Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

QUOTE(Salvince @ 2015 08 07, 13:51)
Manika ,as kaip suprantu tau ir ramybes busenoje buna ekstrasistoles ?Nes man kai atsigulu paguliu jos nurimsta.O jei tik pajudu ir staiga atsisedu jauciu viena po kitos,bet stengiuos nesukt galvos.Stengiuos nukreipt mintis kuo toliau,ai kaip bus taip...Va ir dabar guliu sau ant gulto ir megaujuos saulyte.


Taip man jos ramybes busenoij irgi reiskiasi , bet kokioj padety be buciau. Jos kai uzeina dabar taip ir teses po kelias valandas net. Kaip kokios atakos ju uzpultu ir butu. Va dabar vel prasidejo, nors su kaliu esu tikra kad dabar viskas gerai.
Nebesuprantu, Kas cia daros.
Kame cia reikalai.
As per jas net pilnaverti gyvenima negaliu gyvent, nei miegot nei vaiksciot nei su vaikuti zaisti. As jas kazkodel netoleruoju. Kaip kitos tai toleruojaa as neisivaizduuoju, kai tau atrodo, kad sirdies isoks is krutines buna ir 5 ar daugiau kart per minute net taip. Ir cia norma? Manau, kad sveikam zmogui tikrai tai ne norma.
Nezinau kaip kitom bet man labai stipriai tos ekstrasistoles smugiiuoja.
Loram, pasakykit prasau kas toliau laukia kai tos ekstarsistoles taip isibegejo.
Ko tiketis? Kaip toliau gyvent?
Atsakyti
QUOTE(manika @ 2015 08 07, 16:54)
Taip man jos ramybes busenoij irgi reiskiasi ,  bet kokioj padety be buciau.  Jos kai uzeina dabar taip ir teses po kelias valandas net. Kaip kokios atakos ju uzpultu ir butu. Va dabar vel prasidejo,  nors su kaliu esu tikra kad dabar viskas gerai.
Nebesuprantu,  Kas cia daros.
Kame cia reikalai.
As per jas net pilnaverti gyvenima negaliu gyvent, nei miegot nei vaiksciot  nei su vaikuti zaisti.  As jas kazkodel netoleruoju. Kaip kitos tai toleruojaa as neisivaizduuoju, kai tau atrodo, kad  sirdies isoks is krutines buna ir 5 ar daugiau kart per minute net taip. Ir cia  norma? Manau,  kad sveikam zmogui tikrai tai ne norma.
Nezinau kaip kitom bet man labai stipriai tos ekstrasistoles smugiiuoja. 
Loram, pasakykit prasau kas toliau laukia kai tos ekstarsistoles taip isibegejo. 
Ko tiketis?  Kaip toliau gyvent?

Man irgi buna kai uzeina tai is vien vartosi,ir buna taip kokia pusia dienos,paskui truputi nurimsta ,bet visam neisnyksta.Ta prasme as jas jauciu kiekviena diena,maziau,daugiau .Jai pastresuoju tai is vis sirdis kaip uzvesta vartosi.Siuo metu praleidziu daugiau gamtoje,tad ir sirdele maziau vartosi,tokia aprimus.
Manika pabandyk namie isijungt relaksacine muzika,isijunk filmuka jogos asanu su kvepavimais,gal pades sirdele nuraminti.Man padeda ,bent kuriam laikui ja nuraminti wink.gif Arba pasportavus ,sirdis kuri laika ,nesivarto.
Nu as galvoju ,baime paeme virsu.Ir tu negali isbrist is to rato.O jai tu tikrai paleistum viska,nu tegu smugiuoja,na jai ir paskutine diena sioje zemeje,juk nuo taves maziausiai tai priklauso.Spjauk i viska ir pasakyk tegu !!! Gal tuomet viskas bus paprasciau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Salvince @ 2015 08 07, 18:12)
Man irgi buna kai uzeina tai is vien vartosi,ir buna taip kokia pusia dienos,paskui truputi nurimsta ,bet visam neisnyksta.Ta prasme as jas jauciu kiekviena diena,maziau,daugiau .Jai pastresuoju tai is vis sirdis kaip uzvesta vartosi.Siuo metu praleidziu daugiau gamtoje,tad ir sirdele maziau vartosi,tokia aprimus.
Manika pabandyk namie isijungt relaksacine muzika,isijunk filmuka jogos asanu su kvepavimais,gal pades sirdele nuraminti.Man padeda ,bent kuriam laikui ja nuraminti wink.gif Arba pasportavus ,sirdis kuri laika ,nesivarto.
Nu as galvoju ,baime paeme virsu.Ir tu negali isbrist is to rato.O jai tu tikrai paleistum viska,nu tegu smugiuoja,na jai ir paskutine diena sioje zemeje,juk nuo taves maziausiai tai priklauso.Spjauk i viska ir pasakyk tegu !!!  Gal tuomet viskas bus paprasciau wink.gif


