Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

Aciu, kad taip aktyviai jungiates ir dalinates savo patyrimais ir patarimais.
sakykits ar visoms taip staiga prasidejo tie priepoliai? Ir tokie ilgi? Parasykite prasau dar kur kuri tyretes, pas kokiu medikus, kokios istaigos ir t.t. nuo ko pradejote?
Gal cia saukau stresas isprovokavo? Buvo cia jo pas mane. As skaiciau kad jos gali Isnykti pacios. Idomu ar yra tokiu kam taip nutiko?
Kaip pas Jus su kaliu ir magniu? Ar buna trukumo?
Retancike, koldel RDA kai dare nepanaikino ekstrasistoliu, gal buvo kokia priezastis, ka sake elektrofiziologai?
Atsakyti
Gal cia antidepresantai padetu susitvarkyt? Ar geret kuri nors AD ? Gal cia priskirtina prie vegetodistonijos? CIA GAL LORAM jei GALETU KOKI ZODI TARTI.
Atsakyti
QUOTE(manika @ 2015 08 09, 11:39)
Aciu, kad taip aktyviai jungiates ir dalinates savo patyrimais ir patarimais.
sakykits ar visoms taip staiga prasidejo tie priepoliai? Ir tokie ilgi?  Parasykite  prasau dar kur kuri tyretes,  pas kokiu medikus,  kokios istaigos ir t.t. nuo ko pradejote?
Gal cia saukau stresas isprovokavo? Buvo cia jo pas mane. As skaiciau kad jos gali Isnykti pacios.  Idomu ar yra tokiu kam taip nutiko? 
Kaip pas Jus su kaliu ir magniu?  Ar buna trukumo?
Retancike,  koldel RDA kai dare nepanaikino ekstrasistoliu,  gal buvo kokia priezastis, ka sake elektrofiziologai?


Man kalis visada laikosi ties zemutine riba. Pavartoju kalio. Kokia 10 , po to pertrauka koki menesi. Nebeieskok atsakymu -kodel ir kas sukelia esktrasistoles. Jos jau yra. Ieskok budu, kaip pasigerinti sau gyvenimo kokybe. Vartok vaistus. Vaikai su pirmo tipo diabetu ilgai gyvena su vaistais. Reikia dziaugtis, kad aplamai vaistu yra. Antidepresantai priezasties irgi nepasalins , buk rami. Ir juos vartojant, daug vaistu negalima gerti kartu. Pradejai eiti pas medikus ir eik. Netinka seimos gyd- keisk ja. Pradesi ieskoti, tikrai rasi kas tau pades.
Atsakyti
QUOTE(manika @ 2015 08 09, 09:39)
Aciu, kad taip aktyviai jungiates ir dalinates savo patyrimais ir patarimais.
sakykits ar visoms taip staiga prasidejo tie priepoliai? Ir tokie ilgi?  Parasykite  prasau dar kur kuri tyretes,  pas kokiu medikus,  kokios istaigos ir t.t. nuo ko pradejote?
Gal cia saukau stresas isprovokavo? Buvo cia jo pas mane. As skaiciau kad jos gali Isnykti pacios.  Idomu ar yra tokiu kam taip nutiko? 
Kaip pas Jus su kaliu ir magniu?  Ar buna trukumo?
Retancike,  koldel RDA kai dare nepanaikino ekstrasistoliu,  gal buvo kokia priezastis, ka sake elektrofiziologai?


Kalis pas mane visa laika virs normos buna, nors jo papildomai negeriu, magnis sukasi apie 0.8.
Staiga manau ekstrasistoles neprasideda, tiesiog kaip gydytojai sako, visi jas turi, tik ne visi jaucia, taip ir mes - tiesiog anksciau ju nejausdavom, o po kazkokiu stresu, po pokyciu jos pradejo labiau jaustis. Man jos prasidejo apie 20 metus, tada apie metus, plius minus,laiko geriau atenolol ir gal 10 metu tikrai viskas normaliai buvo, paskui po truputi vel pradejo viskas judeti, tai kol kazkur dasikasi, tai laikas bega,taip ieskojimuose su geresne blogesne savijauta dar prabego kokie 3-4 metai, ir dabar kaip rasiau su vaistai draugauju 5-7 metai. Per RDA ieskojo is kur kyla ekstrasistoles, tai ar tai nerado, nenustate, ar tai nusprende, kad jos kyla is kitos puses, ir norint jas naikinti reiktu durti sirdies pertvara, o tai jau gana rizikinga.
Atsakyti
QUOTE(manika @ 2015 08 08, 21:15)
Pradejau vartoti betaloc, pratinuos nuo mazos dozes.  12,5 mg. IsGeriu ryte.  Gudobele Geriu,  valerijona tabletem, kali. Dar nervukams nusipirkau trip tan forte.
O Jus kokiu raminanciu pageriat  ?Ka dar vartojat?
Buvau pas kardio vakar,  uzdejoi holteri vakar, pamatysiu pirmadieni Kas cia kaip. Kol Kas israse betaloc, sake valerijona pavartoti,  kalio. Patare nesinervuot, sako is patirties zino, kad nieko neras. Bet tas ne pananaikino ekstarsistoliu atakos. Idomu medikai ar is liktu tokie ramus jai juos ar ju artimuosius istiktu tokie dalykai?  Manau kad irgi ieskotu atsakymu ir nerimautu.


