Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

Avis, Salvince kaip jūsų tyrimai?

Kaip savijautos visų per karščius?

Aš tai sunkiai pakeliu tvankumą, vandens daug geriu, bet vis vien tabaluojas širdis savo nuožiūra smile.gif

Gal kas išmanot (o gal ir Loram užmatys, ateis žodelį tart) kas čia galėtų būti su EKG?
Greitosios šauktis nelabai išeina, nes nuosavų namų kvartalas, nei kam pasitikt, jaučiu tos gatvės ir navigacijoj dar nėra. Tai poliklinikoj sutiko mokamai padaryt, bet nebuvo kam pakomentuot ("važiuokit į ligoninę gal paklauskit")

O EKG užrašyta, nes širdis pradėjo naujai jaustis, grynai " tirtėjimo" jausmas. Ne vartosi, ne dar kažkas, o drebėjimo pojūtis krūtinėje.
user posted image
user posted image
user posted image

Nu nesinori į tą ligoninę važiuot, gal čia koks niekas g.gif
Atsakyti
tai kad nieko čia labai nėra, ŠSD 76k/min, Kairės Hiso pluošto kojytės priekinės šakelės blokada, nedidelis repoliarizacijos sutrikimas šoninėje sienelėje; viskas ritmiška, be ekstrasistolių. Gyvensit dar ilgai biggrin.gif SKysčių, magnio ir raminančių wink.gif
Beje, pagal naują ministro tvarką, būtinąją pagalbą turi teikti bet kuri gydymo įstaiga, t.y. jei Jums blogai, einat į be tkurią polikliniką iir reikalaujat bud. gydytojo apžiūros (net jei ten neprisiregistravusi); tiesa, čia būtinosios pagalbos nebūtų - tai tikriausiai tektų susimokėti
Atsakyti
Ačiū Loram! Jūs auksas wub.gif Man iškart ramiau. Pamiršau paminėt ir dviprasmiškai gavosi doh.gif Čia mano mamytės tyrimas ax.gif Jai bloga pasidarė, servise su vaikais buvau, paskambino pagalbos, tai aš tiek pasipergyvenau, kad nulėkiau greit, mamą į mašiną ir į polikliniką (nesugalvojau nieko protingiau). Bet kadangi mama kažkaip šiom dienom silpnai jaučiasi, tai neišlaukėm poliklinikoj gydytojos, prašė ją parvežt namo (gal ir dėl to, jog trys vaikai dar mašinoj atsilapoję visas duris laukė, tai močiutė pagailėjo blush2.gif ).
Parodžiau vaikų gyd.kardiogramą, bet gyd.mūsų mažai kalbi, tai tik paklausė ar neskauda širdies ir pasakė, kad tyrimų daugiau pasidarytų. Bet nieko nepakomentavo doh.gif Ačiū, nuraminsiu mamąir pačiai ramiau bus.
Pirmadienį pas gyd.užsirašius, nes dėjos Holterį ir jau turės pakomemtuot atsakymus.
Papildyta:
Mano mamai 70, tai dar tikiuos, jog jauniausios mano dukros vestuvėse šoks smile.gif Bet savo amžiui bijo infarkto, insulto...o kai ji bijo, tai ir aš bijau biggrin.gif
Mamai skysčių ir magnio, man raminančių biggrin.gif

Aš tai gyvensiu, dar man vaikai neužauginti, neturiu laiko mirti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2015 07 08, 17:03)

Papildyta:
Mano mamai 70, tai dar tikiuos, jog jauniausios mano dukros vestuvėse šoks smile.gif Bet savo amžiui bijo infarkto, insulto...o kai ji bijo, tai ir aš bijau biggrin.gif 
Mamai skysčių ir magnio, man raminančių biggrin.gif

Aga, nuraminkit mama, as biskiuka jaunesne, bet per karscius irgi geriu daug vandens, magvito arba magne b6, imu po 2 du kart dienoj sirdziai labai liuks, na o chronocardas tai isvis pasaka.Geriu jau antra pakuote ir meldziuosiu Loram smile.gif uz siuos vaistus smile.gif
Atsakyti
Rasma - jei tokia EKG būtų vaikui, tai būtų blogai, todėl ji nelabai išmano biggrin.gif IŠ esmės - galima kibti tik prie to repoliarizacijos sutrikimo (bet reikia žiūrėti ankstesnes EKG, gretutines ligas (nutukimas, hipertenzija, vožtuvų problemos)), bet čia labiau dėl skausmo, bet ne dėl "tirtėjimo"

Ponia Delovej - reiks man kreiptis pas Chronocardo gamintoju, kad sumokėtų už reklamą LT biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 07 08, 16:29)
Rasma - jei tokia EKG būtų vaikui, tai būtų blogai, todėl ji nelabai išmano biggrin.gif IŠ esmės - galima kibti tik prie to repoliarizacijos sutrikimo (bet reikia žiūrėti ankstesnes EKG, gretutines ligas (nutukimas, hipertenzija, vožtuvų problemos)), bet čia labiau dėl skausmo, bet ne dėl "tirtėjimo"

Tai matyt, kad nel.žinojo ką pasakyt pediatrė. Bus Holterio atsakymas, tai jau jai ten paaiškins geriau.
Nėra tokių problemų (laikinai, tik kai blogiau pasijunta spaudimas pakyla 140/90, bet ir normalizuojasi po to), bet gyvena pastoviam strese, nervuojas daug cool.gif
Vienu metu (prieš porą metų) blogai jautėsi, tai pakliuvo pas uolų gydytoją, kuom tik netyrė doh.gif Ji jau bėdavojosi, kad nuo tyrimų greičiau numirs. Kažkokį tyrimą su radiacija, kur reikėjo šokoladą neštis (ilgai truko, lėtino ten širdies darbą keliskart injekcijom), ir vartė kažkokiam aparate, ir visus tuos įprastus. Reziume - gydymo nereikia.
Skausmų būna irgi labai stiprių, plėšia krūtinę, tai irgi esam lėkę į priimamąjį, bet nieko baisaus nebuvo, tai jau žino, paguli, karštos arbatos pageria ir geriau.

