Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

QUOTE(manika @ 2015 08 23, 09:37)
Ziauru su tom ekstarsistolem,  as va irgi dar kankinuos ir idomu kada visa tai baigsis?
Kaip Jums nustate siandien diagnoze?  Kas toliau? Ka days medikai?

Manika ,ir geriant vaistukus vistiek tas pats?
Atsakyti
QUOTE(Salvince @ 2015 08 23, 12:16)
Manika ,ir geriant vaistukus vistiek tas pats?



Yra tos ekstrasistoles, jos Aisku retesnes nei kad buvo uzeja, bet yra ir labai jos nemalonios gasdinancios.
Vaistai nezinau ar veikia, pradejo labai skaudeti galva, cia gal salutinis poveikisi toks, nezinau. Apskritai blogai jauciuosi ir galiu pasakyti, kad nedarbinga esu absoliuciai.
Kaip toliau neisivaizduoja. Gyvent reikia, vaika ziureti reikia I darba reikia, o kojas vos velku.


Atsakyti
Loram, ar nuo betaloc zok gali skaudeti galva, toks vaizdas kad visas smegenis skauda. Toks ikyrus maudimas kur kakta ir smilkiniai. Net akis spaudzia ir nosis kaip uzspausta is vidaus butu. Toks jausmas kad tuoj kraujas pasipils is nosies. Ar cia susija so betaloc?
Ir ka manot Loram apie tai ka rase Demetra, ar stemples ar skrandzio isvarzos gali buti ekstrasistoliu priezastis. ?
Atsakyti
QUOTE(manika @ 2015 08 23, 21:55)
Loram,  ar nuo betaloc zok gali skaudeti galva, toks vaizdas kad  visas smegenis skauda.  Toks ikyrus maudimas kur kakta ir smilkiniai. Net akis spaudzia ir nosis kaip uzspausta is vidaus butu.  Toks jausmas kad tuoj kraujas pasipils is nosies. Ar cia susija so betaloc?
Ir ka manot Loram apie tai ka rase Demetra, ar stemples ar skrandzio isvarzos gali buti ekstrasistoliu priezastis. ?

1. netgi betalocZok anotacijoj galvos skausmas yra prie dažnų šalutinių poveikių prirašyta smile.gif
2. visai nenustebau, kad "senas profesorius" taip nustatė, nors dar nieko neištyrė biggrin.gif teoriškai taip, skrandžio hiatinė išvarža gali dirginti klajoklį nervą ir provokuoti ritmo sutrikimus, bet - kodėl tų ritmo sutrikimų nebūna tiems pacientams, kurie turi pvz 2-3 laipsnio išvaržas? juk tokios išvaržos tikrai dirgina, teoriškai 100proc pacientų turi turėti ritmo sutrikimus, bet neturi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(manika @ 2015 08 23, 19:55)
Loram,  ar nuo betaloc zok gali skaudeti galva, toks vaizdas kad  visas smegenis skauda.  Toks ikyrus maudimas kur kakta ir smilkiniai. Net akis spaudzia ir nosis kaip uzspausta is vidaus butu.  Toks jausmas kad tuoj kraujas pasipils is nosies. Ar cia susija so betaloc?
Ir ka manot Loram apie tai ka rase Demetra, ar stemples ar skrandzio isvarzos gali buti ekstrasistoliu priezastis. ?

As butent betaloc'o ir negalejau kazkada gerti, nes man uzguldavo nosi, atrodydavo, baisi sloga, kaip koks sinusitas nors niekas nebegdavo.Pirma karta kai taip atsitiko, tai net nepagalvojau, kad toks vaistu salutinis poveikis gali buti, galvodama, prasidejo kazkokia komplikacija, net antibiotiku sugeriau. Kadangi tuo metu man liepe tik menesi pagerti ta betaloc, tai ji baigiau gerti anksciau nei antibiotikus, tai nesurisau ju su tokiu salutiniu poveikiu. Veliau, kai vel sirdele pradejo makaluotis, vel pradejau gerti betaloc ir po kokiu 10 dienu prasidejo nosies uzgulimas, bet toks baisus, toks is niekur, nors atrodytu, kad kazkur persalus butum, nuo to ir galva kazkiek skaudejo, tada kazkaip toptelejo, kad cia bus nuo tu vaistu. Meciau juos gerti ir po dienos dvieju visi simptomai dingo. Taip kad ir tau taip gali buti.
Atsakyti
Mano isvarza I laipsnio. Bet as jauciu tokius keistus pojucius-kai guliu ant nugaros ir atsipalaiduoju,per pilva link stuburo lyg elektros srove trenkia.Baisiai nemalonus jausmas,daktarai tik peciais guzcioja.
Jei neisgeriu nakciai pacio stipriausio Nexium-tachykardia garantuota.Taip pat sirdis pyksta kai pasilenkiu.Sianakt miegojau sededama smile.gif.O tiria viska labai letai,nes i privaciai negaliu sau leist eiti.



Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2015 08 24, 09:22)
Mano isvarza I laipsnio. Bet as jauciu tokius keistus pojucius-kai guliu ant nugaros ir atsipalaiduoju,per pilva link stuburo lyg elektros srove trenkia.Baisiai nemalonus jausmas,daktarai tik peciais guzcioja.
Jei neisgeriu nakciai pacio stipriausio Nexium-tachykardia garantuota.Taip pat sirdis pyksta kai pasilenkiu.Sianakt miegojau sededama smile.gif.O tiria viska labai letai,nes i privaciai negaliu sau leist eiti.


Ir man sirdele pyksta kai pasilenkiu, kai staiga ikvepiu, jauciu tuomet sirdies permusimus, tuos elektros impulsus irgi jauciu buna atsigulus ir buna atsisedus, bet pasitaiko ir atsistojus. As net bijau staigius judesius daryt. Ir as tyrsiuos skrandi, laukiu eileje, kardiologai rekomendavo issitirti diafragma bei tulzies pusle.
Papildyta:
QUOTE(retancike @ 2015 08 23, 23:17)
As butent betaloc'o ir negalejau kazkada gerti, nes man uzguldavo nosi, atrodydavo, baisi sloga, kaip koks sinusitas nors niekas nebegdavo.Pirma karta kai taip atsitiko, tai net nepagalvojau, kad toks vaistu salutinis poveikis gali buti, galvodama, prasidejo kazkokia komplikacija, net antibiotiku sugeriau.  Kadangi tuo metu man liepe tik menesi pagerti ta betaloc, tai ji baigiau gerti anksciau nei antibiotikus, tai nesurisau ju su tokiu salutiniu poveikiu. Veliau, kai vel sirdele pradejo makaluotis, vel pradejau gerti betaloc ir po kokiu 10 dienu prasidejo nosies uzgulimas, bet toks baisus, toks is niekur, nors atrodytu, kad kazkur persalus butum, nuo to ir galva kazkiek skaudejo, tada kazkaip toptelejo, kad cia bus nuo tu vaistu. Meciau juos gerti ir po dienos dvieju visi simptomai dingo. Taip kad ir tau taip gali buti.


Aciu, kad pasidalinot patirtimi, jauciu, kad cia man irgi betaloc kisa koja. O kokius vaistukus vartojate nuopermusimu?
Papildyta:
QUOTE(Loram @ 2015 08 23, 23:06)
1. netgi betalocZok anotacijoj galvos skausmas yra prie dažnų šalutinių poveikių prirašyta smile.gif
2. visai nenustebau, kad "senas profesorius" taip nustatė, nors dar nieko neištyrė biggrin.gif teoriškai taip, skrandžio hiatinė išvarža gali dirginti klajoklį nervą ir provokuoti ritmo sutrikimus, bet - kodėl tų ritmo sutrikimų nebūna tiems pacientams, kurie turi pvz 2-3 laipsnio išvaržas? juk tokios išvaržos tikrai dirgina, teoriškai 100proc pacientų turi turėti ritmo sutrikimus, bet neturi smile.gif


Aciu Loram:)
Atsakyti
QUOTE(manika @ 2015 08 24, 10:17)
Ir man sirdele pyksta kai pasilenkiu, kai staiga ikvepiu, jauciu tuomet sirdies permusimus, tuos elektros impulsus irgi jauciu buna atsigulus ir buna atsisedus, bet pasitaiko ir atsistojus. As net bijau staigius judesius daryt. Ir as tyrsiuos skrandi, laukiu eileje, kardiologai rekomendavo issitirti diafragma bei tulzies pusle.


