Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

QUOTE(Loram @ 2016 01 24, 19:35)
QUOTE(Ponia Delovej @ 2016 01 23, 21:31)
dar pasakykit to super duper pavardę ir kiek pinigų išmeetėt veltui biggrin.gif

Nu daaaug ismeciau.Ir dar isitaisiau galvos skausma del to kalio kiekio porai dienu, dabar ir as galvoju, kad dzin, jei 10 metu virs 5 buvo ir gyva, tai gal ir toliau bus gerai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2016 01 23, 21:31)
Sveikos,
pasitaike proga issitirti echoskopu sirdi pas med.daktara, docenta, zodziu, specalista.Sake  kad viskas gerai, permusimai dzin, nepavojingi, t neigiamas irgi tegul buna, viskas gerai, gydyti nereikia, nebent laaabai permustu, tai tuo metu puse tabletes ritmanormo.Bet as jam pasakiau  kad kalis buna 5.5-5.3 -5.1, tai jis sukluso ir paklause ar netinsta kojos, pirstai, veidas, nes sako cia nemazas kiekis kalio,  jis rodo, kad organizme kaupiasi skysciai.Man netinsta niekas ir kreatinas ir urea normalu, tik nuo spaudimo geriu prenessa, o jis kelia kalio kieki.Tai gal todel ir padidejes?Kazk susinervinau, o jei kas su inkstais...Daktaras parase perindoprilio kuris nekelia kalio kiekio tik neperskaitau kokio.Kalis mano padidejes jau kokia 10 metu,  tiek geriu ir ta prenessa.

1. pusė tabletės ritmonormo gerti karts nuo karto, tai geriau iš karto į šiukšlinę mest smile.gif jis veikia (kaip ir visi antiaritminiai vaistai) tik pasiekus tam tikrą koncentraciją kraujyje smile.gif
2. Prenessa irgi perindoprilis smile.gif Visi AKFi veikia inkstus - todėl, kai jie yra nesveiki, kelia kalio kiekį kraujyje wink.gif kai inkstai sveiki - jie sugeba kalį išskirti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2016 01 25, 13:10)
1. pusė tabletės ritmonormo gerti karts nuo karto, tai geriau iš karto į šiukšlinę mest smile.gif jis veikia (kaip ir visi antiaritminiai vaistai) tik pasiekus tam tikrą koncentraciją kraujyje smile.gif
2. Prenessa irgi perindoprilis smile.gif Visi AKFi veikia inkstus - todėl, kai jie yra nesveiki, kelia kalio kiekį kraujyje wink.gif kai inkstai sveiki - jie sugeba kalį išskirti smile.gif

Tai man susirupinti inkstais del tu 5.3 kalio?o ritmanormo as ir taip negeriu, juk turiu chronocardo smile.gif jei laba jau poreikis buna.
Atsakyti
na, aš čia norėjau parodyti kaip privačiai dirbantys gydytojai moka pudrinti smegenis biggrin.gif čia lygiai tas pats - kai rekomenduoja kartoti tyrimus kas 3-6mėn smile.gif - nieko nesikeičia, o pas gyd, vaikštot ir pinigus nešat smile.gif
kartą per metus aš pasidaryčiau tyrimus dėl inkstų, bet ne daugiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2016 01 25, 13:59)
na, aš čia norėjau parodyti kaip privačiai dirbantys gydytojai moka pudrinti smegenis biggrin.gif čia lygiai tas pats - kai rekomenduoja kartoti tyrimus kas 3-6mėn smile.gif - nieko nesikeičia, o pas gyd, vaikštot ir pinigus nešat smile.gif
kartą per metus aš pasidaryčiau tyrimus dėl inkstų, bet ne daugiau biggrin.gif

Jus teisi.Beje, jis man israse ta prenessa gerti bet kartu vartoti kazkoki chlorida, nu neperskaitau niekaip, sake jis mazina kali.Ir jo laboratorijoj kalio norma 5 didziausia, pas mus 5,5, o mano kalis 5,3.Tai imu manyti, kad geriau uz tuos pinigus buc nusipirkus chanel edp 35ml, dabar beliko isilasint valerijonu :)Nu bet zmogui reikia gi pasimokyyt doh.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ponia Delovej: 25 sausio 2016 - 18:29
QUOTE(Ponia Delovej @ 2016 01 25, 18:27)
Jus teisi.Beje, jis man israse ta prenessa gerti  bet kartu vartoti kazkoki chlorida, nu neperskaitau  niekaip, sake  jis mazina kali.Ir jo laboratorijoj kalio norma 5 didziausia, pas mus 5,5, o mano kalis 5,3.Tai imu manyti, kad geriau uz tuos pinigus buc nusipirkus chanel edp 35ml, dabar beliko isilasint valerijonu  :)Nu bet zmogui reikia gi paimokyt.

jei norit - nuotkinkit, iššifruosim ką ten išrašė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2016 01 25, 20:29)
jei norit - nuotkinkit, iššifruosim ką ten išrašė biggrin.gif

Labai noriu, bet fotkiu ikelti nemoku...
Atsakyti
loramloram gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2016 01 25, 20:48)
loramloram  gmail.com

Rasau dar cia, nes interneto vingiai nera mano stipri vieta.Tai tie statiniai nuo MTL butu, nes jis 3,2.Nemanau, kad ju reiketu, galima su dieta pasireguliuoti, o gal visai nereik.? O prenessa ir lokrena ir taip geriu daugiau 10m.Ar verta gerti skyscius varancius , jei jokiu tinimu nera ir nieko nejauciu vien todel kad kalis 5,3?Ir smalsu kiti tyrimai jei galit paziuret?
Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2016 01 25, 20:29)
Rasau dar cia, nes interneto vingiai nera mano stipri vieta.Tai tie statiniai nuo MTL butu, nes jis 3,2.Nemanau, kad ju reiketu, galima su dieta pasireguliuoti, o gal visai nereik.? O prenessa ir lokrena ir taip geriu daugiau 10m.Ar verta gerti  skyscius varancius , jei jokiu tinimu nera ir nieko nejauciu vien todel  kad kalis 5,3?Ir smalsu kiti tyrimai jei galit paziuret?

na, yra rekomendacijos, kad MTL turi būti <2,5 biggrin.gif koks bendras? aš pati negerčiau, bet pacientui turėčiau rekomenduot biggrin.gif Omega 3 pagerkit wink.gif
o dėl skysčių varančių, tai galit pamėgint, visada galėsit grįžt prie paprastos prenesos biggrin.gif ir spaudimą pamažins smile.gif nes lapelyje didokas...
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2016 01 25, 22:40)
na, yra rekomendacijos, kad MTL turi būti <2,5 biggrin.gif  koks bendras?  aš pati negerčiau, bet pacientui turėčiau rekomenduot biggrin.gif  Omega 3 pagerkit wink.gif
o dėl skysčių varančių, tai galit pamėgint, visada galėsit grįžt prie paprastos prenesos biggrin.gif ir spaudimą pamažins smile.gif nes lapelyje didokas...

Mano spaudimas tik lapelyj ir didokas, pamatau daktara ir viskas, o einant pas ji buvo 110/70.Ir visuomet taip buna.Bendras cholesterolis 5,12, DTL 1,35 ,TGL 0,86.Gal nusiraminti man jau, nes kaip ne kaip pensija ant nosies,negaliu but visai sveika smile.gif
Atsakyti
jei tėvai, broliai, seserys neturėjo širdies ir kraujagyslių ligų ankstyvam amžiuje, tai statinų aš negerčiau (tik niekam nesakykit kad taip sakiau biggrin.gif )
Atsakyti