QUOTE(manika @ 2015 06 23, 23:11)
Buvau pas medikus ir daug kartu. Priezasties nera. Isvada - sveika. Yra ekstrasistoliu, kurias uzfiksavo holteris. Holteri atliko daug kart. Atliko net elektrofiziologini, viskas aciu Dievui gerai, bet kaip yra tos ekstrasistoles taip ir yra.
Ir bus. Jos baigsis tik tada, kai jau mūsų gyvų nebus. Todėl, kad ekstrasistolės yra visiškai normalu sveikam žmogui ir sveikai širdžiai. Gal ir netikęs palyginimas, bet turbūt suprantat, kad kartais čiaudi ir sveikas žmogus, neperšalęs. O kartais be jokios rimtos priežasties ar ligos kažkur kažką suskausta. Bet tai nereiškia, kad dabar nuo to gali imti ir numirti, šiaip sau.
Jeigu žmonės taip lengvai mirtų nuo ekstrasistolių, tai einant gatve matytumėte vis kažką nukrentant, kas kelis žingsnius kristų sutrikus ritmui. Ir turbūt ypač daug jaunų, sveikų moterų.
Jau kai rimtai trinka širdies ritmas, tai gyd. ir visa aparatūra tai pastebi. Ir net trinkant širdies ritmui, gi kiek tų žmonių gyvena, kiek nukritusių išgelbstima. Ir kiek visokių tų ritmo sutrikimų variantų yra.
Tiesiog kiekvienam žmogui turbūt yra du "baisiausi" organai: smegenys (galva) ir širdis, bet tik dėl to, jog iškart siejame, jog jei jau susirgai, tai daugiau tikimybės numirti nei nuo slogos. Kai sloga, tai nosį išpūti ir apie mirtį galvoti nesinori, truputį juokinga būtų iškart mirtį planuot. Tai ekstrasistolės tai širdžiai, pan.kaip sloga. Jos gal ir bjauriai kamuoja, bet irgi truputį juokinga mirtį planuot.
Man ekstrasistolės irgi bjauru, kai jų pradžia buvo, dar nežinojau kas tai, tai net greitąją išsikviečiau O buvo dupletai, tripletai ekstrasistolių..dar spėjo EKG fiksuot, nes atlėkė per porą min.pas "širdininkę". O jau gėda pasidarė prieš medikus, kad pati neatpažinau kas tokio Tik gerai, kad pasitaikė supratingi, nuramino ir prajuokino, kad nieko tokio, jog atvažiavo dėl ekstrasistolių. Dar dabar žodžius atsimenu, kad greitoji dėl jų dažniausiai važiuoja pas vyrus jiems išaiškinti, kad gyvens daug sudėtingiau nei moterims Dabar žinau tuos jausmus ir minčių nekyla.
QUOTE(manika @ 2015 06 23, 23:42)
Sutinku100%, bet niekaip nesusitvarkau.
Psichologines pagalbos kreipiaus i specialistus jau senokai, bet....
Psichologines pagalbos kreipiaus i specialistus jau senokai, bet....
Sunkiausia, kad tas darbas su savimi visam gyvenimui. Būtų gerai, jei tik užsinorėjus įveiktum baimes Mirties baimė yra būtina ir kertinė žmogaus baimė. Ja grįstas ir savisaugos instinkstas. Ne taip lengva jos atsikratyti. Gamta taip surėdė, kad žmogui natūraliai senstant pamažu silpnėja ir baimė mirti. Taip turėtų būti. O kol žmogus jaunas, tai mirtis jam nėra ir neatrodo natūrali.
Be to, jei gerai pamenu jūsų istoriją, turint artimojo mirties patirtį, visuomet būna sunkiau. Artimojo mirtis visuomet primena apie mūsų pačių mirtį ir tą baimę tik dar labiau sustiprina.
Bet kitąvertus, staigi jauno žmogaus mirtis, be aiškių priežasčių, patalogoanatomui visad bus mirtis sutrikus širdies ritmui. Nes taip mokoma. Tačiau tik nedidelė dalis širdies ritmų sutrikimų dalis sukelia staigią mirtį (čia gal Loram geriau žino).
Todėl kartais iš tiesų verta kai kurias mirtis tiesiog palikti likimui ir suprasti jog kito žmogaus likimas, nebūtinai nulems ir jūsiškį.
Įvertinti kiek jau ilgai ta baimė su jumis, kiek daug jau tyrimų padaryt, kad turbūt metai bėga, o ta mirtis neištinka ir neištiks, nes jūs gi esate sveika. Tik kartais čiaudite Ir kai tos ekstrasistolės būna, tai nesusikoncentruoti į jas, kaip nesusikoncentruojate į tai, jog nusičiaudėjote. Sunku, bet jei nepasiduoti tai baimei vienąkart, antrąkart, tai pastebėsit, kad tie permušimai ir suretėjo. Bet nebūtinai tis ekstrasistolės bus retesnės, tiesiog išmokstama su jomis gyventi ir nereaguoti. O lai nereaguoji, tai nelabai ir jauti.
Aš pirmus mėnesius labai jutau suveikiant stimuliatorių, dabar praėjo daug laiko, jis dirba ir aš net nereaguoju. Man dar reiktų pagalvoti ar aš jutau kaip veikė ar ne. Tiesiog tie jutimai man tapo įprasti, kasdienybė. Taip ir su permušimais.