Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

QUOTE(manika @ 2015 08 10, 11:28)
Labutis, kaip jauciates?
As labai prastai, vos kojas velku, kaulus skauda, o ypac inkstu sriti. Labai silpna. I darba neisejau, neturiu jegu. Vakar nuo vakaro kaip prasidejo permusimai tai tesesi iki 2 nakties. Kentejau, gulejau, vaikstinejau. Man ziuriu jie nurimsta kai pavaisktau, negaliu gulet, nes tada visai isivaziuoja. bet gi nevaisktinesi visa nakti, norisi ir prigult.
Ar taip tikrai turi jaustis zmogus kurs turi ekstaristolija? svoris krenta, valgyt nieko negaliu. Bendras silpnumas varo isproto, prakaituoju upeliais. O Dieve, visai kaip darzove daraus, nieko negaliu nei valgyt pagaminti, nei vaiko priziuret.

O kaip skydliauke? Per toki ora, sveiki vaiksto kaip zombiai.
Atsakyti
QUOTE(manika @ 2015 08 10, 11:28)
Labutis, kaip jauciates?
As labai prastai, vos kojas velku, kaulus skauda, o ypac inkstu sriti. Labai silpna. I darba neisejau, neturiu jegu. Vakar nuo vakaro kaip prasidejo permusimai tai tesesi iki 2 nakties. Kentejau, gulejau, vaikstinejau. Man ziuriu jie nurimsta kai pavaisktau, negaliu gulet, nes tada visai isivaziuoja. bet gi nevaisktinesi visa nakti, norisi ir prigult.
Ar taip tikrai turi jaustis zmogus kurs turi ekstaristolija? svoris krenta, valgyt nieko negaliu. Bendras silpnumas varo isproto, prakaituoju upeliais. O Dieve, visai kaip darzove daraus, nieko negaliu nei valgyt pagaminti, nei vaiko priziuret.

bet tai įsivaizduokit kaip Jūs esat akcentuota ant tos ekstrasistolijos - skauda kaulai, inkstai, svorio kritimas ir t.t.... nei vienas iš tų nėra ekstrasistolijos pasekmė biggrin.gif tai arba pas Jus iš tikrųjų yra kažkokia endokrinine liga (kitokių nesugalvoju) arba rimta psichinė liga (tikiuosi nesupyksit, o užsirašysit pas gydytoją psichikos sveikatos centre).
Papildyta:
QUOTE(maskatukas @ 2015 08 10, 11:34)
O kaip skydliauke? Per toki ora, sveiki vaiksto kaip zombiai.

aš nevaikštau biggrin.gif guliu ant žemės, o vaikas aplink šokinėja... nėr jėgų vaikščiot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(manika @ 2015 08 10, 10:28)
Labutis, kaip jauciates?
As labai prastai, vos kojas velku, kaulus skauda, o ypac inkstu sriti. Labai silpna. I darba neisejau, neturiu jegu. Vakar nuo vakaro kaip prasidejo permusimai tai tesesi iki 2 nakties. Kentejau, gulejau, vaikstinejau. Man ziuriu jie nurimsta kai pavaisktau, negaliu gulet, nes tada visai isivaziuoja. bet gi nevaisktinesi visa nakti, norisi ir prigult.
Ar taip tikrai turi jaustis zmogus kurs turi ekstaristolija? svoris krenta, valgyt nieko negaliu. Bendras silpnumas varo isproto, prakaituoju upeliais. O Dieve, visai kaip darzove daraus, nieko negaliu nei valgyt pagaminti, nei vaiko priziuret.

