Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

Man jau ketverta dienu buvo ramu,kad apsidziaugiau !! Sakau praejo pagaliau vartymaisi visi ir aisku kad puoliau judeti visur,tvarkytis ir panasiai (is to dziaugsmo ) Vakar vel uzejo... doh.gif Vel tas pats,vartosi sirdis kaip ir anksciau...Siandien einu skydliaukes ekoskopijai,gal cia ji bus kaltininke g.gif Zodziu laikykimes mergytes kazkaip.. 4u.gif
Atsakyti
Žiūriu,daug čia kam nuo vasario antros puses prasidėjo ex. Man irgi tas pats. Matyt taip organizmas reaguoja į artėjantį pavasarį. Aš irgi laukiu,nesulaukiu,kada širdelė aprims. Dar dieną ne taip vargina,bet naktį tai sunku miegoti,kai ji tokia nerami. Na,laukiam visos ir tikėkimės, kad vistiek vieną dieną bus geriau. Taip to pasiilgau doh.gif
Atsakyti
Nu tikrai,kas cia uzpuole mus g.gif Man ne skydliauke,reiskia visgi pati sirdute durniuoja...O gydytoja siandien gerai pasake,cia norma !! blink.gif Sakau kokia norma,kai vartosi kas antrame zingsnyje ir net ramybes busenoje ???? Sako na,buna visiems,sportininkams,kas dietos laikosi ir t.t. Zodziu ko cia ligu ieskai... doh.gif Dabar pas kardiologa kulniuosiu kovo gale,uzkniso (atsiprasant) tas vartymasis... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(LABBRA @ 2015 03 04, 00:07)
Nu tikrai,kas cia uzpuole mus  g.gif  Man ne skydliauke,reiskia visgi pati sirdute durniuoja...O gydytoja siandien gerai pasake,cia norma !!  blink.gif  Sakau kokia norma,kai vartosi kas antrame zingsnyje ir net ramybes busenoje ???? Sako na,buna visiems,sportininkams,kas dietos laikosi ir t.t. Zodziu ko cia ligu ieskai... doh.gif Dabar pas kardiologa kulniuosiu kovo gale,uzkniso (atsiprasant) tas vartymasis... unsure.gif

Deje,ko gero nieko naujo tu iš jo nesužinosi ax.gif Kiek tik kardiologų aš nepraėjau,nieks dar taip ir nenustate,kas jas iššaukia. Ir vaistų labai nedaug tam yra,kurie dažniausiai nepadeda. Svarbiausia išmokt jas ignoruot. Ir laukt,kada jos nurims ax.gif
Atsakyti
QUOTE(glossi @ 2015 03 04, 12:57)
Deje,ko gero nieko naujo tu iš jo nesužinosi ax.gif Kiek tik kardiologų aš nepraėjau,nieks dar taip ir nenustate,kas jas iššaukia. Ir vaistų labai nedaug tam yra,kurie  dažniausiai nepadeda. Svarbiausia išmokt jas ignoruot. Ir laukt,kada jos nurims ax.gif


Mano sirdele operuota 2 kartus,tiksliau degino slapta pluosta,tai sakau gal koks gaminasi naujas g.gif Del to neramu biski..O siaip tu ekstrasistoliu budavo visad ir anksciau,tik ne toki ilga laiko tarpa..jau geros 3 savaites taip yra.. Na tikiuosi nieko rimto mums visoms!! Tik pavasarinis koks nerimas,ar vitaminu trukumas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LABBRA @ 2015 03 04, 14:12)
Mano sirdele operuota 2 kartus,tiksliau degino slapta pluosta,tai sakau gal koks gaminasi naujas  g.gif  Del to neramu biski..O siaip tu ekstrasistoliu budavo visad ir anksciau,tik ne toki ilga laiko tarpa..jau geros 3 savaites taip yra.. Na tikiuosi nieko rimto mums visoms!! Tik pavasarinis koks nerimas,ar vitaminu trukumas  smile.gif

O tau po prideginimo sumažėjo ex?
Atsakyti
pritariu glossi, kad iš tų gydytojų nieko naujo nesužinosi, gal tik ramiau pasidaro, kad kaip ir "NIEKO" neranda....
O glossi kokius vaistus turėjote galvoje? kartais tiems gydytojams reikia pasiūlyti, ką paskirti, kad mes geriau jaustumėmės... nes skirtingi gydytojai gali skirtingai ir vaistus parinkti...
Čia šiaip norėčiau žinoti, dėl sportinio intereso smile.gif Nes aš gelbėjuosi tik Rytmonorm'u.
Be jo iš vis nežinočiau kur dingti....Kai pagalvoji, kiek naktų nemiegota ir prablūdinta, tai net baisu pagalvoti, nenoriu, kad vėl taip atsitiktų....

Aš kraujo tyrimus pasidariau, viskas norma, tik kalio per daug... Negeriu aš jo, bet pas mane pastoviai jo per daug... bet nei vienas gydytojas dėl to galvos nesuka....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo retancike: 04 kovo 2015 - 14:19
QUOTE(glossi @ 2015 03 04, 13:23)

O tau po prideginimo sumažėjo ex?


