Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

Seniau man jokiu ekstrasistoliu nebuvo arba nejausdavau.Birzelio men.dejo.Holterio aparata,tai skilveliniu buvo 0,priesirdiniu irgi labai mazai.
Man gal antra savaite sirdis kazkaip sunkiai plaka ir jauciu smugius i krutinkauli ir kakle.Is pradziu nesupratau,kas cia darosi,padare EKG ir rado skilvelines ekstrasistoles.Nuo ko jos atsirado,neisivazduoju.As dar vargstu su paroksizmine tachikardija,o dabar sitai. O buna ju visaip,i val. ir kelios buna.Vartoju atenololi,nepadeda.
Jums elektrofiziologinis tyrimas darytas?
Man gal Holteri reiks vel detis,paskaiciuos,kiek ten tu permusimu yra.Bet kaip supratau,gydymo nelabai ir yra.


Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2015 08 24, 22:01)
Seniau man jokiu ekstrasistoliu nebuvo arba nejausdavau.Birzelio men.dejo.Holterio aparata,tai skilveliniu buvo 0,priesirdiniu irgi labai mazai.
Man gal antra savaite sirdis kazkaip sunkiai plaka ir jauciu smugius i krutinkauli ir kakle.Is pradziu nesupratau,kas cia darosi,padare EKG ir rado skilvelines ekstrasistoles.Nuo ko jos atsirado,neisivazduoju.As dar vargstu su paroksizmine tachikardija,o dabar sitai. O buna ju visaip,i val. ir kelios buna.Vartoju atenololi,nepadeda.
Jums elektrofiziologinis tyrimas darytas?
Man gal Holteri reiks vel detis,paskaiciuos,kiek ten tu permusimu yra.Bet kaip supratau,gydymo nelabai ir yra.


Taip elektrofiziogini man dare pries gera pusmeti. Rezultatas geras, visas gerai sake.
Su ekstrasistoliu gydymu kaip matot - nekas.
Atsakyti
Ką gali reikšti "neigiami T danteliai V1-2"?
Aš buvau siuntimo poliklinikoje patikrai, tai man taip įrašė. Ir išvis mistika man kraujospūdis 80/40, kai pulsas tuo metu 85 g.gif Jei gerai mačiau, tai SO2 lyg 93 (arba 97).

Buvau praeitą savaitę pas kardiologę, tai padarė absoliučiai visus tyrimus: Holterį, krūvio, echoskopiją ir dabar tik kitąmet susitiksime. Man būna skauda dažnai krūtinės srityje ir skausmas pereina į petį/ranką, bet kai parodžiau kur, tai atmetė kaip širdies skausmą, sakė greičiausiai stuburo bėdos ar kokia neuralgija. Šiaip MV prolapsas, kažkoks 2.3 mm (jei gerai įskaitau) prašviesėjimas pertvaroje, nedidelis aortos ir triburių vožtuvų nesandarumas, kelios ekstrasistolės iškart po krūvio ir kažkiek ten jų (nedaug) paros EKG. Vienžo, sakė gyvent ir žvengt biggrin.gif Labai džiaugiuosi, kad viskas gerai smile.gif

