Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

https://www.youtube....h?v=Bdlv1RXuQsw
va čia vaikui patikrina, suaugusiam tokių žaisliukų nebūna biggrin.gif ir suaugusiam stimuliatorių deda ne į pilvą, o po raktikauliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kramtuskee1 @ 2015 06 15, 22:08)
Cia tik is smalsumo smile.gif O kaip tikrina ta stimuliatoriu ? smile.gif

Kaip Loram ir parodė, įdėdama filmuko nuorodą. Atskiras kabinetas toms patikroms yra. Uždeda daviklį ant to stimuliatoriaus ir viską žiūri kompe. Kartais (man ne visada) ir įprastą EKG dar tuo pačiu užrašo.
Atsakyti
Buvau pas savo šeimos gydytoją, bandė nuraminti, kad "čia tikrai ne širdis" , nu bet užmuškit mane - ar normalu kad iš niekur nieko 5 dienas iš eilės permušinetu kas 1-3 minutes visą dieną? ?? Na gerai, nežinau, ar permuša miegant. Bet likusią dalį dienos - didžiausias tarpas būna 10-15min, ir babach, stabteli, persivercia ir toliau eina. Per paskutinę valandą buvo bent 20-30 permušimu.
Jaučiuosi klaikiai, šitie dalykai varo visišką nerimą ir beviltiškumo jausmą. Ašaros pačios pilasi, mirties baimė neapsakoma, ir nežinau, kaip sulaukti rytojaus. Labai nenoriu mirt.
Turbūt daugumai pasirodys juokingas mano postas bet jaučiuosi tiek blogai, kad nors kažkam turiu apie tai pasakyt, kad ir internetu. Viltis durnių motina.
Atsakyti
Gerai, kad pasisakote. Pergyvenimai, nė kiek nejuokingi, nes žmonės dėl šitų baimių kenčia ir dar labiau jaučia simptomus. Organizmas pastoviam strese, o jūs pastovioje savistaboje doh.gif
Kad nemiršta taip paprastai tie žmonės nuo ekstrasistolių, gyvena patirdami jų tūkstančiais. Kai buvau jauna, tai įsiminiau iš gyd. konsultacijų, kad kelis šimtus per parą patirti išvis yra absoliučiai normalu, o gydo tai lyg jei siekia 5000 ir daugiau g.gif Man rodos ir šioje temoje kažkas yra rašęs,kad patiria tų ekstrasistolių ar tai 8000 per parą ir gyvena žmogus ax.gif

O jums darė tyrimus?
Nes jei darė pvz. skydliaukės, kalio tyrimus, krūvio tyrimą, Holterio monitoravimą (o mane dar ir pas gastroenterologus nusiuntė) ir gyd. teigia, jog nepavojinga, tai reiškiasi ir nepavojinga.

Gyvensit ilgai ir laimingai, kol ta širdis sustos. Ir rytojaus sulauksite, ir porytojaus, ir Kalėdų, ir dar ne vienų Šv.Velykų..ir aš visai be ironijos rašau. Niekas nenori mirti, aš jus puikiai suprantu, bet nenorite ir nemirsite schmoll.gif

Man atrodo, kad jums permušimus efektyviai nuimtų tiesiog kažkokie raminantys žoliniai preparatai ar arbatos. Tiesiog jums reikia suvaldyti savo baimę ir iš to kylančią paniką, kad galite netikėtai numirti.
Atsakyti
Yra paskaičiuota, kad pas kiekvieną sveiką žmogų būna ~2-3 ekstrasistolės per minutę, bet mes jų nejaučiam; o kai nuolat įjungta nervinė sistema tik ir laukia - bus nebus tų ekstrasistolių...
Atsakyti
QUOTE(Avis @ 2015 06 16, 20:06)
Buvau pas savo šeimos gydytoją,  bandė nuraminti, kad "čia tikrai ne širdis" , nu bet užmuškit mane - ar normalu kad iš niekur nieko 5 dienas iš eilės permušinetu kas 1-3 minutes visą dieną? ?? Na gerai,  nežinau,  ar permuša miegant. Bet likusią dalį dienos - didžiausias tarpas būna 10-15min, ir babach, stabteli, persivercia ir toliau eina. Per paskutinę valandą buvo bent 20-30 permušimu.
Jaučiuosi klaikiai,  šitie dalykai varo visišką nerimą ir beviltiškumo jausmą. Ašaros pačios pilasi,  mirties baimė neapsakoma, ir nežinau,  kaip sulaukti rytojaus. Labai nenoriu mirt.
Turbūt daugumai pasirodys juokingas mano postas bet jaučiuosi tiek blogai, kad nors kažkam turiu apie tai pasakyt, kad ir internetu. Viltis durnių motina.

