Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

QUOTE(wizija @ 2015 09 29, 19:10)
Kad kaip suprantu kažko prašytis neturiu teisės,  kaip paskirs taip ir bus. Man vis tik labai įdomu kodėl tiek daug gydytojų procedūros metu turi dalyvauti :/

gal ne taip išsireiškiau - aš labiau džiaugčiausi jei abliaciją darytų
paprastai abliacijos metu būna 3-4, 2 manipuliuoja prie ligonio, kiti žiūri į monitorius biggrin.gif
jei abliacija sudėtingesnė - tada reikia daugiau biggrin.gif nors net man įdomu iš kur jie tiek gaus daktarų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 09 29, 19:14)
gal ne taip išsireiškiau - aš labiau džiaugčiausi jei abliaciją darytų
paprastai abliacijos metu būna 3-4, 2 manipuliuoja prie ligonio, kiti žiūri į monitorius biggrin.gif
jei abliacija sudėtingesnė - tada reikia daugiau biggrin.gif nors net man įdomu iš kur jie tiek gaus daktarų biggrin.gif

Nu vat vat, cia man vyr rezidente taip šiandien pasakojo, tai man irgi itartinai nuskambėjo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wizija @ 2015 09 29, 18:10)
Kad kaip suprantu kažko prašytis neturiu teisės,  kaip paskirs taip ir bus. Man vis tik labai įdomu kodėl tiek daug gydytojų procedūros metu turi dalyvauti :/

Linkiu jums sekmingos proceduros ir kad viskas sklandziai,greit praeitu. 4u.gif
Atsakyti
Galiu tik patarti nebijoti tų abliacijų, bet mes visada bijom to ko nežinom.
Nors baimės ir aš turėjau, kai pirmą kartą darė. Bet per tą procedūrą aš vis laukiau, kada čia kas blogai ar baisu bus, o kai pasakė, kad jau baigė, tai net nustebau, kad jau viskas. Sakyčiau pas odontologus nemaloniau. Man asmeniškai nieko neskaudėjo, apart kai leido nuskausminančius. O iš kur ten tiek gydytojų, tai nežinau, gal kokie besimokantys, nes man kai darė, tai pora sesučių sukinėjosi, vienas gydytojas, kuris darė procedūrą ir vienas, kuris prie monitorių dirbo. Čia Kaune taip.
Atsakyti
QUOTE(retancike @ 2015 09 29, 19:25)
Galiu tik patarti nebijoti tų abliacijų, bet mes visada bijom to ko nežinom.
Nors baimės ir aš turėjau, kai pirmą  kartą darė. Bet per tą procedūrą aš vis laukiau, kada čia kas blogai ar baisu bus, o kai pasakė, kad jau baigė, tai net nustebau, kad jau viskas. Sakyčiau pas odontologus nemaloniau. Man asmeniškai nieko neskaudėjo, apart kai leido nuskausminančius. O iš kur ten tiek gydytojų, tai nežinau, gal kokie besimokantys, nes man kai darė, tai pora sesučių sukinėjosi, vienas gydytojas, kuris darė procedūrą ir vienas, kuris prie monitorių dirbo. Čia Kaune taip.

Nu ačiū! Truputį nuraminot, ramiau miegosiu smile.gif
Atsakyti
Kažin kaip wizijai sekasi g.gif .

Man ketvirtadieni paskirtas EFI, bet sloga baisi,kosulys, turbūt nedarys rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2015 10 02, 18:47)
Kažin kaip wizijai sekasi  g.gif .

Man ketvirtadieni paskirtas EFI, bet sloga baisi,kosulys, turbūt nedarys rolleyes.gif .

Zodziu susirinko gydytojų komisija ir bendru sutarimu nusprendem kad dar palauksiu ir nedarys abliacijos, nes rachikardijos palyginus retos ir dar galiu kenteti, o komplikacijos nors ir retos, bet yra. Tai zodziu lauksim blogesniu laiku ir tada darys operacija. Net nežinau ar tuom dziaugtis ar ne :/
Atsakyti
QUOTE(wizija @ 2015 10 02, 18:24)
Zodziu susirinko gydytojų komisija ir bendru sutarimu nusprendem kad dar palauksiu ir nedarys abliacijos, nes rachikardijos palyginus retos ir dar galiu kenteti, o komplikacijos nors ir retos, bet yra. Tai zodziu lauksim blogesniu laiku ir tada darys operacija. Net nežinau ar tuom dziaugtis ar ne :/

O jus vaistus kokius nors vartojate?
Tikekites,kad sirdele aprims ir tos proceduros nereikes visai.
Ir vistik cia jusu iniciatyva buvo nedaryti ar daugiau daktaru?
Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2015 10 02, 19:28)
O jus vaistus kokius nors vartojate?
Tikekites,kad sirdele aprims ir tos proceduros nereikes visai.
Ir vistik cia jusu iniciatyva buvo nedaryti ar daugiau daktaru?