Jokių ten "neigiamų dantelių" nebuvo (arba nieko nesakė g.gif) Aš kai tik nueinu pas šeimos gyd., taip man parėjus n klausimų kyla, vis randa ko neranda kiti cool.gif
Atsakyti
Pas mane visi tie T neigiami kartais būna. Kiek žinau, V1 neigiamas lyg ir norma, o visi kiti turėtų būti teigiami, bet daug žmonių gyvena su neigiamais ir galvos nesuka. Čia gal Loram pakomentuot galetų 4u.gif .
Aš irgi dariausi visus tyrimus, nes pas mane buvo prasidėjusios skilvelinės ekstrasistolės. Krūvio mėginys geras,funkcinis pajėgumas geras, ST pokyčių nėra, bet atsirado T dantelių inversija V4-V6 derivacijose atsistatant pulsui, piko metu T buvo teigiamas.Krūvio metu užfikstuota 1 skilvelinė ekstrasistolė.
Echoskopija nieko naujo neparodė - I laipsnio mitralinio ir tribūrio vožtuvo nesandarumas.Nežinau,ką reiškia prie pastabų apie tribūrį vožtuvą S1 - 12 cm/s g.gif .
Buvau užsidėjusi ir Holterį. Per parą - NĖ VIENOS skilvelinės ekstrasistolės, prieširdinės 31. Kur jos dingo, kai tik Holterį užsidėjau doh.gif .Prieširdinės tachikardijos irgi nebuvo, tik sinusinė.
Dabar laukiu elektrofiziologinio tyrimo unsure.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Demetra: 28 rugpjūčio 2015 - 19:22
QUOTE(Demetra @ 2015 08 28, 20:19)
Pas mane visi tie T neigiami kartais būna. Kiek žinau, V1 neigiamas lyg ir norma, o visi kiti turėtų  būti teigiami, bet daug žmonių gyvena su neigiamais ir galvos nesuka. Čia gal Loram pakomentuot galetų  4u.gif .
Aš irgi dariausi visus tyrimus, nes pas mane buvo prasidėjusios skilvelinės ekstrasistolės. Krūvio mėginys geras,funkcinis pajėgumas geras, ST pokyčių nėra, bet atsirado T dantelių inversija V4-V6 derivacijose atsistatant pulsui, piko metu T buvo teigiamas.Krūvio metu užfikstuota 1 skilvelinė ekstrasistolė.
Echoskopija nieko naujo neparodė - I laipsnio mitralinio ir tribūrio vožtuvo nesandarumas.Nežinau,ką reiškia prie  pastabų apie tribūrį vožtuvą S1 - 12 cm/s  g.gif .
Buvau užsidėjusi ir Holterį. Per parą - NĖ VIENOS skilvelinės ekstrasistolės, prieširdinės 31. Kur jos dingo, kai tik Holterį užsidėjau  doh.gif .Prieširdinės tachikardijos irgi nebuvo, tik sinusinė.
Dabar laukiu elektrofiziologinio tyrimo  unsure.gif .


Matau daug ka nuveikete. Dziugu kad tyrimai juda i prieki. Na o kaip jauciates.?
Man vel nustate kalio 3.5, nors geriu kalio po tablete I diena. Nesuprantu kas cia vyksta su kaliu pas mane. Kur jis dingsta.
Dar nustate ta skrandzio bakterija, gal kas zino ar ji turi kokios itakos sirdies ritmui?
Demetra o Jums nenustate tos bakterijos?
Atsakyti
QUOTE(manika @ 2015 08 28, 20:26)
Matau daug ka nuveikete. Dziugu kad tyrimai juda i prieki.  Na o kaip jauciates.?
Man vel nustate kalio 3.5, nors geriu kalio po tablete I diena.  Nesuprantu kas cia vyksta su kaliu pas mane. Kur jis dingsta.
Dar nustate ta skrandzio bakterija,  gal kas zino ar ji turi kokios itakos sirdies ritmui?
Demetra o Jums nenustate tos bakterijos?

Šiuo metu permušimų mažiau, vartoju atenololį, savijauta nebloga. Man kalį "vogdavo" bloga virškinamojo trakto veikla. Vieną kartą priėmime buvau atsidūrusi su 3.0mmol/l kalio doh.gif . Dabar turiu nuolat vartoti kali, vartoju biokalis+biomagnis.Ten kalio nera daug, bet dabar kalio pas mane norma. Kalio chlorido negaliu vartoti dėl skrandžio.
Turėjau aš bakteriją, du kartus man naikino, kol pagaliau išnaikino, bet nelabai tuo džiaugiuosi, nes antibiotikai sugriovė žarnyno mikroflorą, kuri neatsistato, didžiulė disbakteriozė,pilna patogenų, gerųjų bakterijų labai mažai+candida burnoje, kurios nieaip negaliu išnaikint ir sugriautas imunitetas. Tokia mano patirtis.
Man visos problemos su širdimi prasidėjo sutrikus skrandžio veiklai. Dabar turiu gerti didžiausias dozes Nexiumo nakčiai, kad nekiltų tachikardija.
O Jūs ka nors jaučiate bloga su skrandžiu?
Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2015 08 28, 21:49)
Šiuo metu permušimų mažiau, vartoju atenololį, savijauta nebloga. Man kalį "vogdavo" bloga virškinamojo trakto veikla. Vieną kartą priėmime buvau atsidūrusi su 3.0mmol/l kalio  doh.gif . Dabar turiu nuolat vartoti kali, vartoju biokalis+biomagnis.Ten kalio nera daug, bet dabar kalio pas mane norma. Kalio chlorido negaliu vartoti dėl skrandžio.
Turėjau aš bakteriją, du kartus man naikino, kol pagaliau išnaikino, bet nelabai tuo džiaugiuosi, nes antibiotikai sugriovė žarnyno mikroflorą, kuri neatsistato, didžiulė disbakteriozė,pilna patogenų, gerųjų bakterijų labai mažai+candida burnoje, kurios nieaip negaliu išnaikint ir sugriautas imunitetas. Tokia mano patirtis.
Man visos problemos su širdimi prasidėjo sutrikus skrandžio veiklai. Dabar turiu gerti didžiausias dozes Nexiumo nakčiai, kad nekiltų tachikardija.
O Jūs ka nors jaučiate bloga su skrandžiu?



