Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

QUOTE(Loram @ 2015 08 13, 18:05)
o kas yra kardioversija? (Jūsų manymu)
Perstemplinio EFT metu židinio ir neras, nes to tyrimo tikslas - išprovokuoti priepuolį, užrašyti EKG (pagal ją orientuojamasi iš kur maždaug kyla paroksizmas), o jau paskui kai daromas intrakardinis EFT - tada tiksliai ieškomas židinys ir bandoma jį panaikinti. Kiek pamenu, Jūs turit užrašytą EKG su priepuoliu - tai kam Jums tas perstemplinis EFT?

Kardioversija,mano kukliu suvokimu,tai ritmo atstatymas elektrosoku.Turejau minty,kad jei man tyrimo metu sutrikus ritmui panaudos na tuos du "padus" biggrin.gif .
O dabar as visai pasimeciau.Taip,man priepuoli uzfiksavo Holterio monitoriavimo metu ir parase,kad tikslinga EFT.Tai as dabar nesuprantu,ko jie dar ieskos g.gif .Ar priesirdine tachikardija turi savita EKG?Gal jus galetumet paziuret,kas ten man buvo?
Taip iseina,kad man jau iskart abliacijai reikia gultis?Bet kiek pamenu,gydytojas sake,kad tik po EFT jis zinos,ar reikalinga abliacija.Jie kolkas nieko apie zidini nezino.
Atsakyti
na, retai, būna neaišku. Susilaikysiu nuo komentarų. Matyt Vilniuj kitaip nei Kaune
Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2015 08 13, 17:33)
Nusipirkau procorolano,bet jo kaina  doh.gif . Teks laukt,pati kalta,tyrima Holterio man dare birzelio gale tada jau liepe registruotis elektrofiziologoniam,bet as nulekiau tik tada,kai  priepuoliai nakti gerokai papurte.
Ar labai baisus tas tyrimas?Sedet/gulet reikia?Sunku ta laida praryt?  blink.gif O priepuoli jei issauks,kaip po to nuimt?
Papildyta:

Man sveikata paslikus jau daugiau kaip puse metu ir neranda ligos, temperatura laikosi nedidele pastoviai,dar visokiu simptomu,va ir sirdis pradejo streikuot,o tyrimai taip letai daromi.
Man del tokio paryciui uzkilusio pulso ir liepe darytis elektrofiziologini.Sake cia nenormalu.Jusu sirdis sveika,o pas mane sutrikusi diastoline funkcija ir skilvelio relaksacija plius dviburio ir triburio voztuvo nesandarumas.Bandau nesinervuot.O kas belieka.Priminkite,o jums zidinio nebuvo rade?



Pala pala, propanololis vaistas. Man atrodo Demetra jus kita nusiprkote.
Atsakyti
propranololis ir procorolanas yra skirtingi vaistai, veikia skirtingai, bet abu mažina pulsą. Pirmas muša AKS, antras ne
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2015 08 13, 19:11)
Pala pala, propanololis vaistas. Man atrodo Demetra jus kita nusiprkote.


Kitą. Procorolaną. Jis man veiksmingai sumazina tachikardija, nes beta blokatoriu negaliu isgerti tokiu doziu, kad sumazetu tachikardija, o AKS isliktu normalus.
Kol guliu lovoje, su pulsu viskas tvarkoje, bet uztenka atikelti ir maziau 100 k/min. pulso nebuna. Labai sunku su tokiu normaliai gyventi, svaigsta galva ir silpna, sunku kazkur iseiti. Gydytoja minejo,kad gali vystytis mazakraujyste, reikes feritina pasidaryti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Demetra: 13 rugpjūčio 2015 - 20:24
QUOTE(Loram @ 2015 08 13, 20:20)
propranololis ir procorolanas yra skirtingi vaistai, veikia skirtingai, bet abu mažina pulsą. Pirmas muša AKS, antras ne


Tada nesuprantu, kodel sunui paskyre propranololi, ligonineje ir tai spaudimas mazas buvo.
Atsakyti
o kiek sūnui metų?
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 08 13, 18:02)
na, matau, kad kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių  biggrin.gif ir apskritai, kai kurios priima labai asmeniškai visus mano komentarus, negaliu aš be tyrimų nustatyt nei diagnozių, nei gydymo paskirti  bigsmile.gif
BetalocZok slopina elektrinių impulsų sklidimą miokarde, jis gali mažinti ekstrasistolių skaičių, bet jų negydo. Nėra universalaus vaisto, kuris jas išgydytų.
Manika - eikit pas psichiatrą; 188 ekstrasistolės per parą! 48ex/val! tai net rečiau nei 1ex/min! nieks negydo tokio ektrasistolių kiekio. Ką daryt tiems, kurie turi po 1000/val? skaitoma kad iki 3ex/min yra normalu.
Dėl perstemplinio EFT - tai labai įvairūs žmonių atsiliepimai - vieniems nemalonesnis šis, kitiems skrandžio tyrimas. Vienareikšmiškai - nuryti tą ploną laiduką nėra sudėtinga, kai kam skausminga elektrinė jo dalis. Tokius tyriimus daro net vaikams, tai jau tikrai ištversit ir Jūs biggrin.gif Beje, buvo tokie "pasišventę" 2 elektrfiziologai vilniuje, jaunystėj sugalvojo paeksperimentuoti tarpusavyje biggrin.gif tai sakė, kad buvo ekstremalu išbandyt ant savęs, nes bandė kokia srovė yra dar pakeliama biggrin.gif tai ta, kuri skiriama pacientams yra kelis kartus mažesnė biggrin.gif