Tik jus nesinervuokit, man kai uzdejo holteri per valanda buvo daugiausiai 390 ir maziausiai 40 permusimu.Ir taip jau pusantru metu.Ir nezinau is kur jie atsirado.Kartais isvis nejauciu, bet kai paklausau, tai pagaunu ir nemazai.Gal is tikruju pagerkit chronocardo, dar kokiu zoliniu raminamu.Nenumirsit nuo keliu permusimu, visiems ju daugiau/maziau buna.Zinau, kaip jauciates, sunku, neramu ir baisu, bet stenkites mastyti pozityviai.Visi cia mes isskystam, po kiek laiko guodziam kitas, tariames ir klausom patarimu.Aukstyn nosi, 20 permusimu per valanda nera gyvenimo pabaiga smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ponia Delovej: 16 birželio 2015 - 21:36

yra dar tokios žolinės tabletės SYMPATHYL (Ešolcijų sausasis ekstraktas+Gudobelių žiedų sausasis ekstraktas+Magnis), kaip rašo tinkama pasireiškus nenormaliam širdies plakimui (palpitacijai) žmonėms, kurių širdis yra sveika, turi nedidelį raminamąjį poveikį.

Aš karts nuo karto panaudoju, visai gerai veikia. Rašo, kad gerti 2 k. po 2 tabl., bet ilgaiu pagėrus, užtenka ir po 1 tab. 2 kart.

Pabandykit, gal padės.
Atsakyti
QUOTE(Avis @ 2015 06 16, 18:06)
Buvau pas savo šeimos gydytoją,  bandė nuraminti, kad "čia tikrai ne širdis" , nu bet užmuškit mane - ar normalu kad iš niekur nieko 5 dienas iš eilės permušinetu kas 1-3 minutes visą dieną? ?? Na gerai,  nežinau,  ar permuša miegant. Bet likusią dalį dienos - didžiausias tarpas būna 10-15min, ir babach, stabteli, persivercia ir toliau eina. Per paskutinę valandą buvo bent 20-30 permušimu.
Jaučiuosi klaikiai,  šitie dalykai varo visišką nerimą ir beviltiškumo jausmą. Ašaros pačios pilasi,  mirties baimė neapsakoma, ir nežinau,  kaip sulaukti rytojaus. Labai nenoriu mirt.
Turbūt daugumai pasirodys juokingas mano postas bet jaučiuosi tiek blogai, kad nors kažkam turiu apie tai pasakyt, kad ir internetu. Viltis durnių motina.

As tai prasyciausi pas kardiologa. Pries pora metu pirma karta turejau permusimus, pirma diena net nesupratau kas vyksta, vartosi sirdis. Kita diena tas pats, atsiguliau vakare, o sirdis duodasi. Paskambinau i greituke, atvaziavo, nustate ritmo sutrikima, pralaike iki ryto. Tada su betoloku atstate ritma, o jau kita diena keliavau pas kardiologus. Nustate mitralinio voztuvo pralaiduma 1 laipsnio. O iki to niekada neturejau bedu nei su ritmu, nei su dar ko. Nuo ko tas pralaidumas atsirado nerado, nes miokardo nei patvirtino, nei paneige. Apie du menesius geriau betolok zok, ritmas atsistate, jau metus laiko vaistu negeriau ir permusimu lyg nejauciu. Bet vat mitralinio voztuvo pazeidimas liko visam gyvenimui. Dabar daznokai jauciu maudzia sirdies plote, nera didelio skausmo, tiesiog nemalonu ir nejauku pasidaro. sad.gif tai vis pageriu pakaitom kali, magni, mildronata, sirdies lasiuku.
Atsakyti
sveikos