Vaistus išrašė dėl ekstrasistoliu kažkokius labai naujus kurie Lietuvoje nėra registruoti ir reikės siustis iš užsienio, sakė Lietuvoje vos keli žmonės juos naudoja, dar neuzsisakiau, bandysiu savaitgali, tai jie veikia kaip betaloczok tik neretina pulso, nes jis pas mane ir taip ramybės būsenoje 55 būna, sakė GAL ir tachikardiju pamazes, bet šansų nedaug.
O del iniciatyvos tai kažkaip gal gydytojai dėl tų komplikacijų prigasdino ir sakė kad operacija racionalu daryt tada ir pasiimti rizika, kai nebėra išeities, t.y. kai nebegali gyventi dėl tachikardijos, trukdo normaliam gyvenimui, tai jie mane ties tuom ir spaudė kad aš turiu atsakyti ar dar galiu gyventi su tuo. Atsakiau kad galiu, bet jei dar kartą tachikardija pereitų į priesirdziu virpejima arba ką nors dar blogiau, tada sakė be kalbų nedels ir operuot reikia, kitų atveju kentėt kol netrukdo gyvenimui.
Atsakyti
QUOTE(wizija @ 2015 10 02, 18:37)
Vaistus išrašė dėl ekstrasistoliu kažkokius labai naujus kurie Lietuvoje nėra registruoti ir reikės siustis iš užsienio,  sakė Lietuvoje vos keli žmonės juos naudoja, dar neuzsisakiau, bandysiu savaitgali, tai jie veikia kaip betaloczok tik neretina pulso, nes jis pas mane ir taip ramybės būsenoje 55 būna,  sakė GAL ir tachikardiju pamazes, bet šansų nedaug.
O del iniciatyvos tai kažkaip gal gydytojai dėl tų komplikacijų prigasdino ir sakė kad operacija racionalu daryt tada ir pasiimti rizika, kai nebėra išeities,  t.y. kai nebegali gyventi dėl tachikardijos, trukdo normaliam gyvenimui, tai jie mane ties tuom ir spaudė kad aš turiu atsakyti ar dar galiu gyventi su tuo. Atsakiau kad galiu, bet jei dar kartą tachikardija pereitų į priesirdziu virpejima arba ką nors dar blogiau, tada sakė be kalbų nedels ir operuot reikia, kitų atveju kentėt kol netrukdo gyvenimui.

Gal Sotalol jums israse? O ekstrasistoles daznos pas jus?
Taigi,kiekviena medicinine intervencija turi rizika,o cia dar sirdis.Jei man siulytu abliacija,nezinau,ar sutikciau,nebent jau butu pavojus gyvybei.As net abejoju del to EFI tyrimo,paskaiciau rusiskuose puslapiuose,jog negalima daryt esant sudirgusiai stemplei,o pas mane ji ir sudirgus ir eroziju yra.Gydytojai nieko neklause apie stemple g.gif .Dar skaiciau,jog tas tyrimas gali pats savaime sutrikdyti ritma, aktyvuodamas koki pluosteli,kuris dar simta metu miegotu.Taigi...
Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2015 10 02, 19:59)
Gal Sotalol jums israse? O ekstrasistoles daznos pas jus?
Taigi,kiekviena medicinine intervencija turi rizika,o cia dar sirdis.Jei man siulytu abliacija,nezinau,ar sutikciau,nebent jau butu pavojus gyvybei.As net abejoju del to EFI tyrimo,paskaiciau rusiskuose puslapiuose,jog negalima daryt esant sudirgusiai stemplei,o pas mane ji ir sudirgus ir eroziju yra.Gydytojai nieko neklause apie stemple g.gif .Dar skaiciau,jog tas tyrimas gali pats savaime sutrikdyti ritma, aktyvuodamas koki pluosteli,kuris dar simta metu miegotu.Taigi...

Receptas su vištos koja surašytas nesugebu perskaityti kas ten per vaistas. Su ekstrasistolem visaip būna, būna dienų kai vos kelios, būna kai vos ne nuo kiekvieno judesio, nosies putimo, kosejimo ar net atsirugimo ekstrasistoles pareina. Labiausiai vargina kai jų eina keletas iš eilės, kupletai, ar kazkaip ten vadina, tada būna labai negera ir tuo metu ir kuri laiką po to. Manes nieko apie stemple prieš darant neklausė ir aš nieko apie tyrima nebuvau skaicius, ejau taip ant karstuju, bet ir gerai kad nebuvau skaičius nes buciau labai isigasdinusi, o dabar ėjo praėjo ir pamiršau ir nei issigasti nespėjau. Po tyrimo blogiau nesijaučiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wizija: 02 spalio 2015 - 19:05
QUOTE(wizija @ 2015 10 02, 19:05)
Receptas su vištos koja surašytas nesugebu perskaityti kas ten per vaistas. Su ekstrasistolem visaip būna,  būna dienų kai vos kelios, būna kai vos ne nuo kiekvieno judesio, nosies putimo, kosejimo ar net atsirugimo ekstrasistoles pareina. Labiausiai vargina kai jų eina keletas iš eilės,  kupletai, ar kazkaip ten vadina, tada būna labai negera ir tuo metu ir kuri laiką po to. Manes nieko apie stemple prieš darant neklausė ir aš nieko apie tyrima nebuvau skaicius, ejau taip ant karstuju, bet ir gerai kad nebuvau skaičius nes buciau labai isigasdinusi, o dabar ėjo praėjo ir pamiršau ir nei issigasti nespėjau. Po tyrimo blogiau nesijaučiau.

Kaip jus jauciate tas ekstrasistoles?Skilvelines ar priesirdines pas jus? Man matyt retai jos buna.Kazkada jauciau lyg koki dauzymasi uz krutinkaulio.Pasirodo tai buvo skilvelines ekstrasistoles.Turiu problemu su skrandziu,jis ir gadina visa sirdies veikla.
O del tyrimu,tai tikrai geriau eiti "ant karstuju",nes kuo daugiau skaitai,tuo labiau bijai.
Atsakyti