Nzn.ka daryt.Daktarui tai dzin, senas, kokiu 80 metu, bet pas mus mazas kardiologu pasirinkimas.

nenoriu įkalbinėti, jums pačiai spręsti. Aš kadangi buvau jau labai pavargus nuo tos savijautos, tai bandžiau bet kokius variantus. Aš tada antrą kartą rytmonormą pradėjau nuo 0.75 mg (pusę 150 mg tabletės) 2 k. per dieną kartu su lokren 0.25 1 k.d. Taip kelias dienas, tada vėl kelias dienas 0.75 3k.d. rytmonormą ir ta pati dozė lokren ir taip iki pilnų 3 tab. per dieną ir nuimant lokreną. Kai nuo mažų dozių pradėjau, tada jokių pašalinių nebuvo. Iki kol gavau tokį gydymo planą, patikėkit kiek gydytojų apėjau. Gudobelės išgerta, kaip sakau, jau ne tie buteliukai, bet bendrai sudėjus, ir pora butelių gautųsi smile.gif jau kaip prisimenu, kiek naktų nemiegota, kiek prablūdinta, tai bijau ir pagalvoti, jei tektų vėl taip kankintis. Iš tikrųjų, nuo tų kentėjimų, susigadinau labai nervus. Dabar jei tik kas, kokia nemaloni situacija, stresas, koks nors pašalinis nepriimtinas triukšmas, iš karto širdelė pradeda bildėti. Imu tada papildomą tabletę ir laukiu kol suveiks smile.gif bet čia man taip viskas veikia, nenoriu piršti savų metodų.
Atsakyti
Lokrenas man nepadejo, metoprololis irgi.Bet as vakarais geriu dar nuo spaudimo prenessa 4 mg.Tai manau nusipirkti vistik pabandyt po puse tabletes , gal nebus tokiu nemaloniu pasaliniu.Aciu uz info smile.gif
Atsakyti