Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

QUOTE(sypsena75 @ 2015 08 19, 18:48)
Turiu klausymeli, gal kas pakomentuos, ar verta man susirupinti, atsirado smaugimo jausmas, skauasmas eina i zandikauli ir apatinius dantis, svaigsta galva, truputi paskauda uz krutinkaulio, bet turiu refliuksa, ir stuburas nelabai jau koks, sakau ar cia sirdute streikuoja ar stuburas duoda apie save zinot, nes kike daryta kardiograma , niekad jokiu pakitimu nerodo.Koki tyrima vertetu pasidaryti?

Susirūpinti reikia smile.gif pirmas tyrimas - kardiograma skausmo metu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loram: 19 rugpjūčio 2015 - 17:52
daryta jau ne karta kardiograma tokioje busenoje, bet nieko neuzfuiksavo, gydytojai viska nuraso nervams, apnikos atakoms, o man neramu
Papildyta:
Beje skausmas nera didelis, daugiau nemalonus jausmas, spaudimas kaip ir greras, pries kelis men geriau vaistus nuo trisakio nervo neuralgijos, lyg tier tirpimai buvo p[raeje, bet dabar vel is pradziu:(Skausma daugiau jauciu tarp menciu
Atsakyti
QUOTE(sypsena75 @ 2015 08 19, 19:46)
daryta jau ne karta kardiograma tokioje busenoje, bet nieko neuzfuiksavo, gydytojai viska nuraso nervams, apnikos atakoms, o man neramu
Papildyta:
Beje skausmas nera didelis, daugiau nemalonus jausmas, spaudimas kaip ir greras, pries kelis men  geriau vaistus nuo trisakio nervo neuralgijos, lyg tier tirpimai buvo p[raeje, bet dabar vel is pradziu:(Skausma daugiau jauciu tarp menciu


Zandikaulio skausmas kai kada buna vienintelis miokardo infarkto pozymis. Gulejau kardioliginiame, salia gulejo mociute, jai buvo taip. Gyd sake, kad tai nera retas reiskinys.
Atsakyti
bet tokie simptomai jau pas mane apie 1.5 men, jei butu kas rimta gl butu jau islinde, nes kazkada kvieciau ir greiotaja, tai paneige sirdies liga, poliklinikoj dariau kardiograma, tai kai ji gera, net nesiuncia pas kardiologa, gal vel eiti ir prasyti , ar i privatu koki kabineta...
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 08 19, 16:44)
vaistų pakelti pulsui iš esmės nėra (na, yra bet jie skirti extra pagalbai, dar yra gaminami su lašais pacientams, kurie kategoriškai atsisako stimuliatoriaus) ir yra tokie, kurių šalutinis poveikis - padidina pulsą (pvz bronchinei astmai gydyti)

Tai teks tada, daug judet ir kofeino pavartot. Nes jauciuos kaip lavonas su tokiu pulsu. Va ir siandien taip silpna, keiciant padeti svaigsta galva,pulsas iki 50.
Atsakyti
QUOTE(sypsena75 @ 2015 08 19, 20:15)
bet tokie simptomai jau pas mane apie 1.5 men, jei butu kas rimta gl butu jau islinde, nes kazkada kvieciau ir greiotaja, tai paneige sirdies liga, poliklinikoj dariau kardiograma, tai kai ji gera, net nesiuncia pas kardiologa, gal vel eiti ir prasyti , ar i privatu koki kabineta...
kodėl Jūs galvojat, kad jei gyd nieko neranda, SM ras širdies bėdą biggrin.gif reikia labiau pasitikėti gyd ax.gif


QUOTE(kramtuskee1 @ 2015 08 19, 20:16)
Tai teks tada, daug judet ir kofeino pavartot. Nes jauciuos kaip lavonas su tokiu pulsu. Va ir siandien taip silpna, keiciant padeti svaigsta galva,pulsas iki 50.
aš praktiškai nemačiau nei vieno, kuriam svaigtų galva su tokiu pulsu - gal jums kokios nors blokados atsiranda periodiškai? arba kraujospūdis mažas? arba kokia kita priežastis? gal Jūs kokių kitų vaistų vartojat? pvz lašų į akis?
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 08 19, 20:27)

aš praktiškai nemačiau nei vieno, kuriam svaigtų galva su tokiu pulsu - gal jums kokios nors blokados atsiranda periodiškai? arba kraujospūdis mažas? arba kokia kita priežastis? gal Jūs kokių kitų vaistų vartojat? pvz lašų į akis?

Vaistu isvis jokiu nevartoju. Na gal ir spaudimas zemesnis, nessimatavau as jo, kazkada senai matavausi tai apie 100/60 buvo tai normalus. Dariausi kardiograma, tai t danteliai nusileide (ar kazkas panasaus) bet sake dazniausia del mikroelementu trukumu buna, geriau k, mg ir plius leidausi mildronata. Bet va apie pusmeti tas amzinas silpnumas ir galvos svaigimas. Net aplinkiniai pastebi, kad su manim kazkas netaip. Ir kai buna tas didelis slopinimas, visad paskaiciuoju pulsa, tai galvojau, gal cia del jo. Bet matyt, kad tada, kad ne pulsas kaltas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(kramtuskee1 @ 2015 05 21, 20:51)
user posted image]My Webpage[/URL]
user posted image
user posted image