As ne daktare ,bet pritariu Loram,jums visi sie simptomai nuo sutrikusios vegetacines nervu sistemos. Pasikartosiu,kai mire mano brolis nuo inkstu nepakankamumo,man staiga pradejo skaudeti inkstus,pykino,prakaitavau be proto,buvau grynai neigalus zmogus,tik vaiksciojau ir raudojau kad ir as mirsiu taip kaip brolis.O viskas pasibaige su ta minute ,kai daktarai padare issamius tyrimus ir pasake kad viskas ok smile.gif
Del to ir siuo metu neleidziu stresui imti virsaus,sirdele vartosi tegul, as tuomet uzsiimu kokia veikla kad tik negalvociau apie savo busena.Einu,vaziuoju,deginuosi,darau joga,medituoju ir jauciu tos ekstrasistoles vos vos juntamos .
Manika susiimkit i rankas,turit sau pasakyti uzteks bijoti.Eikit diena su vaiku i miska,kuo daugiau vaiksciokit,ir nukreipkit blogas mintis ,pozityviom.Juk gaila sitaip praleisto laiko wink.gif Stiprybes !!!
Papildyta:
Manika,
As kai suzinojau kad man ekstrasistoles ,tai patikek vos kojas vilkau,buvo silpna,svaigo galva ,krito svoris per savaite netekau apie 4kg,nenorejau ne valgyti nieko.Po kol nepasakiau sau Stop ! Tuomet baigesi sie pasaliniai reiskiniai smile.gif
Paskaityk kokia psichologine knyga kuri suteiktu tau stiprybes,ir leistu i baime pazvelgt kitomis akimis.
Man labai patiko "Sielos Aritmetika " ,as net pasibraukus pastraipas kurios man padeda kovoti su baimem wink.gif
Atsakyti
Niekas kitas Manika nepades, tik pati sau. Uzsiimk tau mylima veikla. Mane veza mezgimas. As guledama lovoje mezgiau, nueidavau tik iki tualeto. Klausiausi tos muzikos kuri irgi man patiko. Nardziau po interneta ieskodama istoriju kaip zmones pasveiko is neimanomu ligu. Tik tu pati gali padeti sau. Nejau tau taip patinka tik dejuoti. Gulejau ligonineje. Salia manes gulejo jauna 23 m moteris, ji turejo 3 m suneli. Jai operavo abu plaucius. Su menesio pertrauka. Tokia liga pas ja buvo. Ji duso, kelesi , ejo. Nedejavo, nors gaudavo kruva vaistu, tame tarpe nakciai morfiju, kad kaskiek pamiegoti , 2 tab migdomuju ir ryte pabudusi kalbedavo ka veiks kai gris namo. Ji buvo is miestelio. Jos nelanke niekas. Zmones tvarkingi, bet gyveno lb taupiai. Tavo valia rinktis-patiketi ka visos tau raso arba dejuoti.
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2015 08 10, 12:01)
Niekas kitas Manika nepades, tik pati sau. Uzsiimk tau mylima veikla. Mane veza mezgimas. As guledama lovoje mezgiau, nueidavau tik iki tualeto. Klausiausi tos muzikos kuri irgi man patiko. Nardziau po interneta ieskodama istoriju kaip zmones pasveiko is neimanomu ligu. Tik tu pati gali padeti sau. Nejau tau taip patinka tik dejuoti. Gulejau ligonineje. Salia manes gulejo jauna 23 m moteris, ji turejo 3 m suneli. Jai operavo abu plaucius. Su menesio pertrauka. Tokia liga pas ja buvo. Ji duso, kelesi , ejo. Nedejavo, nors gaudavo kruva vaistu, tame tarpe nakciai morfiju, kad kaskiek pamiegoti , 2 tab migdomuju ir ryte pabudusi kalbedavo ka veiks kai gris namo. Ji buvo is miestelio. Jos nelanke niekas. Zmones tvarkingi, bet gyveno lb taupiai. Tavo valia rinktis-patiketi ka visos tau raso arba dejuoti.

Va tokios istorijos,ir ikvepia, thumbup.gif o mes vis zyziam ir zyziam,kas biski tuoj jau mirtis beldzias doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Merginos, kas skaito rusiskai, labai rekomenduoju perskaityti sia knyga:
http://base.dnsgb.co...oj-distonii.pdf
Man tai ji buvo isties naudinga ax.gif
Turiu panasiu problemu.
Mano permusimu priezastis tai nerimas ir stresas, tad stengiuosi stiprinti savo nervus, keisti mastyma 4u.gif Visai neseniai buvo pablogeje (budavo apie 10-20 permusimu per diena, bet tokiu stipriai juntamu), bet cia gal del nestumo, pradejo trukt mikroelementu, bet pradejus vartoti produktus, kuriuose daug magnio ir kalio, zymiai pagerejo savijauta, dabar permusimu beveik nejauciu, jie nesukelia man jokio diskomforto. Nezinociau apie juos, tai tikrai nepagalvociau, kad turiu biggrin.gif Stengiuosi nesinervinti ir kolkas viskas daugmaz gerai ax.gif
Daug teko dometis, tai tokiu panasiu atveju kaip mano pilna.. susijaudinus, susinervinus isskiriamas adrenalis paveikia ir sirdi, ko pasekme ir yra tos ekstrasistoles doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo black angel: 10 rugpjūčio 2015 - 16:32
QUOTE(black angel @ 2015 08 10, 16:30)
Sveikos  4u.gif
Merginos, kas skaito rusiskai, labai rekomenduoju perskaityti sia knyga:
http://base.dnsgb.co...oj-distonii.pdf
Man tai ji buvo isties naudinga  ax.gif
Turiu panasiu problemu.
Mano permusimu priezastis tai nerimas ir stresas, tad stengiuosi stiprinti savo nervus, keisti mastyma  4u.gif Visai neseniai buvo pablogeje (budavo apie 10-20 permusimu per diena, bet tokiu stipriai juntamu), bet cia gal del nestumo, pradejo trukt mikroelementu, bet pradejus vartoti produktus, kuriuose daug magnio ir kalio, zymiai pagerejo savijauta, dabar permusimu beveik nejauciu, jie nesukelia man jokio diskomforto. Nezinociau apie juos, tai tikrai nepagalvociau, kad turiu  biggrin.gif  Stengiuosi nesinervinti ir kolkas viskas daugmaz gerai  ax.gif
Daug teko dometis, tai tokiu panasiu atveju kaip mano pilna.. susijaudinus, susinervinus isskiriamas adrenalis paveikia ir sirdi, ko pasekme ir yra tos ekstrasistoles  doh.gif