Aciu Salvince smile.gif
Atsakyti
Manika ,kaip jauties siandien?
O tau kai buna ekrasistoles pvz pora valandu ir paskui jos isnyksta visai dienai ,ar net ilgesniam laikui ? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salvince: 08 rugpjūčio 2015 - 18:01
QUOTE(Salvince @ 2015 08 08, 18:59)
Manika ,kaip jauties siandien?
O tau kai buna ekrasistoles pvz pora valandu ir paskui jos isnyksta visai dienai  ,ar net ilgesniam  laikui ? bigsmile.gif

Kada Manika prakalbo apie nesibaigiancias ekstrasistoles, as prisiminiau kai gulejau ligonineje man buvo tai pat. Atrode kad is tiesu sirdis tik verciasi ir daugiau nieko. Is kart padare kardiograma. Tai gyd pasake , kad uzfiksavo daugybines ekstrasistoles. Ir tai ivyko ramybes bukleje, jokios itampos.
Atsakyti
QUOTE(Salvince @ 2015 08 08, 18:59)
Manika ,kaip jauties siandien?
O tau kai buna ekrasistoles pvz pora valandu ir paskui jos isnyksta visai dienai  ,ar net ilgesniam  laikui ? bigsmile.gif


Laba Salvince.
As siuo metu nebezinau Kas cia is vis daros su tom ekstarsistolem. Paskutine savaitę kazkas sutriko labai stipriai. Niekad anksciau taip nebuvo. Dabar buna uzeina ekstarsistoles ir teses 2.3. 5 val. poto aprimsta buna keliom valandom o buna, kad ir visai dienai. Pvz vakar iki piet buvo tik 3 ekstarsistoles, o popiet kai prasidejo tai kokias 4 val tesesi.
As nebezinau Kas cia yra, bet mano savijauta labai bloga, net pykina, valgyt negaliu. Silpna labai. Stipriai prakaituoju. Pulsas auks tas 90-100 laikosi.
O Dieve kaip man baisu, kad Kas zinotu.
Nebezinau kur detis.
Vyrui paaiskinau kad galiu numirt, jis niekaip nesuprantu mano bukles.
ITARIU, kad yra kazkas daugiau nei paprastos skilvelines ekstrasistoles, kazkas jas provokuoja. TIk Kas? Kodel nera galimybes jas pasalinti visam laikui? Bandau ir susitaikyt, Bandau viska, tik sunku labai. Nebeturiu sveikatos absoliuciai. Nezinau ar cia taip baime ima mane, ar cia kokia liga.
Kaip Jus jauciates? Kokie priepoliai Jus kankina? Kiek laiko jie trunka? Ar skilvelines pas Jus ekstrasistoles?
Kiek metu jas turite? Kaip viskas prasidejo?
Man dar dabar nakti kazkas daros, Pulsas aukstas, sirdis plaka kaip paselus, Buna vartosi sirdute. Zodziu net miegot negaliu normaliai.
Atsakyti
Manika,o jus vartojate kokius nors vaistus?Ar gydytojai nesiule antiaritminiu?
Mano naktys neramios.Sianakt vel sirdis baladojosi,lyg nori uzsivesti ir kazkas neleidzia,pila saltas sunkus prakaitas tuo metu ir varo slapintis.Skaiciau,kad turint diastoline disfunkcija labai dazni priesirdziu virpejimmai.Metoprololio negaliu gert,spaudima musa.Norejo mane Zabiela ant Cordarono pasodint,bet dar suabejojo.O dabar pas gyd.neprisibraunu,sirdis tabaluoja,vienu zodziu baisu.

