Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

QUOTE(Loram @ 2016 02 12, 19:00)
o kokiu greičiu čia užrašyta ekg?

Čia tik dar tokie skaičiukai kampe:
user posted image
O daugiau nieko niekur neparašyta ax.gif
Čia man prieš gerą val.užrašė blush2.gif

Sakė po val.matuot spaudimą ir jei ką vėl kviest, bet jau pagrasino vežt į ligoninę unsure.gif
Ramiau iškart tapo biggrin.gif
Atsakyti
tada nieko ūmaus ir svarbaus nematau biggrin.gif
P.S. greitis 50mm/s
Atsakyti
Dabar po 1 val nuo greitosios ir tų jų duotų vaistų spaudimas 153/90 ir pulsas 98.
Ir nežinau kaip elgtis..laukti kol pagerės ar vėl kviesti gyd.
Bet taip man niekad nebuvę..

Jau lyg turėtų nukrist tas spaudimas?

O gali būti nuo nuovargio (šią sav.sportuot pradėjau su asmeniniu treneriu, šiandien po komandiruotės grįžus, naktis tokia pusiau miegota/pusiau ne)?
Papildyta:
QUOTE(Loram @ 2016 02 12, 19:11)
tada nieko ūmaus ir svarbaus nematau biggrin.gif
P.S. greitis 50mm/s

Nieko neišmanau, tai ir klausiu blush2.gif Blogai nesuprast ir gyd.nel.mokėjo viską paaiškint, gal mažiau kalbus toks žmogus. Pasakė, kad tiesiog kai nebūdingas aukštas spaudimas gal tiesiog jautriai jaučiu jį.
Tai gal ir taip..eisiu jaučiu miegot. Rytas už vakarą protingesnis biggrin.gif

Labai Jums ačiū Loram, nuraminot ir neprisigalvosiu daugiau 4u.gif
Atsakyti
Rasma kaip jauciates? Ar praejo tie negerumai? Sunerimau del Jusu.
Atsakyti
QUOTE(manika @ 2016 02 14, 21:44)
Rasma kaip jauciates? Ar praejo tie negerumai? Sunerimau del Jusu.

Oi, ačiū už rūpestį!
Nukrito vėlų penktadienio vakarą spaudimas iki 100/60 ir pulsas iki vid.75 susinormalizavo, tai jaučiausi puikiai. Paliktų greitosios vaistų nebegėriau, laukiau ilgiau nei sakė ir susitvarkė viskas.

Ir vakar, ir šiandien viskas gerai, savijauta tiesiog puiki, spaudimas man normalus (max. iki 110/70).
Išėjau su šiaurietiškom lazdom, 10 km šiandien ant tempo numyniau ir kaip nieko ir nebuvę rolleyes.gif

Nuoširdžiai nesuprantu kas darėsi penktadienį, nes kai paanalizavau pulsą nuo ryto (nešioju pastoviai aktyvumo apyrankę su pulsometru), tai jau ryte buvo keistų pulso šokimų iki 170, bet kažkaip to nejutau. Pajutau negerumą tik popiet, ypač jai sukilo tas spaudimas unsure.gif Greitoji buvo man l.senai kviesta, bet šįsyk nebeištvėriau.

Vienintelį ką įtariu, tai L dydžio kavos puodelį iš "Statoil", nes kavos aš visai jokios negeriu ir kažkodėl tądien nusipirkau.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2016 02 14, 23:16)
Oi, ačiū už rūpestį!
Nukrito vėlų penktadienio vakarą spaudimas iki 100/60 ir pulsas iki vid.75 susinormalizavo, tai jaučiausi puikiai. Paliktų greitosios vaistų nebegėriau, laukiau ilgiau nei sakė ir susitvarkė viskas.

Ir vakar, ir šiandien viskas gerai, savijauta tiesiog puiki, spaudimas man normalus (max. iki 110/70).
Išėjau su šiaurietiškom lazdom, 10 km šiandien ant tempo numyniau ir kaip nieko ir nebuvę  rolleyes.gif

Nuoširdžiai nesuprantu kas darėsi penktadienį, nes kai paanalizavau pulsą nuo ryto (nešioju pastoviai aktyvumo apyrankę su pulsometru), tai jau ryte buvo keistų pulso šokimų iki 170, bet kažkaip to nejutau. Pajutau negerumą tik popiet, ypač jai sukilo tas spaudimas unsure.gif Greitoji buvo man l.senai kviesta, bet šįsyk nebeištvėriau.

