Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

QUOTE(Demetra @ 2015 07 24, 18:33)
Aš tikrai daug nesišlapinau  g.gif . O kiek laiko jums trukdavo priepuoliai? Kas juos iššaukdavo?


Ilgiausiai truko 6 val. Nueme su kaskokiais vaistais tiesiai i vena, pamenu kad pavadinimas prasideda is d raides.
Papildyta:
QUOTE(maskatukas @ 2015 07 24, 18:55)
Ilgiausiai truko 6 val. Nueme su kaskokiais vaistais tiesiai i vena, pamenu kad pavadinimas prasideda is d raides.


Prasidedavo staiga. Net ramybes bukleje.
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2015 07 24, 18:57)
Nueme su kaskokiais vaistais tiesiai i vena, pamenu kad pavadinimas prasideda is d raides.
Adenozinas
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2015 07 24, 17:57)
Ilgiausiai truko 6 val. Nueme su kaskokiais vaistais tiesiai i vena, pamenu kad pavadinimas prasideda is d raides.
Papildyta:
Prasidedavo staiga. Net ramybes bukleje.


Jums dare abliaciją? Ar buvo kita priepuolių priežastis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Demetra: 24 liepos 2015 - 18:48
Mane šeimos gydytoja prigąsdino, sako nereikia tau jokiu abliacijų, dar pradurs širdį doh.gif blink.gif . Kol kas ir neaišku, ar širdyje yra židinių, ar čia kažkas kitas provokuoja tachikardiją g.gif .Man per panikos atakas irgi būdavo didelė tachikardija, bet PA dabar kontroliuojamos, o ir pojūtis būdavo kitoks. Ir per GERL paūmėjimus širdis tabaluojasi, bet čia buvo tas "užsivedimas", kas mane ir neramina.
Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2015 07 24, 20:06)
Mane šeimos gydytoja prigąsdino, sako nereikia tau jokiu abliacijų, dar pradurs širdį  doh.gif  blink.gif  . Kol kas ir neaišku, ar širdyje yra židinių, ar čia kažkas kitas provokuoja tachikardiją  g.gif .Man per panikos atakas irgi būdavo didelė tachikardija, bet PA dabar kontroliuojamos, o ir pojūtis būdavo kitoks. Ir per GERL paūmėjimus širdis tabaluojasi, bet čia buvo tas "užsivedimas", kas mane ir neramina.


Man neatliko abliacijos del kitos ligos. Jau esu rasiusi kaskada. Nors atlikite tyrima per stemple.
Atsakyti
O jei po tachikardijos priepuolio gausiai nesislapinama,koks tai gali buti priepuolis g.gif


Papildyta:
QUOTE(maskatukas @ 2015 07 24, 19:36)
Man neatliko abliacijos del kitos ligos. Jau esu rasiusi kaskada. Nors atlikite tyrima per stemple.

Ar priepuoliai kartojasi?
Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2015 07 29, 17:11)
O jei po tachikardijos priepuolio gausiai nesislapinama,koks tai gali buti priepuolis g.gif
Papildyta:

Ar priepuoliai kartojasi?


Geriu vaistus kordarona. Tai rimtas vaistas. Kardiologai turi nuspresti - kaip jums padeti. Verapamilis man neveike visai.
Papildyta:
QUOTE(maskatukas @ 2015 07 29, 17:30)
Geriu vaistus kordarona. Tai rimtas vaistas. Kardiologai turi nuspresti - kaip jums padeti. Verapamilis man neveike visai.

Sirdute dirba gerai.
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2015 07 29, 16:32)
Geriu vaistus kordarona. Tai rimtas vaistas. Kardiologai turi nuspresti - kaip jums padeti. Verapamilis man neveike visai.
Papildyta:

Sirdute dirba gerai.

