Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

QUOTE(sypsena75 @ 2015 08 21, 21:57)
gal kas zinote kokia yra D-dimeru norma?

priklauso nuo to kaip matuoja
Atsakyti
O ar jums neatrodo,kad tai galetu but panasu i sirdies ritmo sutrikimus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(FEITH @ 2015 08 22, 10:22)
O ar jums neatrodo,kad tai galetu but panasu i sirdies ritmo sutrikimus? g.gif

pati rašėt, kad elektrokardiograma nieko nerodė
Atsakyti
Bet gal kardiograma rodo tik jei tuo metu kas buna blogai?ar ne? g.gif
Atsakyti
Eme krauja, ir d-dimeru nurodyta 110
Atsakyti
QUOTE(sypsena75 @ 2015 08 22, 12:33)
Eme krauja, ir d-dimeru nurodyta 110

tada tikriaisiai norma iki 250
Atsakyti
Pasidziaugiau,kad man nebuna ekstrasisoliu.Uztat dabar skilveliniu nespeju gaudyt doh.gif
Temperatura vis laikosi,kardiograma (mano akimis) baisi,bet niekas problemu nemato unsure.gif
Beta blokatoriai tu ekstrasistoliu visai neveikia.Klaikus jausmas.



Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2015 08 22, 22:40)
Pasidziaugiau,kad man nebuna ekstrasisoliu.Uztat dabar skilveliniu nespeju gaudyt doh.gif
Temperatura vis laikosi,kardiograma (mano akimis) baisi,bet niekas problemu nemato  unsure.gif
Beta blokatoriai tu ekstrasistoliu visai neveikia.Klaikus jausmas.

O pas jus pirma kart ekstrasistoles ?Gal labai pergyvenat,ir tiesiog viskas susimete i kruva?Ar geriat kokiu raminanciu ?Ar isgerus pagereja bukle bent trumpam?
Atsakyti
QUOTE(Salvince @ 2015 08 22, 23:22)
O pas jus pirma kart ekstrasistoles ?Gal labai pergyvenat,ir tiesiog viskas susimete i kruva?Ar geriat kokiu raminanciu ?Ar isgerus pagereja bukle bent trumpam?

Tokias stiprias - taip. Vieną naktį sirdis vartėsi be perstojo, šianakt - vėl paroksizminės tachikardijos priepuolis doh.gif .
Atrodo jau radome priežastį (dar nepatvirtintą) - stemplės išvarža (hatus hernia) dirgina klajoklį nervą. Čia man senas geras kardiologijos profesorius nustatė tokią diagnozę.
Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2015 08 23, 06:53)
Tokias stiprias - taip. Vieną naktį sirdis vartėsi be perstojo, šianakt - vėl paroksizminės tachikardijos priepuolis  doh.gif .
Atrodo jau radome priežastį (dar nepatvirtintą) - stemplės išvarža (hatus hernia) dirgina klajoklį nervą. Čia man senas geras kardiologijos profesorius nustatė tokią diagnozę.

Vargsele uzjauciu ir suprantu ka isgyvenat unsure.gif
Labai linkiu kad kuo greiciau pasibaigtu sis sunkus periodas.Gal pagaliau viskas pajudes i prieki,issispres sios bedos ir paliks jus ramybeje wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2015 08 23, 07:53)
Tokias stiprias - taip. Vieną naktį sirdis vartėsi be perstojo, šianakt - vėl paroksizminės tachikardijos priepuolis  doh.gif .
Atrodo jau radome priežastį (dar nepatvirtintą) - stemplės išvarža (hatus hernia) dirgina klajoklį nervą. Čia man senas geras kardiologijos profesorius nustatė tokią diagnozę.


Ziauru su tom ekstarsistolem, as va irgi dar kankinuos ir idomu kada visa tai baigsis?
Kaip Jums nustate siandien diagnoze? Kas toliau? Ka days medikai?
Atsakyti
Parasiau su klaidom, tai pataisau.
QUOTE(manika @ 2015 08 23, 10:37)
Ziauru su tom ekstarsistolem,  as va irgi dar kankinuos ir idomu kada visa tai baigsis?
Kaip Jums nustate sia diagnoze?  Kas toliau? Ka darys medikai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo manika: 23 rugpjūčio 2015 - 10:53