Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

QUOTE(Loram @ 2015 10 24, 22:41)
įkalti raminančių ir pulsą retinančių vaistų prieš biggrin.gif

O kokių būtent gal patartumėt... Ar reikia būtinai receptą turėti ar kokie bereceptiniai tiktų?
Atsakyti
QUOTE(svieske @ 2015 10 25, 10:23)
O kokių būtent gal patartumėt... Ar reikia būtinai receptą turėti ar kokie bereceptiniai tiktų?

Atsakyti
Kaip jauciates sirdeles?
Mano sirdele truputi ramesne. Geriu skysta kali ir magni disposal. Aisku jauciu karts nuo karto sirdeles pasispurdenimus. Siandien toks net smugis su skausmu krutinej buvo, va tie smugiai man ir yra baisiausi. Ar jauciate kas nors tokius sirdies stiprius smugius? Ar cia normali ekstrasistole kai tokia stipri ir skausminga? Gal Loram Jus zinote ar cia norma?
Atsakyti
Sveiki 4u.gif . Mergaitės, patarkite Kaune gerą kardiologą. Jau kuris laikas kraujospūdis bajerius krečia, tai iki lubų pašoka, tai mažas pasidaro. Ritmas sutrikęs. Pulsas tai normalius, tai pašoka nenormaliai. Viskas vyksta ramybės būsenos doh.gif . Labai noriu išsitirti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wizija @ 2015 09 29, 10:07)
Sveikos. Atsiguliau į Santariskes abliacijai dėl tachikardijos, ryt darys. Pasiskaičiau apie galimas komplikacijas ir pašiurpau, norisi pabėgti iš ligoninės. Žiauriai žiauriai bijau sad.gif neisivaizduoju kaip iki rytojaus ištverti ir kaip pačią procedūrą ištverti sad.gif


Sveikos 4u.gif . Kaip laikotes,kaip sirdutes?
Pacitavau sita, nes man tas pats su elektrofiziologiniu tyrimu, kuris vel gresmingai kybo kaip Damoklo kardas man virs galvos. As jo SIAUBINGAI bijau. Na tiesiog paniskai. Nezinau,kodel taip yra, nes turejusi n gastroskopiju ir kolonoskopija.
Paskaiciau rusu puslapiuose, kad sio tyrimo negalima atlikti, jei pazeista stemple, o man vis skauda uz krutinkaulio,kyla rugstys, garantuotai erozijos yra. Pasakiau daktarei, nesureagavo, tik liepe butinai darytis EFI ir ivertinti, ar reikia abliacijos.Dar paskaiciau atveju,kaip tyrimas baigesi mirtimi del skilveliu virpejimo ir miokardo infarkto.O kur dar embolijos doh.gif . Vienu zodziu negaliu per save perlipt. O jei dar abliacijos reikes, tai tik per mano lavona, na jeigu jau visai bus blogai. Nu baile as doh.gif .
O sirdis negerai mano plaka, kadangi vis kyla rugstys, tai ir pulsas laikosi apie 90 k/min, jauciasi vis ekstrasistoles. Geriu kali, magni, atenololi, bet nelabai padeda. Turbut pirma apturesiu gastroskopija, o tada jau galvosiu del to nelemto tyrimo.
Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2015 11 11, 13:57)
Sveikos  4u.gif . Kaip laikotes,kaip sirdutes?
Pacitavau sita, nes man tas pats su elektrofiziologiniu tyrimu, kuris vel gresmingai kybo kaip Damoklo kardas man virs galvos. As jo SIAUBINGAI bijau. Na tiesiog paniskai. Nezinau,kodel taip yra, nes turejusi n gastroskopiju ir kolonoskopija.
Paskaiciau rusu puslapiuose, kad sio tyrimo negalima atlikti, jei pazeista stemple, o man vis skauda uz krutinkaulio,kyla rugstys, garantuotai erozijos yra. Pasakiau daktarei, nesureagavo, tik liepe butinai darytis EFI ir ivertinti, ar reikia abliacijos.Dar paskaiciau atveju,kaip tyrimas baigesi mirtimi del skilveliu virpejimo ir miokardo infarkto.O kur dar embolijos  doh.gif . Vienu zodziu negaliu per save perlipt. O jei dar abliacijos reikes, tai tik per mano lavona, na jeigu jau visai bus blogai. Nu baile as  doh.gif .
O sirdis negerai mano plaka, kadangi vis kyla rugstys, tai ir pulsas laikosi apie 90 k/min, jauciasi vis ekstrasistoles. Geriu kali, magni, atenololi, bet nelabai padeda. Turbut pirma apturesiu gastroskopija, o tada jau galvosiu del to nelemto tyrimo.