Loram, o psichiatras pades? isgydys ekstrasistoles? Kvailai gal as cia, bet atleiskit, noriu panaikinti ekstrasistoles . Noriu gyventi kokybiska gyvenina del to ir duomiuos.
Ka Jus mano vietoje darytumete? Ar vairuotumete automobili kuriame sedi Jusu mazytis vaikelis jei jus kamuotu ekstrasistoles tos epizodines? Ar jus pasiliktumete su Juo viena namuose dienai, nakciai ir t.t.
bukit maloni atsakykit.

Atsakyti
ekstrasistolių psichiatras neišgydys, bet gydys nerimą, kurį jaučiat dėl jų. Įsivaizduokit, kad jūs norit išgydyti visas bakterijas, kurios tūno jūsų organizme - jos kaip ir blogai, nes kažkam gali sukelti mirtinas infekcijas, bet jos yra ir jų niekaip neišgydysit. Kol Jūs nesuprasit, kad ekstrasistolių neišgydysit, o reikia susigyventi su jomis, tol jausitės blogai.
Pas mane irgi būna ekstrasistolių, na, aš jų neskaičiuoju, būna ir skausmingų, tiesa, aš nekreipiu į jas dėmesio. Nėštumo metu buvo ir paroksizmas, tiesa, truko neilgai, paskui nebesikartojo... nemalonus dalykas, aišku, aš gal kitaip priimu, nes žinau kas ir kaip...
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 08 13, 22:26)
ekstrasistolių psichiatras neišgydys, bet gydys nerimą, kurį jaučiat dėl jų. Įsivaizduokit, kad jūs norit išgydyti visas bakterijas, kurios tūno jūsų organizme - jos kaip ir blogai, nes kažkam gali sukelti mirtinas infekcijas, bet jos yra ir jų niekaip neišgydysit. Kol Jūs nesuprasit, kad ekstrasistolių neišgydysit, o reikia susigyventi su jomis, tol jausitės blogai.
Pas mane irgi būna ekstrasistolių, na, aš jų neskaičiuoju, būna ir skausmingų, tiesa, aš nekreipiu į jas dėmesio. Nėštumo metu buvo ir paroksizmas, tiesa, truko neilgai, paskui nebesikartojo... nemalonus dalykas, aišku, aš gal kitaip priimu, nes žinau kas ir kaip...

Jus norit pasakyti, kad as esu sveika ir negrese man joks pavojus? As galiu saugiai priziureti maza vaikeli, vairuot auto ir veziotis kartu vaikuti?
As suprantu kad sveikam zmogui tikimybe numirt nuo sirdies sustosjimo ar kitu sirdies ligu yra zenkliai mazesne nei turinciam bedu su sirdele.
Jausdama tas ekstrasistoles jauciuosi turedama problemu su sirdele, to del ir kyla ta panika.
Man jos labai juntamos ir kelia nerima, o ypač tos epizodines.
As lankausi pas psichoterapiauta, taciau kolkas neina suvaldytu mano nerimo, nes ji labai stipriai isprovokavo tie baisus ekstrasistoliu priepoliai.
Dar sakykite kiek tos ekstrasistoles susijusios su vegetodistonija. Ar ju jutimas ir yra vegetodistonija, t.y. kai ligos nera, o zmogus jauciasi labai blogai.
labai Jums Aciu smile.gif
Atsakyti
vegetodistonija yra kai iš adatos priskaldomas vežimas problemų.
Aš ne Kašpirovskis, nežinau yra pas Jus problemų ar ne... bet ekstrasistolija tikrai ne pagrindinė dabar.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loram: 13 rugpjūčio 2015 - 22:10
QUOTE(Loram @ 2015 08 13, 21:53)
o kiek sūnui metų?


Buvo 17 kada paskyre. Nekaip veike. Metoprololis kaip nekeista buvo geriau. Ar galejo su staigiu augimu tai susije? Dabar tik kai kada padazneja pulsas.
Atsakyti