Manika,laikykites,as jusu vietoj brauciausi pas koki gydytoja dar vienos nuomones.
Kazin ar galima priepuolio metu gerti atenololi,jei diena vartojau metoprololio?O gal dar gert nakciai metoprololio?Bijau tu priepuoliu.Ir kodel jie atsirado,neaisku
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Demetra: 08 rugpjūčio 2015 - 21:00
QUOTE(Demetra @ 2015 08 08, 21:56)
Manika,o jus vartojate kokius nors vaistus?Ar gydytojai nesiule antiaritminiu?
Mano naktys neramios.Sianakt vel sirdis baladojosi,lyg nori uzsivesti ir kazkas neleidzia,pila saltas sunkus prakaitas tuo metu ir varo slapintis.Skaiciau,kad turint diastoline disfunkcija labai dazni priesirdziu virpejimmai.Metoprololio negaliu gert,spaudima musa.Norejo mane Zabiela ant Cordarono pasodint,bet dar suabejojo.O dabar pas gyd.neprisibraunu,sirdis tabaluoja,vienu zodziu baisu.

Manika,laikykites,as jusu vietoj brauciausi pas koki gydytoja dar vienos nuomones.


Pradejau vartoti betaloc, pratinuos nuo mazos dozes. 12,5 mg. IsGeriu ryte. Gudobele Geriu, valerijona tabletem, kali. Dar nervukams nusipirkau trip tan forte.
O Jus kokiu raminanciu pageriat ?Ka dar vartojat?
Buvau pas kardio vakar, uzdejoi holteri vakar, pamatysiu pirmadieni Kas cia kaip. Kol Kas israse betaloc, sake valerijona pavartoti, kalio. Patare nesinervuot, sako is patirties zino, kad nieko neras. Bet tas ne pananaikino ekstarsistoliu atakos. Idomu medikai ar is liktu tokie ramus jai juos ar ju artimuosius istiktu tokie dalykai? Manau kad irgi ieskotu atsakymu ir nerimautu.
Atsakyti
QUOTE(manika @ 2015 08 08, 20:17)
Laba Salvince.
As siuo metu nebezinau Kas cia is vis daros su tom ekstarsistolem. Paskutine savaitę kazkas sutriko labai stipriai. Niekad anksciau taip nebuvo. Dabar buna uzeina ekstarsistoles ir teses 2.3. 5 val. poto aprimsta buna keliom valandom o buna, kad ir visai dienai.  Pvz vakar iki piet buvo tik 3 ekstarsistoles,  o popiet kai prasidejo tai kokias 4 val tesesi.
As nebezinau Kas cia yra, bet mano savijauta labai bloga,  net pykina,  valgyt negaliu.  Silpna labai.  Stipriai prakaituoju.  Pulsas auks tas 90-100 laikosi. 
O Dieve kaip man baisu, kad Kas zinotu.
Nebezinau kur detis.
Vyrui paaiskinau kad galiu numirt,  jis niekaip nesuprantu mano bukles.
ITARIU,  kad yra kazkas daugiau nei paprastos skilvelines ekstrasistoles, kazkas jas provokuoja. TIk Kas? Kodel nera galimybes jas pasalinti visam laikui? Bandau ir susitaikyt,  Bandau  viska, tik sunku labai. Nebeturiu sveikatos absoliuciai. Nezinau ar cia taip baime ima mane, ar cia kokia liga.
Kaip Jus jauciates?  Kokie priepoliai Jus kankina?  Kiek laiko jie trunka?  Ar skilvelines pas Jus ekstrasistoles?
Kiek metu jas turite?  Kaip viskas prasidejo?
Man dar dabar nakti kazkas daros,  Pulsas aukstas,  sirdis plaka kaip paselus, Buna vartosi sirdute.  Zodziu net miegot negaliu normaliai.