O šiandien, tai jau išsigando to naujo jausmo, to tirtėjimo, nesuprato kas vyksta (nors aš pati raminau, kad man pan. tirtėjimas pirmadienį buvo biggrin.gif )
Kaimynas jaunesnis numirė nuo širdies nesenai, tai matyt dabar mintys ties tuo a.a. kaimynu. Nos aiškinu, jog didelis skirtumas, kai žmogui plyšta aortos aneurizma


Mama gerdavo kartais "Hjertemagnyl", bet paskaitė žurnale, jog aspirinas širdininkus gali pražudyt ar pan., tai dabar neturi vaisto, kuris padėtų. Reik ir man "Chronocard" rekomenduot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2015 07 08, 17:00)
Reziume - gydymo nereikia.
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 07 08, 17:02)

Paskambinau mamai, apsidžiaugė, kad turi magnio. Tai skysčius geria, magnį čiulpia, virpa rečiau, nel. ir skauda, braškes dar iš to džiaugsmo nusiskynė ir žiūri serialus.

Ačiū, kad pakonsultuojat 4u.gif Nereiks man vyrui grįžus, vėlų vakarą su kardiograma po ligonines lakstyt ax.gif
Atsakyti

Sveikos Sirdeles !!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Daktare ne labai kalbi,tik pasake kad yra truputi nukrypimu sad.gif
Vienu metu pulsas uzfiksuotas net 136 ,o maziausiais 44 doh.gif ,nors as del pulso maziausiai pergyvenau,daugiausiai jauciu tas ekstrasistolias. Nes kiek namie matuojant spaudima niekad pulso nebuna net 100,tad matomai,gal kokia panika eme tuo metu doh.gif Nes tikrai be proto bijojau kai uzdejo ta holteri,tiesiog uzsirasiau sau mirties nuosprendi.Gal visumoje del to taip pulsas ir sokinejo.Nes namie matuojant visad buna 67-76-85,na tikrai niekad ne maciau tokio didelio,jau net galvoju gal mano aparatas blogai rodo smile.gif
Skydliaukes tyrimai geri. FT 15.9 TTH 1.45 anti-TPO 48
Cholesterolis bandras 4.73
DTL Cholesterolis 2.17
TGL 0.78
UREA 4.3
CREA 64
Kalis 4.6
Natris 141
Nors dabar truputi jauciuosi ramesne,ir sirdele nusiraminus,tik karts nuo karto jauciu vartymasi,bet tikrai ne toki kai anuomet rolleyes.gif Gydimo nepaskyre jokio,sake pagert gudobeles lasiuku,ir jai pulsas bus aukstas tuomet isgerti Atenolol.
Nusipirkau siandien Herbastress papilda,kad nuramintu mano emocine bukle,nes kaip ir minejau esu be galo jautri ir jau 10 metu sergu vegetodistonija,tad per tiek metu,tikrai turejau aibes visokiu simptomu,kurie dingdavo tai vel atsirasdavo .
Loram o ka jus manot apie mano Holterio rodiklius,ar galiu sportuoti,ar nepakenksiu savo sirdelei ?
Nelabai matosi,ikelus i albuma,labai susimazino foto doh.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
o ką veikėt 17:53? biggrin.gif iš darbo namo skubėjot? laiptais lipot? biggrin.gif vat jums ir pulsas 136 biggrin.gif o 44 buvo naktį, kaip ir turi būti, kai užmiegat, įsivyrauja parasimpatinė nerv. sistema, ir pulsas būna retas. O ekstrasistolių nedaug. Gyvenkit, užsiimkit kūno kultūra ir džiaukitės gyvenimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 07 08, 17:37)
o ką veikėt 17:53? biggrin.gif iš darbo namo skubėjot? laiptais lipot? biggrin.gif vat jums ir pulsas 136 biggrin.gif o 44 buvo naktį, kaip ir turi būti, kai užmiegat, įsivyrauja parasimpatinė nerv. sistema, ir pulsas būna retas. O ekstrasistolių nedaug. Gyvenkit, užsiimkit kūno kultūra ir džiaukitės gyvenimu  4u.gif

Aciuuuu Loram,ka mes darytumem be jusu thumbup.gif Dabar atgaminau is ties tuo laiku lipau laiptais,gyvenu astuntam aukste lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Salvince,2015 07 08, 18:22
Nusipirkau siandien Herbastress papilda,kad nuramintu mano emocine bukle,nes kaip ir minejau esu be galo jautri ir jau 10 metu sergu vegetodistonija,tad per tiek metu,tikrai turejau aibes visokiu simptomu,kurie dingdavo tai vel atsirasdavo .
[/quote]

Ir as Salvince turiu ta beda su vegetodistonija. Jau irgi 10 metu, kaip jauciu visokius sveikatos sutrikimus, simptomus. Itariu kad tai niekad nebesibaigs, tik baisoka, kad persikele visos bedos ant sirdies Ir tie permusimai varo mane is proto. Kartais taip stipriai susimakaluoja sirdele, kad sustingtu is baimes, mastau kuom tas makalavimasis baigsis ,ar Jau cia sustos sirdis, ar sutriks ritmas ir t.t. O blogiausia, kad tuo momentu saves negaliu nuramint, baime paiima virsu. verysad.gif
Atsakyti