Saunu girdeti,kad viskas susitvarke.As kol kas iki gydytoju neprisibraunu,tai tik metoprololi naudoju.Priepuoliu nebuvo daugiau,bet sirdis nerami.be to labai silpna ir skauda galva.kazkoks vidinis virpulys jauciasi.
Atsakyti
Labutis visoms. Isgyvenu vel sunku perioda. Pries kelias dienas pasipyle permusimu, vienas po kito ir tai teses 4 val. Nebetveriau issikvieciau greituke, kuri vaziavo 40 min. Atvaziavo, uzrase kardiograma, kardiograma svari, nieko neuzfiksavo. Pasiule man relaniumo ir pamiegot, atsisakiau. Tada seip ne taip pasiule vaziuot i priemima, nuveze i santariskes, ten kardiograma irgi nieko neparode. Tada prijunge tiesiogini kazkoki aparata kur rodo sirdies darba tiesioginiame laike. Tada jau medikai mate yra skilvelines ekstrasistoles, pavienes taciau daznos. Na tada jau ir echoskopa padare, viskas Norma. Tuomet kraujuka dar patyrinejo ir nustate kad kalio trukumas norma nuo 3.8 o, pas Mane 3.6. Tuomet pasiliko mane nakteliai, lasino kali. Sirdele Tuomet nurimo. Bet dabar karts nuo karto vel paspurda stipriau. Dabar jau zinau, kad kai Jauciu permusimus tai jie skilvelianiai, nes pati maciau, ekraneli tam, O priesirdiniu nejauciu. Priimamajam patare pasidayti kuo daugiau tyrimu, tokiu kaip sirdies magnetini rezonansa, toliau genetini del PQ kazkokio. dar prirase visus kitus pakartot holteri, dvirati, echoskopija. Sake gal mums reik definitely defibriliatoriu Jei genetinis tyrimas parodys ta prailginta pq.
Kaip as persigandau, dar dabar negaliu atsigauti is baimes.
Loran, gal galit pagelbet.
Kas tas genetinis tyrimas, ka jis parodys?
Kodel pas mane karts nuo karto truksta kalio.?
kur jis dingsta?
Ka parodo sirdies MRT?
Geriu Jusu rekomenduota chronocard, karts nuo karto kali, magni pavartoju.
paskutiniu metu Buvo aprimusi sirdele, o dabar vel stipriai dave apie save zinoti .
Ka darau ne taip?
esu nevilty, prasau pagalbos.
Ligoniniai pasake cia jums ne autoservisas, niekas garantijos neduoda. mazdaug keliaukite ir. .........
Nieko niekas neaiskino, sako turite seimoj mirciu nuo sirdies tai mazdaug tirkites nes ir Jums pavojus.
Atsakyti
jei ne paslaptis - koks gydytojas žiūrėjo?

tikriausiai liepė tirtis dėl ilgo QT sindromo - tas yra dažnai paveldimas, nuo jo miršta jauni žmonės, daromi genetiniai tyrimai. Yra ir trumpo PQ sindromai, bet jie ne taip pavojingi...
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 08 01, 22:16)
jei ne paslaptis - koks gydytojas žiūrėjo?

tikriausiai liepė tirtis dėl ilgo QT sindromo - tas yra dažnai paveldimas, nuo jo miršta jauni žmonės, daromi genetiniai tyrimai. Yra ir trumpo PQ sindromai, bet jie ne taip pavojingi...



Atsakingas buvo Denis Kabl. .... nepamenu tiksliai.
Jus teisi liepe tirtis del ilgojo QT sindromo.
Tai jis ir gali sukelti ekstrasistoles?
Loran o ka parodo MRT?
Man patare siuos tyrimus darytis, turbut del to, kad pasakiau jog mire brolis 31 metu nuo umaus sirdies ritmo sutrikimo.
Kaip as issigandau tu permusimu ir to ka pasake medikai, as iki siol negaliu atsigauti. Del to defibriliatoraius ar galimos staigios mirties. O dar pasekoje pasako, eikite namo, o ten mazdaug bus kaip bus. Dievuliau turiu maza vaikuti, noriu dziaugtis gyvenimu ir negaliu per siuos simtomus ir baime.

israse verapamili pagert, kaip jis veikia? Ar jo man tikrai vartot? Pulsas norma dabar, permusimu yra, bet retoki po kelis ar keliolika per diena.
Atsakyti
na, čia ne taip paprasta papasakot viską biggrin.gif tai atsakysiu į klausimus biggrin.gif
Ilgo QT sindromas nesukelia ekstrasistolių, greičiau atvirkščiai - ekstrasistolės gali provokuoti kitus ritmo sutrikimus; MRT žymiai tiksliau nei echoskopija parodo širdies būklę
Atsakyti