As isivaizduoju kaip tau baisu,ir kaip tu jautiesi sad.gif Nes ir pati visad kovoju su savo baime,ojei kas bus ...Net baisu pagalvoti kas bus toliau sad.gif
Pas mane irgi skilvelines,viskas prasidejo nuo sio pavasario ir tesiasi ekstrasistoles diena dienon sad.gif Aisku kad liudna ,bet save raminu, kad stresas dar blogiau ir isprovokuoja dar daugiau tu negerumu.Kai stresuoju,tada ir pykina,ir galva svaigsta ir pulsas sokineja tai per daznas tai per retas.Del to siuo metu itin stipriai susitelkus ties ramybe,ir jauciuosi daug geriau. Noreciau kad jos isnyktu amziams,bet kaip pagalvoju ,buna zmonems ir baisesniu isbandymu kaip ir vezys.Ir niekur tu zmogau nedingsi turi gyventi ir eiti i prieki. wink.gif

Atsakyti
QUOTE(manika @ 2015 08 08, 22:15)
Pradejau vartoti betaloc, pratinuos nuo mazos dozes.  12,5 mg. IsGeriu ryte.  Gudobele Geriu,  valerijona tabletem, kali. Dar nervukams nusipirkau trip tan forte.
O Jus kokiu raminanciu pageriat  ?Ka dar vartojat?
Buvau pas kardio vakar,  uzdejoi holteri vakar, pamatysiu pirmadieni Kas cia kaip. Kol Kas israse betaloc, sake valerijona pavartoti,  kalio. Patare nesinervuot, sako is patirties zino, kad nieko neras. Bet tas ne pananaikino ekstarsistoliu atakos. Idomu medikai ar is liktu tokie ramus jai juos ar ju artimuosius istiktu tokie dalykai?  Manau kad irgi ieskotu atsakymu ir nerimautu.


Pavartokite trumpo veikimo metoprololi. Nu man jis zymiai geriau veikia nei betaloc. Blogiau tikrai nebus. 12,5 mg tai tik vaistu gadinimas. Manika, mane irgi pykino , kai pulsas 90-100 laikydavosi. Jei geri metoprololi, tai propanololio -ne. Ir dar Manika, tikrai neradau niekur kodel kyla estrasistoles. Keista, kad jums staiga ir tiek ju daug. Manika, pasistenkite rinkti kardiogramas. Jei negali duoti, tegul atsviecia. Jie zino kuri dalis ten svarbi.
Atsakyti
Ikisiu savo trigrasi ir as, nes puikiai zinau, ka reiskia, kai sirdele nerami, vartaliojasi, kuiciasi, tos bemieges naktys ir t.t. Šiaip pastoviai vartoju rytmonorm, man padeda, bet pastebejau, kad vartojant magni, savijauta labai pagereja. As geriu Magne B6, bet butent prancuziska, ne kokius ten lietuviskus papildus ar siaip visokiom formom, bet butent ta. Ten parasyta gerti po 2 tab, 3 kart, dienoje , bet as tiek negeriu, nebent jau labai pradeda makaluotis sirdis, o taip 2x2, kartais ir 2x1, nes buna pamirstu. Vaistinese jo yra.
Cia dar va straipsniukas apie magnio svarba - http://www.366.lt/in...vybikai-svarbus

