Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

QUOTE(Loram @ 2015 08 01, 23:24)
na, čia ne taip paprasta papasakot viską biggrin.gif tai atsakysiu į klausimus biggrin.gif
Ilgo QT sindromas nesukelia ekstrasistolių, greičiau atvirkščiai - ekstrasistolės gali provokuoti kitus ritmo sutrikimus; MRT žymiai tiksliau nei echoskopija parodo širdies būklę



Bet kaip uzkirsti kelia ritmo sutrikimams? Kai neisiliauja tos ekstrasistoles? Neduoda jos ramybes.
Ka daryti?
Patarkite prasau.
as galvoju prasytis i ligonine ir ten prasyti atlikti visus reikiamus tyrimus.
Bet greiciausiai manes niekas neguldys, sakys esate sveika ir keliaukite namo.
Atsakyti
tokie dalykai neištiriami per savaitę - geriausia Jums prašytis pas savo kardiologą, o tas turėtų registruoti pas aritmologą santariškėse. TIk nesugalvokit eiti privačiai pas ką nors - nėra LT privačių gyd, kurie galėtų ištirti tai, ką Jūs norit.

Ir, deja, turiu nuvilti... ekstrasistolės jau niekur nedings visam laikui; bus geresnių laikų, blogesnių, bet jos liks. Susitaikykit, susigyvenkit ir viskas bus gerai. Nerimas dar blogiau nei pačios ekstrasistolės
Atsakyti
Na merginos, čia pas jus ir su "nuotykiais" verysad.gif Kažkaip net skaityt baisu, daugumai nel.gerai g.gif
Man tai irgi vartaliojasi laiks nuo laiko, bet nieko, kažkaip nieko nedarau. Paprastus papildus (bendrai moterims) geriu ir tai dėl nagų, plaukų daugiau blush2.gif Man turbūt labiau galvą tirt reikia, tik žinau, kad kai padarys tyrimus - nieko neras ir praeis savaime biggrin.gif

Šiaip man įdomu, o kaip žmonėms bendrai, kurios ekstrasistolės bjauriau "pernešamos"? Va manika sako, kad labiau jaučia ir bjauresnės yra skilvelinės, o aš pastebėjus, kad man bjaurios supraventrikulinės ax.gif Skilvelinių nel.jaučiu, tpdu tpfu tpfu..
Kažkada kviečiau greitąją, tai EKG blokadų nefiksavo, bet supraventrikulinės ekstrasistolės buvo. Dabar irgi supraventrikulines labiau jaučiu, paklausiau kokios, kai tikrino stimuliatorių ir tik atsigulus iškart permušimų buvo, tai puiki proga biggrin.gif

Man greitoji atvažiavo, tai per kokias 3-5 min., bet į ligoninę nevežė ir šiaip l.malonūs gyd.buvo. Nesiūlė nei relaniumų, nei pamiegot. Patikrino, nuramino ir išvažiavo.
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 08 01, 23:40)
tokie dalykai neištiriami per savaitę - geriausia Jums prašytis pas savo kardiologą, o tas turėtų registruoti pas aritmologą santariškėse. TIk nesugalvokit eiti privačiai pas ką nors - nėra LT privačių gyd, kurie galėtų ištirti tai, ką Jūs norit.

Ir, deja, turiu nuvilti... ekstrasistolės  jau niekur nedings visam laikui; bus geresnių laikų, blogesnių, bet jos liks. Susitaikykit, susigyvenkit ir viskas bus gerai. Nerimas dar blogiau nei pačios ekstrasistolės



Aciu Jums Loran, taip ir padaryta, esu uzrasyta pas elektrofiziologe santariskese. Esu anksciau buvusi pas Puodziukyna, kauno klinikose, jis pasake jokios nemato objektyvios priezasties gydymui, viskas Norma. Dare man ir elektrofiziologini tyrimas, viskas gerai, nieko neisprovokavo, net ekstrasistolių .
Nejaugi tikrai negalima surasti ekstrasistolių priezasties ?
Pasalinti priezasti?
O si kart gal man jas isprovokavo kalio trukumas? Ar galima ant tokio nedidelio trukumo nurasyti visa tai? Kaip Jus manote?
ACIU JUMS LORAN.
Papildyta:
QUOTE(Rasma @ 2015 08 02, 04:45)

Man greitoji atvažiavo, tai per kokias 3-5 min., bet į ligoninę nevežė ir šiaip l.malonūs gyd.buvo. Nesiūlė nei relaniumų, nei pamiegot. Patikrino, nuramino ir išvažiavo.



Patikekite esu apakusi greitukes greitumu, Vilniaus mieste greituke vaziavo 40 min. Man truksta zodziu siuo klausimu. Dar sako paramedikai cia dar greitai., kol dar padare EGG praejo geros 20 min. Po viso to patirimo nieko kito nebelieka kaip pasiulyti relaniumo.
Kaune kiek zinau laikas numatytas pas juos iki 10 min ir kiek teko susidurti tikrai operatyvu.
.

