Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

[quote=LABBRA,2015 03 10, 22:21]
Sveikos ! kaip jusu sirdutes,gal geriau ? Man baisiai vartosi,ir pastebejau kai judu ,tai daugiau ji ir sokineja,ramybes busenoje maziau unsure.gif Nezinau ka ir galvot.


Gal Jums truksta mineralu? Pabandykite pagert kalio, magnio. Gal jie pagelbes? Man labai tinka milteliai tokie, kuriuos susiberi ant liezuvio, istirpsta ir tuoj pat suveikia. Nezinau kaip Jums, bet man kartais tai pastebejau padeda. Dar girdejau apie toki Q fermenta, sako jo trukumas irgi gali provokuot ekstrasistoles, nusipirkau, bandysiu pavartot.
Laikykites.
Atsakyti
Vartosi ir mano, tik artėja kitos tabletės gėrimo laikas, jau ir pradeda krutėti. Aš dar džiaugiuosi, kad man jie padeda. Geriu ir aš tą Q fermentą, nepasakyčiau, kad jis kažkaip veiktų. Gėriau ir Jamieson firmos, ir tokioje pilkoje dėžutėje esantį tą fermentą, jau geras mėnuo kaip geriu ir nieko. Dar gėriau vitaminą D3, kaip ir visiems čia mums jo trūksta, tokia vienkartinė dozė pusei metų. Kalio, magnio man netrūksta. Žodžiu, kol gerai, tai gerai, o jau kai blogai-gerk ką nori, nieks nepadeda. Dar viena čia paminėjo, kad tai gali būti susiję su stuburu. Kažkaip man keistai paskutines savaites, jei tik kelias dienas su aukštakulniais palakstau, jau į kelintą dieną širdelė pradeda labiau makaluotis. Kadangi pastoviai aš su jais nevaikštau, tai kažkaip pastebėjau tokią tendenciją tik dabar. Gal tai ir atsitiktinumai, bet šiaip nugaros, ar kažko aplink nugarą neskauda, tai bėdas su stuburu atmesčiau. Gal kas tyrėtės stuburą dėl širdelės? Įdomu, ar pasitvirtino?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo retancike: 12 kovo 2015 - 22:44
QUOTE(retancike @ 2015 03 12, 23:43)

Gal kas tyrėtės stuburą dėl širdelės? Įdomu, ar pasitvirtino?


As tyriausi, neurologai skeptiskai ziuri I tai, kad stuburas turi itakos ekstrasistolem. Taigi stubure yra pakitimu, kalkejimas, slanskteliu siaurejimas. Paskyre reabilitacija, kelis masazus, kelias proceduros baseine ir kelios mankstos po ju turejau but sveika:)))). Na bet liko kaip yra. Kardiologai sako, kad stuburo problemos tikrai gali itakoti ekstrasistolija. Taip ir neaisku nuo ko jos pas mane.
Atsakyti
As visgi galvoju.kad man kazkas su pacia sirdele negerai..Tik diena pajudu daugiau,vartosi skaudziai ir tarsi skauda raumuo,jei pragulineju,geriau jauciuosi.Nezinau,kodel mano gydytoja i nusiskundimus paziurejo skeptiskai,juk visa tai prasidejo po persalimo ligu,ir variantas yra,kad gali buti raumens uzdegimas.. unsure.gif Tiesa,tyrimai buvo geri,bet leukocitu buvo daug,o juk tai taip pat kazka rodo g.gif Nuo nugaros buna mergikes,mano mamai budavo ekstaristoliu,bet nedaug,retkarciais ir nedidukes tokios..
Atsakyti
Gal apsakytumėt, kur sus siuntimu (papildomai nemokant) galima būtų pasidaryti Holterio monitoravimus? 4u.gif
Vilniuje
Privačių klinikų radau daug, bet gal ir valstybinėse galima būtų...
Atsakyti
valstybininėse ligoninėse gulint, jei paskirs tos ligoninės gyd ir kai kurios poliklinikos turi (savo pacientams); privačiose klinikose nemokamai nedaro ir su siuntimu
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Kadangi iš pasiskaitymų supratau, kad ne pirmus metus daug kas kenčiate nuo šių bėdų, gal galėsit iš savo patirties parašyt, nes pati nelabai susigaudau ax.gif Sakykit kai jums skauda širdį, tai kurioj vietoj jaučiate tą kausmą ir kokio jis būna pobūdžio ? Prieš kelis metus buvau pas kardiologę, dėl skausmų visokių, tai ji pasakė, kad duriantys skausmai su širdimi nesusiję, labiau su tarpslanksteliniais nervais ar stuburu. Turiu MV prolapsą 2 laipsnio, tai pasakė, kad visai nereikšmingas, o kad jaučiu kai širdis lyg suspurda, ar oro lyg pritrūksta ir tada kas apsiverčia krūtinėj, tai sakė, kad nieko tokio, jei labai vargins tai vėl ateit, išrašys siuntimą Holteriui. Bet man dar būna toks jausmas/skausmas lyg koks akmuo užverstas ant krūtinės ir sunkiai spaustų, bet jis lokalizuojasi krūtinės viršutinėje dalyje, ne ties saulės rezginiu. Kadangi turiu problemų su GERL, tai nebežinau ką kaltint, ar čia širdis taip pasireiškia, ar koks stemplės uždegimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(retancike @ 2015 02 24, 09:04)
aš tai tokiais extra atvejais jau "valdiškų" eilių nelaukiu, neturiu kantrybės, einu į visas tas kitas klinikas.
Laikykis LABBRA, viskas bus gerai.... juk turi būti gerai smile.gif