Plius man viena kardiologe sake, kad mums tokioms su savo bedomis magnio norma turetu buti (kai yra normos ribos nuo 0,7 iki 1.05) apie 1. Plius visur deklaruoja, kad magnis ir stresui reguliuoti labai gerai.
Dar man visai gerai padeda Sympathyl , ten yra ir gudobeliu, ir to pacio magnio. Aisku, kad poveikis pasijaustu, gerti dienos kitos neuzteks.
O siaip tai labai jau nusibodo viska gerineti. Taip noretusi be tu vaistu. As su vaistais taip jau kokie 6-7 metai. Tai su vienokiais, tai su kitokiais.
Betaloc arba kitaip tariant metoprololis man nelabai tiko, geriau verapamili, po abliacijos ( daryta jau beveik pries du metus) geriu rytmonorm. Abliacija man panaikino supraventrekuline tachikardija, ekstrasistoliu deja ne. Nemanau, kad kada nors kas nors pasikeis, kad ims ir isnyks tie permusimai. Todel tenka prisitaikyti. Kai uzeina blogi periodai, tai nieko nesinori, nieko neplanuoji, kai viskas pagereja, atrodo ir to norisi, ir kazkur isvaziuoti gerai butu, bet vis stabdai, o kas jeigu....

Laikomes merginos mirksiukas.gif , guodziames, kad ne vienos mes tokios ir dziaukimes, kad ne visada viskas blogai buna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(retancike @ 2015 08 09, 10:12)
Ikisiu savo trigrasi ir as, nes puikiai zinau, ka reiskia, kai sirdele nerami, vartaliojasi, kuiciasi, tos bemieges naktys ir t.t. Šiaip pastoviai vartoju rytmonorm, man padeda, bet pastebejau, kad vartojant magni, savijauta labai pagereja. As geriu Magne B6, bet butent prancuziska, ne kokius ten lietuviskus papildus ar siaip visokiom formom, bet butent ta. Ten parasyta gerti po 2 tab, 3 kart, dienoje , bet as tiek negeriu, nebent jau labai pradeda makaluotis sirdis, o taip 2x2, kartais ir 2x1, nes buna pamirstu.  Vaistinese jo yra.
Cia  dar va straipsniukas apie magnio svarba - http://www.366.lt/in...vybikai-svarbus

Plius man viena kardiologe sake, kad mums tokioms su savo bedomis magnio norma turetu buti (kai yra normos ribos nuo 0,7 iki 1.05) apie 1. Plius visur deklaruoja, kad magnis ir stresui reguliuoti labai gerai.
Dar man visai gerai padeda Sympathyl , ten yra ir gudobeliu, ir to pacio magnio. Aisku, kad poveikis pasijaustu, gerti dienos kitos neuzteks.
O siaip tai labai jau nusibodo viska gerineti. Taip noretusi be tu vaistu. As su vaistais taip jau kokie 6-7 metai. Tai su vienokiais, tai su kitokiais.
Betaloc arba kitaip tariant metoprololis man nelabai tiko, geriau verapamili, po abliacijos ( daryta jau beveik pries du metus) geriu rytmonorm. Abliacija man panaikino supraventrekuline tachikardija, ekstrasistoliu deja ne. Nemanau, kad kada nors kas nors pasikeis, kad ims ir isnyks tie permusimai. Todel tenka prisitaikyti. Kai uzeina blogi periodai, tai nieko nesinori, nieko neplanuoji, kai viskas pagereja, atrodo ir to norisi, ir kazkur isvaziuoti gerai butu, bet vis stabdai, o kas jeigu....

Laikomes merginos  mirksiukas.gif , guodziames, kad ne vienos mes tokios ir dziaukimes, kad ne visada viskas blogai buna  4u.gif




Pritariu. As irgi pavartoju magni. Alergiska Bgr vit , tai pageriu magni diasporal miltukais.
Atsakyti