Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

tokiu atveju, bent jau pirmus 5m reiktų pas kardiologą apsilankyt 1k/m, paskui jei neblogės echo - galima retinti apsilankymsu
Atsakyti
Kaip širdelės gyvena? 4u.gif

Mano širdis nerami dieną naktį. Naktį priepuoliai, diena tachikardija, beta blokatoriai netinka, nes perdaug numuša spaudimą.
Buvau pas gyd., paskyrė elektrofiziolog. tyr. kitą menesį. Jis apksritai uždraudė man naudoti beta blokatorius kažkodėl. Nekalbus yra, sunku ištraukti smile.gif .
Kardiograma bloga, jau ir V1- V4 derivacijose T neigiamas doh.gif . Budavo tik V2-V3.Trenks mane infarktas (tfu, tfu, tfu). Gydytojas liepe magnio daugiau gert ir viskas. O man bais, nes T dantelis visur beveik išsilyginęs, kas ten tai širdžiai darosi doh.gif . Savijauta bloga. Svaigsta galva, silpna, pila prakaitas. Tokios tad naujienos.
Tiesa, užklausiau daktaro, ar tokie tachikardijos priepuoliai gali sukelti prieširdžių virpėjimą, tai jis atsakė, kad ir viena ekstrasistolė gali jį sukelti blink.gif .
Aš baisiai bijau to prieširdžių virpėjimo ir nežinau,kaip ji atpažint. Mano aa.močiutei buvo prieširdžių virpėjimas, o ji tokia "sveikuolė", niekam nesake, kai pasake, jau niekas nebegalėjo atstatyt ritmo. O po to įvyko stiprus insultas. Neduok Die.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Demetra: 13 rugpjūčio 2015 - 14:02
QUOTE(Demetra @ 2015 08 13, 14:57)
Kaip širdelės gyvena?  4u.gif

Mano širdis nerami dieną naktį. Naktį priepuoliai, diena tachikardija, beta blokatoriai netinka, nes perdaug numuša spaudimą.j
Buvau pas gyd., paskyrė elektrofiziolog. tyr. kitą menesį. Jis apksritai uždraudė man naudoti beta blokatorius kažkodėl.  Nekalbus yra, sunku ištraukti smile.gif .
Kardiograma bloga, jau ir V1- V4 derivacijose T neigiamas  doh.gif . Budavo tik V2-V3.Trenks mane infarktas (tfu, tfu, tfu). Gydytojas liepe magnio daugiau gert ir viskas. O man bais, nes T dantelis visur beveik išsilyginęs, kas ten tai širdžiai darosi  doh.gif . Savijauta bloga. Svaigsta galva, silpna, pila prakaitas. Tokios tad naujienos.
Tiesa, užklausiau daktaro, ar tokie tachikardijos priepuoliai gali sukelti prieširdžių virpėjimą, tai jis atsakė, kad ir viena ekstrasistolė gali jį sukelti  blink.gif .
Aš baisiai bijau to prieširdžių virpėjimo ir nežinau,kaip ji atpažint. Mano aa.močiutei buvo prieširdžių virpėjimas, o ji tokia "sveikuolė", niekam nesake, kai pasake, jau niekas nebegalėjo atstatyt ritmo. O po to įvyko stiprus insultas. Neduok Die.



Mano sunui buvo paskyre propanololi. Jis spaudimo nezemina. Ir kaip islaukti ta menesi, aisku nepasake.
Atsakyti
Nesinervuokit Demetra. Pagerkite kokiu raminanciu. Cia daugiausia nerimo paseja, kad sunku dasimusti iki gydytoju, o paskui dar sulaukti tyrimu ir t.t. nerimas kyla is nezinojimo kas vyksta, kodel, ka daryt kad tai liautusi. Deja niekas neatsako ir nenuramina. Gydytojas ka Jums sake?
As dar taip pat neradau iseities is padeties, kartojasi ekstrasistoles, ju maziau, bet nerimas ir baime liko. Buvau pas gydytojus, padare kelis tyrimus, jie nieko blogo neparode, paskyre betaloc ir viskas. O kas toliau tai nezinau.
Nesinervuokite, pagalvokite kas Jums galetu padet.
Gal uzsirasykite kur privaciai issitirti? Gal Truputi atslugs nerimas.
Laikykites
Atsakyti
Loram, prasau Jusu atsakyti ar betaloc panaikina ekstrasistoles? Ar yra koks kitas vaistas kuris gali panaikinti ekstrasistoles ? Kaip imanoma surasti ekstrasistoles keliancia priezasti? Jei sirdis sveika, kas gali sukelti siuos ritmo sutrikimus?
Turiu holterio atsakymus, yra pavieniu skilveliniu ekstasistoliu kurios uzsiveda ir per val ju buna 48, 46. Visa per para 188, taciau tris tokie uzsivedimai buvo kai visa valanda sirdis trukcioja., na buna tos skilvelines ekstrasistoles. Buvo fiksuotos ir supravertikulines 5vnt. ir 3 sekundziu istisas epizodas. Pulsas ryte dar bemiegant uzkilo iki 152.
Pakomentuokit prasau.
Kaip tai gali but sveikai sirdelei?
Ka gali reiksti tie uzsivedantys epizodai?



Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2015 08 13, 14:15)
Mano sunui buvo paskyre propanololi. Jis spaudimo nezemina. Ir kaip islaukti ta menesi, aisku nepasake.

Nusipirkau procorolano,bet jo kaina doh.gif . Teks laukt,pati kalta,tyrima Holterio man dare birzelio gale tada jau liepe registruotis elektrofiziologoniam,bet as nulekiau tik tada,kai priepuoliai nakti gerokai papurte.
Ar labai baisus tas tyrimas?Sedet/gulet reikia?Sunku ta laida praryt? blink.gif O priepuoli jei issauks,kaip po to nuimt?
Papildyta:
QUOTE(manika @ 2015 08 13, 15:14)
Loram, prasau Jusu atsakyti ar betaloc panaikina ekstrasistoles?  Ar yra koks kitas vaistas kuris gali panaikinti ekstrasistoles ? Kaip imanoma surasti ekstrasistoles keliancia priezasti? Jei sirdis sveika,  kas gali sukelti siuos ritmo sutrikimus?
Turiu holterio atsakymus,  yra pavieniu skilveliniu ekstasistoliu kurios uzsiveda ir per val ju buna 48, 46. Visa per para 188,  taciau tris tokie uzsivedimai buvo kai visa valanda sirdis trukcioja., na buna tos skilvelines ekstrasistoles.  Buvo fiksuotos ir supravertikulines 5vnt.  ir 3 sekundziu istisas epizodas.  Pulsas ryte dar bemiegant uzkilo iki 152. 
Pakomentuokit prasau.
Kaip tai gali but sveikai sirdelei?
Ka gali reiksti tie uzsivedantys epizodai?

Man sveikata paslikus jau daugiau kaip puse metu ir neranda ligos, temperatura laikosi nedidele pastoviai,dar visokiu simptomu,va ir sirdis pradejo streikuot,o tyrimai taip letai daromi.
Man del tokio paryciui uzkilusio pulso ir liepe darytis elektrofiziologini.Sake cia nenormalu.Jusu sirdis sveika,o pas mane sutrikusi diastoline funkcija ir skilvelio relaksacija plius dviburio ir triburio voztuvo nesandarumas.Bandau nesinervuot.O kas belieka.Priminkite,o jums zidinio nebuvo rade?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Demetra: 13 rugpjūčio 2015 - 16:24
QUOTE(Demetra @ 2015 08 13, 17:23)
Ar labai baisus tas tyrimas?

Nemalonus. Nesunku praryt. Skrandį tirti baisiau ir nemaloniau ax.gif

Tyrimo eiga (čia iš lapo kurį duoda pasirašyti)
"pro nosies natūralią angą į stemplę įvedamas laidas, kurio diametras yra apie 2,3 mm storio. Jūs turite būti nevalgęs 6 val. Laidą reikės nuryti. Procedūros metu galite justi gerklėje diskomfortą, galite žiaukčioti, gali padidėti seilių
sekrecija. Suradus stemplėje tinkamą vietą, pradėsime stimuliuoti širdį pro stemplės sienelę trumpais impulsais 12-15 mA stiprumo srove. Jūs jausite dilgčiojimą krūtinėje. Procedūra trunka su pertraukomis apie 10-15 minučių.
Procedūros metu Jūsų širdies veikla stebima monitoriuje rašant 6 derivacijų ar 12 derivacijų bei perstemplinę elektrokardiogramą.

Retais atvejais tyrimo metu gali kilti širdies ritmo sutrikimas, kurio nutraukimui gali prireikti vaistų skyrimo į veną arba ritmo grąžinimo elektros impulsu.

Kai kuriais atvejais perstemplinio elektrofiziologinio tyrimo metu galima grąžinti normalų širdies ritmą, tuo būdu išvengiant ritmo grąžinimo aukštos įtampos elektros impulsu, kurio metu būtų reikalinga trumpalaikė bendrinė
narkozė.