Vienintelį ką įtariu, tai L dydžio kavos puodelį iš "Statoil", nes kavos aš visai jokios negeriu ir kažkodėl tądien nusipirkau.. unsure.gif



Sudomino apyranke:). Ar brangus dalykas ir kur pirkote?
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2016 02 14, 22:26)
Sudomino apyranke:). Ar brangus dalykas ir kur pirkote?

Nepigus malonumas (150 €), bet man labai pasiteisinęs, nes tikslumas geras (pulsą tikrinau lyginant su kakle čiuopiamu, tai visąlaik atitikdavo +/- 3 k nuokrypiu), o aš aktyviai gyvenu ir praverčia (ypač sportuojant ir reguliuojant kardio krūvį).

Kai pirkau buvo tik šie LT, kurie pulsą matuotų iš riešo visąlaik (tokią ir turiu):
http://www.gps.lt/lt...harge-hr-l.html

Dabar jau yra ir:
http://www.gps.lt/lt...vosmart-hr.html (gal net ir geresnė, nes labiau atspari vandeniui g.gif )
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2016 02 14, 23:37)
Nepigus malonumas (150 €), bet man labai pasiteisinęs, nes tikslumas geras (pulsą tikrinau lyginant su kakle čiuopiamu, tai visąlaik atitikdavo +/- 3 k nuokrypiu), o aš aktyviai gyvenu ir praverčia (ypač sportuojant ir reguliuojant kardio krūvį).

Kai pirkau buvo tik šie LT, kurie pulsą matuotų iš riešo visąlaik (tokią ir turiu):
http://www.gps.lt/lt...harge-hr-l.html

Dabar jau yra ir:
http://www.gps.lt/lt...vosmart-hr.html (gal net ir geresnė, nes labiau atspari vandeniui g.gif )

O kaip maista gaminate, indus plaunate?
Atsakyti
Netrukdo maistą gaminant ir indus plaunant. Apyrankę reikia dėvėti per du pirštus virš riešo kauliuko smile.gif Nuo netyčinio vandens užtiškimo tai apsaugota, bet maudantis duše/vonioje jau reikia nusiimti smile.gif Po sporto suprakaitavus, tau irgi nusiimu ir išsausinu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2016 02 15, 21:33)
Netrukdo maistą gaminant ir indus plaunant. Apyrankę reikia dėvėti per du pirštus virš riešo kauliuko smile.gif Nuo netyčinio vandens užtiškimo tai apsaugota, bet maudantis duše/vonioje jau reikia nusiimti smile.gif Po sporto suprakaitavus, tau irgi nusiimu ir išsausinu ax.gif

Man reikia jaunesniam sunui nupirkti. Gulejo ligoninej, pulsas 90, spaudimas 90/60. Nori sportuoti, bet ramybes bukleje vistiek 90, tik jis jau nebejaucia. Pasakiau kad toks daiktas yra, sake pirks. Sako, jei matysiu, kad neimanoma sportuoti, eisiu pas daktarus. Aciu uz patarimus. mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip tvarkotes su permusimais? Gal kas kokiu nauju metodu ar budu atradote?
Ziuriu nieks neberaso permusimu tema? Gal yra pasveikusiu? Vis turiu vilties smile.gif
As vis vargstu su permusimais, vaistu negeriu - sake gyd. nereikia pastoviai vartot. Aisku jie mazai ir padeda.
Atrodo nuversciau kalnus, kad tik praitu man tie permusimai.
Papasakokite kaip sekasi Jums tvarkytis su jais? Ar jie negasdina? Kaip sekas gyvent gyvenima jauciant siuos nemalonius simptomus?
Loram, ar imanoma padaryti RDA ir panaikinti priezasti kai permusimu keletas per diena . Kaip nustatyti priezasti gal galetumet paaiskinti?
As jau net rysciaus RDA , kad tik galeciau ramiai gyvent, gyvent be baimes.
Atsakyti
aš čia nebepadėsiu smile.gif gal Rasma su savo įkvėpimu padės biggrin.gif
Atsakyti