Nejau nera ne vienos su PV bedomis?
Atsakyti
QUOTE(Avis @ 2015 06 16, 19:06)
Buvau pas savo šeimos gydytoją,  bandė nuraminti, kad "čia tikrai ne širdis" , nu bet užmuškit mane - ar normalu kad iš niekur nieko 5 dienas iš eilės permušinetu kas 1-3 minutes visą dieną? ?? Na gerai,  nežinau,  ar permuša miegant. Bet likusią dalį dienos - didžiausias tarpas būna 10-15min, ir babach, stabteli, persivercia ir toliau eina. Per paskutinę valandą buvo bent 20-30 permušimu.
Jaučiuosi klaikiai,  šitie dalykai varo visišką nerimą ir beviltiškumo jausmą. Ašaros pačios pilasi,  mirties baimė neapsakoma, ir nežinau,  kaip sulaukti rytojaus. Labai nenoriu mirt.
Turbūt daugumai pasirodys juokingas mano postas bet jaučiuosi tiek blogai, kad nors kažkam turiu apie tai pasakyt, kad ir internetu. Viltis durnių motina.

Žinok,niekam čia nėra juokinga,daugelis tą praėjome ir daugelis pripratome. Pavyzdžiui aš jau penktas mėnuo, kaip praktiškai be pagerėjimo ištisai jaučiu permušimus,t.y.kiekvieną minutę, o ne kiekvieną dieną. Kai eini,dirbi,sportuoji,geriau,jų nejauti,arba ne taip stipriai jauti.Ir svarbiausiai nepasiduot panikai,nakčiai išgert raminančių ( aš atradau jonažolių tabletes).Ir tikėtis, kad kažkada pagerės ,arba surasti vaistukus,kurie tau padėtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo glossi: 18 birželio 2015 - 07:48
Ačiū visoms už pasisakymus.

Iki pietų būna ramu praktiškai, ir paskui prasideda... Ir dabar va - tai kas dvi tris minutes, tai po kelis į minutę. Kraują vakar pridaviau (bendras, skydliaukė, geležis/kalcis/magnis, gliukozė ir tt.), ryt pas gydytoją dėl atsakymų.

Bet reikia gal kartot širdies echo? Prieš pusmetį daryta... Veloergometrija liepos 2d., jei dagyvensiu.

Nebenoriu nieko, tik grąžinkit man ramybę. .. Negi jau širdis mano pasuoja sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Moufingirl @ 2015 06 17, 22:22)
Nejau nera ne vienos su PV bedomis?

Išties turbūt tai reta bėda jaunesniam žmogui unsure.gif O jūs nebandėt paklaust pas gyd.ar nėra jūsų amžiaus su pan.bėdom žmonių? g.gif

QUOTE(Avis @ 2015 06 18, 15:55)
Bet reikia gal kartot širdies echo? Prieš pusmetį daryta... Veloergometrija liepos 2d., jei dagyvensiu.

Negi jau širdis mano pasuoja

Neverta taip dažnai širdies echo kartot, juolab dėl permušimų mažai man rods informatyvu.
Jetus, dagyvensit ir pergyvensit, kas čia per mintys? Meskit lauk tas nesąmones, kad nuo permušimų numirsit.

Žinokit, tokiems kaip man, tai jau reiktų pasilaidot smile.gif Jau širdis ne pasuoja, o supasavus, kai dar pensijos kelis dešimtmečius laukt. Alia žinokit nemirštu ir nemirsiu, nė nežadu. Ir dar pensiją pataškysiu!! biggrin.gif Su visom blokadom, permušimais ir t.t.
Tik neįsižeiskit, aš visai be ironijos, bet jums nervų sistema labiau pasuoja. Širdis negali būti rami, kai tokia emocinė savijauta schmoll.gif
Man asmeniškai labai padėjo kognityvinė elgesio terapija (nesilankiau, studijavau dėl savęs pačios ).
Atsakyti