Įvykus komplikacijai, Jums bus suteikta neatidėliotina medicininė pagalba
- žinomos ir dažnai pasitaikančios komplikacijos
širdies ritmo sutrikimai;
angininis skausmas;
galvos svaigimas;
burnos džiūvimas."

Viską vietoj kardiologai sutvarko, nebijokit.

Teko klaust (kė.tyrimas), kas bus, jei bemažinant pulsą išvis širdį sustabdys. Tai nusijuokė ir pasakė "taigi kardiologai aplink, kaip sustabdysim, taip ir paleisim" biggrin.gif Iškart ramiau pasidarė biggrin.gif Beje, labai rūpestingai elgėsi per tyrimus gyd. Ir nuramino, ir paaiškino, ir sakė kas bus juntama (įspėdavo prieš pajuntant), ir po tyrimų žiūri dar savijautą. Per tą stemplę tiriant gi irgi elektrofiziologai būklę stebi, turi patirties ir diagnozuot, ir padėt jei prireikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 13 rugpjūčio 2015 - 16:39
QUOTE(Rasma @ 2015 08 13, 16:35)
Nemalonus. Nesunku praryt. Skrandį tirti baisiau ir nemaloniau ax.gif

Tyrimo eiga (čia iš lapo kurį duoda pasirašyti)
"pro nosies natūralią angą į stemplę įvedamas laidas, kurio diametras yra apie 2,3 mm storio. Jūs turite būti nevalgęs 6 val. Laidą reikės nuryti. Procedūros metu galite justi gerklėje diskomfortą, galite žiaukčioti, gali padidėti seilių
sekrecija. Suradus stemplėje tinkamą vietą, pradėsime stimuliuoti širdį pro stemplės sienelę trumpais impulsais 12-15  mA stiprumo srove. Jūs jausite dilgčiojimą krūtinėje. Procedūra trunka su pertraukomis apie 10-15 minučių.
Procedūros metu Jūsų širdies veikla stebima monitoriuje rašant 6 derivacijų ar 12 derivacijų bei perstemplinę elektrokardiogramą.

Retais atvejais tyrimo metu gali kilti širdies ritmo sutrikimas, kurio nutraukimui gali prireikti vaistų skyrimo į veną arba ritmo grąžinimo elektros impulsu.

Kai kuriais atvejais perstemplinio elektrofiziologinio tyrimo metu galima grąžinti normalų širdies ritmą, tuo būdu išvengiant ritmo grąžinimo aukštos įtampos elektros impulsu, kurio metu būtų reikalinga trumpalaikė bendrinė
narkozė.

Įvykus komplikacijai, Jums bus suteikta neatidėliotina medicininė pagalba
- žinomos ir dažnai pasitaikančios komplikacijos
širdies ritmo sutrikimai;
angininis skausmas;
galvos svaigimas;
burnos džiūvimas."

Viską vietoj kardiologai sutvarko, nebijokit.

Teko klaust (kė.tyrimas), kas bus, jei bemažinant pulsą išvis širdį sustabdys. Tai nusijuokė ir pasakė "taigi kardiologai aplink, kaip sustabdysim, taip ir paleisim"
biggrin.gif Iškart ramiau pasidarė biggrin.gif  Beje, labai rūpestingai elgėsi per tyrimus gyd. Ir nuramino, ir paaiškino, ir sakė kas bus juntama (įspėdavo prieš pajuntant), ir po tyrimų žiūri dar savijautą. Per tą stemplę tiriant gi irgi elektrofiziologai būklę stebi, turi patirties ir diagnozuot, ir padėt jei prireikia.

Skrandzio tyrimo as nebijau,jau pripratau,vieni juokai.

