Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

QUOTE(wizija @ 2015 10 02, 19:37)
Vaistus išrašė dėl ekstrasistoliu kažkokius labai naujus kurie Lietuvoje nėra registruoti ir reikės siustis iš užsienio,  sakė Lietuvoje vos keli žmonės juos naudoja, dar neuzsisakiau, bandysiu savaitgali, tai jie veikia kaip betaloczok tik neretina pulso, nes jis pas mane ir taip ramybės būsenoje 55 būna,  sakė GAL ir tachikardiju pamazes, bet šansų nedaug.
O del iniciatyvos tai kažkaip gal gydytojai dėl tų komplikacijų prigasdino ir sakė kad operacija racionalu daryt tada ir pasiimti rizika, kai nebėra išeities,  t.y. kai nebegali gyventi dėl tachikardijos, trukdo normaliam gyvenimui, tai jie mane ties tuom ir spaudė kad aš turiu atsakyti ar dar galiu gyventi su tuo. Atsakiau kad galiu, bet jei dar kartą tachikardija pereitų į priesirdziu virpejima arba ką nors dar blogiau, tada sakė be kalbų nedels ir operuot reikia, kitų atveju kentėt kol netrukdo gyvenimui.



Tai jums vardini recepta israse? Gal galesite pavadinima parasyti? Tiesiog idomu. Man del hipotireozes israse neregistruota vaista LT.
Atsakyti
QUOTE(wizija @ 2015 10 02, 19:37)
Vaistus išrašė dėl ekstrasistoliu kažkokius labai naujus kurie Lietuvoje nėra registruoti ir reikės siustis iš užsienio,  sakė Lietuvoje vos keli žmonės juos naudoja, dar neuzsisakiau, bandysiu savaitgali, tai jie veikia kaip betaloczok tik neretina pulso, nes jis pas mane ir taip ramybės būsenoje 55 būna,  sakė GAL ir tachikardiju pamazes, bet šansų nedaug.
O del iniciatyvos tai kažkaip gal gydytojai dėl tų komplikacijų prigasdino ir sakė kad operacija racionalu daryt tada ir pasiimti rizika, kai nebėra išeities,  t.y. kai nebegali gyventi dėl tachikardijos, trukdo normaliam gyvenimui, tai jie mane ties tuom ir spaudė kad aš turiu atsakyti ar dar galiu gyventi su tuo. Atsakiau kad galiu, bet jei dar kartą tachikardija pereitų į priesirdziu virpejima arba ką nors dar blogiau, tada sakė be kalbų nedels ir operuot reikia, kitų atveju kentėt kol netrukdo gyvenimui.




Ir man labai idomu, kokiu vaistu nuo elstrasistoliu israse? Labai butu dziugu jei parasytumete pavadinima. Kokios pas Jus ekstrasistoles ir kiek turite ju per para?
Aciu uz pasidalinima savo patirtim.
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2015 10 02, 22:06)
Tai jums vardini recepta israse? Gal galesite pavadinima parasyti? Tiesiog idomu. Man del hipotireozes israse neregistruota vaista LT.



QUOTE(manika @ 2015 10 03, 08:21)
Ir man labai idomu,  kokiu vaistu nuo elstrasistoliu israse?  Labai butu dziugu jei parasytumete pavadinima. Kokios pas Jus ekstrasistoles ir kiek turite ju per para?
Aciu uz pasidalinima savo patirtim.


Recepte raso Acetabutololi, dabar kai guglinu matau, kad eina pavadinimais Sectral ir Prent
Acebutolol (trade names Sectral, Prent) is a beta blocker for the treatment of hypertension and arrhythmias.
Ekstrasistoles pas mane buna ivairios, skilvelines, supraventrikulines, supraventrikuliniai kupletai. Ne daug pas mane permusimu paros begyje palyginus, buna dienu, kai vos 30-35 per para, buna kai keli simtai, paprastos tos skilvelines tai manes nelabai ir vargina jau, bet vat tie kupletai tai oj...nuo ju tikrai bloga buna sad.gif
Papildyta:
QUOTE(Demetra @ 2015 10 02, 20:14)
Kaip jus jauciate tas ekstrasistoles?Skilvelines ar priesirdines pas jus? Man matyt retai jos buna.Kazkada jauciau lyg koki dauzymasi uz krutinkaulio.Pasirodo tai buvo skilvelines ekstrasistoles.Turiu problemu su skrandziu,jis ir gadina visa sirdies veikla.
O del tyrimu,tai tikrai geriau eiti "ant karstuju",nes kuo daugiau skaitai,tuo labiau bijai.


skilvelines ir supraventrikulines. O jauciu taip, kad uzima kvapa, sirdis atrodo persivercia, silpna darosi, daug skirtingu potyriu. Vienas buna kad labai silpnai jauciu, o po kupletu tai buna kad iz pusvalandi ir valanda buna negera, sunkumas ant sirdies, verzia gerkle, bet manau rpie to prisideda stresas, nes po ju susinervinu dazniausiai.
O su tyrimais tai visai taip jau yra, norint maziau bujot reikia maziau zinot, nors is kitos puses ir zinoti reikia, kad zinotum kuom rizikuoji. Tiesiog kartais yra situaciju kai neturi kitos iseities, kaip tik rizikuoti.
Atsakyti
Betaloc irgi priklauso betablokatoriu grupei. Gal Loram galetu apsviesti?
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2015 10 03, 12:41)
Betaloc irgi priklauso betablokatoriu grupei. Gal Loram galetu apsviesti?