Atsakyti
Rasau cia,gal kas esat susuduria su panasia busena.balandzio 1d.atsoko placenta,paryriau didziuli stresa,geriu AD,xanaxa.bet lyg jau buvau susigyvenus.Ir liepos 4d.nutirpo rankos kojos,deginantis jausmas krutinej ir nugaroj,ispyle saltas prakaitas,pykint pradejo.pasimatavau spaudima 170/120 pulsas 110.nors pries 20min.buvau pasimatavus spaudima buvo viskas gerai.issigandus issikvieciau greitaja,isveze i klinikas ten sulasino laseline magnio,suleido raminamuju it paleido namo,nes nieko nerado,kol dare tyrimus klinikose buvo pajungtas aparatas,kad kas kazkiek laiko matuotu spaudima ir prasidedavo vel deginantis jausmas krutinej,nutirpimai ir is kart spaudimas soka i virsu,po poros minuciu praeina ir spaudimas nukrenta.kardiograma nieko nerode.po poros savaiciu vel tas pats pasikartojo,iskenciau nesikvietus greitosios,tik kol atsigaunu pora dienu praeina,nes yra maudimas krutinej ir pykina.uzvakar ir trecia karta taip nutiko...echoskokopija daryta sirdies tik pries situs tris atsitikimus,po ju nedaryta.gal vertetu ir vel pasidaryti?nors birzelio 23d.tik daryta.neorologe nustate vegetacines nervu sistemos sutrikima,dare encefelograma.tuos mano priepuolius ivardina kaip panikos atakas,bet nesinori tiket,kad taip ne is sio ne is to mustu taip per sirdi.dar nuolat truksta oro,net gerkle griauzia nuo gilaus kvepavimo.suprantu,kad cia ne medikai susirinke,bet gal ka is savo patirties galit patart?ka dar galeciau issitirti?su skydliauke viskas tvarkoj,hemoglobinas 111.po placentos atsokos buvo 70.po to ivykio del mediku aplaidumo dabar didelej baimej gyvenu,kad vel ko nenuziuri.sako tik gert vandeni,judet,skaityt knygas.gerai,kad tik tas padetu smile.gif pradejau ir tikejime ramybes ieskot,pas bioenergetika vaiksciot.suprantu,kad kazkam turbut isprotejus atrodau,bet yra kaip yra reikia gyvent toliau ir augint vaikus,bet vis nori ismust is veziu tokie nemalonus ivykiai.
Atsakyti
QUOTE(FEITH @ 2015 08 21, 15:26)
Rasau cia,gal kas esat susuduria su panasia busena.balandzio 1d.atsoko placenta,paryriau didziuli stresa,geriu AD,xanaxa.bet lyg jau buvau susigyvenus.Ir liepos 4d.nutirpo rankos kojos,deginantis jausmas krutinej ir nugaroj,ispyle saltas prakaitas,pykint pradejo.pasimatavau spaudima 170/120 pulsas 110.nors pries 20min.buvau pasimatavus spaudima buvo viskas gerai.issigandus issikvieciau greitaja,isveze i klinikas ten sulasino laseline magnio,suleido raminamuju it paleido namo,nes nieko nerado,kol dare tyrimus klinikose buvo pajungtas aparatas,kad kas kazkiek laiko matuotu spaudima ir prasidedavo vel deginantis jausmas krutinej,nutirpimai ir is kart spaudimas soka i virsu,po poros minuciu praeina ir spaudimas nukrenta.kardiograma nieko nerode.po poros savaiciu vel tas pats pasikartojo,iskenciau nesikvietus greitosios,tik kol atsigaunu pora dienu praeina,nes yra maudimas krutinej ir pykina.uzvakar ir trecia karta taip nutiko...echoskokopija daryta sirdies tik pries situs tris atsitikimus,po ju nedaryta.gal vertetu ir vel pasidaryti?nors birzelio 23d.tik daryta.neorologe nustate vegetacines nervu sistemos sutrikima,dare encefelograma.tuos mano priepuolius ivardina kaip panikos atakas,bet nesinori tiket,kad taip ne is sio ne is to mustu taip per sirdi.dar nuolat truksta oro,net gerkle griauzia nuo gilaus kvepavimo.suprantu,kad cia ne medikai susirinke,bet gal ka is savo patirties galit patart?ka dar galeciau issitirti?su skydliauke viskas tvarkoj,hemoglobinas 111.po placentos atsokos buvo 70.po to ivykio del mediku  aplaidumo dabar didelej baimej gyvenu,kad vel ko nenuziuri.sako tik gert vandeni,judet,skaityt knygas.gerai,kad tik tas padetu smile.gif pradejau ir tikejime ramybes ieskot,pas bioenergetika vaiksciot.suprantu,kad kazkam turbut isprotejus atrodau,bet yra kaip yra reikia gyvent toliau ir augint vaikus,bet vis nori ismust is veziu tokie nemalonus ivykiai.



Labai keistai nuskambes, pasitikrinkite tulzies pusle del akmenliges.
Atsakyti
QUOTE(FEITH @ 2015 08 21, 14:26)

As ne daktare,bet manau cia jusu pasekme po patirto streso,visad panikos atakos ateina tada kai jau nurimstat atrodo jau susigyvenot,lyg viskas gerai,o tada bac is pasalu ir kerta. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salvince: 21 rugpjūčio 2015 - 15:20
QUOTE(Salvince @ 2015 08 21, 16:19)
As ne daktare,bet manau cia jusu pasekme po patirto streso,visad panikos atakos ateina tada kai jau nurimstat atrodo jau susigyvenot,lyg viskas gerai,o tada bac is pasalu ir kerta.  unsure.gif



Pritariu Salvince, cia stresas padare savo. Tiesiog jau gal ir pervargote, Reikia poilsio. Zinau, kaip jauciates, Jums blogai, medikai niekuo negali padet, gyventi toliau reikia, o patiriant tokius dalykus sunku gyvent kokybiskai. Laikykites ir tikekite kad viskas nurims. Gal Dar medikai ka nors nuspres patirinet ? Gal tikrai tulzi pasitikrinkite.
Atsakyti
gal kas zinote kokia yra D-dimeru norma?
Atsakyti