Atsakyti
- elektrofiziologinio tyrimo metu tikslo išprovokuoti ekstrasistolių nėra.
- Ekstrasistolių priežastis yra širdies ląstelių membranos elektrinis nestabilumas - t.y. tai vyksta molekuliniam lygyje, todėl kaip tai pašalinti visam laikui dar niekas nesugalvojo wink.gif o pati pradžių pradžia - tai gali būti paveldėjimas, persirgtos ligos (ypač virusinės), krūtinės ląstos traumos, kitos širdies ligos, dėl kurių tempiasi širdies ląstelės ir t.t.
- kalio trūkumas provokuoja, kai jau yra pagrindas širdyje, jei to polinkio nebūtų, tai toks mažas kalio nukrypimas nuo normos nesukeltų ekstrasistolių.
- jei kvietėt GMP dėl ekstrasistolių - tai džiaukitės, kad iš viso atvažiavo biggrin.gif apskritai, Vilniaus mieste per paskutinius 3-4 metus GMP labai labai patobulėjo;
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 08 02, 11:41)
- elektrofiziologinio tyrimo metu tikslo išprovokuoti ekstrasistolių nėra.
- Ekstrasistolių priežastis yra širdies ląstelių membranos elektrinis nestabilumas - t.y. tai vyksta molekuliniam lygyje, todėl kaip tai pašalinti visam laikui dar niekas nesugalvojo wink.gif o pati pradžių pradžia - tai gali būti paveldėjimas, persirgtos ligos (ypač virusinės), krūtinės ląstos traumos, kitos širdies ligos, dėl kurių tempiasi širdies ląstelės ir t.t.
- kalio trūkumas provokuoja, kai jau yra pagrindas širdyje, jei to polinkio nebūtų, tai toks mažas kalio nukrypimas nuo normos nesukeltų ekstrasistolių.
- jei kvietėt GMP dėl ekstrasistolių - tai džiaukitės, kad iš viso atvažiavo biggrin.gif apskritai, Vilniaus mieste per paskutinius 3-4 metus GMP labai labai patobulėjo;



Ko laukti, ko tiketis? Jei ir toliau vyraus skilvelines ekstrasistoles?
Ar jos gali praiti savaime? Isnykti apskritai is mano gyvenimo?
Gal cia kokie hormonal jas provokuoja? Ar mano emocijos?
Kokius hormonu tyrimus tureciau pasidaryt?
ACIU JUMS DAR KART.
Atsakyti
Jei nera garantijos kad ekstrasistoles nesukels mirties, Kodel i jas taip ziurima pro pirstus ir Kodel tai ne rimta priezastis atvykti greitukei? Nebesuprantu Kas tada pas mus laikoma rimta? Kai jau zmogus numire tada turbut rimta priezastis vykti ir gelbeti? Taip gaunasi, kad as zmogus, mokantis mokescius negaliu tiketis pagalbos greitos ir issamios, nes mano ekstarsistoles dar nesukele man kazkokiu rimtu potologiju ar net mirties. As jug ir kvieciu pagalba tam, kad butu isvengtos neigiamos pasekmes. Jauciuosi pilna teise turinti gauti visa reikiama pagalba., tik medikams kazkodel mano simptomai visai nereiksmingi, nors garantijos kad ne mirsiu duoti negali. Ne zinau, kaip Jums, bet man baisu. Supratau, kad bedu turiu, o padeti niekas negali. as Jauciuosi labai sutrikusi. NESUPYKITE LORAN, TAI NE JUMS SKIRTA, ESU JUMS DEKINGA UZ MUSU PALAIKYMUS,, KONSULTACIJAS. ACIU. ITARIU ESATE MEDIKE IS DIDZIOSIOS RAIDES.
Atsakyti
QUOTE(manika @ 2015 08 02, 09:58)
Patikekite esu apakusi greitukes greitumu,  Vilniaus mieste greituke vaziavo 40 min. Man truksta zodziu siuo klausimu. Dar sako paramedikai cia dar greitai.,  kol dar padare EGG praejo geros 20 min. Po viso to patirimo nieko kito nebelieka kaip pasiulyti relaniumo.
Kaune kiek zinau laikas numatytas pas juos iki 10 min ir kiek teko susidurti tikrai operatyvu.
.


biggrin.gif Gerai būtų, kad Kaune per 10 min. atvaziuotu. Gyvenu palyginti netoli GMP stoties, karta kvieciau kaip a la infarktas, atyvaziavo po pusvalandzio schmoll.gif .
Atsakyti
Kazin, ar normalu, kad pulsas vakare tesiekia 50k/min? Po to tachikardijos priepuolio seimos gyd. liepe gert metoptololi.Diena pulsas normalus, netgu kyla tachikardijos, bet vakarais labai sureteja. Apskritai, man labai svaigsta galva ir jauciu vidini virpuli, diskomforta sirdies srityje. Ar tai sirdis, ar labai itakota nervu?
Atsakyti
nes ekstrasistoles turi VISI be išimties žmonės - įsivaizduokit, kad Žemė ir yra ligoninė biggrin.gif
Pačios ekstrasistolės mirties nesukelia. o nekaltų ligų komplikacijos irgi gali sukelti mirtį - tada reikia gultis į ligoninę sergant sloga, plaučių uždegimu, gripu, pūliuojant žaizdelei, įsidūrus adata ir t.t.

Pulsas 50 iš esmės yra normalus, bet jei geriant vaistus svaigsta galva, o negeriant - ne, tai arba per didelė dozė, arba jie visai netinka (gal nukrenta kraujospūdis, o gal toks pulsas jums asmeniškai yra per mažas (tai irgi yra individualu))
Atsakyti
Gal kas zino Aro Puodziukyno kontaktus? 4u.gif Labai reikia verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2015 08 02, 21:06)
Gal kas zino Aro Puodziukyno kontaktus? 4u.gif  Labai reikia verysad.gif .


Reik bandyt gaudyt ji kabinete, telefonu arba tiesiog atvykti, nes kitaip patekti pas ji tik per savo kardiologą.
Jo kabineto tel gal yra Internet? LSMU tinklalapi.
Atsakyti