Dekui uz knyga, tikrai labai naudinga ir atspindinti musu padeti.As jau 20 metu turiu panikos priepuolius, o ta vegetodistonija-dar seniau, alpdavau jau vaikysteje. Uztat dabar kaip stigma uzdeta - jei jau daktaras pamato ligos istorijoj uzrasa "nerimo sutrikimas", "panikos sutrikimas", nebeziuri rimtai - "a, tau gi nerimas" doh.gif .Beje tas nerimo sutrikimas ir panikos priepuoliai dave vaisiu - per 20 metu susigadinau sirdi.Man ekstrasistoloiu nebuna (ar nejauciu), uztat tachikardija -pastovi, jau neskaitant baisiuju dabar prasidejusiu priepuoliu, kuomet dar ir GMP gydytojai jau pakeltu tonu turiu irodineti, jog man NEBE PA (jos jau mane pazysta) ir nenori net EKG uzrasyt.
Tiesa, as jau vaikystej turejau problemu su sirdimi - dar tais gudziais sovietiniais laikais sesute isklausydavo sirdies uzesi ir primygtinai siule tirtis. Kadangi gyvenau mazame miestelyje, nebuvo ten kur tirtis labai, tik atsimenu kardiologe pasake, kad reikia atverti krutines lasta ir kazka ten tvarkyt, nes nuo rachito idubes krutinkaulis. Tevai taip ir paliko. Taip ir iki siol nezinau, kas ten tokio buvo g.gif .
Tyriausi mikroelementus, viskas normoj, o bendro kalcio - perdaug.
Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2015 08 10, 20:32)
Dekui uz knyga, tikrai labai naudinga ir atspindinti musu padeti.As jau 20 metu turiu panikos priepuolius, o ta vegetodistonija-dar seniau, alpdavau jau vaikysteje. Uztat dabar kaip stigma uzdeta  - jei jau daktaras pamato ligos istorijoj uzrasa "nerimo sutrikimas", "panikos sutrikimas", nebeziuri rimtai - "a, tau gi nerimas"  doh.gif .Beje tas nerimo sutrikimas ir panikos priepuoliai dave vaisiu - per 20 metu susigadinau sirdi.Man ekstrasistoloiu nebuna (ar nejauciu), uztat tachikardija -pastovi, jau neskaitant baisiuju dabar prasidejusiu priepuoliu, kuomet dar ir GMP gydytojai jau pakeltu tonu turiu irodineti, jog man NEBE PA (jos jau mane pazysta) ir nenori net EKG uzrasyt.
Tiesa, as jau vaikystej turejau problemu su sirdimi - dar tais gudziais sovietiniais laikais sesute isklausydavo sirdies uzesi ir primygtinai siule tirtis. Kadangi gyvenau mazame miestelyje, nebuvo ten kur tirtis labai, tik atsimenu kardiologe pasake, kad reikia atverti krutines lasta ir kazka ten tvarkyt, nes nuo rachito idubes krutinkaulis. Tevai taip ir paliko. Taip ir iki siol nezinau, kas ten tokio buvo  g.gif .
Tyriausi mikroelementus, viskas normoj, o bendro kalcio - perdaug.


