Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

QUOTE(Loram @ 2015 09 29, 11:35)
Įsivaizduokit - nebebus priepuolių! ar nesinori pabijot tik 1 dieną? smile.gif


Nu 100 proc garantijos neduoda kad nebebus, o ir šiaip tie priepoliai pas mane pakankamai reti ir ner man jie labai baisus, baisu buvo tik kartą, kai iš tachikardijos perėjo į priesirdziu virpejima, o aš tuo metu dar ir laukiausi 26 savaites sad.gif
Idomu kaip dažnai būna abliacijos komplikacijos kaip infarktas, insultas, mirtis...gal geriau nei nebūčiau skaičius apie tas komplikacijas sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 09 29, 10:35)
Įsivaizduokit - nebebus priepuolių! ar nesinori pabijot tik 1 dieną? smile.gif

Demetra - kaip pavyko procedūra? baisu buvo? smile.gif parašykit savo įspūdžius, baisiai įdomu

Nepadare,pakilo temperatura,atidejo iki spalio 8d.
Ar normalu,kad vakarais,gulint,pulsas nukrenta iki 55-50?
Nakti paroksimu nebuna,bet sirdis paplaka smarkiai.Ar teisybe,kad klajoklio nervo veikimas norint sustabdyti taxhikardija,neveikia,jei tachikardija sinusine?
As jau dvi nuomones isgirdau,kad mano uzfiksuotoji Holterio aparatu tachikardija buvo sinusine,o ne priesirdine ir man nereikia tu proceduru.Pasimetus dabar esu daryt ar ne ta EFI.
Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2015 09 29, 17:33)
Nepadare,pakilo temperatura,atidejo iki spalio 8d.
Ar normalu,kad vakarais,gulint,pulsas nukrenta iki 55-50?


Mano pulsas vakare gulint irgi būna ~52-55. Kiek klausiau visi kardiologai sako, kad normalu. Bet mano ir siaip ramybės būsenoje pulsas būna 58-62
Atsakyti
QUOTE(wizija @ 2015 09 29, 16:36)
Mano pulsas vakare gulint irgi būna ~52-55. Kiek klausiau visi kardiologai sako, kad normalu. Bet mano ir siaip ramybės būsenoje pulsas būna 58-62

Mano pulsas dazniausiai 75-80,ypac rytais.Buna ir dar daugiau.Ar daug priepuoliu turejote,kad daro abliacija?Kaip priepuoliai pasireiksdavo,kiek trukdavo?Greitosios reikedavo?Jums elektrofiziologinis tyrimas darytas? Beje,kaip atpazinote priesirdziu virpejima,ka jautete?
Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2015 09 29, 17:33)
Nepadare,pakilo temperatura,atidejo iki spalio 8d.
Ar normalu,kad vakarais,gulint,pulsas nukrenta iki 55-50?
Nakti paroksimu nebuna,bet sirdis paplaka smarkiai.Ar teisybe,kad klajoklio nervo veikimas norint sustabdyti taxhikardija,neveikia,jei tachikardija sinusine?
As jau dvi nuomones isgirdau,kad mano uzfiksuotoji Holterio aparatu tachikardija buvo sinusine,o ne priesirdine ir man nereikia tu proceduru.Pasimetus dabar esu daryt ar ne ta EFI.

dėl pulso - normalu.
iš paprastos ekg (taip pat ir holterio) labai sunku pasakyt sinusinė ar prieširdinė, jei yra P dantelis; kiek aš ten žiūrėjau, vis dėl to man jis pasirodė kitoks priepuolio metu, nei be priepuolio (vadinasi ne sinusinė)
o bendrai paėmus, tai sinuinė irgi yra prieširdinė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 09 29, 16:47)
dėl pulso - normalu.
iš paprastos ekg (taip pat ir holterio) labai sunku pasakyt sinusinė ar prieširdinė, jei yra P dantelis; kiek aš ten žiūrėjau, vis dėl to man jis pasirodė kitoks priepuolio metu, nei be priepuolio (vadinasi ne sinusinė)
o bendrai paėmus, tai sinuinė irgi yra prieširdinė biggrin.gif