Man budavo baisus priepuoliai paroksizmo,po 9 val eidavo,tik tuos nueme,o tie vartymaisi liko retkarciais ,bet ne tokie ilgi kaip dabar kad uzeje yra...
Atsakyti
QUOTE(retancike @ 2015 03 04, 15:15)
pritariu glossi, kad iš tų gydytojų nieko naujo nesužinosi, gal tik ramiau pasidaro, kad kaip ir "NIEKO" neranda....
O glossi kokius vaistus turėjote galvoje? kartais tiems gydytojams reikia pasiūlyti, ką paskirti, kad mes geriau jaustumėmės... nes skirtingi gydytojai gali skirtingai ir vaistus parinkti...
Čia šiaip norėčiau žinoti, dėl sportinio intereso smile.gif Nes aš gelbėjuosi tik Rytmonorm'u.
Be jo iš vis nežinočiau kur dingti....Kai pagalvoji, kiek naktų nemiegota ir prablūdinta, tai net baisu pagalvoti, nenoriu, kad vėl taip atsitiktų....

Aš kraujo tyrimus pasidariau, viskas norma, tik kalio per daug... Negeriu aš jo, bet pas mane pastoviai jo per daug... bet nei vienas gydytojas dėl to galvos nesuka....

Iš pradžių man skyrė irgi ritmonorma. Kažkurį laiką lyg pagerėjo,bet neilgam. Po to skyrė cordoroną. Jis veikė, bet labai jau negeras tas vaistas,pasakiau,kad nebegersiu. Tada nusprendėm bandyt Tombacor. Bet jis lt neregistruotas,tai reikia gaut krūvas popierių, išsirašyt deklaraciją ir atsiunčia iš Vokietijos. Tik kaina kosmine,kažkur netoli 300 lt.būdavo. Na,jis lyg padeda,bet irgi ne visada. Tai aš jį kažkiek laiko geriu,po to numetu,po to,kai jau visai įsisiautėja širdelė, vėl geriu. O betaloko negaliu gert del žemo krajospūdžio.
Atsakyti
QUOTE(glossi @ 2015 03 04, 19:35)
Iš pradžių man skyrė irgi ritmonorma. Kažkurį laiką lyg pagerėjo,bet neilgam. Po to skyrė cordoroną. Jis veikė, bet labai jau negeras tas vaistas,pasakiau,kad nebegersiu. Tada nusprendėm bandyt Tombacor. Bet jis lt neregistruotas,tai reikia gaut krūvas popierių, išsirašyt deklaraciją ir atsiunčia iš Vokietijos. Tik kaina kosmine,kažkur netoli 300 lt.būdavo. Na,jis lyg padeda,bet irgi ne visada. Tai aš jį kažkiek laiko geriu,po to numetu,po to,kai jau visai įsisiautėja širdelė, vėl geriu. O betaloko negaliu gert del žemo krajospūdžio.


Betaloko ir aš negaliu gerti, bet dėl kitų pašalinių reiškinių. Buvo ir man vienas gydytojas užsiminęs apie kažkokius Lietuvoje neregistruotus vaistus, tai kitam kai užsiminiau, tai pasakė,kad jie dar pakankamai neištirinėti ir nerekomenduoja...ar tie, ar ne tie - nežinau. O geriausia tai poliklinikos kardiologė pasakė - nu ir kam čia gerti tuos vaistus, čia tos ekstrasistolės gi nieko tokio, nu ir kas, kad jau jų keli tūkstančiai per parą, maždaug ką - pakentėti negali. Vos išsiprašiau, kad rytmonormą kompensuojamus paskirtų. Griūk negyvas....smile.gif
Šiuo metu beveik apsiramino širdelė, bet su vaistais....
Atsakyti
QUOTE(retancike @ 2015 03 04, 22:06)
Betaloko ir aš negaliu gerti, bet dėl kitų pašalinių reiškinių. Buvo ir man vienas gydytojas užsiminęs apie kažkokius Lietuvoje neregistruotus vaistus, tai kitam kai užsiminiau, tai pasakė,kad jie dar pakankamai neištirinėti ir nerekomenduoja...ar tie, ar ne tie - nežinau. O geriausia tai poliklinikos kardiologė pasakė - nu ir kam čia gerti tuos vaistus, čia tos ekstrasistolės gi nieko tokio, nu ir kas, kad jau jų keli tūkstančiai per parą, maždaug ką - pakentėti negali. Vos išsiprašiau, kad rytmonormą kompensuojamus paskirtų. Griūk negyvas....smile.gif
Šiuo metu beveik apsiramino širdelė, bet su vaistais....

Jei ta daktarė patirtų tokį " malonumą", kai nežinai,kur dėtis,kai tau per minute 10 ir daugiau ex,tai taip nekalbetų. Mano kardiologai tai abu stengėsi kažkaip palengvini,bent raminančių liepė nakčiai pagerti,nes suprato matyt tą jausmą. Man lyg irgi aprimo šiek tiek,gal šiandien ir negersiu tabletytēs.
Atsakyti
Sveikos ! kaip jusu sirdutes,gal geriau ? Man baisiai vartosi,ir pastebejau kai judu ,tai daugiau ji ir sokineja,ramybes busenoje maziau unsure.gif Nezinau ka ir galvot,laukiu to vizito pas kardiologa,gal nieko baisaus neras...
Atsakyti