Biokalis+ biomagnis lb gerai pasisavinamas ir gerai toleruojamas. Demetra, o kas jums sake, kad del virskinimo nepasisavina kalio?
Atsakyti
Mano sunui, kuri laika sako apsivercia sirdute kelis kartus ir taip kelis kartus per diena kuri laika. Taip neramu pasidare unsure.gif Ir man kazkada yra buve, bet kazkaip praejo. Bet jausmas ne koks budavo. Sunui 18 m. antsvorio turi. Vyriuks sako mityba ziuret, pilva mest ir susitvarkis viskas. Bet taip greit nieko nepadarysi. Gal ka mamyliukai patarkit is savo patirties, gal kokiu lasiuku...? blush2.gif Pas daktarus tai kol pakliusi, bet vistiek registruosimes reiks ziuret, bet gal ka patarsit , gal kokiu zoliu? Aciu lb.
I AZ jei galit.
Atsakyti
QUOTE(*Kristaliukas* @ 2015 08 31, 23:03)
Mano sunui, kuri laika sako apsivercia sirdute kelis kartus ir taip kelis kartus per diena kuri laika. Taip neramu pasidare unsure.gif  Ir man kazkada yra buve, bet kazkaip praejo. Bet jausmas ne koks budavo. Sunui 18 m. antsvorio turi. Vyriuks sako mityba ziuret, pilva mest ir susitvarkis viskas. Bet taip greit nieko nepadarysi. Gal ka mamyliukai patarkit is savo patirties, gal kokiu lasiuku...? blush2.gif  Pas daktarus tai kol pakliusi, bet vistiek registruosimes reiks ziuret, bet gal ka patarsit , gal kokiu zoliu? Aciu lb.
I AZ jei galit.

tai ir jaučia ekstrasistoles smile.gif gal išprakaitavo elektrolitus? jei neturi kitokių sveikatos sutrikimų (pvz nustatytų inkstų/kepenų ligų), tegu pageria kalio ir magnio papildų, tikriausiai praeis
Atsakyti
Kaip laikosi sirdutes? As va jau po visu tyrimu. Buvau jau ir santariskesi pas elektrofiziologe. Papuoliau pas gydytoja is didziosios raides. Perziurejo tyrimu rezultatus, sake viskas norma ir gydymo nereik. Vieninteli ka paskyre tai vaistus kaliui sulaikyti. Nes pas mane jis vis nuvaziuoja iki 3.5. Sake greiciausiai tas greitas kalio sumazejimas ir provokuoja tas ekstrasistoles. Istyre mane labai issamiai, padare ir MRT, jo atsakymai geri isskyrus vienoje vietoje aortos prasipletima lokaliai. Parasyta, kad tureciau sekti dinamiskai del galimai besiformuojancios aneurizmos. Jau buvau issigandus, bet kardio nuramino, sake cia gal tokia mano fiziologija. Sako gal gimiau tokia ir ner cia ko nervuotis . Nuramino ir patare kaip ir Loram susitvarkyti nerima.
Taigi stengsiuos iveikti nerima, nors nezinau kolkas kaip tai padaryt, kai tos besikartojancios ekstrasistoles labai gasdina.
Atsakyti
Sveikos. Atsiguliau į Santariskes abliacijai dėl tachikardijos, ryt darys. Pasiskaičiau apie galimas komplikacijas ir pašiurpau, norisi pabėgti iš ligoninės. Žiauriai žiauriai bijau sad.gif neisivaizduoju kaip iki rytojaus ištverti ir kaip pačią procedūrą ištverti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(wizija @ 2015 09 29, 11:07)
Sveikos. Atsiguliau į Santariskes abliacijai dėl tachikardijos, ryt darys. Pasiskaičiau apie galimas komplikacijas ir pašiurpau, norisi pabėgti iš ligoninės. Žiauriai žiauriai bijau sad.gif neisivaizduoju kaip iki rytojaus ištverti ir kaip pačią procedūrą ištverti sad.gif

Įsivaizduokit - nebebus priepuolių! ar nesinori pabijot tik 1 dieną? smile.gif

Demetra - kaip pavyko procedūra? baisu buvo? smile.gif parašykit savo įspūdžius, baisiai įdomu
Atsakyti