As po to dar viena Holterio tyrima dariausi,tachikardiju buvo daug,bet gyd. sake,kad visos sinusines.
Man tachikardija sustabdyt padeda stiprus nosies putimas.Tada ten viduj kazkas apsivercia ir sirdis pradeda plakt normaliai.Jausmas buna labai nemalonus.
Ar aritmjos gali sukelti vidini drebejima?Jau kuris laikas jis man pasireiskia ir nezinau,nuo ko.Skydliauke tvarkoje.
Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2015 09 29, 17:44)
Mano pulsas dazniausiai 75-80,ypac rytais.Buna ir dar daugiau.Ar daug priepuoliu turejote,kad daro abliacija?Kaip priepuoliai pasireiksdavo,kiek trukdavo?Greitosios reikedavo?Jums elektrofiziologinis tyrimas darytas? Beje,kaip atpazinote priesirdziu virpejima,ka jautete?

Priepoliai prasidejo paauglysteje, bet tada būdavo labai lengvi, tiesiog uzkaldavo širdis ir pagulejus per kelias minutes praeidavo, kartodavosi retai, kas puse metu maždaug. Pries 5 metus pirmą kartą buvo priepuolis kuris pats nepraejo, kviečiau greitaja kur atvažiavo po pusvalandžio, davė vaistų ir praėjo, nuo to laiko dažniausiai priepuoliai patys nepraeina, geriu verapamili ir 15-30 minuciu begyje pradeda rimti. Darytas Holteris kelis kartus, tai jis užfiksuoja tachikardijas kurių net nejaučiu. Paskutiniu metu dažniausiai priepuoliai uzeina naktį, pašoku iš miegu, palakstau palaikus po kambarį nesuvokdamas kas darosi, ritmas pradeda leteti ir uzmiegu iš kart. Priepuoliai paskutoniu metu kartojas pakankamai retai, kartą į mėnesį, būna ir rečiau. Kauno klinikose pries 5 metus darytas tyrimas kur per nosį kišo laidukus iki širdies ir bandė sukelti tachikardija, sukelti pavyko, išvada, kad reikia daryt abliacija. Po to tuos 5 metus meciausi, daryt-nedaryt, (I tarpa besimetant dar ir vaika pagimdziau), vieni sakė neskubėk darytis, kiti sakė kad būtina daryti, galiausiai po 2 metų laukimo eilėje patekau privaciai konsultacijai pas Aidieti kardiolitoje ir jo nuosprendis buvo daryt abliacija. Ta vat dabar galutiniam rezultate ryt laukia procedūra, o aš ir nežinau ar čia geras sprendimas ar ne, bet matyt kol nepadarys tol ir nezinosiu. O siaip priepoliu būna ir baisesniu ir nelabai baisiu iR jie manęs tiek nevargina, kiek vargina vienas po kito einantys permusimai (ekstrasostoles) ir siaip visada tokia nerami širdis, bet su tuo ką daryt tai visai neaišku.
Priesirdziu virpėjimo neatpazinau, pirmą kartą buvo taip blogai, pasilenkiau, pradėjo plakti širdis, aptemo akyse, vos neapalpau ir tada širdis pradėjo plakti neritmiskai, pulsas visai be ryšio buvo, nesupratau kas darosi, bet jausmas tragiškas, issikviesiu greitaja, padarė kardiograma -išvada priesirdziu virpėjimas, paguldė į reanimacijoje, lasino skyscius ir atsistate po paros ritmas (kalis buvo prie apatinės ribos). Jei būtų neatsistates pays, planavo elektrosoka daryt, bet delsė dėl nėštumo, nes didelė rizika.
Papildyta:
QUOTE(Demetra @ 2015 09 29, 17:57)
As po to dar viena Holterio tyrima dariausi,tachikardiju buvo daug,bet gyd. sake,kad visos sinusines.
Man tachikardija sustabdyt padeda stiprus nosies putimas.Tada ten viduj kazkas apsivercia ir sirdis pradeda plakt normaliai.Jausmas buna labai nemalonus.
Ar aritmjos gali sukelti vidini drebejima?Jau kuris laikas jis man pasireiskia ir nezinau,nuo ko.Skydliauke tvarkoje.

