Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

gerti tai galit smile.gif tik man pinigų Jūsų gaila biggrin.gif bet chronocard padarykit kada nors pertrauką, nes tai ne homeopatinis vaistas, o gudobelė, ilgainiui gali priprast širdis ir nebeveiks
Atsakyti
Labuka mergaites, jungiuosi i buri, kurias vargina ekstrasistoles. Man penktadieni uzejo tie permusimai, vienas po kito, arba keli viens po kito. Bet jau taip nesmagu doh.gif rodos plaka sirdis, sustoja trmpam ir vel su didele jega ima plakti doh.gif .Pr minute buna kokia 10. Ir taip iki sios dienos, buvau pas daktere, sake ketvirtadieni darys skydliaukes tyrimus, o po to sius I Kauno klinikas. Bet man taip baisu, ypac gulint jos labai vargina. Ar nera jos pavojingos? Nes man jos buna istisai blink.gif Ar cia man privaciai kur ziuretis, kad greiciau butu. Pasimetus esu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 10 05, 16:32)
gerti tai galit smile.gif tik man pinigų Jūsų gaila biggrin.gif bet chronocard padarykit kada nors pertrauką, nes tai ne homeopatinis vaistas, o gudobelė, ilgainiui gali priprast širdis ir nebeveiks

Aciu.Baigiu sugerti ketvirta pakuote(galvojau, kad trecia ) ir darau pertrauka. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ponia Delovej: 05 spalio 2015 - 16:55
QUOTE(V&A @ 2015 10 04, 19:21)
man naktim labai daznai jauciamas vibravimas visame kune, bandau stebeti pulsa, bet lyg skaiciuoju lygiai, permusimu nesijaucia. bet jausmas del to drebejimo vidinio tai baisus sad.gif jau virs metu tai tesiasi sad.gif
ar tai tikrai tai gali buti priesirdzi virpejimai?? verysad.gif

Kažin, ar su širdimi susiję tie drebėjimai, nes man vieną kartą Holteris kabejo ir buvo drebėjimai. Holteris nieko neužfiksavo. Jausmas tai labai nemalonus. Man labai dažnai būna ir pastebėjau,kad tai daugiau susiję su valgymu ir apskritai GERD, matyt rūgštis dirgina kažkokius nervus. Man būna ne tik drebėjimai, bet ir elektros srovės šokas per krūtinę-stuburą,dažniausiai gulint.Ir ypač -prisivalgius doh.gif .
Kažin kiek galima naudoti bio kalio/bio magnio. Taip pripratau, kiekvieną vakarą geriu, ir širdis mažiau blaškosi. K kiekio nežinau unsure.gif .
O gudobelę geriu "bobutiškai" - iš buteliuko, irgi kas vakarą.
Susinervinau.Šeštadienį užėjo smarkus širdies plakimas, išsikviečiau greitąją, EKG jau ir V4 derivacijoje T neigiamas.Kartais neigiamas būna tik V2, kartais ir V3. Apart "nieko čia tokio", normalaus paaiskinimo iš gydytojų nesulaukiu. Kodėl taip "šokinėja" tie neigiami dantukai... g.gif
Papildyta:
QUOTE(Ponia Delovej @ 2015 10 05, 16:53)
Aciu.Baigiu sugerti ketvirta pakuote(galvojau, kad trecia ) ir darau pertrauka. smile.gif


Poveikį kokį jaučiate? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2015 10 05, 17:51)
Kažin, ar su širdimi susiję tie drebėjimai, nes man vieną kartą Holteris kabejo ir buvo drebėjimai. Holteris nieko neužfiksavo. Jausmas tai labai nemalonus.

mane tas jausmas veda is proto doh.gif ir niekaip neatkasu nuo ko priklauso ir kodel doh.gif
Atsakyti
QUOTE(V&A @ 2015 10 05, 20:13)
mane tas jausmas veda is proto  doh.gif ir niekaip neatkasu nuo ko priklauso ir kodel  doh.gif

Kiek skaiciau,toks drebulys gali buti susijes su sutrikusia skydliaukes veikla, hipoglikemija,nerimu.Man netinka ne viena is situ priezasciu.Gal koks Parkinsonas ar IS vystosi.Nerandu moraliniu jegu nueiti pas neurologa.
Tiesa,sirdies ritmo sutrikimai irgi gali sukelti drebejima.Bet nevisada jie yra priezastis.
Atsakyti
QUOTE(g-a-b-r-i-e-l-e @ 2015 10 05, 16:00)
Labuka mergaites, jungiuosi i buri, kurias vargina ekstrasistoles. Man penktadieni uzejo tie permusimai, vienas po kito, arba keli viens po kito. Bet jau taip nesmagu doh.gif rodos plaka sirdis, sustoja trmpam ir vel su didele jega ima plakti doh.gif .Pr minute buna kokia 10. Ir taip iki sios dienos, buvau pas daktere, sake ketvirtadieni darys skydliaukes tyrimus, o po to sius I Kauno klinikas. Bet man taip baisu, ypac gulint jos labai vargina. Ar  nera jos pavojingos? Nes man jos buna istisai blink.gif Ar cia man privaciai kur ziuretis, kad greiciau butu. Pasimetus esu  verysad.gif

