Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

Ivabradinas man atrodo nepatvirtintas vaikams, apskritai vaistai vaikų amžiuje labai lėtai patenka į indikacijas, nes neetiška daryt tyrimus, bijoma, kad sukels komplikacijas ir t.t. Aš manyčiau, kad susiję su hormoninio fono persitvarkymu.
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 08 13, 23:18)
Ivabradinas man atrodo nepatvirtintas vaikams, apskritai vaistai vaikų amžiuje labai lėtai patenka į indikacijas, nes neetiška daryt tyrimus, bijoma, kad sukels komplikacijas ir t.t. Aš manyčiau, kad susiję su hormoninio fono persitvarkymu.


Pritariu jusu nuomonei.
Atsakyti
Ar CRB 6.1mg/l turi kažkokią klinikinę reikšmę? Temperatūra nuolat subfebrili 37 -37.2.
Bendras kraujo tyrimas: leukocitai 5.9,neutrofilai 3.84 (65.10%), limfocitai 1.68 (28.5%).
Nesuprantu,kodėl pas mane ta temperatūra laikosi doh.gif . Dar taip nemaloniai -siurpuliukai visa diena, ir saltas prakaitas kartu.
EKG KETURIOSE derivacijose T neigiamas, ypac ryskus V3 doh.gif . Turbut miokarditas man papjaus unsure.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Demetra: 15 rugpjūčio 2015 - 14:29
QUOTE(Demetra @ 2015 08 15, 14:22)
Ar CRB 6.1mg/l turi kažkokią klinikinę reikšmę? Temperatūra  nuolat subfebrili 37 -37.2.
Bendras kraujo tyrimas: leukocitai 5.9,neutrofilai 3.84 (65.10%), limfocitai 1.68 (28.5%).
Nesuprantu,kodėl pas mane ta temperatūra laikosi doh.gif . Dar taip nemaloniai -siurpuliukai visa diena, ir saltas prakaitas kartu.
EKG KETURIOSE derivacijose T neigiamas, ypac ryskus V3  doh.gif . Turbut miokarditas man papjaus  unsure.gif .

Demetra kaip tu laikaisi?Gal jau geriau ?
Tik tu nepanikuok,atrask buda kaip galetum atsipalaiduot,zinau sunku ,bet sveikata nors truputi pageres.Nes nervai sveikatos neprideda wink.gif
Kita vertus,nesuprantu kur ziuri daktarai,jai jums taip blogai sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salvince: 17 rugpjūčio 2015 - 16:43
QUOTE(Salvince @ 2015 08 17, 16:38)
Demetra kaip tu laikaisi?Gal jau geriau ?
Tik tu nepanikuok,atrask buda kaip galetum atsipalaiduot,zinau sunku ,bet sveikata nors truputi pageres.Nes nervai sveikatos neprideda wink.gif
Kita vertus,nesuprantu kur ziuri daktarai,jai jums taip blogai sad.gif

Aciu,kad domiesi smile.gif.Taip pat as.Man jau beveik 9 men.ta liga-neliga tesiasi,tai prisiziurejau is daktaru visko.Tiesa,negaliu sakyti,kad visi abejingi,labai dekinga vienam profesoriui.Vistik kas man yra taip ir neaisku.Dabar paimti visi autoimuniniu ligu tyrimai,ryt vaziuoju pilvo komp.tomografijai ir kepenu magnet.rezonansui,nes ten buvo rasta cista ir paims infekc.ligu tyrimus. Dar kardioechoslopija sia sav.laukia.Mano sustreikavusi sirdis-tai pasekme,o ne priezastis. Kazkas visai isderino mano imunine sistema,nes atsirado ir keistu alergiju ir ligos kimba ir is lovos sunkiai atsikeliu.O tas kazkas galejo buti dideles antibiotiku dozes.
Tik keista,kad imunitetas taip ir neatsistate,o jis iskresti visokiu sposu gali unsure.gif
Kaip tavo sirdute?Gal jau maziau permusimu?
Atsakyti
Labutis, kaip jauciates?
Jau kuri laika geriu betaloc ir gal sakyciau aprimo ir sirdute. Nezinau ar cia jis padeda ar cia kas kita. Idomu ar cia jau reiks ji gert visa gyvenima?
Demetra kaip Jus? Skaiciau, kad Jus tyrineja, iesko priezasties. O Kodel neguldo Jusu I ligonine, gal greiciau pavyktu viska istirt? kas Jums buvo, kuom prasirgote jei nepaslaptis.
Gal kuri pastebejote kas labiausiai provokuoja ekstrasistoles?
Man pastebejau dazniauisiai susimakaluoja sirdele kai pasilenkiu I priek arba pasilenkiu zemyn ka nors pvz paiimti, buna dar kai staiga gilial ikvepiu.
Atsakyti
Gal Loram pakomentuotu. Kelis metus turejau tachikardija,geriau betalok zok,po to nutraukiau. O paskutinius 6men.pulsas kaip tik zemas 48-52.kaip ir jaunam amziuje nebeda. Bet visad jauciu silpnuma,mieguistuma. Ar galima kazkaip pakelt ta pulsa ? smile.gif
Atsakyti
Dar vienas klausimas Loram. Ar imanoma istreniruoti sirdele turint 1-2 laipsnio MV nesandaruma, kad sporto metu (begimas, greitas ejimas) pulsas neuzkiltu iki 18? Ar nepakenksiu dar labiau? Pagal mano amziu sportuojant 70 proc pajegumu pulsas turetu buti 132, o 90 proc pajegumu nevirsyti 162.
Atsakyti
QUOTE(V&A @ 2015 08 18, 12:45)
Dar vienas klausimas Loram. Ar imanoma istreniruoti sirdele turint 1-2 laipsnio MV nesandaruma, kad sporto metu (begimas, greitas ejimas) pulsas neuzkiltu iki 18? Ar nepakenksiu dar labiau? Pagal mano amziu sportuojant 70 proc pajegumu pulsas turetu buti 132, o 90 proc pajegumu nevirsyti 162.