Beje drebėjimas man irgi būna paskutiniu metu, pradeda pykinti, svaigti galvą, drebėti rankos ir nesuprantu kas su manim darosi, pulsas irgi toks neaiskus. Kardiologe sako, kad arba ekstrasistoliu daug iš eilės bus, arba priesirdziu virpėjimo epizodas.
Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2015 09 29, 17:57)
As po to dar viena Holterio tyrima dariausi,tachikardiju buvo daug,bet gyd. sake,kad visos sinusines.
Man tachikardija sustabdyt padeda stiprus nosies putimas.Tada ten viduj kazkas apsivercia ir sirdis pradeda plakt normaliai.Jausmas buna labai nemalonus.
Ar aritmjos gali sukelti vidini drebejima?Jau kuris laikas jis man pasireiskia ir nezinau,nuo ko.Skydliauke tvarkoje.

nesvarbu ar sinusinė, ar ne - n. vagus stimuliavimas (nosies pūtimas) padeda jei yra paroksizminė (priepuolinė) tachikardija (nors ne visada)
priepuolio metu/po priepuolio drebėjimas gali būti
Atsakyti
QUOTE(wizija @ 2015 09 29, 17:22)
Priepoliai prasidejo paauglysteje, bet tada būdavo labai lengvi, tiesiog uzkaldavo širdis ir pagulejus per kelias minutes praeidavo, kartodavosi retai, kas puse metu maždaug. Pries 5 metus pirmą kartą buvo priepuolis kuris pats nepraejo, kviečiau greitaja kur atvažiavo po pusvalandžio,  davė vaistų ir praėjo,  nuo to laiko dažniausiai priepuoliai patys nepraeina, geriu verapamili ir 15-30 minuciu begyje pradeda rimti. Darytas Holteris kelis kartus, tai jis užfiksuoja tachikardijas kurių net nejaučiu.  Paskutiniu metu dažniausiai priepuoliai uzeina naktį,  pašoku iš miegu, palakstau palaikus po kambarį nesuvokdamas kas darosi, ritmas pradeda leteti ir uzmiegu iš kart. Priepuoliai paskutoniu metu kartojas pakankamai retai, kartą į mėnesį,  būna ir rečiau. Kauno klinikose pries 5 metus darytas tyrimas kur per nosį kišo laidukus iki širdies ir bandė sukelti tachikardija, sukelti pavyko, išvada,  kad reikia daryt abliacija. Po to tuos 5 metus meciausi, daryt-nedaryt, (I tarpa besimetant dar ir vaika pagimdziau), vieni sakė neskubėk darytis, kiti sakė kad būtina daryti, galiausiai po 2 metų laukimo eilėje patekau privaciai konsultacijai pas Aidieti kardiolitoje ir jo nuosprendis buvo daryt abliacija. Ta vat dabar galutiniam rezultate ryt laukia procedūra, o aš ir nežinau ar čia geras sprendimas ar ne, bet matyt kol nepadarys tol ir nezinosiu. O siaip priepoliu būna ir baisesniu ir nelabai baisiu iR jie manęs tiek nevargina, kiek vargina vienas po kito einantys permusimai (ekstrasostoles) ir siaip visada tokia nerami širdis, bet su tuo ką daryt tai visai neaišku.
Priesirdziu virpėjimo neatpazinau, pirmą kartą buvo taip blogai, pasilenkiau, pradėjo plakti širdis,  aptemo akyse, vos neapalpau ir tada širdis pradėjo plakti neritmiskai, pulsas visai be ryšio buvo, nesupratau kas darosi, bet jausmas tragiškas,  issikviesiu greitaja, padarė kardiograma -išvada priesirdziu virpėjimas,  paguldė į reanimacijoje, lasino skyscius ir atsistate po paros ritmas (kalis buvo prie apatinės ribos). Jei būtų neatsistates pays, planavo elektrosoka daryt, bet delsė dėl nėštumo,  nes didelė rizika.
Papildyta:

Beje drebėjimas man irgi būna paskutiniu metu,  pradeda pykinti, svaigti galvą,  drebėti rankos ir nesuprantu kas su manim darosi, pulsas irgi toks neaiskus. Kardiologe sako, kad arba ekstrasistoliu daug iš eilės bus, arba priesirdziu virpėjimo epizodas.