O jums ta tachikardija kokio pobudzio? Nustatyta kazkokio liga ar viska nervams nuraso? Atsiprasau, gal kur ir rasete, skaiciau viska, bet jau nebepamenu blush2.gif
Man irgi vaikysteje uzesys buvo, bet daznai EKG darydavo, dare ir echoskopija, bet taip nieko reiksmingo ir nerado, taip tas uzesys ir praejo (turbut biggrin.gif ).
As PA neturiu. Dabar kartais sirdele patabaloja, bet max iki kokiu 120-130 kiek teko matuoti, bet velgi, dazniausiai tada kazkoki irzuli jauciu ir tai ne ramybes busenoj, o pvz. pradejus judeti, po kazkokio staigesnio judesio ir pan., bet tikiu, kad mano busenoje tai normalu nestuke.gif Nekantrauju jau kada galesiu sportuoti ir sustiprinsiu savo sirdi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2015 08 10, 20:32)
Dekui uz knyga, tikrai labai naudinga ir atspindinti musu padeti.As jau 20 metu turiu panikos priepuolius, o ta vegetodistonija-dar seniau, alpdavau jau vaikysteje. Uztat dabar kaip stigma uzdeta  - jei jau daktaras pamato ligos istorijoj uzrasa "nerimo sutrikimas", "panikos sutrikimas", nebeziuri rimtai - "a, tau gi nerimas"  doh.gif .Beje tas nerimo sutrikimas ir panikos priepuoliai dave vaisiu - per 20 metu susigadinau sirdi.Man ekstrasistoloiu nebuna (ar nejauciu), uztat tachikardija -pastovi, jau neskaitant baisiuju dabar prasidejusiu priepuoliu, kuomet dar ir GMP gydytojai jau pakeltu tonu turiu irodineti, jog man NEBE PA (jos jau mane pazysta) ir nenori net EKG uzrasyt.
Tiesa, as jau vaikystej turejau problemu su sirdimi - dar tais gudziais sovietiniais laikais sesute isklausydavo sirdies uzesi ir primygtinai siule tirtis. Kadangi gyvenau mazame miestelyje, nebuvo ten kur tirtis labai, tik atsimenu kardiologe pasake, kad reikia atverti krutines lasta ir kazka ten tvarkyt, nes nuo rachito idubes krutinkaulis. Tevai taip ir paliko. Taip ir iki siol nezinau, kas ten tokio buvo  g.gif .
Tyriausi mikroelementus, viskas normoj, o bendro kalcio - perdaug.



Kad ir kokia panika budavo, niekada gyd nesakau. Tada jau nieko neiesko. Man depresija buvo ale nustate ligonineje. Gerai kad normali seimos gyd, tai ji pasake, jei as depresine, tai ji balerina. Tuom visa kalba apie depresija ir baigesi.
Atsakyti
Loram, noreciau jusus patarimo :ax:
Kas kiek laiko vertetu pasirodyti pas kardiologa esant 1-2 MV nesandarumui? Paskutini karta buvau pries metus. Ekstrosistoliu nera, arba ju nejauciu, pulsas buna gan retas apie 50, spaudimas visada buvo normalus, bet jau pusmeti buna 100/60. Siaip kruvi fizini pernesu lyg, negreitai prabegu iki 3 km. per siuos karscius sunkiau, jauciu sunkuma sirdies srityje, tacau dazniausiai neramina dilgciojimas sirdies plote, pavieniai...uzeina ir praeina, tiesiog nemalonus tempimas, kuris kartojasi kiekviena diena (dienu, kai buna visiskai ramu, be kokio skausmelio, nelabai ir yra). Ar sie skausmai gali buti susije su MV? ir niekaip neatseku kuriuo laikotarpiu buna geriau:ar kai geriu mildronata, ar kai pageriu magni ir kali...
Atsakyti
priklauso nuo to, kokios kilmės nesandarumas yra ir ar jis jau seniai toks (I-II*)
Jei dėl MV prolapso ir nedidėja nesandarumas - tai rekomenduojama echo daryt kas ~3m., tai ir pas kardiologą kas 3m arba pasikeitus (pablogėjus) savijautai.
Dilgčiojimai ir gali būti ekstrasistolės smile.gif Iš esmės, kai MV nesandarumas progresuos - tai pasireikš ne skausmu, o fiz. krūvio netoleravimu, dusuliu, tinimais, ritmo sutrikimais...
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 08 11, 19:55)
priklauso nuo to, kokios kilmės nesandarumas yra ir ar jis jau seniai toks (I-II*)
Jei dėl MV prolapso ir nedidėja nesandarumas - tai  rekomenduojama echo daryt kas ~3m., tai ir pas kardiologą kas 3m arba pasikeitus (pablogėjus) savijautai.
Dilgčiojimai ir gali būti ekstrasistolės smile.gif Iš esmės, kai MV nesandarumas progresuos - tai pasireikš ne skausmu, o fiz. krūvio netoleravimu, dusuliu, tinimais, ritmo sutrikimais...

dilgciojimu metu pamatuoju pulsa, tai ritmiskai viskas, lygiais intervalais.
pati nesandaruma aptiko beveik pries 2 metus, kai buvo sutrikes ritmas, sirdis tiesiog vartesi, pavaiksciojau dvi paras, nesuprasdama kas tai, nes niekada nebuvo. Priezasties nerado, geriau betalok zok 2 men, nuo to laiko tokiu pojuciu nera, kad vartytusi sirdis (jau virs metu).
Del padidejusio ASO titro isoperavo angina, nes turejau baisias tonziles, pasak daktaru tai galejo itakoti, kad pasigavau infekcija, kuri dave ant sirdeles ir pazeide voztuva.
Atsakyti