Ir tau būna tie elektros impulsai? doh.gif Aš jau galvojau, kad Lietuvoje tokie stebuklai tik man vienai vyksta, nes randu aprašymus tik užsienio forumuose biggrin.gif . Lietuvo daktarai apkritai tokio dalyko nežino ir liepia gydytis nervus. Bet man raminamieji tokiu atveju visai nepadeda. Man tie "electric shock feeling" dažniausiai būna gulinant nugaros, labai retai - kitose pozicijose. O staigius judesius ir as bijau daryt, nes kazkada neseniai pasilenkiau plautis galvos, tik pajauciau,kad krutinėje (net ne visai krūtinėje, žemiau) kažkas "užsitrumpino", kaip kad būna trumpas sujungimas. Ir pradėjo širdis kalt. Panašu,kad yra dirginamas klajoklis nervas. Gal kiekvienam žmogui kitaip, priklauso nuo anatomijos, kitas ir su III laipsnio išvarža nieko nejaučia g.gif .
O kaip reikia tirtis diafragmą? KT? ax.gif
Šiandien dariausi stress testą, na tą krūvio meginį,išmyniau kiek reikia, viskas normoj.Buvo viena skilvelinė ekstrasistolė. Beje, T danteliai krūvio metu VISI neigiami blink.gif .Daktaras liepė nesinervuot irnesakyk.gif.
Dariausi ir echo:dvibūrio ir tribūrio vožtuvo nesandarumas, persitvarkiusi KS geometrija g.gif .
Geriu šiuo metu athenololį ir stengiuosi negalvot apie tas ekstrasistoles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Demetra: 24 rugpjūčio 2015 - 15:09
QUOTE(Demetra @ 2015 08 24, 16:03)
Ir tau būna tie elektros impulsai?  doh.gif Aš jau galvojau, kad Lietuvoje tokie stebuklai tik man vienai vyksta, nes randu aprašymus tik užsienio forumuose  biggrin.gif . Lietuvo daktarai apkritai tokio dalyko nežino ir liepia gydytis nervus. Bet man raminamieji tokiu atveju visai nepadeda. Man tie "electric shock feeling" dažniausiai būna gulinant nugaros, labai retai - kitose pozicijose. O staigius judesius ir as bijau daryt, nes kazkada neseniai pasilenkiau plautis galvos, tik pajauciau,kad krutinėje (net ne visai krūtinėje, žemiau) kažkas "užsitrumpino", kaip kad būna trumpas sujungimas. Ir pradėjo širdis kalt. Panašu,kad yra dirginamas klajoklis nervas. Gal kiekvienam žmogui kitaip, priklauso nuo anatomijos, kitas ir su III laipsnio išvarža nieko nejaučia  g.gif .
O kaip reikia tirtis diafragmą? KT?  ax.gif
Šiandien dariausi stress testą, na tą krūvio meginį,išmyniau kiek reikia, viskas normoj.Buvo viena skilvelinė ekstrasistolė. Beje, T danteliai krūvio metu VISI neigiami  blink.gif .Daktaras liepė nesinervuot irnesakyk.gif.
Dariausi ir echo:dvibūrio ir tribūrio vožtuvo nesandarumas, persitvarkiusi KS geometrija  g.gif .
Geriu šiuo metu athenololį ir stengiuosi negalvot apie tas ekstrasistoles.