Ar dare Jums EKG? Ka rodo? Ar buvote pas kardiologa? Jei buvot ir ramiai paskyre kitus tyrimus, tai bukite rami. Kaip matet mes visos laukem tyrimu, ieskojom ir tebeieskom priezasciu. Pagerkite kalio ir magnio, turetu kiek aprimti. Jei dar nebuvote pas kardiologa, butinai nueikite. Laikykites ir rasykite kas ir kaip .
Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2015 10 05, 19:51)

Papildyta:
Poveikį kokį jaučiate?  smile.gif

Net nezinau.Gal tik , kad ramiau psichologiskai.O gal ir padeda.Siaip permusimai neisnyke, tik kartais ju nejauciu.Ritmanormas permusimus sutvarke, bet as zaidziu su zolem ir papildais.Nu durna mada, bet taip jau yra.
Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2015 10 05, 20:52)
Net nezinau.Gal tik , kad ramiau psichologiskai.O gal ir padeda.Siaip permusimai neisnyke, tik kartais ju nejauciu.Ritmanormas permusimus sutvarke, bet as zaidziu su zolem ir papildais.Nu durna mada, bet taip jau yra.

Pasidalinkit kokius papildus,zoles geriat ?
As tai kiekviena diena suvalgau kokius 3-4 saukstus medaus,skaiciau kad stiprina sirdi,sirdies raumeni.Geru żuvu taukus,jai labai jauciu ekstrasistolias geriu medetku arbata,ir chronocard.Nezinau ar cia isvardinti sie dalykai padeda,ar kad psichologiskai ramiau i tai reaguoju. Bet ekstrasistoles ne tokios daznos ir ne taip stipriai juntamos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(manika @ 2015 10 05, 21:41)
Ar dare Jums EKG? Ka rodo?  Ar buvote pas kardiologa? Jei buvot ir ramiai paskyre kitus tyrimus,  tai bukite rami.  Kaip matet mes visos laukem tyrimu, ieskojom ir tebeieskom priezasciu.  Pagerkite kalio ir magnio, turetu kiek aprimti.  Jei dar nebuvote pas kardiologa,  butinai nueikite.  Laikykites ir rasykite kas ir kaip .


Aciu, kad atrasete 4u.gif Pas kardiologa dar nebuvau, tik uzsiregistravus. O eiti privaciai, kad greiciau butu bais brangu doh.gif Skambinau i elite medicale, tai kardiologas priimtu rytoj, bet reiktu kisene patustinti 85 eur (kardiologo konsultacija, echoskopija ir EKG), nu net nezinau ka daryti g.gif
EKG dare seimos daktare, tai sake pas mane yra is skilveliniu ir priesirdiniu ekstrasistoliu, kalis 3,8, sake mazokas. Tai liepe gerti NON SALT.
Gydytoja sake, kad nemirsiu del tu ekstr. biggrin.gif , bet kaip internete prisiskaitau, kad gali buti viskokie sirdies nepakankamumai arba infarktai, kazkaip baimes pilnos kelnes. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(g-a-b-r-i-e-l-e @ 2015 10 06, 12:56)
Aciu, kad atrasete 4u.gif Pas kardiologa dar nebuvau, tik uzsiregistravus. O eiti privaciai, kad greiciau butu bais brangu doh.gif Skambinau i elite medicale, tai kardiologas priimtu rytoj, bet reiktu kisene patustinti 85 eur (kardiologo konsultacija, echoskopija ir EKG), nu net nezinau ka daryti g.gif
EKG dare seimos daktare, tai sake pas mane yra is skilveliniu ir priesirdiniu ekstrasistoliu, kalis 3,8, sake mazokas. Tai liepe gerti NON SALT.
Gydytoja sake, kad nemirsiu del tu ekstr. biggrin.gif , bet kaip internete prisiskaitau, kad gali buti viskokie sirdies nepakankamumai arba infarktai, kazkaip baimes pilnos kelnes. blink.gif

Nebijokit tikrai nemirsit ;)Musu tokiu kaip jus labai daug,ir visos gyvenam,nusiraminkit,pagerkit kalio,raminancios arbatos ir sirdele aprims wink.gif
Atsakyti
Kaip tuščia temoje biggrin.gif Ne jau visom širdelės pradejo veikti kaip laikrodukai ? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salvince: 13 spalio 2015 - 21:45