Ar jaučiate kažkokį poveiki nuo tokios mažos dozės? Aš šiaip geriu pusę Metoprolol Hexal 23.75 mg. tabletės, bet jaučiu,kad jie man netinka - siandien paėmiau visą, nes pusė nenuima tachikardijos, o ir visa lygiai taip pat nenuima tachikardijos (rytą buvo 120k/m), o AKS tik 98/60 doh.gif,velkuosi pažeme. Šalia visų "džiaugsmų", įtariu,kad pas mane dar yra POTS (Postural orthostatic tachycardia syndrome), nes vienintelė man patogi širdžiai padėtis - gulima, jei atsistoju, širdies ritmas padažnėja iki 50% ir atsiradna didelis galvos svaigimas unsure.gif .
Pas mane kalio visad prie mažesnės ribos, dabar per karsčius geriu kalio chlorido tabletes, kas antrą dieną.Magnį tyriausi, bet tik ryt bus atsakymas, bet po maišelį bio-magnesium sunaudoju, man patinka, kad jis be priedų.
Kita ketv. šuoliuoju pas kardiologą, rašysiuosi elektrofiziologiniam tyrimui, kazin ar ilgai reikia laukti? g.gif
Reikėtų gal dar dviratį pramint, seniai darytas tyrimas, o pas mane miokardo rezervas visad būdavo blogas. Na bet gyvenu 5 aukšte, su pirkinių maišais užšoliuoju be sustojimo biggrin.gif .
Laikykitės 4u.gif .
Atsakyti
Loram, ar atenololiu galima nutraukinėti priepuolį, jei dieną buvau gerusi metoprololio (prailginto veikimo)? 4u.gif
Atsakyti
galima
Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2015 08 09, 16:31)
Ar jaučiate kažkokį poveiki nuo tokios mažos dozės? Aš šiaip geriu pusę Metoprolol Hexal 23.75 mg. tabletės, bet jaučiu,kad jie man netinka - siandien paėmiau visą, nes pusė nenuima tachikardijos, o ir visa lygiai taip pat nenuima tachikardijos (rytą buvo 120k/m), o AKS tik 98/60  doh.gif,velkuosi pažeme. Šalia visų "džiaugsmų", įtariu,kad pas mane dar yra POTS (Postural orthostatic tachycardia syndrome), nes vienintelė man patogi širdžiai padėtis - gulima, jei atsistoju, širdies ritmas padažnėja iki 50% ir atsiradna didelis galvos svaigimas unsure.gif .
Pas mane kalio visad prie mažesnės ribos, dabar per karsčius geriu kalio chlorido tabletes, kas antrą dieną.Magnį tyriausi, bet tik ryt bus atsakymas, bet po maišelį bio-magnesium sunaudoju, man patinka, kad jis be priedų.
Kita ketv. šuoliuoju pas kardiologą, rašysiuosi elektrofiziologiniam tyrimui, kazin ar ilgai reikia laukti?  g.gif
Reikėtų gal dar dviratį pramint, seniai darytas tyrimas, o pas mane miokardo rezervas visad būdavo blogas. Na bet gyvenu 5 aukšte, su pirkinių maišais užšoliuoju be sustojimo  biggrin.gif .
Laikykitės  4u.gif .