Jauciu ir as tuos elektros impulsus, anskciau nesuprastadavau kas cia yra, dabar jau aisku, kad kazkur kazkokia srove pereina karts nuo karto. Medikai sake kad taip gal jauciu ekstarsistoles, na tipo cia jos. Sunku kam ir paaiskinti ka jauti, ziuri medikai tikrai kaip i psichosomatini ligonini. Pasiulo psichiatrus, o psichiatrai tik peciais guzcioja, na labili ta Jusu nervu sistema, bet .... na pagerkite AD gal palengves, gal dar pavartokite raminaciu tai Jums pades nusiraminti... na .... stresas gal cia Jus taip paveike.... ir t.t.t., o esme nesikeicia, tik vaistu kruva salia. Turbut man negerai su galva, nu bet niekaip nesuprantu, kaip susigyventi su tai ka jauti? kaip??? As suprantu tik viena, jei nebutu tu ekstrasistoliu nebutu ir streso, diziausia ir nesilaiujanti stresa mano gyvenime kelia ekstrasisitoles.
Klausete kaip tiria diafragma. Mane nusiunte pas gastroenterologa, jis kaip supratau skiria visus reikiamus tyrimus, tai echoskopija, bakterini kazkoki tyrima darys, ir dar ziures skrandi is vidaus del tos isvarzos, tai tiek kiek zinau.
Atsakyti
QUOTE(manika @ 2015 08 24, 16:03)
Jauciu ir as tuos elektros impulsus, anskciau nesuprastadavau kas cia yra, dabar jau aisku, kad kazkur kazkokia srove pereina karts nuo karto. Medikai sake kad taip gal jauciu ekstarsistoles, na tipo cia jos. Sunku kam ir paaiskinti ka jauti, ziuri medikai tikrai kaip i psichosomatini ligonini. Pasiulo psichiatrus, o psichiatrai tik peciais guzcioja, na labili ta Jusu nervu sistema, bet .... na pagerkite AD gal palengves, gal dar pavartokite raminaciu tai Jums pades nusiraminti... na .... stresas gal cia Jus taip paveike.... ir t.t.t., o esme nesikeicia, tik vaistu kruva salia. Turbut man negerai su galva, nu bet niekaip nesuprantu, kaip susigyventi su tai ka jauti? kaip???  As suprantu tik viena, jei nebutu tu ekstrasistoliu nebutu ir streso, diziausia ir nesilaiujanti stresa mano gyvenime kelia ekstrasisitoles.
Klausete kaip tiria diafragma. Mane nusiunte pas gastroenterologa, jis kaip supratau skiria visus reikiamus tyrimus, tai echoskopija, bakterini kazkoki tyrima darys, ir dar ziures skrandi is vidaus del tos isvarzos, tai tiek kiek zinau.

Man dare endoskppija su biopsija,zarnu su kontrastu tyrima,echoskopija
Dar prasysiu,kad padarytu skrandzio su bario konrastu tyrima,nes endoskopija tas isvarzas ne visada mato.
Beje,dariausi tyrima del disbaktreiozes-trecio laipsnio disbakterioze,pilna patogenu,laktobakteriju - 0 blink.gif
Tai kur cia virskinimas bus geras.Mam nuolat pucia pilva,o atsiraugejus palengveja ir net sirdis aprimsta.
Atsakyti
Manika,gal kur ir rasete jau.O kaip jus jauciate tas ekstrasistoles?Ar jos seka viena po kitos,ar buna pavienes? Kada dazniausiai kyla? Pas jus skilvelines ekstrasistoles?
Ar galva nesvaigsta ju metu?Koks jusu pulsas?
Sorry uz klaidas is telefono rasau.
Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2015 08 24, 20:19)
Manika,gal kur ir rasete jau.O kaip jus jauciate tas ekstrasistoles?Ar jos seka viena po kitos,ar buna pavienes? Kada dazniausiai kyla? Pas jus skilvelines ekstrasistoles?
Ar galva nesvaigsta ju metu?Koks jusu pulsas?
Sorry uz klaidas is telefono rasau.

As jauciu tokius smugius krutineje , tarsi atsitrenkia sirdele i krutinkauli. Buna kad jauciu tokius sudrebejimus sirdies, krustelejimus. Bet dazniausiai pas mane tie smuginiai buna. Kiek nustatinejo tai tie smuginiai ir yra skilvelines pavienes ekstrasistoles. O tie sudrebejimai ar kruptelejimai yra priesirdines , ju pas mane fiksuota ir po tris is eiles nakties metu, tik siu labai nedaug. Dazniausiai tos smugines ekstrasistoles buna viena, kita per diena, bet kaip jau minejau pries koki men uzejo man tos skilvelines ir ilgai tesdavosi po 1, 2 ar net 4 valandas. Holteris fiksavo I val. ju 48 max. Tai teses 3 ir daugiau valandu. Va Cia tai turejau strioko. Buvo baisu. Nerimas sukilo labai. Dabar bijau kad vel neuzsivestu. Nieks negali pasakyt nuo ko ir ka daryt kad ju nebebutu.
Man galva pasvaiksta ypac dazniau pradejo paskutiniu metu svaigti, bet kai permusimai buna tuo metu nejauciu svaigimo .
Kaip minejau dazniausiai man ekstrasistoles pasireiskia kai pasilenkiu, kai staiga giliai ikvepiu, as staigiai pasisuku. Dabar pasireiskia daznai kai atsigulu, ypatingai kai ant nugaros tiesiai guliu.
Pulsas mano vid . 80-83 bet cia dabar apie men tai laikosi. siaip budavo apie 70.
O kaip Jus jauciate ekstrasistoles? Kiek laiko jas jauciate? Kaip senai jas jauciate? Kokios pas Jus jos. ?
Atsakyti