Oi kiek jums teko iskenteti.Matyt pluostas igimtas buvo ir suaktyvejo.Man pirmas priepuolis buvo sia vasara,as irgi sokau is miego su besikalatojancia sirdimi,labai issigandau,pulsas buvo 140,kvieciau greitaja,kol atvaziavo,dar apreke,ir priepuolis baigesi.Po to dar pora kartu buvo tie priepuoliai,labai nemalonu.O siaip man tachikardija dazna,bet ne priepuoline.
As irgi metausi,liepe elektrofiziologini tyrima darytis,kur su tais laideliais,as panikskai bijau,o dar didesne panika kils,jei pasakys,kad reikia abliacijos.Man priepuoli irgi uzfiksavo Holteris,as jo nejutau.
Ar baisus buvo tas elektrofiziologinis Kaune? unsure.gif As irgi Kaune turiu darytis.O operuojates pas Aidieti?Na ir eiles pas ji konsultacijai.Reikia ir man gal jau stot eilen,vis tik jis geriausias Lietuvoj.
Papildyta:
QUOTE(Loram @ 2015 09 29, 17:25)
nesvarbu ar sinusinė, ar ne - n. vagus stimuliavimas (nosies pūtimas) padeda jei yra paroksizminė (priepuolinė) tachikardija (nors ne visada)
priepuolio metu/po priepuolio drebėjimas gali būti

Man tas drebejimas daugiau maziau pastovus,buna kojose,kartais rankose,krutinej.Jis toks vidiniss,isoreje nesimato.Neseniai nubudau nakti nuo baisaus vibravimo stubure,mazdaug tarp menciu.Niekas nepaaiskino,nuo ko tai.Negi tokie dazni PV.As net antikoaguliantu negeriu
Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2015 09 29, 18:33)
Oi kiek jums teko iskenteti.Matyt pluostas igimtas buvo ir suaktyvejo.Man pirmas priepuolis buvo sia vasara,as irgi sokau is miego su besikalatojancia sirdimi,labai issigandau,pulsas buvo 140,kvieciau greitaja,kol atvaziavo,dar apreke,ir priepuolis baigesi.Po to dar pora kartu buvo tie priepuoliai,labai nemalonu.O siaip man tachikardija dazna,bet ne priepuoline.
As irgi metausi,liepe elektrofiziologini tyrima darytis,kur su tais laideliais,as panikskai bijau,o dar didesne panika kils,jei pasakys,kad reikia abliacijos.Man priepuoli irgi uzfiksavo Holteris,as jo nejutau.
Ar baisus buvo tas elektrofiziologinis Kaune? unsure.gif As irgi Kaune turiu darytis.O operuojates pas Aidieti?Na ir eiles pas ji konsultacijai.Reikia ir man gal jau stot eilen,vis tik jis geriausias Lietuvoj.

To per nosį tyrimo labai bijoju, buvau prisiklausius iš tevuko kad labai nemaloni, bet aš nepasakyčiau kad labai ten kažkas baisaus, aišku kai priepuolį sukelia truputį nemalonu, bet tikrai ne taip, kaip kai būna tikrai rimtas priepuolis. As.po to tyrimo is kart į darbą parvaziavau, nors tėvukas sakė jam pagulėti po visko reikėjo. Siaip tikrai nesibaiminkite, ten viskas labai normos ribose ir pakenciama, gal labiau psichologiškai baisu. O va dėl abliacijos ziauriai bijau, turiu du pazistamus mano amžiaus kuriems darė, tai sake siaubingai nemaloni procedūra, o po jos dar ir kuri laiką labai blogai jautiesi, pirmom dienom padaugeja tu priepuoliu, zodziu laukiu su siaubu, po visko jei gyva busiu ir pajėgsiu papasakosiu savo ispudzius. I del Aidiecio tai jo, pas jį eilės baisios. Operacijoje dalyvaus 6 gydytojai, ar bus pats Aidieti neaišku, ryt ryte sakė viską skirstys.
Atsakyti
aš prašyčiausi pas GM, ne pas AA
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 09 29, 19:01)
aš prašyčiausi pas GM, ne pas AA

Kad kaip suprantu kažko prašytis neturiu teisės, kaip paskirs taip ir bus. Man vis tik labai įdomu kodėl tiek daug gydytojų procedūros metu turi dalyvauti :/
Atsakyti