Gal truputi nuraminsiu. Man net nereikejo sio tyrimo, nes dar net nesant paroksizmines tachikardijos priepuoliu, atliekamas bronchoskopijos tyrimas sukele priepuoli. Tyrima nutrauke. Bet aisku, gydyma pradejo tik po keliu metu, kai priepuoliu buvo daug. O verapamili esi gerusi ?
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2015 11 11, 13:51)
Gal truputi nuraminsiu. Man net nereikejo sio tyrimo, nes dar net nesant paroksizmines tachikardijos priepuoliu, atliekamas bronchoskopijos tyrimas sukele priepuoli. Tyrima nutrauke. Bet aisku, gydyma pradejo tik po keliu metu, kai priepuoliu buvo daug. O verapamili esi gerusi ?


Jums uzrase EKG,kai prasidejo paroksizmas? Mano kardiologai turi Holterio duomenis, bet nesutaria, kas ten per tachikardija -sinusine ar priesirdine, beje, kai Holteris ja "pagavo", as nieko nejauciau, miegojau g.gif . O kai pirma karta suriete nakti paroksizmas, laksciau po kambari lyg paklaikusi. Tai neisivaizduoju,kaip as ten miegodama nieko nejauciau g.gif .
Verapamili esu seniau truputi epizodiskai gerusi,kai sirdis "suoliuodavo", bet tai nebuvo paroksizmai, o panikos priepuoliai. Kiek zinau, verapamilio negalima naudoti su beta-blokatoriais.
Man paroksizmu dabar nebuna (tfu, tfu,tfu), nes jau atskiriu,kada sinusine tachikardija,kada paroksizmas. Paskutini karta buvo vasara, bet visa laika jauciu nerima, kad neprasidetu kur viesoje vietoje, ne namie, nes as tokius keistus pratimus darau,kad priepuoli numalsint biggrin.gif .
Lyg esate minejusi,kad paroksizmine tachikardija jums gydo vaistais? O abliacija jums negalima?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Demetra: 11 lapkričio 2015 - 14:46
Demetra, nebijokite tu tyrimu. As bent jau nebijau tu tyrimu, o bijau ekstraisistoliu:), Na tyrimu nebijau todel, kad labai noriu pasveikti, vis galvoju pries tyrimus, gal sis tyrimas pades surasti priezasti o veliau ja gal bus galima pasalinti:) Randu jegu nebijoti, nes motyvuoju save, kad gal galesiu pasveikt.
As taip noreciau pasveikti;( labai noreciau, kad ekstrasistoles isnyktu;(
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo manika: 11 lapkričio 2015 - 16:34
QUOTE(manika @ 2015 11 11, 17:34)
Demetra, nebijokite tu tyrimu. As bent jau nebijau tu tyrimu, o bijau ekstraisistoliu:), Na tyrimu nebijau todel, kad labai noriu pasveikti, vis galvoju pries tyrimus, gal sis tyrimas pades surasti priezasti o veliau ja gal bus galima pasalinti:) Randu jegu nebijoti, nes motyvuoju save, kad gal galesiu pasveikt.
As taip noreciau pasveikti;( labai noreciau, kad ekstrasistoles isnyktu;(



O jums atliko si tyrima?
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2015 11 11, 19:07)
O jums atliko si tyrima?


Taip, atliko elektrofiziologini tyrima. Visai ten nebaisu. Per tyrima nebuvo nei vienos ekstrasistoles. Zodziu viskas gerai.
Nelabai supratau jo esmes, ar ten turejau kazka isprovokuoti? Ar ten kazka tik stebejo nezinau, sake viskas gerai ir tiek.
Del pacio tyrimo tai jis nemalonus, bet tikrai pakenciamas, skrandzio tyrimas nemalonesnis turbut 90 kartu. O kas del pacio tyrima pavojingumo nezinjau ir nesidonejau, tik Norejau kaip Imanoma greiciau issiaiskinti ir pasveikti.
Atsakyti
QUOTE(manika @ 2015 11 11, 22:02)
Taip,  atliko elektrofiziologini tyrima.  Visai ten nebaisu.  Per tyrima nebuvo nei vienos ekstrasistoles.  Zodziu viskas gerai.
Nelabai supratau jo esmes,  ar ten turejau kazka isprovokuoti?  Ar ten kazka tik stebejo  nezinau, sake viskas gerai ir tiek.
Del pacio tyrimo tai jis nemalonus, bet tikrai pakenciamas,  skrandzio tyrimas nemalonesnis turbut 90 kartu. O kas del pacio tyrima pavojingumo nezinjau ir nesidonejau, tik Norejau kaip Imanoma greiciau issiaiskinti ir pasveikti.


Sis tyrimas skiriamas paroksizminei tachikardijai nustatyti ar reikia atlikti abliacija. Ekstrasistoliu priezasties jis nenustato.
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2015 11 11, 22:35)
Sis tyrimas skiriamas paroksizminei tachikardijai nustatyti ar reikia atlikti abliacija. Ekstrasistoliu priezasties jis nenustato.


Idomu, jei jis skirtas siam dalykui, kodel man dare ta tyrima? lyg ir nebuvo pas mane paroksizminiu tachikardiju? Sinusiniu registruota holteri, bet del ju nieko nesake.
Kaip tada nustato ekstasistoliu priezasti, kai irgi daro abliacija kad jas panaikinti?
Atsakyti