O cia nu nieko sau,gal testamenta surasyt,nes kaip suprantu gali tekt ir elektrosoko paragaut blink.gif . Rasma,jums dare paciai asmeniskai?Kaip jautetes?Kiek laiko truko tyrimas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Demetra: 13 rugpjūčio 2015 - 16:51
na, matau, kad kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių biggrin.gif ir apskritai, kai kurios priima labai asmeniškai visus mano komentarus, negaliu aš be tyrimų nustatyt nei diagnozių, nei gydymo paskirti bigsmile.gif
BetalocZok slopina elektrinių impulsų sklidimą miokarde, jis gali mažinti ekstrasistolių skaičių, bet jų negydo. Nėra universalaus vaisto, kuris jas išgydytų.
Manika - eikit pas psichiatrą; 188 ekstrasistolės per parą! 48ex/val! tai net rečiau nei 1ex/min! nieks negydo tokio ektrasistolių kiekio. Ką daryt tiems, kurie turi po 1000/val? skaitoma kad iki 3ex/min yra normalu.
Dėl perstemplinio EFT - tai labai įvairūs žmonių atsiliepimai - vieniems nemalonesnis šis, kitiems skrandžio tyrimas. Vienareikšmiškai - nuryti tą ploną laiduką nėra sudėtinga, kai kam skausminga elektrinė jo dalis. Tokius tyriimus daro net vaikams, tai jau tikrai ištversit ir Jūs biggrin.gif Beje, buvo tokie "pasišventę" 2 elektrfiziologai vilniuje, jaunystėj sugalvojo paeksperimentuoti tarpusavyje biggrin.gif tai sakė, kad buvo ekstremalu išbandyt ant savęs, nes bandė kokia srovė yra dar pakeliama biggrin.gif tai ta, kuri skiriama pacientams yra kelis kartus mažesnė biggrin.gif
Atsakyti
Nu tai visada surašo baisiausia. Pvz. Santariškėse, lab-joje kur ima kraują iš venos ir ten komplikacijų rado prirašyt biggrin.gif
O kai stimuliatorių dėjo, tai dar n prisiskaičiau. Bet realiai tai visi "gali būti" dažniausiai ir lieka tik gali būti.
Mane paroksizminė supraventrikulinė tachikardija kamavo, tyrimą nestuke.gif skyrė.
Neilgai trunka, neatrodė 10-15 min (arba laikas greit bėgo). Nerado priežasčių, su laiku priepuoliai susitvarkė. Čia parašymas iš Kauno ax.gif
Nieko tyrimas nepagadino, reanimuot nereikėjo, nemalonu tai taip, bet nieko daugiau. Dabar man pan. pojūtis kasdien krūtinėje nuo stimuliatoriaus biggrin.gif Minimas dilgčiojimas - ne skausmas, o toks įdomus pojūtis (bent man).
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2015 08 13, 17:14)
Nu tai visada surašo baisiausia. Pvz. Santariškėse, lab-joje kur ima kraują iš venos ir ten komplikacijų rado prirašyt biggrin.gif
O kai stimuliatorių dėjo, tai dar n prisiskaičiau. Bet realiai tai visi "gali būti" dažniausiai ir lieka tik gali būti.
Mane paroksizminė supraventrikulinė tachikardija kamavo, tyrimą  nestuke.gif  skyrė.
Neilgai trunka, neatrodė 10-15 min (arba laikas greit bėgo). Nerado priežasčių, su laiku priepuoliai susitvarkė. Čia parašymas iš Kauno ax.gif
Nieko tyrimas nepagadino, reanimuot nereikėjo, nemalonu tai taip, bet nieko daugiau. Dabar man pan. pojūtis kasdien krūtinėje nuo stimuliatoriaus biggrin.gif Minimas dilgčiojimas - ne skausmas, o toks įdomus pojūtis (bent man).

Nera man cia ko verkt,zmones ir su stimuliatoriais gyvena ax.gif .Man irgi darys Kaune,tikiuosii pataikysiu ant maloniu zmoniu biggrin.gif . Ir netikiu,kad ras zidini.Man ir Lorafenas priepuolius nuima.Ir dar tikiuosi,kad kardioversijos neprireiks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Demetra: 13 rugpjūčio 2015 - 17:44
QUOTE(Demetra @ 2015 08 13, 18:41)
Nera man cia ko verkt,zmones ir su stimuliatoriais gyvena  ax.gif .Man irgi darys Kaune,tikiuosii pataikysiu ant maloniu zmoniu  biggrin.gif . Ir netikiu,kad ras zidini.Man ir Lorafenas priepuolius nuima.Ir dar tikiuosi,kad kardioversijos neprireiks.

o kas yra kardioversija? (Jūsų manymu)
Perstemplinio EFT metu židinio ir neras, nes to tyrimo tikslas - išprovokuoti priepuolį, užrašyti EKG (pagal ją orientuojamasi iš kur maždaug kyla paroksizmas), o jau paskui kai daromas intrakardinis EFT - tada tiksliai ieškomas židinys ir bandoma jį panaikinti. Kiek pamenu, Jūs turit užrašytą EKG su priepuoliu - tai kam Jums tas perstemplinis EFT?
Atsakyti