Gal galite rekomenduoti kur geriausia privaciai kreiptis. Mano sirdele ir streikuoti pradejo, plaka ir stopt, kartais kas kelis duzius, kartais reciau bet beveik kasdien pasireiks eme. O prasidejo ir viskas nuo ziemos persalimo.
Atsakyti
QUOTE(sraujyme @ 2015 04 30, 18:34)
Gal galite rekomenduoti kur geriausia privaciai kreiptis. Mano sirdele ir streikuoti pradejo, plaka ir stopt, kartais kas kelis duzius, kartais reciau bet beveik kasdien pasireiks eme. O prasidejo ir viskas nuo ziemos persalimo.


Šiaip aplankiau ne vieną ir privačią kliniką. Nesakau, kad visose blogai kažką darė, kaip ir stengėsi, bet to rezultato vis negaudavau, ėjau į Avevitą, Kildos kliniką, Ž. Šančiuose kažkoks privačiai kardiologas kabinetą turi, gal dar kur, neprisimenu jau. Ir paskutinė mano aplankyta buvo Kaune Elite medicale, patekau pas gydytoją Statkevičienę. Kaip sakoma - mirsiu, neužmiršiu, kaip labai ji gilinosi į mano problemą ir jai neatrodė normalu mano būsena, kas kitiems neatrodė rimtai. Žodžiu, viską greitai sukoordinavo, pasiuntė į klinikas pas ką reikia, ten tvarkė, sutvarkė kiek galėjo ir šiuo metu savo būkle patenkinta ir tiesiog žinau, kad šiai dienai kitaip jau nebus. Tik patys didžiausi padėkos žodžiai jai. Ir jei kas sustreikuoja, aš pas ją lekiu, ji greitai visus tyrimus suorganizuoja, jei reikia kažką pakoreguoja tam kartui vaistais ir tiek...
Atsakyti
Sveikos. Pirma karta susiduriau su sirdies beda- sirdies ritmo sutrikimu. Planuoja daryti elektros impulsu terapija. Gal kam yra teke tai patirti ir galetumete aprasyti visa procedura daugmaz. Kaip atliekama, kiek uztrunkama, ar galima iskart vaziuoti namo ar guldo i stacionara ir pan.? ax.gif
Atsakyti
Grizau is gydytojos ir dabar galvoju ar jau pradeti dalinti savo skudurus.Pries metus dare holteri, rado pliusminus 5000 permusimu.Skyre metoprololi, kuris nei velnio nepadejo, prenessa nuo spaudimo(spaudimas 120/70 kai as ji geriu)ir vis pagerdavau q10, mildronato, gudobeles ir tt.Fizini kruvi toleruoju, netgi maziau permusa.Priesirdziu virpejimo ir plazdejimo nera.Sindien po eilinio holterio (rado 4800).Kazkip gydytoja sako: jo, daugoka.Israse dar preduktalio menesi pagerti ir tie patys nuo spaudimo liko.Zodziu, jauciu, kad nepades.Gal kokia "kuda"dieta pradeti?Ir apskitai, jei sirdziai truksta deguonies, tai gal judeti daugiau, sportuoti, bet kad man 50 +ir 161/65...nesu stora, bet rumenu irgi neturiu dar turiu ataugu ir refliuksa, bei letini tonzilita, kuris kaip LOR sake nieko blogo, nes tik buna paraude ir kutena gerkle.Gal kam praejo permusimai nuo kokiu nors vaistu.Gelbekit! 4u.gif
Atsakyti
Man padeda proponorm'as. Nuo 10000 sumažėjo iki 200-400 permušimų per para. Geriu 3k per diena.
Negydo, bet padeda palaikyti būkle.
Atsakyti