Kaip man supaprastintai paaiškino, kad nuo betaloc man išrašyti skiriasi tuom kad ne taip retina pulsa, pas mane labai daug bradikardijos epizodu fiksuoja per para. Pulsaš iki 35 naktį sureteja net
Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2015 09 29, 17:40)

Man tas drebejimas daugiau maziau pastovus,buna kojose,kartais rankose,krutinej.Jis toks vidiniss,isoreje nesimato.Neseniai nubudau nakti nuo baisaus vibravimo stubure,mazdaug tarp menciu.Niekas nepaaiskino,nuo ko tai.Negi tokie dazni PV.As net antikoaguliantu negeriu

man naktim labai daznai jauciamas vibravimas visame kune, bandau stebeti pulsa, bet lyg skaiciuoju lygiai, permusimu nesijaucia. bet jausmas del to drebejimo vidinio tai baisus sad.gif jau virs metu tai tesiasi sad.gif
ar tai tikrai tai gali buti priesirdzi virpejimai?? verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V&A: 04 spalio 2015 - 19:44
QUOTE(maskatukas @ 2015 10 03, 12:41)
Betaloc irgi priklauso betablokatoriu grupei. Gal Loram galetu apsviesti?

net nežinau kiek čia plėstis biggrin.gif esmė yra, kad acebutalolis turi ne tik blokuojantį, bet ir stimuliuojantį poveikį beta vienas receptoriams, todėl mažesnė tikimybė bradikardijų, bet tai nereiškia, kad negali jų būti. Apskritai, tokie vaistai skiriami konsiliumo būdu, kad jei kas atsitiktų, nebūtų kaltas vienas gydytojas. Taip kaupiama patirtis - kaip veikia, kaip su šalutiniais poveikiais ir pan., nes tai ką rašo anotacijos ir nustatoma tyrimais, kartais praktikoje būna visai kitaip
Atsakyti
QUOTE(V&A @ 2015 10 04, 20:21)
man naktim labai daznai jauciamas vibravimas visame kune, bandau stebeti pulsa, bet lyg skaiciuoju lygiai, permusimu nesijaucia. bet jausmas del to drebejimo vidinio tai baisus sad.gif jau virs metu tai tesiasi sad.gif
ar tai tikrai tai gali buti priesirdzi virpejimai?? verysad.gif

Nu tai jei būtų priesirdziu virpėjimas tai pulsas nebūtų lygus, man kai buvo nereikėjo nei skaičiuoti, sirdis taip maskatavosi kad klausimų nekilo kad ritmas sutrikes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wizija: 04 spalio 2015 - 22:26
QUOTE(wizija @ 2015 10 04, 23:26)
Nu tai jei būtų priesirdziu virpėjimas tai pulsas nebūtų lygus, man kai buvo nereikėjo nei skaičiuoti,  sirdis taip maskatavosi kad klausimų nekilo kad ritmas sutrikes


Jei yra priesirdziu virpejimai neatlieka abliacijos, kiek supratau.
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2015 10 04, 23:34)
Jei yra priesirdziu virpejimai neatlieka abliacijos, kiek supratau.

Bent jau man sakė, kad jei dar kartą tachikardija pereitų į priesirdziu virpejima, tada be kalbų reikia daryt abliacija ir ilgai nedelsiant.
Papildyta:
QUOTE(V&A @ 2015 10 04, 20:21)
man naktim labai daznai jauciamas vibravimas visame kune, bandau stebeti pulsa, bet lyg skaiciuoju lygiai, permusimu nesijaucia. bet jausmas del to drebejimo vidinio tai baisus sad.gif jau virs metu tai tesiasi sad.gif
ar tai tikrai tai gali buti priesirdzi virpejimai?? verysad.gif

O beje tie drebėjimai naktiniai negali būti susiję su nervais/nerimu? Gi nebūtinai širdis kalta.
Atsakyti
QUOTE(wizija @ 2015 10 04, 23:41)
Bent jau man sakė,  kad jei dar kartą tachikardija pereitų į priesirdziu virpejima, tada be kalbų reikia daryt abliacija ir ilgai nedelsiant.
Papildyta:

O beje tie drebėjimai naktiniai negali būti susiję su nervais/nerimu? Gi nebūtinai širdis kalta.


Man santaruose pasake, jei yra priesirdziu virpejimai' jokiu abliaciju. Nieko nesuprantu......
Atsakyti
Noreciau Loram konsultacijos.Siaip esu megeja visokiu papildu.Geriu trecia pakuote chronocard, siaip sirdis permusa ko gero visada, bet daznai nejauciu, nebent kas antras duzis.Dirbant fizini darba nepadustu, zodziu nuo kraujo spaudimo geriu prenesa 4 mg , spaudimas nera labai aukstas, bet pamaniau dar nusipirkti kofermento.Idomu ar nieko tokio pagerti ji ir chronocarda, dar magni su b6.?Kalio nereikia smile.gif
Atsakyti