Nezinau del pojuciu, bet siandien sirdele gerokai ramesne. Siandien ryta isgeriau 25mg betaloc, padidinau doze. Geriu ji nes paskyre taip daktare, tai ir yra metaprololis ilgo veikimo kaip suprantu.
Pulsas ryte visgi buvo 100, tik atsikeliau ir nuejau pasimatuot, niekad neturejau problemu su pulsu tokiu kaip dabar. Kiek daryta holteriu tai budavo vidurkis 80-82. Laukiu rytojaus gal bus mano holterio atsakymai, nes penktadieni kaip tik buvo ilgai besitesentis tie baisuokliski priepuoliai kai buvau su holteriuku. Man dar kazkas pasidare kai miegu, tiksliau kaip tik imigineju, pradeda sirdele spurdeti, virpeti ir t.t. Niekad anskcaiu miego metu nieko nejausdavau. Visi priepuoliukai pasireiksdavo diena.
As isvis pastaraja savaite jauciuos kaip invalide. Kaip reiks toliau gyvent normalu darbini gyvenima neisivaizduoju jei cia taip ir liks. kai sirdele spurda - jurda nieko negaliu daryt tuomet. Bijau kurs nors vaziuot, nes gi kas jeigu..... Bijau vairuot nes gi kas jeigu.....
Ir man sake kardiologe visus tyrimus pakartos, tik paminejo kad is patirties zino, jog nieko neras. Aciu Dievui. Taciau ekstarsistoliu priezasti noreciau kad surastu ir panaikintu. Itariu kvailai atrodau Jusu visus akyse, kad knisinejuos, ieskau, bet gal dar negaliu susitaikyt su tuo kas vyksta. ir su tuo kad tai nebepagydoma.
Loram gal galetumet parasyti savo nuomone apie kazkokius lasiukus Krategi ar kazkaip panasiai.
sako senais laikais jie padedavo.
Papildyta:
Radau tuos Krategi lasus, tai pasirodo gudobele ekstraktas, tik anksciau buvo kitaip vadinams. Sorry Loram uz kvailus klausimus.

Demetra o del eletrofiziologinio tyrimo nebijokit, nera jis toks baisus kaip apie ji raso. Skrandzio tyrimas 100 kart nemalonesnis. Dare man, patikekit nieko baisaus ir nieko spausmingo, siektiek nemalonus. Ji paskiria kiek zinau gydantis kardiologas, tai jus kai nueisite pas savo kardio ji jums ir pasakirs to tyrimo laika, bent jau LSMU taip yra.
Laikykites:)
Atsakyti
tai tie visi lašiukai širdžiai ir yra gudobelės ekstraktas, dar gali būti sukatžolės, na ir daug valerijono smile.gif iš esmės - vieni labiau tinka vienam, kiti kitam, nepabandęs nesužinosi wink.gif
diskutavot apie ekstrasistolių abliaciją - ji atliekama, kai visos ekstrasistolės yra vienodos formos, tai rodo kad jos kyla iš vieno taško, kurį EFT metu bando surasti ir jį panaikinti. Iš esmės, tai gan sudėtinga ir net jei atrodo, kad pavyko panaikinti, po kurio laiko gali atsinaujinti.
dar buvo klausimas apie antiepresantus - tai depresija ir nerimo sutrikimas yra visai skirtingi dalykai, skirtingai gydomi; nemanau, kad depresija provokuoja ekstrasistoles ar kt. ritmo sutrikimus;
tai, kad atsigulus prieš miegą jaučiamos ekstrasistolės labiau, DAŽNIAUSIAI nereiškia, kad jų būna daugiau, dažniausiai kai aplink tylu, ramu, gulint ant kairio šono labiau jaučiama širdis arba smilkinio arterija labiau jaučiasi, tai ir atrodo kad jų daugiau
Atsakyti
Kazin ka reiskia,kai tachikardijos priepuoliai kyla tik paryciui?Niekada kitu metu.Pradzioj jauciamas kazloks susirginimas stubure,lyg elektros srove,pradedu smarkiai riaugeti,jauciu rugstis skrandy ir uzsiveda.
Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2015 08 09, 18:50)
Kazin ka reiskia,kai tachikardijos priepuoliai kyla tik paryciui?Niekada kitu metu.Pradzioj jauciamas kazloks susirginimas stubure,lyg elektros srove,pradedu smarkiai riaugeti,jauciu rugstis skrandy ir uzsiveda.
nieko nereiškia; daug širdies ligų paūmėja/pasireiškia paryčiui (tai susiję su hormoniniu fonu ir nervinės sistemos "persijungimais")
Atsakyti
Labutis, kaip jauciates?
As labai prastai, vos kojas velku, kaulus skauda, o ypac inkstu sriti. Labai silpna. I darba neisejau, neturiu jegu. Vakar nuo vakaro kaip prasidejo permusimai tai tesesi iki 2 nakties. Kentejau, gulejau, vaikstinejau. Man ziuriu jie nurimsta kai pavaisktau, negaliu gulet, nes tada visai isivaziuoja. bet gi nevaisktinesi visa nakti, norisi ir prigult.
Ar taip tikrai turi jaustis zmogus kurs turi ekstaristolija? svoris krenta, valgyt nieko negaliu. Bendras silpnumas varo isproto, prakaituoju upeliais. O Dieve, visai kaip darzove daraus, nieko negaliu nei valgyt pagaminti, nei vaiko priziuret.
Atsakyti