As turiu 2laipsnio MV ir TV, Plautine hypertenzija, prolabsa ir PPT nesandaruma nezymu. Sportuoju pilnumoj. Pirma men.darau kardio,o po to kai apsiprantu prie kruvio ji vis didinu. Kardiologe sake,kad jei lb kils pulsas pries sporta betaloka isgert. Bet apsieinu be jo
O darant veloergometrija ir aks ir pulsas virsyja normas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kramtuskee1: 18 rugpjūčio 2015 - 11:51
QUOTE(Demetra @ 2015 08 17, 17:22)
Aciu,kad domiesi smile.gif.Taip pat as.Man jau beveik 9 men.ta liga-neliga tesiasi,tai prisiziurejau is daktaru visko.Tiesa,negaliu sakyti,kad visi abejingi,labai dekinga vienam profesoriui.Vistik kas man yra taip ir neaisku.Dabar paimti visi autoimuniniu ligu tyrimai,ryt vaziuoju pilvo komp.tomografijai ir kepenu magnet.rezonansui,nes ten buvo rasta cista ir paims infekc.ligu tyrimus. Dar kardioechoslopija sia sav.laukia.Mano sustreikavusi sirdis-tai pasekme,o ne priezastis. Kazkas visai isderino mano imunine sistema,nes atsirado ir keistu alergiju ir ligos kimba ir is lovos sunkiai atsikeliu.O tas kazkas galejo buti dideles antibiotiku dozes.
Tik keista,kad imunitetas taip ir neatsistate,o jis iskresti visokiu sposu gali  unsure.gif
Kaip tavo sirdute?Gal jau maziau permusimu?

Kuo didziausios tau sveikatytes 4u.gif As laikausi visai gerai,yra ekstrasistoliu bet labai mazai,kokia viena kita,galima sakyti kaip ir nebera smile.gif
Labai dziaugiuosi kad po kol kas galiu dziaugtis ramybe.Sakau gal padejo zuvies taukai,nes kai pradejau gerti,taip po 2sav pajauciau pagerejima,zuvu taukus geriu didesnem dozem,maza ka gal padeda g.gif
Atsakyti
QUOTE(kramtuskee1 @ 2015 08 18, 09:56)
Gal Loram pakomentuotu. Kelis metus turejau tachikardija,geriau betalok zok,po to nutraukiau. O paskutinius 6men.pulsas kaip tik zemas 48-52.kaip ir jaunam amziuje nebeda. Bet visad jauciu silpnuma,mieguistuma. Ar galima kazkaip pakelt ta pulsa ? smile.gif
vaistų pakelti pulsui iš esmės nėra (na, yra bet jie skirti extra pagalbai, dar yra gaminami su lašais pacientams, kurie kategoriškai atsisako stimuliatoriaus) ir yra tokie, kurių šalutinis poveikis - padidina pulsą (pvz bronchinei astmai gydyti)

QUOTE(V&A @ 2015 08 18, 12:45)
Dar vienas klausimas Loram. Ar imanoma istreniruoti sirdele turint 1-2 laipsnio MV nesandaruma, kad sporto metu (begimas, greitas ejimas) pulsas neuzkiltu iki 18? Ar nepakenksiu dar labiau? Pagal mano amziu sportuojant 70 proc pajegumu pulsas turetu buti 132, o 90 proc pajegumu nevirsyti 162.
priklauso nuo to, prie kokio krūvio užkyla - jei tik vos vos - tai ištreniruoti galima, jei krūvis nemažas - tai ne (ir nereikia persistengti)
Atsakyti
Turiu klausymeli, gal kas pakomentuos, ar verta man susirupinti, atsirado smaugimo jausmas, skauasmas eina i zandikauli ir apatinius dantis, svaigsta galva, truputi paskauda uz krutinkaulio, bet turiu refliuksa, ir stuburas nelabai jau koks, sakau ar cia sirdute streikuoja ar stuburas duoda apie save zinot, nes kike daryta kardiograma , niekad jokiu pakitimu nerodo.Koki tyrima vertetu pasidaryti?
Atsakyti